PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mohikanac12 » 11 sep 2019, 09:12

1.2.3.4.5

GAZI ŽELJO!

:bih:
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Kamuflazn » 11 sep 2019, 10:11

0 trofeja.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Zastone
Postovi: 1667
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Zastone » 11 sep 2019, 10:46

Aj kontam 5 komada, razmonirali nas, ali zamisli ista razlika golova kao prosli derbi, jos kuci ne zabijes a rival ti uvali 3. Pa to je vece ponizenje od onih 5. Jos zvanicna ono objavi smijehoteka.#hvalastopostojite :tokralju:

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la skoroalen » 11 sep 2019, 10:59

Zastone je napisao/la:Aj kontam 5 komada, razmonirali nas, ali zamisli ista razlika golova kao prosli derbi, jos kuci ne zabijes a rival ti uvali 3. Pa to je vece ponizenje od onih 5. Jos zvanicna ono objavi smijehoteka.#hvalastopostojite :tokralju:
Uvijek se "petardom" nazivala pobjeda od 5:0, a ne ovo kad primiš dva komada. Nema veze, bruka jest, al se slavi kao dupla kruna u najmanju ruku. Čuj, specijalni dresovi. :rol:
Mi zadnji put specijalne dresove izbacili za 70. rođendan, kad smo sa Galatom igrali, i kad su se Škoro i Obuća opraštali. Oni napravili dresove jer su dobili derbi. :rol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 13:27

skoroalen je napisao/la:
Zastone je napisao/la:Aj kontam 5 komada, razmonirali nas, ali zamisli ista razlika golova kao prosli derbi, jos kuci ne zabijes a rival ti uvali 3. Pa to je vece ponizenje od onih 5. Jos zvanicna ono objavi smijehoteka.#hvalastopostojite :tokralju:
Uvijek se "petardom" nazivala pobjeda od 5:0, a ne ovo kad primiš dva komada. Nema veze, bruka jest, al se slavi kao dupla kruna u najmanju ruku. Čuj, specijalni dresovi. :rol:
Mi zadnji put specijalne dresove izbacili za 70. rođendan, kad smo sa Galatom igrali, i kad su se Škoro i Obuća opraštali. Oni napravili dresove jer su dobili derbi. :rol:
Zaboravio si ponoviti po 100 put , da smo vas tim potezom napravili Barcelonom i digli 100 levela :rol: :rol:

Tako je to kad laskaš sam sebi :lol:

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 sep 2019, 13:36

Kamuflazn je napisao/la:0 trofeja.
Mali poselami babu reci da je izgubio kompas :rol: :rol:
Jes mu osim prananu yebo na derbiju

fks74
Postovi: 9191
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la fks74 » 11 sep 2019, 13:53

Manijaci19871921 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:0 trofeja.
Mali poselami babu reci da je izgubio kompas :rol: :rol:
Jes mu osim prananu yebo na derbiju[/quotquoPrije je on yebo njemu prananu i to duplu. :tralala:

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 sep 2019, 14:02

fks74 je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:0 trofeja.
Mali poselami babu reci da je izgubio kompas :rol: :rol:
Jes mu osim prananu yebo na derbiju[/quotquoPrije je on yebo njemu prananu i to duplu. :tralala:
Pa dobro osim je vec dvije osvojio, i ima sam vise trofeja nego citavo fk sarajevo. Dovoljno relevantan pojam da se ustanovi kome je yebana pranana i to desetoduplo ako hoces...

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Kamuflazn » 11 sep 2019, 14:24

Evo i slovom NULA trofeja, -20. Bhhh, moho sam se sthest.

