FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 10 sep 2019, 22:40

HongKong je napisao/la:Jel realno ba da je u opticaju bila ona majica s likom Severine :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Ko je dosao do te ideje, ko je podrzao istu, ko je imao bilo kakve veze s ovom lakrdijom treba **** od kluba.
Pa nije ovo Vrbanjusa jbt
Kakva Severina ba?

Avatar
Vedad87
Postovi: 2013
Pridružen/a: 05 jul 2012, 19:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Vedad87 » 10 sep 2019, 22:41

mohikanac12 je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:

Mozda si drug i u pravu sa povlačenjem. Gotovo je sad. Ja čitam komentare. Ne znam da li je iko napisao da je dobra zezancija. Loš potez. Mislim da isi i ti to shvatiš, ali ideš onom logikom: Uz naše pa kud puklo da puklo. Kontruktivna kritika treba da postoji. Ko radi, taj i grijesi. Meni ovo ima skroz pogrešan šmek. Nije to Željo. Al eto
Ma razumijem ja tebe u potpunosti sta hoces da kazes. Evo da budemo iskreni, moglo se bez ovoga, nije bas najbolji potez svih vremena. Ali ja zastupam stav da je ovo sitna greska da bi se pisalo "nije ovo Zeljo", "navij'o mi dedo sta bi on rek'o" a da ne govorim za ove radikalne miseve sto su jedva docekali nesto pa da pljuju. Ako me shvatas. Ne svidja ti se, super, nemoj kupiti majicu i zdravo. Meni se ne svidja nesto posebno ali maxuzije u inat ide jedna ako bude moj broj. Da mi istakne stomacic od slavlja kada smo pitarima pet komada utrpali.

Gazi Željo! :bih:
Nekako da je tribina napravila, bio bi odličan šmek. Klub ne bi trebao. Da ima ljudi koji jedva čekaju da pljuju, ima. Toga ti ima najviše u društvu. Ja sam se pomirio s tim. Džeko donirao lovu, komentari što nije više, što nije ovoz što nije ono. A pola njih marke ne da u humanitarnoj svrhe. Dzaba ..
“If all else perished, and he remained, I should still continue to be; and if all else remained, and he were annihilated, the universe would turn to a mighty stranger.”

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 sep 2019, 22:41

Prvo ih Amar potjera u rupe i izbori Europu uz rezanje troskova nesposobne ekipe. Izvuku ih idioti koji nisu znali znali popuniti uplatnicu. Opet ih brko nabije u rupe i evo opet idioti daju povod i razlog za sranje. Zar je toliko tesko biti normalan?
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 10 sep 2019, 22:42

braco je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Jel realno ba da je u opticaju bila ona majica s likom Severine :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Ko je dosao do te ideje, ko je podrzao istu, ko je imao bilo kakve veze s ovom lakrdijom treba **** od kluba.
Pa nije ovo Vrbanjusa jbt
Kakva Severina ba?
Uradio neko u fotoshopu i dao @Dananu da postavi. Kakvi idioti.

Sad mi zao sto nije ta sa Severinom. Ta bi bila vrh. :rol:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 sep 2019, 22:42

Vedad87 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Vise ce potrositi dok naprave ovo nego sto ce zaraditi :lol:
U vrh glave 10 komada ce prodati sudeci po reakcijama. Debili stete samo igracima i strucnom stabu jer remete ovim pozitivnu atmosferu medju navijacima. Ali, sta drugo ocekivati od Selimovica koji nam je priredio vec sramotu sa licencom.
Nažalost, u silnoj ovoj masi, lagano je naći 100 ljudi sa IQ-om minus 15. Naći ljude koje veze nemaju sta je Zeljina filozofija, nego će je kupiti da se zaje....Ne bi me čudilo da se proda.
Dobro nek se zapitaju ti ljudi onda. Kad nas neko dobro spusti na zemlju vidjet cemo sta ce onda prodavati. Kurcili su se pitari pa petaka primise vidjet cemo kako ce karma nama vratiti.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la HongKong » 10 sep 2019, 22:43

braco je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Jel realno ba da je u opticaju bila ona majica s likom Severine :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Ko je dosao do te ideje, ko je podrzao istu, ko je imao bilo kakve veze s ovom lakrdijom treba **** od kluba.
Pa nije ovo Vrbanjusa jbt
Kakva Severina ba?
A imas na onom forumu neki jedva docekali da i to postave. Drugacija verzija majice, dole slika Juga i bakljada, a iznad slika kako Severina mase kameri :roll:
**** ti zivot nije mi bilo teze od 3-3 u mostaru
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 10 sep 2019, 22:46

