BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Koliko ćemo bodova osvojiti u ove 2 utakmice?

0
52
19%
1
41
15%
2
19
7%
3
15
6%
4
30
11%
6
112
42%
 
Ukupno glasova: 269

Din
Postovi: 210
Pridružen/a: 28 mar 2019, 14:26
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Din » 09 sep 2019, 07:26

Mi koje smo sreće, mi ćemo sve dobiti pa neriješeno protiv Lihtenštajna :lol:

Avatar
Adnan89
Postovi: 791
Pridružen/a: 04 mar 2014, 02:18
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Adnan89 » 09 sep 2019, 09:45

Vratiti Djurica kad zatreba hitan gol, osjecam se sanjim kad je igrao da se svaka odbrana vracala nazad 10metara.

Ove se ekipe ne plase nas i idu za vrat.

Nemamo sta izgubiti vise.

______________Sehic______________
________Besic Memisevic Zuka_______

Todorovic Pjanic Saric Kolasinac______ (treba dati slobodu bekovima)

____________Gojak______________

______Visca_______ Dzeko___________
....Manchester United fan since 1993....

The truth is hard to swallow, it will leave you starved tomorrow - Talib Kwali

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la ElCartel11 » 09 sep 2019, 10:15

BiH - Finska 2:1
Grcka - BiH 0:0 (historijska utakmica Vol. 536848)
BiH - Italija 1:1 ili 0:1
Lihtenstajn - BiH 0:3

14, 15 bodEva i helou baraz, adio EP :kafa:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la paulus » 09 sep 2019, 10:45

Da se ne lazemo U ligi Nacija smo imali srece nehumane , nama su Sjeverni Irci napravili u dvije tekme jedno 10 pravih sansi a pet sto posto sansi i mi nekako primimo 1 .
Austrija je hala ko i mi
Od ovog sto mi imamo se mogao samo tim napravit , timska atmosfera , da se bore jedan za drugoga da to trener napumpa da savez zalozi reklame da se nabije atmosfera idemo na Euro , ono sto Hrvati rade godinama bez obzira na kvalitet repke.

Tek se sad vidi nazalost koliko fatalan je bio crveni onaj Pjanicev ctveni i onda penal , al eto tu lezi dokaz naseg luzerskog mentaliteta , Da je raspored bio drugaciji i da smo mi vidjeli ko sto vidimo sad da su Grci uzas od repke , rasulo , mi bi njih dobili sa 10 igraca . Al mi smo u panici bili vodimo 2 0 protiv mocne Grcke tako nasi igraci razmisljaju. Ja vam garantujem zivotom da jedini period kad smo mi imali taj mentalitet mozemo dobit bilo koga je bio pod Cirom i taj Cirin val i igraci koje je on manje vise probro i usadio im taj pogini duh , mi smo jaci je nosio repku i kroz Safetovu dionicu.

