Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Maestro » 11 sep 2019, 08:11

vest je napisao/la:
BoixosNois1899 je napisao/la:slika

Pa dovoljno je vidjeti samo s kim sjedi u loži tokom utakmice i sve ti je jasno. Sve kriminalac do kriminalca.
Malo respekta prema demokratski izabranim predstavnicima BiH nije na odmet. Ne mozemo trazit ozbiljnu drzavu i reprezentaciju a sami je ne bendamo. A sto se tice elite, pun mi je qrac vise i rulje koja bi da je u mogucnosti bila 3 put gora. Stoka sitnog zuba nikad zahvalna bi sve guzovace a da neko drugi radi za njih.
https://www.dnevnik.ba/vijesti/hit-na-i ... zetbegovic
Respekt za ovo? :rol:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la ASD » 11 sep 2019, 08:29

BoixosNois1899 je napisao/la:slika

Pa dovoljno je vidjeti samo s kim sjedi u loži tokom utakmice i sve ti je jasno. Sve kriminalac do kriminalca.
Nema dalje.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la vest » 11 sep 2019, 09:12

Ma bjezi mi kao narod ne valjamo pustite ove sa slike
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la ASD » 11 sep 2019, 09:18

vest je napisao/la:Ma bjezi mi kao narod ne valjamo pustite ove sa slike
Tačno, da mi kao narod valjamo, ovi sa slike bi bili po zatvorima ili bi radili poslove u skladu s kvalitetima (tačnije nekvalitetima).

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la DrFilgud » 11 sep 2019, 09:21

"Nije kriva SDA, kriv je narod sto je nije slijedio"- Bakir Izetbegovic :lol:

Avatar
Madal
Postovi: 3584
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Madal » 12 sep 2019, 15:16

https://sportsport.ba/fudbal/ademi-zmaj ... ovo/333077


Gledajte smecari sta ljudi uradise već, a juče država postali. A nama nek je rat kriv za sav javasluk i seljakljuk u državi.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la vest » 12 sep 2019, 16:44

Madal je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/ademi-zmaj ... ovo/333077


Gledajte smecari sta ljudi uradise već, a juče država postali. A nama nek je rat kriv za sav javasluk i seljakljuk u državi.
Ljudi imaju drzavu. Sta imamo mi? Imas neimplentirani mirovni sporazum, de facto primirje. Gdje su izbjeglice koje se trebaju vratit u prijeratne domove? Zasto se dopusta da 2/3 naroda/vlasti rade OTVORENO protiv interesa drzave BiH a tako i NSBIH? Ovdje ima 3 mogucnosti a to znaju svi.
1. Medjunarodna zajednica udara po prstima Zagreb i Beograd uz rijeci stoj dalje ovo nije vase!
2. Raspad drzave i nastavak drzave Bosne na vecoj teritoriji Federacije BiH.
3. Rat

Mozemo se mi pravit da ovako moze dovijeka i ignorisat cinjenice ali dok god snsd i hdz blokiraju drzavu nema naprijed. ProBosanske partije plivaju u ovom stanju puneci sebi dzepove i tek ce radit konstruktivno kad dodje mig iz NATO.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la gruezi » 12 sep 2019, 22:39

vest je napisao/la:
Madal je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/ademi-zmaj ... ovo/333077


Gledajte smecari sta ljudi uradise već, a juče država postali. A nama nek je rat kriv za sav javasluk i seljakljuk u državi.
Ljudi imaju drzavu. Sta imamo mi? Imas neimplentirani mirovni sporazum, de facto primirje. Gdje su izbjeglice koje se trebaju vratit u prijeratne domove? Zasto se dopusta da 2/3 naroda/vlasti rade OTVORENO protiv interesa drzave BiH a tako i NSBIH? Ovdje ima 3 mogucnosti a to znaju svi.
1. Medjunarodna zajednica udara po prstima Zagreb i Beograd uz rijeci stoj dalje ovo nije vase!
2. Raspad drzave i nastavak drzave Bosne na vecoj teritoriji Federacije BiH.
3. Rat

Mozemo se mi pravit da ovako moze dovijeka i ignorisat cinjenice ali dok god snsd i hdz blokiraju drzavu nema naprijed. ProBosanske partije plivaju u ovom stanju puneci sebi dzepove i tek ce radit konstruktivno kad dodje mig iz NATO.
Raspad tesko da ce ici jer smrdska je sastavljena od 3 fizicki odvojene enklave... Valjalo bi onda bosnjake sandzaka preseljavat na pale i u trebinje a srbe u obrnutom smjeru a to nemoze bez rata...njih ce 2030 biti oko 600 000 u cijeloj bosni...sad ih ima max 750 hiljada...a ovakvo stanje u bosni i na balkanu generalno je trenutni americki interes tj stanje kontrolisanog haosa... A nisu vam srbi krivi sto niste u stanju napravit nijedan trening kamp u bosnjackim gradovima niti napravit stadion da valja....niti sto sda balijetina begic ne ide na noge igracima koji nam trebaju da im sredi papire ...... Jesul srbi krivi sto dilaveru i burnicu nisu rjeseni papiri.. il sto balijski novinari ne smiju da postave ozbiljno pitanje debelom prasetu....

