Grand Slam

Moderatori/ce: Monolog,Unofficialpage

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 10 sep 2019, 22:52

Samo kratko:

MELJIIIIIIIIII!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Poyy

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 10 sep 2019, 22:54

AA23 je napisao/la:Ne znam, ja ne isključujem Rogera :mrgreen:

WTF - Pariz i Shanghai :rol:

Zamisli naniže babuka, naravno kao što darker kaže, AO je najbitniji u ovom momentu i spremiti se za njega i američku turneju na kojoj je veoma dobar posljednjih godina (3 titule + 2 finala od 6 odigranih, samo u Miamiju ispao u 2 kolu)
Ma ne treba mu to. Sigurno ce igrat na ovom Laver Cupu sto mu je bezveze u ovim godinama al aj. Bazel sigurno nece preskocit, a WTF isto tesko. Treba se pripremit za AO, osvajanjem toga bi uradio dosta toga i sto se tice goat trke, a i prakticno bi osigurao sebi dobru poziciju za wimbledon sto se tice renkinga.

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 10 sep 2019, 23:00

AA23 je napisao/la:Joj es mi krivo za Wimbledon matere mi :rol:

Šalim se, jel ovo Nole ode na operaciju ili ss.ba lupeta kao i inače?

Ako ode Nole na operaciju biće Rafa glavni favorit za no1, jedino da Federer odradi neki ludi niz turnira i uzme WTF+Masters+Bazel i time se ubaci u utrku za broj jedan, naravno uz to da Novak bude out to kraja sezone (u što čisto sumnjam)
Ti si jedan od rijetkih koji je objektivan i informisan u većini stvari...
Samo nisi izgleda upućen u ovo stanje oko br. 1 !? :hmmmmm:
Ništa ne zavisi ni od Djokice ni od Federera!

Pa Rafa samo, na par turnira da odigra solidno bar SF, negdje eto i F, Rafa je broj 1 na kraju godine!

Djokica brani 2600 bodova do kraja, Rafa brani krompir!

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 10 sep 2019, 23:01

darker10 je napisao/la:Federer ako je pametan nece igrat nista do kraja sem Bazela i WTFa ako uopste i za to bude sposoban. Mozda ga Medo pretekne do kraja ako ne bude nista igrao, al isti mu je k**** bio treci il cetvrti. Bitnije mu je sad da se spremi za Australiju nego ista drugo.
ma bukvalno nista ne treba igrati...samo pripreme za Australijku....3 mjeseca ima ...da se povrati psihicki i fizicki....podloga brza i tu ima sanse...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
NadalRafa
Postovi: 1031
Pridružen/a: 24 sep 2018, 03:49
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la NadalRafa » 10 sep 2019, 23:05

AA23 je napisao/la:Ne znam, ja ne isključujem Rogera :mrgreen:

WTF - Pariz i Shanghai :rol:

Zamisli naniže babuka, naravno kao što darker kaže, AO je najbitniji u ovom momentu i spremiti se za njega i američku turneju na kojoj je veoma dobar posljednjih godina (3 titule + 2 finala od 6 odigranih, samo u Miamiju ispao u 2 kolu)
Babuka ne da ne moze nanizat vec ne moze nijedan osvojit. :rol:

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la shevchet » 10 sep 2019, 23:08

NadalRafa je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Ne znam, ja ne isključujem Rogera :mrgreen:

WTF - Pariz i Shanghai :rol:

Zamisli naniže babuka, naravno kao što darker kaže, AO je najbitniji u ovom momentu i spremiti se za njega i američku turneju na kojoj je veoma dobar posljednjih godina (3 titule + 2 finala od 6 odigranih, samo u Miamiju ispao u 2 kolu)
Babuka ne da ne moze nanizat vec ne moze nijedan osvojit. :rol:
Cirkus mu je ta izjava, ali eto, sportski se nadati... :lol:
Ali ovo da Rafa može biti prvi ako Nole ode na operaciju lakta!? :crazy:

Fakat me iznenadio, pa Rafa je 90% br.1 na kraju godine, šta god Djokica i Djedica odigrali... :problem:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 10 sep 2019, 23:42

Rafa će završiti godinu na prvom mjestu, da ne odigra niti jedan turnir.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 11 sep 2019, 08:57

Virtu4l je napisao/la:Rafa će završiti godinu na prvom mjestu, da ne odigra niti jedan turnir.
to u slucaju da Nolo ne zaigra vise ove godine

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Virtu4l » 11 sep 2019, 09:34

darker10 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Rafa će završiti godinu na prvom mjestu, da ne odigra niti jedan turnir.
to u slucaju da Nolo ne zaigra vise ove godine
Vjerujem da je dovoljno da propusti Shanghai i da će ga Rafa prestići, tu gubi 1000 bodova, a na preostala dva turnira brani finale.

