Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 10:55

Tu je samo Irving relevantan i kakav god ravnozemljas bio, veci pacijent od KDa i njegovih brojnih mentalnih poremecaja nije.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 13:27

JHam je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:Nurkic je sokrat za vecinu sportista iz regiona...pogledaj njegove intervjue (recimo onaj sa sanelom prasovic prije koju godinu) i mucanje sarica koji ne zna sastavit recenicu. trash talker mora imati inteligenciju, a on je to pokazao....usput kosarkaska inteligenciija mu je jedan od najpodcjenjenijih aspekata igre.....Jokic je seljace koje se naduri cim mu nije sve po volji...kmeee necu da igram cetvorku ....kostao je denver vise puta a evo vidimo kosta i srbiju....malo dobije batina i odmah kmeci ko pickica

vrati se navijanju za orlove,pusti ti nase bivole
Ja ne znam kakve veze imaju Jokic i Saric sa Nurkicevim debilnim ponasanjem, ali sto se tice boldiranog, ti znas da je Nurkic odbio da igra nakon sto mu je recno da ce pocinjati s klupe? Znaci nije odbio da igra na 4 ili na 5, nego je odbio da ikako igra za ekipu koja mu je dala sansu u NBA i finih minuta koliko god nasi ljudi srali, jer Boze moj trebao je u prvoj sezoni igrati 40 :facepalm:
Jokic je vrlo brzo svojim govorom tjela pokazao sta misli o igranju na cetvorki....nemas potrebe advokatisat ispalo je najbolje za obje strane...jelda, Top6 centar lige se trebao zadovoljit ulogom backup centra....pa jest, i harden je trebo ostat u zapecku Okc

ovaj papak iz kaknja je veci bivol od juke....PR je jedno, inteligencija drugo....juka ne zavisi o gladjenu muda novinara vec je sve sam ostvario....mozda bi ga ligata volio zastupat ali jbg ovom nije stalo da renta mahalca
izjava nije ni blizu tako zlobna kako se u predimenzionira....ja prvi cu uvijek popljuvat lose stvari kod njega kao sto je ova grozna bradurina

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 10 sep 2019, 13:32

AirRamiz je napisao/la:
JHam je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:Nurkic je sokrat za vecinu sportista iz regiona...pogledaj njegove intervjue (recimo onaj sa sanelom prasovic prije koju godinu) i mucanje sarica koji ne zna sastavit recenicu. trash talker mora imati inteligenciju, a on je to pokazao....usput kosarkaska inteligenciija mu je jedan od najpodcjenjenijih aspekata igre.....Jokic je seljace koje se naduri cim mu nije sve po volji...kmeee necu da igram cetvorku ....kostao je denver vise puta a evo vidimo kosta i srbiju....malo dobije batina i odmah kmeci ko pickica

vrati se navijanju za orlove,pusti ti nase bivole
Ja ne znam kakve veze imaju Jokic i Saric sa Nurkicevim debilnim ponasanjem, ali sto se tice boldiranog, ti znas da je Nurkic odbio da igra nakon sto mu je recno da ce pocinjati s klupe? Znaci nije odbio da igra na 4 ili na 5, nego je odbio da ikako igra za ekipu koja mu je dala sansu u NBA i finih minuta koliko god nasi ljudi srali, jer Boze moj trebao je u prvoj sezoni igrati 40 :facepalm:
Jokic je vrlo brzo svojim govorom tjela pokazao sta misli o igranju na cetvorki....nemas potrebe advokatisat ispalo je najbolje za obje strane...jelda, Top6 centar lige se trebao zadovoljit ulogom backup centra....pa jest, i harden je trebo ostat u zapecku Okc

ovaj papak iz kaknja je veci bivol od juke....PR je jedno, inteligencija drugo....juka ne zavisi o gladjenu muda novinara vec je sve sam ostvario....mozda bi ga ligata volio zastupat ali jbg ovom nije stalo da renta mahalca
A Top3 se trebao zadovoljiti da igra na poziciji na kojoj nije toliko ucinkovit? De nekad budi realan, opet kazem kakve veze imaju Saric i Jokic s Nurkicevim ponasanjem?