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Vucevich » 13 sep 2019, 00:23

"O profesionalcima trebaju odlučivati profesionalci, ljudi koji se razumiju u materiju, kojima je svaka utakmica biti ili ne biti. Mislim da u NS BiH nedostaje stručnosti, odnosno ljudi koji imaju sportskog i nogometnog iskustva, oni koji vode klubove i znaju o čemu se tu radi. O mojoj sudbini su odlučivali ljudi koji nisu radili fizičko vaspitanje, a kamoli igrali nogomet. Nažalost, to je tako u BiH", rekao je Baždarević.
:bow:

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la TedBundy » 13 sep 2019, 08:43

Vucevich je napisao/la:
"O profesionalcima trebaju odlučivati profesionalci, ljudi koji se razumiju u materiju, kojima je svaka utakmica biti ili ne biti. Mislim da u NS BiH nedostaje stručnosti, odnosno ljudi koji imaju sportskog i nogometnog iskustva, oni koji vode klubove i znaju o čemu se tu radi. O mojoj sudbini su odlučivali ljudi koji nisu radili fizičko vaspitanje, a kamoli igrali nogomet. Nažalost, to je tako u BiH", rekao je Baždarević.
:bow:
A on je veliki znalac, selektor zvani "formacija je samo šifra na papiru"...

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Maestro » 13 sep 2019, 09:13

TedBundy je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:
"O profesionalcima trebaju odlučivati profesionalci, ljudi koji se razumiju u materiju, kojima je svaka utakmica biti ili ne biti. Mislim da u NS BiH nedostaje stručnosti, odnosno ljudi koji imaju sportskog i nogometnog iskustva, oni koji vode klubove i znaju o čemu se tu radi. O mojoj sudbini su odlučivali ljudi koji nisu radili fizičko vaspitanje, a kamoli igrali nogomet. Nažalost, to je tako u BiH", rekao je Baždarević.
:bow:
A on je veliki znalac, selektor zvani "formacija je samo šifra na papiru"...
Pa nije covjek nista slagao. On je nama samo htjeo reci da amateri iz saveza dovode amatere na klupu reprezentacije. A tu je sasvim u pravu kad pogledamo ko su selektori BiH do sada bili.
Naravno da je sa ovim i sebe opisao. :rol:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
jestamaji
Postovi: 16462
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la jestamaji » 13 sep 2019, 10:00

"nisu radili fizičko vaspitanje, a kamoli igrali nogomet" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

vrhunska, to mi je promaklo :mrgreen:


Avatar
HongKong
Postovi: 2111
Pridružen/a: 29 apr 2019, 15:04
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la HongKong » 19 sep 2019, 18:00

Mislim da Dinu i ekipu takodjer boli...kur.ac za domacom ligom. :bih:
Cuva Bog Zelju svog!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Drape » 01 okt 2019, 19:55

Kada su u pitanju svi intervjui kojeg je prvi čovjek bh. fudbala dao našim novinarima, medijskim kućama i portalima, intervjui se mogu nabrojati na prste jedne ruke, tačnije na jedan prst.

Početkom januara 2019. godine Begić je dao intervju za TV Arenasport u kojem je uglavnom pričao o stvarima koje nemaju veze o onome što smo pisali prije nekoliko sedmica.

I pretraga na Googleu se završava upravo ovdje. Na YouTubeu je nemoguće pronaći bilo kakav intervju sa Begićem u posljednjih godinu dana, dok isto kaže i internet preglednik. Dakle, jedan jedini intervju u 2019. godini i to za medij koji nije iz Bosne i Hercegovine.

Zbog čega Dino Begić izbjegava kamere bh. medija? Šta je poenta/smisao njegove šutnje kao čovjeka koji se nalazi na čelu Nogometnog saveza Bosne i Hercegovine i koji je dužan da javnosti odgovori na neka pitanja? Zbog čega taj čovjek ne želi (ili ne smije) da se pojavi pred kamerama bh. novinara, te da li se plaši pitanja koja će mu biti postavljena?

Teško je reći. Predsjednik NSBiH ima neke svoje razloge zbog kojih redovno izbjegava medije u Bosni i Hercegovini i ne želi da se pojavljuje pred kamerama, ali s druge strane, redovan je na manifestacijama NSBiH o kojima će se isključivo pohvalno govoriti i pisati.

Do tada možemo samo nagađati o čemu se radi, ali ćemo javnost svaki put upoznati sa činjenicom da je naš zahtjev za intervju sa nekim od čelnika NSBiH ignorisan, kao i ovaj put, te da nikada do sada nismo dobili potvrdni odgovor.

Dužnost i obaveza, nas novinara, je da postavljamo pitanja, donosimo priče, govorimo istinu, nazivamo stvari pravim imenom. U ovom slučaju teško je bilo šta reći, jer imate drugu stranu koja je u potpunosti isključiva i koja se uglavnom oglašava putem saopćenja ili press konferencija na kojima se rijetko obraćaju čelni ljudi NSBiH.

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la Osim13 » 01 okt 2019, 20:08

Puna podrška precjeniće
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA


Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 15 okt 2019, 21:19

Gdje su pare od Brazila lopove!!??
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la ReX » 15 okt 2019, 21:25

Svaki tim sto se plasira na Euro dobija skoro 50m eura. Zamisli ponovo te pare dati ovim kriminalcima :oops:
@igrajlopte 🐦

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Elvedin Dino Begić- Predsjednik N/FSBiH

Post Postao/la mohikanac12 » 15 okt 2019, 22:25

ELEVEDINE BEGICU, YEBO TI OVAJ ZUTI NARKOMAN MATER ODVRATNU!

slika
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, Amazon [Bot], EdinjoBos, fanatik19, Goalgetter, RajvoSA03 i 20 gostiju.