PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 11 sep 2019, 00:42

let3 je napisao/la:@Simidobar

Šta kaže Benjamin Isović, poznati stihoklepac sa sjevera i autor pjesmice pod nazivom Divovi :lol: :tokralju:
Najdraža utakmica u životu ?: Željo - Videoton, ko iz topa.

Eto đukca :lol: :lol: i šta covjek da kaže na to :mrgreen:
Zao mi je sto ga ti vidis kao dzukca al meni si upravo opisao velikog covjeka..

Ako me razumijes.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5564
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hajdeee » 11 sep 2019, 00:50

let3 je napisao/la:@Simidobar

Šta kaže Benjamin Isović, poznati stihoklepac sa sjevera i autor pjesmice pod nazivom Divovi :lol: :tokralju:
Najdraža utakmica u životu ?: Željo - Videoton, ko iz topa.

Eto đukca :lol: :lol: i šta covjek da kaže na to :mrgreen:
Mali leteci medvjedici, pjesmica, ori se sa juga grbavice.
Dunavom brodovi plove - isto tako.

Da ne idemo dalje. Kome vi spocitavare 'stihoklepstvo' :zviz:
- FKS -

let3
Postovi: 28998
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 00:55

Hajdeee je napisao/la:
let3 je napisao/la:@Simidobar

Šta kaže Benjamin Isović, poznati stihoklepac sa sjevera i autor pjesmice pod nazivom Divovi :lol: :tokralju:
Najdraža utakmica u životu ?: Željo - Videoton, ko iz topa.

Eto đukca :lol: :lol: i šta covjek da kaže na to :mrgreen:
Mali leteci medvjedici, pjesmica, ori se sa juga grbavice.
Dunavom brodovi plove - isto tako.

Da ne idemo dalje. Kome vi spocitavare 'stihoklepstvo' :zviz:
Kakvo stihoklepstvo ? To su coveri, obrade.
To je sasvim druga stvar.
Pricali smo o autorskim pjesmicama od strane Benjamina, malog sina velikog Safeta - songovi na nivou osnovne škole, realni budimo ;)

Avatar
Hajdeee
Postovi: 5564
Pridružen/a: 05 maj 2018, 01:10
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Hajdeee » 11 sep 2019, 00:58

Cuj coveri :urnebes:
- FKS -

let3
Postovi: 28998
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 00:59

Coveri, ha ja :mrgreen:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 11 sep 2019, 01:00

Članska karta NAVIJAČA. Udruženje navijača napravilo. Benjamin Isović obični navijač kluba. Ovo je kod vas uradio KLUB, kao što je na skupštini KLUBA izjavljeno "bolje Zrinjski nego cigani". Navijači određenog kluba su na sve spremni, al funkcioneri kluba se moraju ponašat profesionalno. Vaši to nisu. Mi smo imali Dinu Selimovića koji je imao ovakve ekscese, njega smo se riješili, ovi vaši se ne prestaju ofirat. I sebe i vas generalno.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

let3
Postovi: 28998
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 01:04

skoroalen je napisao/la:Članska karta NAVIJAČA. Udruženje navijača napravilo. Benjamin Isović obični navijač kluba. Ovo je kod vas uradio KLUB, kao što je na skupštini KLUBA izjavljeno "bolje Zrinjski nego cigani". Navijači određenog kluba su na sve spremni, al funkcioneri kluba se moraju ponašat profesionalno. Vaši to nisu. Mi smo imali Dinu Selimovića koji je imao ovakve ekscese, njega smo se riješili, ovi vaši se ne prestaju ofirat. I sebe i vas generalno.
Klub i navijaci su jedno tijelo. Zar nije tako.
Šta bi klub bez navijaca ? kakva je svrha onda ? nemoj to razdvajati.

Ali da ne filozofiram previše - i vi ste slavili titulu Zrinjskog usred derbija :facepalm: :tokralju: kad je spiker javio da je Zrinjski dobio penal u Bijeljini u 93 minuti, neviđeno slavlje bilo ko da je Vijetnam postao prvak države :lol: :lol: toliko slavlje na koševu bilo.
Prema tome, mojne šuplje i moralisanja, kad je to tako i kod nas i kod vas ;)

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 11 sep 2019, 01:08

let3 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Članska karta NAVIJAČA. Udruženje navijača napravilo. Benjamin Isović obični navijač kluba. Ovo je kod vas uradio KLUB, kao što je na skupštini KLUBA izjavljeno "bolje Zrinjski nego cigani". Navijači određenog kluba su na sve spremni, al funkcioneri kluba se moraju ponašat profesionalno. Vaši to nisu. Mi smo imali Dinu Selimovića koji je imao ovakve ekscese, njega smo se riješili, ovi vaši se ne prestaju ofirat. I sebe i vas generalno.
Klub i navijaci su jedno tijelo. Zar nije tako.
Šta bi klub bez navijaca ? kakva je svrha onda ? nemoj to razdvajati.

Ali da ne filozofiram previše - i vi ste slavili titulu Zrinjskog usred derbija :facepalm: :tokralju: kad je spiker javio da je Zrinjski dobio penal u Bijeljini u 93 minuti, neviđeno slavlja ko da je Vijetnam postao prvak države :lol: :lol: toliko slavlje na koševu bilo.
Prema tome, mojne šuplje i moralisanja, kad je to tako i kod nas i kod vas ;)
Ne samo mi, svijet komplet je slavio..