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 13:36

svoje brkanje i gluposti prodajes meni....nevjerovatno..znaci ipak je juka trebao ici iz denvera i bio u pravu. drago mi je

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 10 sep 2019, 13:41

Vidi, to da li je on imao pravo da treba ici iz Denvera ja uopste ne spominjem, spominjem nacim na koji je to pokazao, da zeli ici, je li ti kazes da je to normalno ponasanje, odustati od ekipe zato sto nisi starter? To je seljakluk nevidjeni, ali ja jos uvijek ne vidim kakve veze Jokic i Saric imaju s njegovim ponasanjem. Epi napisao o Nurkicu, odma se vas par nadovezalo a igracima koji uopste nemaju veze s temom u njegovim ponasanjem... I nista ja tebi ne prodajem, nisi ti dovoljno inteligentan za bilo kakvu razumnu komunikaciju

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 13:50

dijete, pustite me te djecije furke kao da si rodjen u coloaradu. dokazao si da sam u pravu i opet kevces za mnom.vas dvojica nemate pojma sta podrazumjeva ineligencija, a meni bi drzao predavanje :rol: nijednim svojim postom niste dokazali svoje tvrdnje. kakanjac je prozivao bivola i kad je bio u gipsu da bojkotuje repku....toliko o vasim motivima i telegenciji....te svoje harison wind supljake prodaji komsijama u coloradu

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 13:57

Inteligencija ono sto nemas ni ti, ni ljubimac ti bivol. Evo da ti ukratko objasnim. I da btw nisam iz Kaknja.

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 10 sep 2019, 14:00

AirRamiz je napisao/la:dijete, pustite me te djecije furke kao da si rodjen u coloaradu. dokazao si da sam u pravu i opet kevces za mnom.vas dvojica nemate pojma sta podrazumjeva ineligencija, a meni bi drzao predavanje :rol: nijednim svojim postom niste dokazali svoje tvrdnje. kakanjac je prozivao bivola i kad je bio u gipsu da bojkotuje repku....toliko o vasim motivima i telegenciji....te svoje harison wind supljake prodaji komsijama u coloradu
Pomijesao si me s nekim, ja rodjen u BiH, zivim u BiH i ne mislim ici iz BiH. Ja nigdje nisam sporio da je Nurkic trebao ici iz Denvera nit sam kad to radio. Jokic pristao da bude zamjena njemu, trener poslije skontao da mu se ovaj vise isplati iNurkica stavio na klupu, ovaj se zahvalio bojkotovanjem ekipe, pitam te jel to normalno ponasanje? Mozda za vas inteligentne jeste meni ipak to nekako glup odnos prema poslodavcu...Kazes Nurkic inteligentniji od drugih nba igraca, isto da kazes da je Sasha Grey manja kurava od Lise Ann jer je snimila manr filmova, to je opet ne cini sveticom ili ti ga u ovom slucaju Nurkica pametnim.. Ti ako mislis da on tim svojim ponasanjem nije uticao na svoj ugovor mnogo se varas.. U tom trenutku nije bio toliko losiji od Jokica ali jedan radio sta mu ekipa kaze drugi vec jednoj ekipi okrenuo ledja, zasto mu davati visok ugovor pa da i tebi isto uradi. I za tebe sam magistar, za forumase koji su spremni na normalnu komunikaciju sasvim obican forumas kao i svi ostali :kafa:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:06

Epidaurus je napisao/la:Inteligencija ono sto nemas ni ti, ni ljubimac ti bivol. Evo da ti ukratko objasnim. I da btw nisam iz Kaknja.
to je kao kad bi memo haljevac prozivao moneta. ti si neuracunljiva osoba...nebitan


Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:09

JHam je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:dijete, pustite me te djecije furke kao da si rodjen u coloaradu. dokazao si da sam u pravu i opet kevces za mnom.vas dvojica nemate pojma sta podrazumjeva ineligencija, a meni bi drzao predavanje :rol: nijednim svojim postom niste dokazali svoje tvrdnje. kakanjac je prozivao bivola i kad je bio u gipsu da bojkotuje repku....toliko o vasim motivima i telegenciji....te svoje harison wind supljake prodaji komsijama u coloradu
Pomijesao si me s nekim, ja rodjen u BiH, zivim u BiH i ne mislim ici iz BiH. Ja nigdje nisam sporio da je Nurkic trebao ici iz Denvera nit sam kad to radio. Jokic pristao da bude zamjena njemu, trener poslije skontao da mu se ovaj vise isplati iNurkica stavio na klupu, ovaj se zahvalio bojkotovanjem ekipe, pitam te jel to normalno ponasanje? Mozda za vas inteligentne jeste meni ipak to nekako glup odnos prema poslodavcu...Kazes Nurkic inteligentniji od drugih nba igraca, isto da kazes da je Sasha Grey manja kurava od Lise Ann jer je snimila manr filmova, to je opet ne cini sveticom ili ti ga u ovom slucaju Nurkica pametnim.. Ti ako mislis da on tim svojim ponasanjem nije uticao na svoj ugovor mnogo se varas.. U tom trenutku nije bio toliko losiji od Jokica ali jedan radio sta mu ekipa kaze drugi vec jednoj ekipi okrenuo ledja, zasto mu davati visok ugovor pa da i tebi isto uradi. I za tebe sam magistar, za forumase koji su spremni na normalnu komunikaciju sasvim obican forumas kao i svi ostali :kafa:
rekoh...tu svoju harison wind suplju, moze prodavat samo susjedima....jukin ugovor je najvise osporen zbog ozljeda. znamo da bi bilo lijepo imati top6 centra lige kao backup na minimalcu, ali juka nije pristao na takvu sudbu....kazu da se nije za.****, kazu da je granicni all star

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 10 sep 2019, 14:11

Opet mi nisi odgovorio na pitanje inteligentni

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:12

Epidaurus je napisao/la::urnebes: :urnebes: :urnebes:
:rol: :rol: :rol:


idi malo snjuhat po vox92, mozda nekom prodas tudju pod svoju iteligenciju

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 14:13

Bolest ne bira jbg

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:15

JHam je napisao/la:Opet mi nisi odgovorio na pitanje inteligentni
u pocetku bijase rijec. ne znam sta je pitanje...dal harison wind smatra da je juka trebao biti backup....mislim da je bolje biti starter u jednoj od boljih ekipa zapada

Avatar
JHam
Postovi: 9039
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 10 sep 2019, 14:17

AirRamiz je napisao/la:
JHam je napisao/la:Opet mi nisi odgovorio na pitanje inteligentni
u pocetku bijase rijec. ne znam sta je pitanje...dal harison wind smatra da je juka trebao biti backup....mislim da je bolje biti starter u jednoj od boljih ekipa zapada
Ne znas sta je pitanje zato sto okreces temu kako tebi odgovara da mozes pitati o nekim glupostima i svojim frustracijama, procitaj komentare pa ako si inteligentan nadji pitanje

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:18

Epidaurus je napisao/la:Bolest ne bira jbg
malo smo nervozni sto matica gubi :rol:

..al boze moj, najedes se cvaraka sa cimerima u becu i sve 5

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 10 sep 2019, 14:20

JHam je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:
JHam je napisao/la:Opet mi nisi odgovorio na pitanje inteligentni
u pocetku bijase rijec. ne znam sta je pitanje...dal harison wind smatra da je juka trebao biti backup....mislim da je bolje biti starter u jednoj od boljih ekipa zapada
Ne znas sta je pitanje zato sto okreces temu kako tebi odgovara da mozes pitati o nekim glupostima i svojim frustracijama, procitaj komentare pa ako si inteligentan nadji pitanje
u pocetku bijase rijec. zao mi je sto precjenih tvoju telegenciju i kontah da ces shvatiti. ...ipak si ti samo megafon harison winda

hajde zivio...na telefonu sam

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 10 sep 2019, 15:15

Lijepo je imati Nurkića u ovim teškim vremenima kad mnogi NBA igrači, pogotovo centri pokazuju da nisu u stanju dominirati za reprezentaciju, sudije, FIBA pravila, selektori...

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 10 sep 2019, 15:43

Epidaurus je napisao/la:Sta drugo ocekivati od poluinteligentnog bivola od Zivinica.
**** ovaj forum kad si ti neki moderator

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.