FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 12 sep 2019, 10:58

Vidimo se veceras #stokasaistoka
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 12 sep 2019, 11:11

joker90 je napisao/la:Husrefu poslat jedan da ima kući, jedan u autu, jedan u stanu kod švalerke! Da više nikad ne dozvoli da nas gurbeti ovako nadigraju. I jedan nek ima da briše šupak sa njim, jer za to su željkanovi dresovi najpogodniji.
Husrefu i treba jer on se lize sa amavoom i njegovim bratom na cetiri noge :mrgreen:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 12 sep 2019, 11:17

Sta sam Vam rekao za problem sa Jeleskovicem.
Gdje je onaj da mi oper kaze da lazem.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 sep 2019, 11:39

:opaopa:
Pitaristok je napisao/la:Sta sam Vam rekao za problem sa Jeleskovicem.
Gdje je onaj da mi oper kaze da lazem.
E cekaj, haj malo ukljuci logiku. Rekli da je bio premalo sa ekipom, a onda mu dali nogu i onda on savjetovao ovog sto je ostao. I bolje nam tako nego sto je ovaj pola bio ? Haj malo eto skontaj. Nije tesko.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitaristok » 12 sep 2019, 11:45

Pantelija je napisao/la::opaopa:
Pitaristok je napisao/la:Sta sam Vam rekao za problem sa Jeleskovicem.
Gdje je onaj da mi oper kaze da lazem.
E cekaj, haj malo ukljuci logiku. Rekli da je bio premalo sa ekipom, a onda mu dali nogu i onda on savjetovao ovog sto je ostao. I bolje nam tako nego sto je ovaj pola bio ? Haj malo eto skontaj. Nije tesko.
Nije tesko da skontas, al nemoj da kontas tako sto ces konstruisati stvari, covjek je sam otiso pa ga Emir molio da barem ovog savjetuje.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 sep 2019, 11:57

Šta je bilo sa onim prijedlogom Načelnika da naši daju 1 marku a oni će dvije za rekonstrukciju , nisam nigdje pročitao odgovor od FK Sarajeva ?

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 sep 2019, 12:07

HeraklitMracni je napisao/la:Šta je bilo sa onim prijedlogom Načelnika da naši daju 1 marku a oni će dvije za rekonstrukciju , nisam nigdje pročitao odgovor od FK Sarajeva ?
Nece ga ni dobiti. Prvo, Nam hoce stadion u 100% vlasnistvu fks. Drugo, kada oduxmes i saberes uhljupe koje hoce da uvali za to, na kraju dobijes fks 1 marku opstina nula ;) sda je to jarane ...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 sep 2019, 12:11

Pantelija je napisao/la:
HeraklitMracni je napisao/la:Šta je bilo sa onim prijedlogom Načelnika da naši daju 1 marku a oni će dvije za rekonstrukciju , nisam nigdje pročitao odgovor od FK Sarajeva ?
Nece ga ni dobiti. Prvo, Nam hoce stadion u 100% vlasnistvu fks. Drugo, kada oduxmes i saberes uhljupe koje hoce da uvali za to, na kraju dobijes fks 1 marku opstina nula ;) sda je to jarane ...
Pantelija napravit intervju sa Nam-om pa da čovjek objasni lijepo svoj prijedlog ...

zagorski
Postovi: 7688
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 12 sep 2019, 12:18

Ja ne znam, ili mi je promaklo, gdje to Nam govorio o stadionu, zvanicno?
Sve je to cula-kazala.

Avatar
bordoakapitar
Postovi: 829
Pridružen/a: 11 feb 2014, 12:07

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordoakapitar » 12 sep 2019, 13:00

Nazalost do istine je nemoguce doci. Uprava prica ono sto joj odgovara i s kim joj odgovara i potpuno kontrolise medije. Fol pricaju o nekoj transparentnosti a do njih mogu doci samo odabrani...

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8161
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 12 sep 2019, 14:14

Na današnji dan 1976. godine FK Sarajevo je na Koševu savladao Željezničar sa ubjedljivih 5:0. :kafa:

To je petarda, i još su im raja puštala tabute niz miljacku tad :urnebes: :lol:

A oni šatro slave pobjedu 5:2 kao titulu i još dresove prave HAHAHAHAHAH

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 12 sep 2019, 14:26

Stroj1946 je napisao/la:Na današnji dan 1976. godine FK Sarajevo je na Koševu savladao Željezničar sa ubjedljivih 5:0. :kafa:

To je petarda, i još su im raja puštala tabute niz miljacku tad :urnebes: :lol:

A oni šatro slave pobjedu 5:2 kao titulu i još dresove prave HAHAHAHAHAH

E tada smo ih izbacili iz Prve lige :njanjanja: Meni najdraži gol Nenada Vidakovića za 5:0 na onaj gol na jugu. :opaopa:

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 12 sep 2019, 14:49

bordoakapitar je napisao/la:Nazalost do istine je nemoguce doci. Uprava prica ono sto joj odgovara i s kim joj odgovara i potpuno kontrolise medije. Fol pricaju o nekoj transparentnosti a do njih mogu doci samo odabrani...
Ako se ovo odnosi na ova dva "sastanka" sa nama sa tribina Istok i Zapad niko vam brate ne brani da budete dugogodisnji clanovi i vlasnici sezonskih ulaznica, po meni lijepo od Uprave sto je na ovaj nacin pokazala da joj je stalo do najvjernijih navijaca. Pa kakvi god odgovori bili, ali imas im pravo postaviti pitanje, a ne citati ovde par likova koji satro nesto znaju i lupetaju polu informacije.
Vidimo se veceras pitari sa "objektivnog Istoka" :D

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 12 sep 2019, 14:49

zagorski je napisao/la:Ja ne znam, ili mi je promaklo, gdje to Nam govorio o stadionu, zvanicno?
Sve je to cula-kazala.
I za dresove niko oficijelno nije nista rekao...sve sus-mus, rekla-kazala, za likove eksperte u komunikaciji jako malo govore...
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ShofaII
Postovi: 1908
Pridružen/a: 05 mar 2014, 00:41
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ShofaII » 12 sep 2019, 15:16

Hoce li biti jos neki sastanak sa upravom, i ako neko zna kada ce biti.
Trebao bi nesto da ih priupitam
Pesimista: ne moze gore od ovoga
Optimista: moze moze

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 12 sep 2019, 15:26

Je li iko pitao od ovih pocascenih kada se vraca Oremus i da li da ocekujemo da ce ponovo zaigrati za FKS? :kafa:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
Sebulba
Postovi: 367
Pridružen/a: 05 okt 2015, 09:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sebulba » 12 sep 2019, 15:31

Stroj1946 je napisao/la:Na današnji dan 1976. godine FK Sarajevo je na Koševu savladao Željezničar sa ubjedljivih 5:0. :kafa:

To je petarda, i još su im raja puštala tabute niz miljacku tad :urnebes: :lol:

A oni šatro slave pobjedu 5:2 kao titulu i još dresove prave HAHAHAHAHAH
Bio sam na toj utakmici :mrgreen: pred sam kraj, kada je već bilo 5:0 za nas, željini navijači, koji su se tada nalazili na spoju između današnjeg sjevera i istoka, demonstrativno su napustili tribine i u defileu sa zastavama prošli ispod zapadne tribine (tada se moglo hodati između terena i tribina, atletska staza i teren bili su ograđeni ogradom) i vikali:"cigani, cigani doći će te vi nama na Grbavicu" . :lol:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 12 sep 2019, 16:13

Iz bordo kluba su danas poručili da su nakon obimnih pripremnih radova, te traženja najboljeg rješenja kada je riječ o pojedinačnim ulaznicama za domaće susrete Sarajeva došli do toga da prodaja karata bude pod potpunim nadzorom i realizacijom kluba.

Od sada pojedinačne ulaznice za sve domaće utakmice FK Sarajevo štampa isključivo klub.

"Investiranje u termalne printere predstavlja značajnu investiciju i strateško ulaganje koje će rezultirati boljim sigurnosnim uslovima i smanjenjem troškova svake utakmice. Kupovinom pomenutih uređaja, te posebno dizajniranih ulaznica iz Poljske, Klub sada raspolaže vlastitim ticketing sistemom", saopštili su iz bordo kluba.

Prodaja karata vršit će se u prostorijama Bordo Fan Shopa, a na dan utakmice, kao i do sada, na blagajnama ispred stadiona Asim Ferhatović Hase.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 12 sep 2019, 17:52

Zip je napisao/la:Iz bordo kluba su danas poručili da su nakon obimnih pripremnih radova, te traženja najboljeg rješenja kada je riječ o pojedinačnim ulaznicama za domaće susrete Sarajeva došli do toga da prodaja karata bude pod potpunim nadzorom i realizacijom kluba.

Od sada pojedinačne ulaznice za sve domaće utakmice FK Sarajevo štampa isključivo klub.

"Investiranje u termalne printere predstavlja značajnu investiciju i strateško ulaganje koje će rezultirati boljim sigurnosnim uslovima i smanjenjem troškova svake utakmice. Kupovinom pomenutih uređaja, te posebno dizajniranih ulaznica iz Poljske, Klub sada raspolaže vlastitim ticketing sistemom", saopštili su iz bordo kluba.

Prodaja karata vršit će se u prostorijama Bordo Fan Shopa, a na dan utakmice, kao i do sada, na blagajnama ispred stadiona Asim Ferhatović Hase.
Tapkarosi na aparatima
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 12 sep 2019, 17:53

robertkosar je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Husrefu poslat jedan da ima kući, jedan u autu, jedan u stanu kod švalerke! Da više nikad ne dozvoli da nas gurbeti ovako nadigraju. I jedan nek ima da briše šupak sa njim, jer za to su željkanovi dresovi najpogodniji.
Husrefu i treba jer on se lize sa amavoom i njegovim bratom na cetiri noge :mrgreen:
Meni nije jasno kako se husref sa konjima moze druzit

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bvsic, Lavcina i 36 gostiju.