Kad izvadis lutvin **** iz usta onda mozemo razgovarati i kad osvojite koji trofej do tad, knozi.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la ElCartel11 » 11 sep 2019, 14:38

skoroalen je napisao/la:
Zastone je napisao/la:Aj kontam 5 komada, razmonirali nas, ali zamisli ista razlika golova kao prosli derbi, jos kuci ne zabijes a rival ti uvali 3. Pa to je vece ponizenje od onih 5. Jos zvanicna ono objavi smijehoteka.#hvalastopostojite :tokralju:
Uvijek se "petardom" nazivala pobjeda od 5:0, a ne ovo kad primiš dva komada. Nema veze, bruka jest, al se slavi kao dupla kruna u najmanju ruku. Čuj, specijalni dresovi. :rol:
Mi zadnji put specijalne dresove izbacili za 70. rođendan, kad smo sa Galatom igrali, i kad su se Škoro i Obuća opraštali. Oni napravili dresove jer su dobili derbi. :rol:
5:0 rezultat ima smisla, da nekog prcas "petarda", "daj mi 5" itd jer je stvarno visoka pobjeda.
Medjutim pobjeda od 5:2 je ista kar.ina kao i 3:0, 4:1, 6:3, razlika su 3 gola kako god okrenes.

EDIT: Njemci dobiju Brazil 7:1, Barca Reala 5:0, 6:2, 4:0, City Uniteda 6:1, Bayern BVB 5:0, pa niko neslavi ovoliko jbt, niti ponizava protivnika u bilo kom smislu. No nase kone idu sve kontra od velikih klubova, ups nisu veliki klub zato ovoliko slave :rol:
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 sep 2019, 14:58

Kamuflazn je napisao/la:Evo i slovom NULA trofeja, -20. Bhhh, moho sam se sthest.

Kad izvadis lutvin **** iz usta onda mozemo razgovarati i kad osvojite koji trofej do tad, knozi.
Balavac jedan mali usrani, emirko mali, nemoj izazivat bolje ti je skrati tu jezicinu prljavu pubertetlija. Svi sa naseg pdf znaju da Amaru stvari zamjeram i da nisam njegov idolopoklonik, reko sam ti cinjenicu da bi potvrdio da je tvoj babo jos uvijek koja klasa ispod Amara i da Amar ima osvojenih trofeja kao pojedinac vise od vas kao klub, da ne spominjem koliko vise od tvog :urnebes: :urnebes:

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Kamuflazn » 11 sep 2019, 15:11

Manijaci19871921 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Evo i slovom NULA trofeja, -20. Bhhh, moho sam se sthest.

Kad izvadis lutvin **** iz usta onda mozemo razgovarati i kad osvojite koji trofej do tad, knozi.
Balavac jedan mali usrani, emirko mali, nemoj izazivat bolje ti je skrati tu jezicinu prljavu pubertetlija. Svi sa naseg pdf znaju da Amaru stvari zamjeram i da nisam njegov idolopoklonik, reko sam ti cinjenicu da bi potvrdio da je tvoj babo jos uvijek koja klasa ispod Amara i da Amar ima osvojenih trofeja kao pojedinac vise od vas kao klub, da ne spominjem koliko vise od tvog :urnebes: :urnebes:

O cemu ti pricas debilu jedan? Fakat mislis da sam hsurefov sin? Nisi valjda glup toliko. Ne pratim vasu temu, ne znam koji si ti pokemon, fol jado prijeti nekome :urnebes: 0 TROFEJA zadnjih 8 godina jedina radost pobjeda na derbiju :lol:
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Denchi » 11 sep 2019, 15:15

ElCartel11 je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:
Zastone je napisao/la:Aj kontam 5 komada, razmonirali nas, ali zamisli ista razlika golova kao prosli derbi, jos kuci ne zabijes a rival ti uvali 3. Pa to je vece ponizenje od onih 5. Jos zvanicna ono objavi smijehoteka.#hvalastopostojite :tokralju:
Uvijek se "petardom" nazivala pobjeda od 5:0, a ne ovo kad primiš dva komada. Nema veze, bruka jest, al se slavi kao dupla kruna u najmanju ruku. Čuj, specijalni dresovi. :rol:
Mi zadnji put specijalne dresove izbacili za 70. rođendan, kad smo sa Galatom igrali, i kad su se Škoro i Obuća opraštali. Oni napravili dresove jer su dobili derbi. :rol:
5:0 rezultat ima smisla, da nekog prcas "petarda", "daj mi 5" itd jer je stvarno visoka pobjeda.
Medjutim pobjeda od 5:2 je ista kar.ina kao i 3:0, 4:1, 6:3, razlika su 3 gola kako god okrenes.