Vedad87 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Vedad87 je napisao/la:

Mozda si drug i u pravu sa povlačenjem. Gotovo je sad. Ja čitam komentare. Ne znam da li je iko napisao da je dobra zezancija. Loš potez. Mislim da isi i ti to shvatiš, ali ideš onom logikom: Uz naše pa kud puklo da puklo. Kontruktivna kritika treba da postoji. Ko radi, taj i grijesi. Meni ovo ima skroz pogrešan šmek. Nije to Željo. Al eto
Ma razumijem ja tebe u potpunosti sta hoces da kazes. Evo da budemo iskreni, moglo se bez ovoga, nije bas najbolji potez svih vremena. Ali ja zastupam stav da je ovo sitna greska da bi se pisalo "nije ovo Zeljo", "navij'o mi dedo sta bi on rek'o" a da ne govorim za ove radikalne miseve sto su jedva docekali nesto pa da pljuju. Ako me shvatas. Ne svidja ti se, super, nemoj kupiti majicu i zdravo. Meni se ne svidja nesto posebno ali maxuzije u inat ide jedna ako bude moj broj. Da mi istakne stomacic od slavlja kada smo pitarima pet komada utrpali.

Gazi Željo! :bih:
Nekako da je tribina napravila, bio bi odličan šmek. Klub ne bi trebao. Da ima ljudi koji jedva čekaju da pljuju, ima. Toga ti ima najviše u društvu. Ja sam se pomirio s tim. Džeko donirao lovu, komentari što nije više, što nije ovoz što nije ono. A pola njih marke ne da u humanitarnoj svrhe. Dzaba ..
To si u pravu, morali su racunati na to "'ta ce on". Uglavnom razumijemo se, nije neka pljacka, mogli smo bez ovoga ali kad je vec tu, Gazi Željo. :thumbup:

Jao jao Danana i "verzije" koja je eto bas njemu "procurila" u ruke. Kakav jad na kvadrat. :rol:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 10 sep 2019, 22:48

A kad će Kosorić
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Manijaci19871921 » 10 sep 2019, 22:49

mohikanac12 je napisao/la:
braco je napisao/la:
HongKong je napisao/la:Jel realno ba da je u opticaju bila ona majica s likom Severine :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
Ko je dosao do te ideje, ko je podrzao istu, ko je imao bilo kakve veze s ovom lakrdijom treba **** od kluba.
Pa nije ovo Vrbanjusa jbt
Kakva Severina ba?
Uradio neko u fotoshopu i dao @Dananu da postavi. Kakvi idioti.

Sad mi zao sto nije ta sa Severinom. Ta bi bila vrh. :rol:
Ne lazi svega ti na svijetu sto ti je drago ne lazi. Blage ti nemas, samo po nekom licnom osjecaju pises. Isprintana su 3 probna komada i ne lazi!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 sep 2019, 22:49

Sreca je pa su navijaci svjesni kakva je ovo greska i treba se ograditi od debilnih ljudi koji su donijeli ovu odluku. Zao mi je samo sto ti ljudi trenutno imaju neku funkciju u Zelji pa nas klub zbog njih je predmet sprdancije. Nije nicija do zore gorjela ni Selimovica ni PR tima.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 10 sep 2019, 22:53

HongKong je napisao/la:Prvo ih Amar potjera u rupe i izbori Europu uz rezanje troskova nesposobne ekipe. Izvuku ih idioti koji nisu znali znali popuniti uplatnicu. Opet ih brko nabije u rupe i evo opet idioti daju povod i razlog za sranje. Zar je toliko tesko biti normalan?
Ma za vikend su oni u rupama, misketovi šupelizci..
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 10 sep 2019, 22:53

I loš marketing je marketing :lol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 10 sep 2019, 22:55

Manijaci19871921 je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:
Uradio neko u fotoshopu i dao @Dananu da postavi. Kakvi idioti.