Neko mora doc ko bi bio autoritet i ko bi rekao ako neces trcat ginut ne dolazi , neko ko je spreman izvest Pjanica kad odigra ko sinoc , ko moze Dzeki rec , moras zabit makar 2 iz 5 sansi. Ko ce Zukanovica odma izvest nakon onih gresaka pa da igra ne znam ko .
Prosinecki je konto to jaranski na kvalitet , nema prosle su te godine na kvalitet , Po kvaliteti Finska i Armenija nam ni blizu nisu al ljudi trce lome se , nasi vidi se fino svak svoju politiku vodi , ogromni razmaci izmedju odbrane i sredine .
Ljudi jednostavno nisu htjeli ! i traka se da nekom ko ce zagalamit na sve igrace ako treba , ko ce rec ako ti se ne igra izadji ,a ne Dzeki na koga treba zagalamit koji je tipicni slegni ramenuma igrac koliko god da je dao za ovu rep0ku ,takav je .
Pjanic Dzeko i Visca trebaju se crvenit !
Dzeko sto je odma mogao povest tekmu u nasem pravcu, ono iskusni napadac mora zabit i do kraja pol , je dao 1 iz 4 sanse ,
Prva na pocetku najvaznija ,onda sto je dao , ono bi i ja dao , ona glavpm sam na peterca i ono kad je promasio loptu. Znaci mjesto makar 3 1 odes sa 1 1 na pol a kao prevaga.
Pjanic kako je igrao sinoc Cimirot ga je zasjenio , onakav level igraca, nigdje trke , gubi lopte na 30 , ne dolazi po loptu, bolje da nije igrao.
Visca, ljudi moji jel ta Turska liga toliko losa, ja apsolutno ne znam sta on igra u repci , on driblinga nema sto je osnova za krilo , nejma ni neki sut aman, u kad probije ono ocekivanje da ce dat cistu loptu nekom su jedno 10 % . Mislim , molim vas to je igrac najistureniji u napadu sa Edinom i od preuzimanja repke od strane Prosineckog postaje jedan od onih kojih se ocekuje,
Od svih odigranih tekimi dao je go Koreji u prijateljskoj , dao je 1 Grckoj i 1 Lihenstajnu, Ja se apsolutno ne sjecam utakmice gdje taj cobjek sijao i jedna je od najvecih Zamjerki Robiju to sto je bio zagarantovan iako utakmicama jedna za drugom nista pokazivao nije , nepozivanje Hajrovica koji u datom momentu moze odigrati ono sto Visca ne moze nikad .
Kad smo kod selektora , ogromna greska pristup , prvp ne mozes vit selektor sa 150 kila Robi ne ide to tako, drugo , rekao sam Visca i nepozivanje Hajrovica i trece nikakav angazman na dovodjenju igraca. Pnaj Dilaver iz Dinama nam je mogao pomoci mnogo. Brz jak na skoku , odlicno igra u Dinamu covjek dogo dva prsta ocu ja , al od Prosineckog odg je otprilike eto zavrsi nas papire preko novinara , mjesto da ode do momka i da pogura sve to, cak mu je savjetovan takodje jedan igrac iz Gorice koja je bila Hit HNLa nikad ga nije ni pogledao , zapravo izmedju tekmi ne znam cim se bavio , jer igrace nije obilazio nit je isao nekog gledat i za njega kao trenera je sramota i udarac ma sve minute osim protiv Grka 1 pol ( a sad znamo kolko su ocajni) u ini protiv Italije , sve ostalo je bilo uzas.

Ono kad podvuces liniju Selektor danas da treba znati nadmudriti protivnika formacijama i taktikama ok , stoji,
al tesko se nes specijalno moze izmislit , nema se puno vremena sa ekipom pa se loriste formacije poznate igracima .
Ono sto je najvaznije je motivacija , ocel igrac grist kako god da mu je ime

Sve u svemu za Dzeku i Pjanica je sramota da ih Pukki nadmasi u zelji da ode na Euro
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la BoixosNois1899 » 09 sep 2019, 12:59

Ako se baš ispostavi tačnim informacija da su ostavili Prosinečkog na klupi ne preostaje ništa drugo nego bojkotovati sljedeće utakmice.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la jestamaji » 09 sep 2019, 13:37

biće interesantno vidjeti oćemo li protiv finske prebaciti onih 3800 (ili koliko već) gledalaca protiv lihtenštajna

da savez ima pameti rekli bi ko tu kupi kartu ima pravo kupovine u baražu, ali tim maloumnicima to nije ninakraj pameti

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la paulus » 09 sep 2019, 13:40

BoixosNois1899 je napisao/la:Ako se baš ispostavi tačnim informacija da su ostavili Prosinečkog na klupi ne preostaje ništa drugo nego bojkotovati sljedeće utakmice.
Ma oga ce dovesti oni sad , ko ce pruzet repku koja bidno ima unutarnjih problema i ko ce sebi rusit reputaciju sa onim zvjezdicama , svak za sebe , ajd ko bi kvalitetan preuzeo repku sad. Mozes dobit samo tipa ala Bazdarevica obe sto puskom na kraju tjeras , ovaj makar obraza ima da da ostavku , a vjeruj mnogo je gresaka Robija al stoji ono sto je Lulic reko sto su ga uhvatili sa Handanovicem . Nasi dodju vamo da se odmore , pa Armenci ginu , nas Pjanke je ne moze prenjet , Dzeko iz 5 sansi da 1 , Cimi odigra bolje od citavog veznog a o odbrani ne bih , odkad ja govorim zavrsite Dilavera , brz moze skocit , To najvise Zamjeram Prosineckom sto im je ostavio ko i prije ini bez discipline uvjek se zna ko ugra i klanovi , sta mislis stvarno sto Hajrovica nijednom nije zovnuo pored onakog dorata Visce
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
Karambeu
Postovi: 392
Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Karambeu » 09 sep 2019, 14:38

Na stranu sve ovo oko Robija koji se totalno pogubio, ne znam za vas ali mene uzasno nervira prica kako smo ispodprosjecna reprezentacija. Da, suhog kvaliteta nema i to nam je svima jasno, ali glavno što nama nedostaje je SISTEM.

