Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 02 sep 2019, 12:58

Pasalic je odustao od repke jer nikad nije dobio priliku da pokaze sto zna. Godinama se trpio Gordic, kojem je svaka 16. utakmica bila dobra, plus sto smo skoro uvijek imali Amerikanca na toj poziciji. Nesto ranije su se forsirali kojekakvi Kojadinovici, Nesovici itd.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 03 sep 2019, 20:59

Mirza najavio kvalitetnije trenere za oml selekcije.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Bassha » 04 sep 2019, 12:33

https://www.fibalivestats.com/u/NBL/1336668/bs.html


Tko zeli pratiti statistiku Robersona koji je trenutno u Australiji
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 12 sep 2019, 17:57

Ova Ceska je primjer reprezentacije koja je timskom kosarkom uspjela napraviti odlican rezultat. To je put kojim se i mi trebamo voditi. Oni u ekipi bukvalno imaju jednog ozbiljnog kosarkasa, a svi ostali su ispod prosjeka i upitno je da li bi imali sigurnu minutazu u jednoj Cedeviti. Poenta je da vise od pola reprezentacije godinama igra u istom timu - ceskom Nymburku. Zasto i nas savez ne bi pogurao jednu domacu ekipu (recimo Slobodu, koja, za razliku od Sparsa, ima navijace), okupio u njoj 6-7 standardnih reprezentativaca, koji bi se tu uigravali tokom cijele sezone? Naravno, primarni cilj bi im trebao biti plasman u ABA ligu, a realnost je da je vecini nasih kosarkasa upravo ta liga plafon. Na njih kasnije dodati ove koji su objektivno kvalitetniji i koji bi trebali biti nosioci reprezentacije (Atic, Musa i Nurkic). Campara, Gegic, Lazic, Vrabac, Buza, Delalic, Sulejmanovic, Halilovic, Kamenjas..., sve su to kosarkasi koji dosad nicim nisu pokazali da imaju kvalitet za ligu koja je jaca od ABA lige. Svjestan sam da imaju vece pare u Spaniji ili Francuskoj, ali nisu oni ni tamo neki milioneri. Kasnije bi se recimo Gegic ili Kamenjas mogli otisnuti u jacu ekipu i jacu ligu, pod uslovom da pokazu da imaju kvalitet za to. Mi bez klupske kosarke nikad necemo biti ozbiljna reprezentacija.

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Chstal » 12 sep 2019, 18:18

Ghuraba je napisao/la:Ova Ceska je primjer reprezentacije koja je timskom kosarkom uspjela napraviti odlican rezultat. To je put kojim se i mi trebamo voditi. Oni u ekipi bukvalno imaju jednog ozbiljnog kosarkasa, a svi ostali su ispod prosjeka i upitno je da li bi imali sigurnu minutazu u jednoj Cedeviti. Poenta je da vise od pola reprezentacije godinama igra u istom timu - ceskom Nymburku. Zasto i nas savez ne bi pogurao jednu domacu ekipu (recimo Slobodu, koja, za razliku od Sparsa, ima navijace), okupio u njoj 6-7 standardnih reprezentativaca, koji bi se tu uigravali tokom cijele sezone? Naravno, primarni cilj bi im trebao biti plasman u ABA ligu, a realnost je da je vecini nasih kosarkasa upravo ta liga plafon. Na njih kasnije dodati ove koji su objektivno kvalitetniji i koji bi trebali biti nosioci reprezentacije (Atic, Musa i Nurkic). Campara, Gegic, Lazic, Vrabac, Buza, Delalic, Sulejmanovic, Halilovic, Kamenjas..., sve su to kosarkasi koji dosad nicim nisu pokazali da imaju kvalitet za ligu koja je jaca od ABA lige. Svjestan sam da imaju vece pare u Spaniji ili Francuskoj, ali nisu oni ni tamo neki milioneri. Kasnije bi se recimo Gegic ili Kamenjas mogli otisnuti u jacu ekipu i jacu ligu, pod uslovom da pokazu da imaju kvalitet za to. Mi bez klupske kosarke nikad necemo biti ozbiljna reprezentacija.
Zato sto savez ne smije davati novac klubovima, tu se sva prica zavrsava. Ako bi se novac davao onda bi se vjerovatno dao u Bosnu a ne u Slobodu.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 12 sep 2019, 18:42

