Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 15:48

Nisam ni tebi kriv sto nam je vodja reprezentacije i najbolji igrac glup ko noga. Veci doprinos ima prepucavanjima po FB nego reprezentaciji. Al eto zaduzio nas je, nosio majicu s generalima :rol:

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 10 sep 2019, 15:53

Epidaurus je napisao/la:Nisam ni tebi kriv sto nam je vodja reprezentacije i najbolji igrac glup ko noga. Veci doprinos ima prepucavanjima po FB nego reprezentaciji. Al eto zaduzio nas je, nosio majicu s generalima :rol:

jesi svjestan da si moderator i da samim time pretjeruješ,i to prilično?

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 10 sep 2019, 16:01

Epidaurus je napisao/la:Nisam ni tebi kriv sto nam je vodja reprezentacije i najbolji igrac glup ko noga. Veci doprinos ima prepucavanjima po FB nego reprezentaciji. Al eto zaduzio nas je, nosio majicu s generalima :rol:
Pa levatu da pratis tu istu reprezentaciju, znao bih da je momak sam uveo U18 i U20 ekipe iz B divizije u A diviziju. Ovo U20 prvenstvo je igrao odmah poslije drafta, dok su njegove kolege igrali ljetnu ligu. Nekim ljudima je to znacilo, a pomoglo je nasoj djeci da se vise promovisu. Veze ti nemas

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 16:06

Pa jel ja njemu gdje sporim kosarkaski kvalitet ? Jesam li rekao da je Zimic ? Odlican je kosarkas al je glup i pogotovo sto se digao ko da je Kareem Abdul Jabbar pa ima potrebu da se u sve petlja. Daleko cemo dogurat ako ce nam ulazak u A diviziju u mladim kategorijama biti uspjeh.

I tako se ocu kuci obracaj, meni neces.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 10 sep 2019, 16:31

Ja sam ti napisao da ima veci doprinos reprezentaciji nego FB, a posto ne pratis to ne znam sta glumis da znas o tome. Drzi se Lakersa

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21316
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 10 sep 2019, 16:33

Ogroman doprinos, nas Pau Gasol !!!

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4222
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ghuraba » 10 sep 2019, 16:36

Nemojte ga, danas je pogotovo neuracunljiv. Ipak je njegov ljubimac osramocen od strane cetrdesetogodisnjaka. Treba pokazati razumijevanje...

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 10 sep 2019, 17:55

Klasika u BIH , na sportskom portalu najmanje sporta , Bake hvala ti , hvala što si nas naučio evo već 25 godina da je dobro nek se ne puca i nek je redovna plata (454 KM ) ....
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 11 sep 2019, 08:13

A ovo za majicu i generale nisam vidio, pa hvala Bogu neko od nasih sportista se sjeca i ne zaboravlja sta je bilo. Takvi "balvani", "seljacine", "glupani" i nece dati da se ikad zaborave zlocini koji su pocinjeni nad nasim narodom. Nije to tema za ovdje, ali kad vec spominjes da ostavim komentar.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25688
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SiamoNoi » 11 sep 2019, 22:42

Raonffa je napisao/la:Pa jedan Luka Modrić, koji je za hrvatski fudbal uradio više nego sve ove naše zvijezde zajedno u svim sportovima (ponavljam, mimo Edina), nikada nije izjavio ili napisao ovako nešto, a samo on zna koliko je hrvatska javnost znala srati i po njemu i po reprezentaciji i po svemu što ima veze sa hrvatskim fudbalom. Al' to je tako kada čovjek 'izjavljuje i piše' igrama na terenu, a ne statusima po društvenim mrežama.
Štakor ne pokazuje svoju pokvarenu stranu riječima nego djelima.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 11 sep 2019, 23:29

A sta je Nurkic to uradio na drustvenim mrezama pa se sada raspravlja. Vidim da je dezurni patriota BosnjoBoston vec uspio ubaciti Jokica u sve to :rol: :rol: sa prigodnim klipom prigovoranja sudijama (kakav bezobrazluk to nijedan kosarkas ne radi nikad :rol: )