EDIT: Njemci dobiju Brazil 7:1, Barca Reala 5:0, 6:2, 4:0, City Uniteda 6:1, Bayern BVB 5:0, pa niko neslavi ovoliko jbt, niti ponizava protivnika u bilo kom smislu. No nase kone idu sve kontra od velikih klubova, ups nisu veliki klub zato ovoliko slave :rol:
objava je u stilu bjednog Herculesa kada iznenadi moćnu Barcelonu i uradi majice da se sjeća tog rijetkog momenta jer zna da to nije redovno stanje...

DAKLE podržavam ideju Ustamujića, ovi odnosi su tamam, pogotovo što je to oficijelna objavila, za njih je to bio veliki dan a za nas jedna loša subota :D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

let3
Postovi: 28946
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la let3 » 11 sep 2019, 15:16

Željo uzeo Titulu 2013 i Kup 2017/18, a ovaj i dalje ponavlja kako nema trofeja zadnjih 8 godina :tokralju: grob te ne yebo kakvi maloumnici :tokralju:

Avatar
Manijaci19871921
Postovi: 383
Pridružen/a: 27 maj 2019, 16:24
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Manijaci19871921 » 11 sep 2019, 15:21

Kamuflazn je napisao/la:
Manijaci19871921 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Evo i slovom NULA trofeja, -20. Bhhh, moho sam se sthest.

Kad izvadis lutvin **** iz usta onda mozemo razgovarati i kad osvojite koji trofej do tad, knozi.
Balavac jedan mali usrani, emirko mali, nemoj izazivat bolje ti je skrati tu jezicinu prljavu pubertetlija. Svi sa naseg pdf znaju da Amaru stvari zamjeram i da nisam njegov idolopoklonik, reko sam ti cinjenicu da bi potvrdio da je tvoj babo jos uvijek koja klasa ispod Amara i da Amar ima osvojenih trofeja kao pojedinac vise od vas kao klub, da ne spominjem koliko vise od tvog :urnebes: :urnebes:

O cemu ti pricas debilu jedan? Fakat mislis da sam hsurefov sin? Nisi valjda glup toliko. Ne pratim vasu temu, ne znam koji si ti pokemon, fol jado prijeti nekome :urnebes: 0 TROFEJA zadnjih 8 godina jedina radost pobjeda na derbiju :lol:
Tacno si onaj balavac na kojeg mislim, prljava jezicina naucilo u Janji tako. O kojih 8 godina pises!? 2013 smo bili prvaci drzave, 2018 osvajaci kupa? Keru mali puno lajes
I nije ovo pobjeda na derbiju, ovo je svrsavanje u usta manjem gradskom rivalu

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mohikanac12 » 11 sep 2019, 15:22

Gazi gazi gazi pEtare.... :bih:


Care, ako moze avatar. Zabij im ga do balcaka. :rol:
WestTrebina je napisao/la:Usrefe, usro iz jagnje, yebo ti tatar mater na tabutu
WestTrebina je napisao/la:Usrefu zvanom usro taldzija yebem sve sto ima
WestTrebina je napisao/la:Najveca ledjenda je usref zvani usro taldzija. On je reko da voli sarajvo i tacka.
Nema veze sto je nakon poziva iz zvezde pobjegao iz fks bez pozdrava ili sto u fks uhljebljuje rundine i muratove propalice ili sto je rasturio svlacionicu otjerao prave profesionalce iz kluba igraci ga tuku jer im psuje ko kocijas najveca pojacanja i najbolji igraci nece da igraju zbog njega i glume povrede hadzic zeli mapustiti zbog njega itd

Yebem mu najmilije
WestTrebina je napisao/la:Usro taldzijo zenu sam ti kandzijo
WestTrebina je napisao/la:Veliki uspjeh za navijace usrefa zvanog usro taldzija. Nijedna pobjeda u PRETKOLIMA i cak istorijska nula protiv evropskog velikana bate borisovog :bow:
**** mu porodicni balvan.
WestTrebina je napisao/la:On voli talove, zvezdin je delija,
usro usrani, janjarski geylija.
WestTrebina je napisao/la:Usro taldzijo, userem ti se sinu u usta
WestTrebina je napisao/la:Ocerajmo Rahmanovica tatara i ahmetovica. Igrace usro sam protiv svih. Yebem mu sina i mayku
WestTrebina je napisao/la:Umalo zaboravih objaviti ovo:
usrefe, usro usrani, yebo ti krste sav rod i porod prodani.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la VratiloSeZlo » 11 sep 2019, 15:25

mohikanac12 je napisao/la:Gazi gazi gazi pEtare.... :bih:


Care, ako moze avatar. Zabij im ga do balcaka. :rol:
WestTrebina je napisao/la:Usrefe, usro iz jagnje, yebo ti tatar mater na tabutu
WestTrebina je napisao/la:Usrefu zvanom usro taldzija yebem sve sto ima
WestTrebina je napisao/la:Najveca ledjenda je usref zvani usro taldzija. On je reko da voli sarajvo i tacka.
Nema veze sto je nakon poziva iz zvezde pobjegao iz fks bez pozdrava ili sto u fks uhljebljuje rundine i muratove propalice ili sto je rasturio svlacionicu otjerao prave profesionalce iz kluba igraci ga tuku jer im psuje ko kocijas najveca pojacanja i najbolji igraci nece da igraju zbog njega i glume povrede hadzic zeli mapustiti zbog njega itd

Yebem mu najmilije
WestTrebina je napisao/la:Usro taldzijo zenu sam ti kandzijo
WestTrebina je napisao/la:Veliki uspjeh za navijace usrefa zvanog usro taldzija. Nijedna pobjeda u PRETKOLIMA i cak istorijska nula protiv evropskog velikana bate borisovog :bow:
**** mu porodicni balvan.
WestTrebina je napisao/la:On voli talove, zvezdin je delija,
usro usrani, janjarski geylija.
WestTrebina je napisao/la:Usro taldzijo, userem ti se sinu u usta
WestTrebina je napisao/la:Ocerajmo Rahmanovica tatara i ahmetovica. Igrace usro sam protiv svih. Yebem mu sina i mayku
WestTrebina je napisao/la:Umalo zaboravih objaviti ovo:
usrefe, usro usrani, yebo ti krste sav rod i porod prodani.
Forumska ludo jel te jos mama doji dok dan provedes pisajuci ovde

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Laznjak » 11 sep 2019, 15:26

Manijaci19871921 je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Evo i slovom NULA trofeja, -20. Bhhh, moho sam se sthest.

Kad izvadis lutvin **** iz usta onda mozemo razgovarati i kad osvojite koji trofej do tad, knozi.
Balavac jedan mali usrani, emirko mali, nemoj izazivat bolje ti je skrati tu jezicinu prljavu pubertetlija. Svi sa naseg pdf znaju da Amaru stvari zamjeram i da nisam njegov idolopoklonik, reko sam ti cinjenicu da bi potvrdio da je tvoj babo jos uvijek koja klasa ispod Amara i da Amar ima osvojenih trofeja kao pojedinac vise od vas kao klub, da ne spominjem koliko vise od tvog :urnebes: :urnebes:
Koloko Osim ima trofeja ,a koliko FK Sarajevo ?
Danas svi imaju pristup svakakvim informacijama, a vi nagadjate. Koliko Zeljeznicar ima titula i kupova, a koliko Sarajevo?

Ako Sarajevo pobijedi Zelju sa 0:3 u gostima, a onda Zeljo kuci pobjedi sa 5:2 Sarajevo .. Ko tu dalje prolazi? :urnebes:
Zadnja izmjena: Laznjak, dana/u 11 sep 2019, 15:29, ukupno mijenjano 1 put.
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

Avatar
redbull93
Postovi: 14398
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la redbull93 » 11 sep 2019, 15:26

Samo nemoj te naljutiti dokoljenka, bit ce opet psovanja haha

Nezgodan je mali kad popije :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Goosman » 11 sep 2019, 15:44

Laznjak je napisao/la:
Ako Sarajevo pobijedi Zelju sa 0:3 u gostima, a onda Zeljo kuci pobjedi sa 5:2 Sarajevo .. Ko tu dalje prolazi? :urnebes:
Kontam ja da ste beskućnici i to, ali kad već pricas o nekoj eliminacionoj fazi red je da ekipe igraju jednu utakmicu kući jednu u gostima.
Možda ne kontaš, al jbg tako je.
💩💩

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”