Chstal je napisao/la:
Zato sto savez ne smije davati novac klubovima, tu se sva prica zavrsava. Ako bi se novac davao onda bi se vjerovatno dao u Bosnu a ne u Slobodu.
Gdje sam napisao da savez toj ekipi treba dati novac? Nemaju oni novca ni za sebe, a kamoli da ga nekom daju. Pogurati se moze i na drugi nacin. Mogu im pomoci oko sponzora i tako sto ce interno preko trenera i celnika saveza nagovariti igrace da potpisu za taj klub, jer im je bolje da igraju 20 minuta u Slobodi, nego da sjede na tribinama u Endesa ligi. Bosna je ispala u A1 ligu i njoj u najidealnijim okolnostima trebaju 3 godine da bi zaigrala ABA ligu, a dotad ko ziv, ko mrtav. Na stranu sto se klub nazalost gusi u dugovima i sto niko ziv ne bi pristao uloziti ili igrati u Bosni. Osim toga, mislim da je i Sarajevo kao grad operisan od kosarke, sto su milion puta pokazali. Nisu to nekadasnja vremena...

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 01:56

Ghuraba je napisao/la:Ova Ceska je primjer reprezentacije koja je timskom kosarkom uspjela napraviti odlican rezultat. To je put kojim se i mi trebamo voditi. Oni u ekipi bukvalno imaju jednog ozbiljnog kosarkasa, a svi ostali su ispod prosjeka i upitno je da li bi imali sigurnu minutazu u jednoj Cedeviti. Poenta je da vise od pola reprezentacije godinama igra u istom timu - ceskom Nymburku. Zasto i nas savez ne bi pogurao jednu domacu ekipu (recimo Slobodu, koja, za razliku od Sparsa, ima navijace), okupio u njoj 6-7 standardnih reprezentativaca, koji bi se tu uigravali tokom cijele sezone? Naravno, primarni cilj bi im trebao biti plasman u ABA ligu, a realnost je da je vecini nasih kosarkasa upravo ta liga plafon. Na njih kasnije dodati ove koji su objektivno kvalitetniji i koji bi trebali biti nosioci reprezentacije (Atic, Musa i Nurkic). Campara, Gegic, Lazic, Vrabac, Buza, Delalic, Sulejmanovic, Halilovic, Kamenjas..., sve su to kosarkasi koji dosad nicim nisu pokazali da imaju kvalitet za ligu koja je jaca od ABA lige. Svjestan sam da imaju vece pare u Spaniji ili Francuskoj, ali nisu oni ni tamo neki milioneri. Kasnije bi se recimo Gegic ili Kamenjas mogli otisnuti u jacu ekipu i jacu ligu, pod uslovom da pokazu da imaju kvalitet za to. Mi bez klupske kosarke nikad necemo biti ozbiljna reprezentacija.
Kao sto je i ovih dana prica na fudbalskoj temi tako vidim i ovdje ide kako ovi kako oni mogu a mi ne...i omda prica o shishama, neozbiljnosti.itd..

Nisu cesi igracine, ali Bohacik, Auda,Hruban, su igracine za nas sastav bez nba zvijezda. Mi mimo Gegica i Sulejmanovica imamo rekreativce u timu.

Ja koliko se sjecam veteran schilb je ubio musu, nije ga mogo branit.

Nemamo kvalitet i to je to.