Sad mi zao sto nije ta sa Severinom. Ta bi bila vrh. :rol:
Ne lazi svega ti na svijetu sto ti je drago ne lazi. Blage ti nemas, samo po nekom licnom osjecaju pises. Isprintana su 3 probna komada i ne lazi!
Koliko ste upuceni vidjelo se kad je bilo odbrojavanje, niko blage veze nije imao a sada odjednom imate informacije i slike sa Severinom. Bas Danan koji je slagao sve sto je mogao slagati, bas on, bas sada, istinu govori. Ne vjerujem Boga mi sta mi pricas. :rol:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 10 sep 2019, 23:02

Imas rezultat ,imas atmosferu u i oko kluba, imas zadovoljne navijace, imas konacnno mir i atmosferu da u miru radis i nastavis niz pobjeda, imas sve sto dugo nisi imao i sto su Amar, saradnici i igraci krvavo zaradili.Imas miseve u rupama.I onda neki bolid napravi potez s kojim vrati miseve iz rupa i kojim se skrene paznja sa nastavka niza i da vaznosti nevaznom i debilnom potezu nekog ko je kao pametan.I kao jos nesto ono odbrojava.Fula.Sjedi jedan ko god da si.Ne mozemo mi s mirom djaba.Valja nama u Mostar.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1328
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 10 sep 2019, 23:03

Kakav idiotizam od ovoga! Koji degen radi u marketingu?!
Izvinite se javnosti, kako navijačima tako i konama što ste glupi i debilni!!
Ljepotu pobjede neko želi da opari sa idiotizmom i degenizmom!
Pljuc!!
To nije Željo mamlazi! :puke: :puke: :puke: :puke: :puke:
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 10 sep 2019, 23:07

iguita je napisao/la:Imas rezultat ,imas atmosferu u i oko kluba, imas zadovoljne navijace, imas konacnno mir i atmosferu da u miru radis i nastavis niz pobjeda, imas sve sto dugo nisi imao i sto su Amar, saradnici i igraci krvavo zaradili.Imas miseve u rupama.I onda neki bolid napravi potez s kojim vrati miseve iz rupa i kojim se skrene paznja sa nastavka niza i da vaznosti nevaznom i debilnom potezu nekog ko je kao pametan.I kao jos nesto ono odbrojava.Fula.Sjedi jedan ko god da si.Ne mozemo mi s mirom djaba.Valja nama u Mostar.
To ti je kad mozga ili smisla za nesto nemas. Trudimo se svi da sve snage okrenemo ka timu. Pa pozivaj na utakmice, podrsku. Znamo sta je najvaznije sad. I neki debil ovo donese kao odluku da bi zaradio ili najavio novu saradnju? Mrs ba. Nakon ovog pogotovo ce svi popljuvati bilo sta da ima sa ovim brendom. Sami sebi stvaraju pritisak i “opoziciju” ili kako vec da se nazove to. Svi ce opet po igracima i strucnom stabu kad karma pokuca na vrata, a ove hinje ce se provuci. Otkaz odmah onom ko je ovo predlozio/odobrio/stavio.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

BocaJuniors1905
Postovi: 1730
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 10 sep 2019, 23:08

Karma je nenadjebiva :lol: Kako će nam se se ovo vratiti nismo ni svjesni, možda već sad u subutu, nadam se da će stručnjak koji je ovo smislio već sutra u osam dobiti otkaz, sigurno je kod Selimovića u Travniku fakultet završio, mi smo gospodski klub, ne pijačarski sa Arizone :puke:
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Osim13 » 10 sep 2019, 23:08

Ima onaj hadis jedan...
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

GlenRice
Postovi: 13
Pridružen/a: 20 jul 2019, 23:07
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la GlenRice » 10 sep 2019, 23:09

Ovo je organizovao neki shaban koji nema veze sa Zeljom ni onim sta Zeljo predstavlja. Kako se ovo moglo dogoditi?

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 10 sep 2019, 23:11

Ide majica sutra, ne bi ovo propustio za dunjaluk. :rol:

Laku noc. Gazi Željo! :bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: MrkiMedo i 34 gosta.