Zavirite malo u klubove reprezentativaca npr. Švicarske, Mađarske, Švedske, Poljske...Realno gledajući, mi smo odprilike nekako u tom rangu, a to su većinom reprezentacije koje manje više stalno igraju velika takmičenja. (Mađari igrali Euro i sada idu 99%)....U zagradama pored imena njihovih igrača naći ćete klubove poput Krasnodara, MOL Vidija, Ujpesta, Bruggea, AIK-a, Thuna i slične....I to čak šta više, radi se o igračima koji su nosioci njihove igre.

Međutim, poenta je u tome da su to igrači koji u sezoni u svojim klubovima imaju 40+ utakmica u nogama u ligama koje nisu loše i kad 22 takva igrača ukomponuješ u jedan tim, onda taj tim može biti pravo moćan i jak.

Na prvu će prosječan navijač reći kako je eto i kod nas situacija sada takva, ali opet smo loši. Istina je da je Prosinečki za razliku od predhodnika dao više šansu igračima iz liga poput Češke, Slovačke i sličnim...ali daleko je to od poređenja sa gore navedenim reprezentacijama jer recimo jedan Todorović nije ni mežu 18 igrača u njemačkom drugoligašu Holsten Kielu, Mihojević koji nije mogao igrati u PAOK-u, Atromitosu, sada dolazi iz AUE-a pravo u reprezentaciju, Ćivić je redovno dobijao poziv iako je više bio na tribinama nego na klupi Sparte, Kodro dok nije znao jel u Mainzu ili Kopenhagenu je bio redovan na spisku itd, itd...A svaki put kad bi mu se na press konferenciji postavilo pitanje za nekog drugog igrača, našao bi se ko uvrijeđena mlada pravdajući se da je to najbolje što ima...Ne želim i neću da ulazim u to jesu li to bili menadžersi talovi, procjena ili šta, ali je sve to jedan od razloga zbog čega smo tu gdje jesmo....

A itekako da imamo igrača u Holandiji, Poljskoj, Belgiji, koji su nosioci svojih ekipa i imaju po 40+ utakmica u nogama po sezoni, npr: Memišević (Groningen), Kožulj (Pogon), Vukotić (Beveren), Bureković (Ujpest)....

I koliko god nekome bilo smješno ime Burekovića ili Vukotića, taj Bureković je prošle sezone bio najbolji bek mađarske lige iz koje Ćivić sada redovno dobija poziv. Vukotić koji je 95. godište daleko je veći potencijal od Zukanovića koji ide u Al Ahli da na kraju karijere uzme još love...Takav Zukanović više nema ni motiva ni zelje kad dodje na okupljanje iz daleke Arabije...Sa druge strane dajem ruku u vatru da bi Vukotic kad sam ga vec uzeo za primjer odigrao duplo bolje, kvalitetnije i srčanije, a igra u jačoj ligi ako ćemo već. Nažalost, kod nas jož važi, ako si igrao za Genovu, ko da još uvijek igraš, iako si i tamo bio kanta. Sa druge strane totalna suprotnost je Mato Jajalo, koji je među najboljim igračima u Udineseu ali kod nas kad mu se jednom dogodio Kipar, ne opra Matu više niko....

Da sumiram, daleko od toga da reprezentaciju treba sada zatrpati takvim igračima, ali itekako bi trebali prestati posmatrati kvalitet reprezentacije po tome gdje igrači (ne)igraju, nego graditi tim od 22 igrača koji po sezoni imaju 30-40 utakmica pa nebitno da li se radi o Hrvatskoj, Mađarskoj, Belgiji, Holandiji...

Za početak reprezentaciju podhitno očisiti od Zukanovića, Sarića, Ćivića, Todorovića, Mihojevića, Bajića i sličnih i polako napraviti neku bazu igrača na koje se mora računati. Dilavera podhitno zaganjati pa barem Dino Begić u općini Tomislavgrad čekao u redu na šalteru da mu sredi papire....Dilaver, Kožulj, Memišević, Aničić, Vukotić, Menalo, Prcić, Hodžić, Hajrović...su igrači na koje se treba obratiti pažnja, uvrstiti u neki širi spisak i napraviti tim od 22-23 spremna igrača.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Osim13 » 09 sep 2019, 15:23

Prazno BP
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Salih1984
Postovi: 3811
Pridružen/a: 20 mar 2018, 14:19
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Salih1984 » 09 sep 2019, 17:21

Karambeu je napisao/la:Na stranu sve ovo oko Robija koji se totalno pogubio, ne znam za vas ali mene uzasno nervira prica kako smo ispodprosjecna reprezentacija. Da, suhog kvaliteta nema i to nam je svima jasno, ali glavno što nama nedostaje je SISTEM.