Ova ceska repka je po.kvaliteti negdje sa onom nasom sto nesretno ispade od.litve. Tu bi vec mogli vuc paralele kako i zasto...dok za ovu aa zahiragicem, durmom, hasandicem, lazicem itd nikako.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 13 sep 2019, 02:15

Češka i Poljska bi nam trebale biti vodilje u košarci jer oni i nemaju toliko bolje košarkaše od nas ali imaju sistem i organizaciju: godinama istog (uspješnog) selektora, godinama vrlo malo mjenjaju sastav(čak ne mjenjaju ni naturalizovanog Amerikanca), tačno se zna na terenu ko šta radi. Po pitanju kvalitete mi najviše zaostajemo u šutu za njima, nemamo bekova kakav je Waczynski kod Poljske ili Hruban kod Češke koji nisu kvalitet da se možeš stalno pouzdati u njih i imaju utakmice gdje će za 30 minuta postići 7 poena ali imaju i utakmice kad će ubaciti 4 - 5 trica.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 02:18

Drape je napisao/la:Češka i Poljska bi nam trebale biti vodilje u košarci jer oni i nemaju toliko bolje košarkaše od nas ali imaju sistem i organizaciju: godinama istog (uspješnog) selektora, godinama vrlo malo mjenjaju sastav(čak ne mjenjaju ni naturalizovanog Amerikanca), tačno se zna na terenu ko šta radi. Po pitanju kvalitete mi najviše zaostajemo u šutu za njima, nemamo bekova kakav je Waczynski kod Poljske ili Hruban kod Češke koji nisu kvalitet da se možeš stalno pouzdati u njih i imaju utakmice gdje će za 30 minuta postići 7 poena ali imaju i utakmice kad će ubaciti 4 - 5 trica.
Vodilja za buducnost ok, al trenutno ne. Mi trenutno smo samo dno ..bar dvije trecine ekipe je sramota zvatu pro igracima jer to nisu. Nema tog sistema koji bi nam pomogo sad.

Fali nam bar jedno 4 5 igraca da se makar malo pomjerimo.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 13 sep 2019, 02:22

Fali nam klub u ABA ligi, dok god to ne budemo imali nećemo imati uspjeha, možda će se neko i pobijediti kao što smo uzeli Ruse i Belgijance, ali nešto više nije moguće dok ne budemo imali tim koji će gurati naše igrače.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 02:31

Wandelanoite je napisao/la:Fali nam klub u ABA ligi, dok god to ne budemo imali nećemo imati uspjeha, možda će se neko i pobijediti kao što smo uzeli Ruse i Belgijance, ali nešto više nije moguće dok ne budemo imali tim koji će gurati naše igrače.
Da se i s tobom jednom slozim...

Sta ces imas igokeu koja dovodi strance i djuturume. Nez jesam li ikad cuo za nekog igraca da su ga stvorili
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Wandelanoite » 13 sep 2019, 02:38

invincible1921 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Fali nam klub u ABA ligi, dok god to ne budemo imali nećemo imati uspjeha, možda će se neko i pobijediti kao što smo uzeli Ruse i Belgijance, ali nešto više nije moguće dok ne budemo imali tim koji će gurati naše igrače.
Da se i s tobom jednom slozim...

Sta ces imas igokeu koja dovodi strance i djuturume. Nez jesam li ikad cuo za nekog igraca da su ga stvorili
Naravno da su stvorili i stvaraju ali ti momci nastupaju za Srbiju.

Taj klub je Teletovic trebao ugasiti kad je imao priliku.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 02:39

Wandelanoite je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Fali nam klub u ABA ligi, dok god to ne budemo imali nećemo imati uspjeha, možda će se neko i pobijediti kao što smo uzeli Ruse i Belgijance, ali nešto više nije moguće dok ne budemo imali tim koji će gurati naše igrače.
Da se i s tobom jednom slozim...

Sta ces imas igokeu koja dovodi strance i djuturume. Nez jesam li ikad cuo za nekog igraca da su ga stvorili
Naravno da su stvorili i stvaraju ali ti momci nastupaju za Srbiju.