Ocito ste se takmicili ko ce vise platit za tu titulu.. al 7 sudija u 7 kola je bezobrazluk a ne namjestanje..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 11 sep 2019, 01:14

Kako će bit isto Boga ti? :lol:
Navijačima priliči da pjevaju "yebem te Sarajevo" ili "Saraj'vo, ti yebi Želju malenog", navijačima priliči da dižu parole gdje se vrijeđaju funkcioneri drugih klubova, tipa "Dino ped.eru", ili "Amar punoglavac" itd. Moraš razdvojit, navijači se tuku i bodu u gradu, a Husref i Amar kafe piju. Navijača je nekoliko hiljada u oba tabora, navijači nisu plaćeni za ono što rade, funkcionera kluba je nekoliko puta manje i masno su plaćeni da budu profesionalni. Ako nisu, ruše rejting svog kluba. Šta god ti rekao il mislio, s ovim ste se baš izofirali, to misli pola tvog PDFa i pola navijača na oficijalnoj stranici. Dinino pjevanje "predaj se štrumfe" i one priče za vodu su dobra poređenja, a ne to šta navijači izjavljuju.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Evander
Postovi: 14427
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 11 sep 2019, 01:16

Let poredi "gluposti" koje rade navijaci, sa onim sta rade zvanicnici kluba :rol: :rol: :rol:
Jos kao odbrojavaju na ZVANICNOJ fb stranici :rol:

Moj let, mislio sam da si ozbiljniji :kafa:

Pa ovo sto ja palamudim protiv vas, namjerno vrijedjam neke vase legende i slicno, da uradi moj klub isto, prvi bih osudio.
Jedno su nase zahebancije i podhebavanja ovdje na nebitnom forumu, ili na tribinama, drugo je ono sto je sam klub i kakvim se predstavlja.

let3
Postovi: 28998
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 01:21

Koji ba funkcioneri klubova u BiH :lol: šta pricas ...ko da su to neki profi funkcioneri u ozbiljnim ligama :lol:
To su obicni uhljebi, budu par godina i pobjegnu ko zadnje kuje kad uzmu malo para. U svim klubovima je ista prica, pa i u Želji, cak i Nogometnom Savezu koji bi trebao biti najviša kuca fudbala u državi.
O cemu ovaj Skoro piše :roll:

Veci sam ja ljubitelj i fanatik kluba 100X od tih karinaša u klubu. A nisam uopšte neki fanatik, kakavih ima. Uozbilji se ba Skoro ;)

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 11 sep 2019, 01:25

Ne kontaš ti lave ništa, kad bismo ti do sutra objašnjavali...
Bezveze se raspravljamo, tebi je dobra fora i sutra trk po majicu, ja ću ovo smatrat ogromnom mrljom i cirkusom za tvoj klub i kraj rasprave. Ne da mi se ispravljat krivu Drinu, fakat.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 11 sep 2019, 01:26

let3 je napisao/la:Koji ba funkcioneri klubova u BiH :lol: šta pricas ...ko da su to neki profi funkcioneri u ozbiljnim ligama :lol:
To su obicni uhljebi, budu par godina i pobjegnu ko zadnje kuje kad uzmu malo para. U svim klubovima je ista prica, pa i u Želji, cak i Nogometnom Savezu koji bi trebao biti najviša kuca fudbala u državi.
O cemu ovaj Skoro piše :roll:

Veci sam ja ljubitelj i fanatik kluba 100X od tih karinaša u klubu. A nisam uopšte neki fanatik, kakavih ima. Uozbilji se ba Skoro ;)
Tema je KO je šta izjavio/objavio, a ne kako taj NEKO radi svoj posao. I zašto onda pridaješ pažnju bilo čemu u ovoj neozbiljnoj ligi? Idi prati El Classico skupa sa onim debilima po balkanskim stranicama.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

let3
Postovi: 28998
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 01:28

Ma Skoro ti sad smatraj šta hoces, tvoja stvar :lol: meni je ovo šuk pod prečku :P normalno da cu kupiti majicu sa petardom, yebo 40 BAM-ova.
hajd vozdra :salut:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Osim13 » 11 sep 2019, 01:36

Morel se ležat ljudine
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la simidobar » 11 sep 2019, 01:38

let3 je napisao/la:Ma Skoro ti sad smatraj šta hoces, tvoja stvar :lol: meni je ovo šuk pod prečku :P normalno da cu kupiti majicu sa petardom, yebo 40 BAM-ova.
hajd vozdra :salut:
Ako je iko zasluzuje to si ti. :mrgreen: :mrgreen:

PS Uzmi veci broj, trebace ti.. ;)
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 11 sep 2019, 01:38

Osim13 je napisao/la:Morel se ležat ljudine
More qrac, valja učit.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Laznjak » 11 sep 2019, 03:54

Moras razdvojiti to dvoje, klub i navijaci. Navijaci su uz klub, a ne u klubu. Vazda bilo.
Navijaci imaju svoj marketing (Hz i TM obiljezja u ovom slucaju). Svoja udruzenja, pubove...
Klub ima svoj marketing na kojem ces vidjeti samo 1946 ili 1921, a nikad 1987, svoje prostorije...
Navijake majice su trofeji, dok klubske to nisu. Navijacki svijet, svi to razdvajaju.
Klub bez navijaca je kao covjek bez duse, tijelo i dusa nisu jedno...
Postavi sad ledja ne izvlaci se, samo padas dublje.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Goosman » 11 sep 2019, 05:55

Pitarske kokare!
💩💩

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la belosevic28 » 11 sep 2019, 07:40

Vijetnam je novi prvak drzave
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”