Zavirite malo u klubove reprezentativaca npr. Švicarske, Mađarske, Švedske, Poljske...Realno gledajući, mi smo odprilike nekako u tom rangu, a to su većinom reprezentacije koje manje više stalno igraju velika takmičenja. (Mađari igrali Euro i sada idu 99%)....U zagradama pored imena njihovih igrača naći ćete klubove poput Krasnodara, MOL Vidija, Ujpesta, Bruggea, AIK-a, Thuna i slične....I to čak šta više, radi se o igračima koji su nosioci njihove igre.

Međutim, poenta je u tome da su to igrači koji u sezoni u svojim klubovima imaju 40+ utakmica u nogama u ligama koje nisu loše i kad 22 takva igrača ukomponuješ u jedan tim, onda taj tim može biti pravo moćan i jak.

Na prvu će prosječan navijač reći kako je eto i kod nas situacija sada takva, ali opet smo loši. Istina je da je Prosinečki za razliku od predhodnika dao više šansu igračima iz liga poput Češke, Slovačke i sličnim...ali daleko je to od poređenja sa gore navedenim reprezentacijama jer recimo jedan Todorović nije ni mežu 18 igrača u njemačkom drugoligašu Holsten Kielu, Mihojević koji nije mogao igrati u PAOK-u, Atromitosu, sada dolazi iz AUE-a pravo u reprezentaciju, Ćivić je redovno dobijao poziv iako je više bio na tribinama nego na klupi Sparte, Kodro dok nije znao jel u Mainzu ili Kopenhagenu je bio redovan na spisku itd, itd...A svaki put kad bi mu se na press konferenciji postavilo pitanje za nekog drugog igrača, našao bi se ko uvrijeđena mlada pravdajući se da je to najbolje što ima...Ne želim i neću da ulazim u to jesu li to bili menadžersi talovi, procjena ili šta, ali je sve to jedan od razloga zbog čega smo tu gdje jesmo....

A itekako da imamo igrača u Holandiji, Poljskoj, Belgiji, koji su nosioci svojih ekipa i imaju po 40+ utakmica u nogama po sezoni, npr: Memišević (Groningen), Kožulj (Pogon), Vukotić (Beveren), Bureković (Ujpest)....

I koliko god nekome bilo smješno ime Burekovića ili Vukotića, taj Bureković je prošle sezone bio najbolji bek mađarske lige iz koje Ćivić sada redovno dobija poziv. Vukotić koji je 95. godište daleko je veći potencijal od Zukanovića koji ide u Al Ahli da na kraju karijere uzme još love...Takav Zukanović više nema ni motiva ni zelje kad dodje na okupljanje iz daleke Arabije...Sa druge strane dajem ruku u vatru da bi Vukotic kad sam ga vec uzeo za primjer odigrao duplo bolje, kvalitetnije i srčanije, a igra u jačoj ligi ako ćemo već. Nažalost, kod nas jož važi, ako si igrao za Genovu, ko da još uvijek igraš, iako si i tamo bio kanta. Sa druge strane totalna suprotnost je Mato Jajalo, koji je među najboljim igračima u Udineseu ali kod nas kad mu se jednom dogodio Kipar, ne opra Matu više niko....

Da sumiram, daleko od toga da reprezentaciju treba sada zatrpati takvim igračima, ali itekako bi trebali prestati posmatrati kvalitet reprezentacije po tome gdje igrači (ne)igraju, nego graditi tim od 22 igrača koji po sezoni imaju 30-40 utakmica pa nebitno da li se radi o Hrvatskoj, Mađarskoj, Belgiji, Holandiji...