Mada bi se Novak trebao boriti za to prvo mjesto. Nedostaju mu još 42 sedmice da stigne Federera, to je nešto manje od godinu dana i sad je svaki mjesec na prvoj poziciji izuzetno važan.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
GOAT
Postovi: 4690
Pridružen/a: 14 jul 2018, 03:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la GOAT » 11 sep 2019, 22:46

Virtu4l je napisao/la:
darker10 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Rafa će završiti godinu na prvom mjestu, da ne odigra niti jedan turnir.
to u slucaju da Nolo ne zaigra vise ove godine
Vjerujem da je dovoljno da propusti Shanghai i da će ga Rafa prestići, tu gubi 1000 bodova, a na preostala dva turnira brani finale.

Mada bi se Novak trebao boriti za to prvo mjesto. Nedostaju mu još 42 sedmice da stigne Federera, to je nešto manje od godinu dana i sad je svaki mjesec na prvoj poziciji izuzetno važan.
Samo sto Federer vjerovatno nikad nece ponovo biti prvi a Djokovic hoce.
23

Avatar
AA23
Postovi: 16072
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la AA23 » 11 sep 2019, 23:36

shevchet je napisao/la:
AA23 je napisao/la:Joj es mi krivo za Wimbledon matere mi :rol:

Šalim se, jel ovo Nole ode na operaciju ili ss.ba lupeta kao i inače?

Ako ode Nole na operaciju biće Rafa glavni favorit za no1, jedino da Federer odradi neki ludi niz turnira i uzme WTF+Masters+Bazel i time se ubaci u utrku za broj jedan, naravno uz to da Novak bude out to kraja sezone (u što čisto sumnjam)
Ti si jedan od rijetkih koji je objektivan i informisan u većini stvari...
Samo nisi izgleda upućen u ovo stanje oko br. 1 !? :hmmmmm:
Ništa ne zavisi ni od Djokice ni od Federera!

Pa Rafa samo, na par turnira da odigra solidno bar SF, negdje eto i F, Rafa je broj 1 na kraju godine!

Djokica brani 2600 bodova do kraja, Rafa brani krompir!

Ispiti mi udarili o glavu prijatelju, ne znam ni sam šta pišem :mrgreen:

Federer ako može išta, to jeste osvojiti turnire u ovom dijelu sezone, naravno ne može biti no1. jer i on brani dosta bodova (SF Shanghai, pa SF Pariz, SF WTF), tako da neće biti lako za Rafu kako neki misle, ako se dobar Federer pojavi u ovom završnom dijelu sezone.

Vidjećemo, opet će biti borba top 3, ovo drugo tanko iskreno i ne očekujem neki fight jer Rafa i Nole se bore za broj jedan, Federer igra za titule, svaka nova ga približava #109, i mislim da on ide ka tome, a nakon toga AO i američka turneja.

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 sep 2019, 13:01

Sto se Toni pokenja u usta svim Rafanovcima svojom izjavom :mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
jestamaji
Postovi: 16503
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la jestamaji » 12 sep 2019, 14:53

delinjo je napisao/la:Sto se Toni pokenja u usta svim Rafanovcima svojom izjavom :mrgreen: :mrgreen:
??

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 sep 2019, 15:26

jestamaji je napisao/la:
delinjo je napisao/la:Sto se Toni pokenja u usta svim Rafanovcima svojom izjavom :mrgreen: :mrgreen:
??
izjavio da je babuka najveci svih vremena....a da su Rafa i Novak vrhunski igraci ....

" mnoge stvari treba da bude uzeto u obzir.Roger Federer je broj jedan.Nadal je medju najboljima u historiji kao Novak Djokovic i Rod Lejver.