Taj klub je Teletovic trebao ugasiti kad je imao priliku.
Vala se ni njiovih ne sjecam, :hmmmmm:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la MElloo » 13 sep 2019, 02:58

Ma.nema vala.niko ni u srbiji da je potekao iz igokee
Kad dodo padne gotovo je i njihovo

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 13 sep 2019, 17:11

invincible1921 je napisao/la: Kao sto je i ovih dana prica na fudbalskoj temi tako vidim i ovdje ide kako ovi kako oni mogu a mi ne...i omda prica o shishama, neozbiljnosti.itd..

Nisu cesi igracine, ali Bohacik, Auda,Hruban, su igracine za nas sastav bez nba zvijezda. Mi mimo Gegica i Sulejmanovica imamo rekreativce u timu.

Ja koliko se sjecam veteran schilb je ubio musu, nije ga mogo branit.

Nemamo kvalitet i to je to.

Ova ceska repka je po.kvaliteti negdje sa onom nasom sto nesretno ispade od.litve. Tu bi vec mogli vuc paralele kako i zasto...dok za ovu aa zahiragicem, durmom, hasandicem, lazicem itd nikako.
Od svih Ceha iz Nymburka, samo bi pomenuti Bohacik i Hruban mogli igrati u ABA ligi. Oni su vec iskusni kosarkasi i objektivno posjeduju odredjeni kvalitet. Medjutim, i oni bi, da su toliko dobri, davno zavrsili u Spaniji, Turskoj, Njemackoj, Francuskoj ili Italiji. Svi ostali (Pumprla, Kriz, Vyoral, Peterka) bukvalno nemaju kvalitet ni za 7-8 najjacih klubova iz ABA ligu. Taj Nymburk u kojem oni igraju je prosle godine bio jedna od najlosijih ekipa u CL. Dobro se sjecam kad su prije nekoliko godina igrali u tadasnjoj NLB ligi i bili mozda u rangu Sirokog. Auda je, ako se ne varam, negdje u Italiji i on je solidna cetvorka, ali to je nivo koji Sulejmanovic moze bez problema dostici, ako ga vec sad nije dostigao i prestigao. Tu ostanu jos Balvin, koji je u najboljem slucaju prosjecan centar u evropskim okvirima. Ima solidnu pokretljivost za svoju visinu, ali je limitiran i ofanzivno i defanzivno. Zatim, tu je Schilb, jedan od najlosijih Amerikanaca (ako ne i najlosiji) u evropskim reprezentacijama. To sto je izdominirao Musu prije njegovog odlaska u nba ne znaci apsolutno nista, jer je i Vrabac bio u stanju izdominirati ga na niskom postu. Ostane jos Satoransky, koji je odlican kosarkas.

Kad se sve sagleda, tu je jedan odlican kosarkas (Satoransky) i petorica prosjecnih (Hruban, Bohacik, Auda, Balvin i Schilb). S takvom ekipom sesti na svijetu mozes biti samo zahvaljujuci timskoj igri, a nikako individualnom kvalitetu. Zato sam i pisao da mi moramo slijediti njihov primjer, tj. isforsirati jedan domaci klub, okupiti u njemu 6-7 standardnih reprezentativaca i pustiti im 2-3 godine da se uigraju. Mi trenutno nemamo kosarkase koji su u rangu Hrubana ili Bohacika, ali za 2-3 godine bi, uz stabilnu minutazu u ABA ligi, neko od ovih potencijalnih sigurno mogao iskociti i pokazati kvalitet.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10114
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la invincible1921 » 13 sep 2019, 17:17

Ghuraba je napisao/la:
invincible1921 je napisao/la: Kao sto je i ovih dana prica na fudbalskoj temi tako vidim i ovdje ide kako ovi kako oni mogu a mi ne...i omda prica o shishama, neozbiljnosti.itd..

Nisu cesi igracine, ali Bohacik, Auda,Hruban, su igracine za nas sastav bez nba zvijezda. Mi mimo Gegica i Sulejmanovica imamo rekreativce u timu.

Ja koliko se sjecam veteran schilb je ubio musu, nije ga mogo branit.