Za početak reprezentaciju podhitno očisiti od Zukanovića, Sarića, Ćivića, Todorovića, Mihojevića, Bajića i sličnih i polako napraviti neku bazu igrača na koje se mora računati. Dilavera podhitno zaganjati pa barem Dino Begić u općini Tomislavgrad čekao u redu na šalteru da mu sredi papire....Dilaver, Kožulj, Memišević, Aničić, Vukotić, Menalo, Prcić, Hodžić, Hajrović...su igrači na koje se treba obratiti pažnja, uvrstiti u neki širi spisak i napraviti tim od 22-23 spremna igrača.
Bravo kolega,istinu si rekao.
Vukotic,burekovic,burnic su sve momci koji zasluzuju sansu.
Sunjic,zukanovic,visca svi zasluzuju oprostajnu utakmicu i cao
Ja bi svjetlo zvao mrakom da te nije @Tili....


Fudbalbr1
Postovi: 441
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Fudbalbr1 » 09 sep 2019, 17:59

Ili Vaha ili ja niko drugi

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Vucevich » 09 sep 2019, 18:01

Vaha je tek preuzeo Maroko i zarađuje milion eura godišnje. Zašto bi sad napustio?

Avatar
Varg
Postovi: 2578
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Varg » 09 sep 2019, 18:07

Vucevich je napisao/la:Vaha je tek preuzeo Maroko i zarađuje milion eura godišnje. Zašto bi sad napustio?
jer je patriota i domovina ga treba
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Vucevich » 09 sep 2019, 18:09

Varg je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Vaha je tek preuzeo Maroko i zarađuje milion eura godišnje. Zašto bi sad napustio?
jer je patriota i domovina ga treba
Nije nas preuzeo kad je bio slobodan, a sad kad je tek počeo novi posao, i najplaćeniji je selektor u Africi, će doći da preuzme našu reprezentaciju? :think:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Osim13 » 09 sep 2019, 18:15

Dantes je veći patriota od Vahe
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Fudbalbr1
Postovi: 441
Pridružen/a: 28 nov 2016, 15:51
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Fudbalbr1 » 09 sep 2019, 18:16

Vucevich je napisao/la:Vaha je tek preuzeo Maroko i zarađuje milion eura godišnje. Zašto bi sad napustio?
Onda mogu ja biti selektor

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la Edviin » 09 sep 2019, 18:40

Trener je pola ekipe, pogledajte sloveniju, bili pali na to da jih cipar busi iz dosade, pali pa ja mislim da u zadnju grupu u ligi nacije, doso Kek, preporodio jih, ubili poljake samo na trku i borbu, ljudi u 90toj kod 2:0 bacali se pod loptu, od prvog do zadnjeg, kad pustis oblaka, nas miralem skuplji od citave ekipe sa stadionom u paketu, sta mi imamo da pricamo, kad se nema zelje mora doci neko da ti zabije tu zelju u tu bosansku glavusu da gines na terenu, ako nisi sposoban poselami se i napusti repku, dosta je izgovora.

nebeskasila
Postovi: 2370
Pridružen/a: 07 maj 2014, 18:36
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la nebeskasila » 09 sep 2019, 18:40

Vaha nas nikad nece voditi. Mozda i ne bi trazio tolike velike pare kad bi mu ispunili sve ostalo. Ali mi njemu isouniti ne mozemo nista jer kod nas trener ne postavlja sastav

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: BiH - Finska/Grčka - BiH (12.10./15.10)

Post Postao/la ElCartel11 » 09 sep 2019, 19:43

Edviin je napisao/la:Trener je pola ekipe, pogledajte sloveniju, bili pali na to da jih cipar busi iz dosade, pali pa ja mislim da u zadnju grupu u ligi nacije, doso Kek, preporodio jih, ubili poljake samo na trku i borbu, ljudi u 90toj kod 2:0 bacali se pod loptu, od prvog do zadnjeg, kad pustis oblaka, nas miralem skuplji od citave ekipe sa stadionom u paketu, sta mi imamo da pricamo, kad se nema zelje mora doci neko da ti zabije tu zelju u tu bosansku glavusu da gines na terenu, ako nisi sposoban poselami se i napusti repku, dosta je izgovora.
Nemaju oni samo Oblaka dobrog ima tu Ilicic, Kampl, Sporar (koji bi sad bio u ligi 5 da ga u Baselu nije zajeb.ala teska povreda).
Po igracima smo mi tu negdje sa njima bezveze se dizemo kad nismo nista jaci.

A sto se tice trenera, Kek je jedan od najslabije priznatih trenera u javnosti, a lik je izuzetno dobar trener, za tu platu bih rekao da skoro pa nema boljeg.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, numanumaye22, Sambiliong, zaostrog i 24 gosta.