:mrgreen: :mrgreen:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 sep 2019, 17:13

Pa rekao je u fazonu da je to Federer trenutno, isto je rekao da ce rec ko je najbolji kad svi zavrse svoje karijere sto je sasvim korektno s njegove strane.

Avatar
Finn
Postovi: 9140
Pridružen/a: 24 avg 2015, 09:23
Lokacija: SA
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la Finn » 12 sep 2019, 17:55

Kim Clijsters se vraća tenisu sljedeće godine. Još samo Justine Henin i opet smo u prvoj dekadi 21. stoljeća. :roll:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 18:21

Diplomatski odgovor Tonija, Federeroljupci momentalno svrsili to im kao neki dokaz. Klasicna izjava u Tonijevom stilu pa on nece reci da mu je rodjak najbolji svih vremena ni da je Rafa sad uzeo 23i GS. Skromna su porodica takav je i Rafa, gledao sam bas intervju na terenu poslije jednog meca na US openu i govori mu ona voditeljica aludirajuci na ljubicastu boju njegove majice kao to je kraljevska boja i kae mu you are the king of clay nad now you won Montreal and you winning here maybe u can become king of hardcourts? Rafa njoj odgovara "I am king of nothing" dakle beskrajno skroman pa ima 12 GSova na sljaci i opet nece da kaze za sebe da je kralj toga sto zaista i jeste, tako da tesko cete od Nadalovih cuti da je Rafa najveci ikad u bilo cemu. No slusajuci tu izjavu vidio sam ispod komentar u stilu koja razlika zamislite da su likovi poput Cristiana Ronalda ili Ibrahimovica 12 puta nesto osvojili a izgubili nula puta pa ne bi im trebao voditelj da im govori da su kraljevi necega onaj James se u kosarci vec davno proglasio :rol: Ali dobro ipak su tenisri gospoda za ove cobane.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la darker10 » 12 sep 2019, 19:04

japa je napisao/la:Diplomatski odgovor Tonija, Federeroljupci momentalno svrsili to im kao neki dokaz. Klasicna izjava u Tonijevom stilu pa on nece reci da mu je rodjak najbolji svih vremena ni da je Rafa sad uzeo 23i GS. Skromna su porodica takav je i Rafa, gledao sam bas intervju na terenu poslije jednog meca na US openu i govori mu ona voditeljica aludirajuci na ljubicastu boju njegove majice kao to je kraljevska boja i kae mu you are the king of clay nad now you won Montreal and you winning here maybe u can become king of hardcourts? Rafa njoj odgovara "I am king of nothing" dakle beskrajno skroman pa ima 12 GSova na sljaci i opet nece da kaze za sebe da je kralj toga sto zaista i jeste, tako da tesko cete od Nadalovih cuti da je Rafa najveci ikad u bilo cemu. No slusajuci tu izjavu vidio sam ispod komentar u stilu koja razlika zamislite da su likovi poput Cristiana Ronalda ili Ibrahimovica 12 puta nesto osvojili a izgubili nula puta pa ne bi im trebao voditelj da im govori da su kraljevi necega onaj James se u kosarci vec davno proglasio :rol: Ali dobro ipak su tenisri gospoda za ove cobane.
Pa da,rekoh vec korektna izjava s njegove strane.Al fakat kad skontas,u tenisu ljudi igraju sami,samo za sebe.Sami su odgovorni za svoje pobjede i poraze i opet se ne kurche ko ovi fudbaleri il kosarkasi kad nesto osvoje .

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 19:11

Pa to je najjace kada te u tenisu protivnik samara i vodi a tebe ne ide nemas saigraca da te izvuce i odigra za tebe par winnera i okrene stvari kao u fudbalu i kosarci tamo mozes chokirati i pokupiti trofej u tenisu kad chokiras gledas protivnika kako dize trofej ali djaba opet ih to ne sprijecava da se ku?ce skacu proglasavaju najboljim, kraljevima itd..

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Grand Slam

Post Postao/la delinjo » 12 sep 2019, 19:25

ma njih trojica se ne vole mozda ali su mnogo dobro momci i mnogo se uvazavaju,respektuju....ne znam stvarno da sam ikada procitao bilo kakvu izjavu koja jednog od njih trojice spusta,omalovazava ili nesto slicno ....zato i jesu sampioni
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Odgovori

Natrag na “Tenis”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.