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 11 sep 2019, 23:32

japa je napisao/la:A sta je Nurkic to uradio na drustvenim mrezama pa se sada raspravlja. Vidim da je dezurni patriota BosnjoBoston vec uspio ubaciti Jokica u sve to :rol: :rol: sa prigodnim klipom prigovoranja sudijama (kakav bezobrazluk to nijedan kosarkas ne radi nikad :rol: )
Gdje si pajo srbendo sta bi ovo ispadoste od Gaucosa :cry: Sreca pa su i ameri ispali,pa im mozete pokazati ko je gazda u borbi za 5.mjesto.
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raonffa » 12 sep 2019, 01:53

SiamoNoi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Pa jedan Luka Modrić, koji je za hrvatski fudbal uradio više nego sve ove naše zvijezde zajedno u svim sportovima (ponavljam, mimo Edina), nikada nije izjavio ili napisao ovako nešto, a samo on zna koliko je hrvatska javnost znala srati i po njemu i po reprezentaciji i po svemu što ima veze sa hrvatskim fudbalom. Al' to je tako kada čovjek 'izjavljuje i piše' igrama na terenu, a ne statusima po društvenim mrežama.
Štakor ne pokazuje svoju pokvarenu stranu riječima nego djelima.
Mah, zajebi sve te stvari kakav je privatno i te veze sa Mamićem, čovjek je maksimalno izreklamirao hrvatski fudbal, pa možda čak i cijelu zemlju, jer znamo i ja i ti da je sport jedan od boljih načina za brendiranje države, pogotovo ako se radi o manjim državama kao što je Hrvatska.

A opet znaš i sam koliko je puta bio popljuvan od vaše javnosti i medija, na stranu bojkot repke, nego općenito skoro stalno je dobijao kritike na račun svojih igara u reprezentaciji sve do prošlogodišnjeg prvenstva u Rusiji, a ne znam da je ikada glumio 'intelektualca' sa izjavama ili pisanjem po društvenim mrežama.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Wandelanoite » 12 sep 2019, 02:23

Najbolji evropski centar u NBA :bih: :bih: :bih:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la drakensang » 12 sep 2019, 02:37

Wandelanoite je napisao/la:Najbolji evropski centar u NBA :bih: :bih: :bih:
A gobert :D

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Beko » 12 sep 2019, 08:17

drakensang je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Najbolji evropski centar u NBA :bih: :bih: :bih:
A gobert :D
Prije Jokic nego Gobert. Gotivim Jokica zbog strasnog pregleda igre. A meni Gobert je u napadadu strasno limitiran, kad nema prostora. Ledjna tehnika ne postoji kod Goberta.
Trenutacno najbolji evropski centrovi dolaze iz BiH, Srbije i Crne Gore.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Wandelanoite » 12 sep 2019, 11:48

Jokic jeste bolji kada treba trpati nejač koja dolazi sa partya mahmurna na utakmicu i kada se u takvim utakmicama sve vrti oko njega. U ozbiljnim mečevima od 100 trenera 98 bi izabralo Nurkica, pa možda čak i svih 100.

Gobert je tu negdje, ali moj favorit je Nurkic.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 12 sep 2019, 11:53

što li onda ako je tako ne izabraše nurkica u najbolju nba petorku a ne jokića

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 12 sep 2019, 12:04

Wandelanoite je napisao/la:Jokic jeste bolji kada treba trpati nejač koja dolazi sa partya mahmurna na utakmicu i kada se u takvim utakmicama sve vrti oko njega. U ozbiljnim mečevima od 100 trenera 98 bi izabralo Nurkica, pa možda čak i svih 100.
Gobert je tu negdje, ali moj favorit je Nurkic.

Sad je pitanje sta je ozbiljni meč :mrgreen: valjda je Jokic uveo ekipu u playoff, valjda je to ozbiljan meč :crazy:

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Wandelanoite » 12 sep 2019, 12:10

lumani je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Jokic jeste bolji kada treba trpati nejač koja dolazi sa partya mahmurna na utakmicu i kada se u takvim utakmicama sve vrti oko njega. U ozbiljnim mečevima od 100 trenera 98 bi izabralo Nurkica, pa možda čak i svih 100.
Gobert je tu negdje, ali moj favorit je Nurkic.

Sad je pitanje sta je ozbiljni meč :mrgreen: valjda je Jokic uveo ekipu u playoff, valjda je to ozbiljan meč :crazy:
I tu čim je naletio na ozbiljniju ekipu koja je imala veliki problem sa povredama je pokupio stvari i kupio karte za aerodrom Nikola Tesla.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.