Nemamo kvalitet i to je to.

Ova ceska repka je po.kvaliteti negdje sa onom nasom sto nesretno ispade od.litve. Tu bi vec mogli vuc paralele kako i zasto...dok za ovu aa zahiragicem, durmom, hasandicem, lazicem itd nikako.
Od svih Ceha iz Nymburka, samo bi pomenuti Bohacik i Hruban mogli igrati u ABA ligi. Oni su vec iskusni kosarkasi i objektivno posjeduju odredjeni kvalitet. Medjutim, i oni bi, da su toliko dobri, davno zavrsili u Spaniji, Turskoj, Njemackoj, Francuskoj ili Italiji. Svi ostali (Pumprla, Kriz, Vyoral, Peterka) bukvalno nemaju kvalitet ni za 7-8 najjacih klubova iz ABA ligu. Taj Nymburk u kojem oni igraju je prosle godine bio jedna od najlosijih ekipa u CL. Dobro se sjecam kad su prije nekoliko godina igrali u tadasnjoj NLB ligi i bili mozda u rangu Sirokog. Auda je, ako se ne varam, negdje u Italiji i on je solidna cetvorka, ali to je nivo koji Sulejmanovic moze bez problema dostici, ako ga vec sad nije dostigao i prestigao. Tu ostanu jos Balvin, koji je u najboljem slucaju prosjecan centar u evropskim okvirima. Ima solidnu pokretljivost za svoju visinu, ali je limitiran i ofanzivno i defanzivno. Zatim, tu je Schilb, jedan od najlosijih Amerikanaca (ako ne i najlosiji) u evropskim reprezentacijama. To sto je izdominirao Musu prije njegovog odlaska u nba ne znaci apsolutno nista, jer je i Vrabac bio u stanju izdominirati ga na niskom postu. Ostane jos Satoransky, koji je odlican kosarkas.

Kad se sve sagleda, tu je jedan odlican kosarkas (Satoransky) i petorica prosjecnih (Hruban, Bohacik, Auda, Balvin i Schilb). S takvom ekipom sesti na svijetu mozes biti samo zahvaljujuci timskoj igri, a nikako individualnom kvalitetu. Zato sam i pisao da mi moramo slijediti njihov primjer, tj. isforsirati jedan domaci klub, okupiti u njemu 6-7 standardnih reprezentativaca i pustiti im 2-3 godine da se uigraju. Mi trenutno nemamo kosarkase koji su u rangu Hrubana ili Bohacika, ali za 2-3 godine bi, uz stabilnu minutazu u ABA ligi, neko od ovih potencijalnih sigurno mogao iskociti i pokazati kvalitet.
To svakako fali nam da igraci igraju na vecem nivou

Mogu naai postat bolji al trenutno smo nula
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Drape » 13 sep 2019, 21:14

Možda se bude moglo pobjediti Grčku u kvalifikacijama, kad im izuzmeš igrače iz NBA i Eurolige i veterane starije od Kikanovića ne mogu napraviti roster išta snažniji od one Rusije koja je izgubila u Sarajevu(sa Musom i Gordićem :problem: ). Da imaju red mlađih kvalitetnih igrača ne bi im Vasilopoulos sa svojih 35 godina bio u rosteru na svjetskom prvenstvu.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 16 sep 2019, 22:08

Sehic sa Zenevom osvojio superkup Svicarske. Upravo on je bio MVP s 19 poena (3 trojke) i 8 skokova.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2842
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la DaVinci » 16 sep 2019, 22:33

Ghuraba je napisao/la:Sehic sa Zenevom osvojio superkup Svicarske. Upravo on je bio MVP s 19 poena (3 trojke) i 8 skokova.
Mislis li da cemo ikad imat kakve koristi od njega ... :hmmmmm:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4198
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Kosarka: reprezentativci i potencijalni reprezentativci

Post Postao/la Ghuraba » 17 sep 2019, 01:15

DaVinci je napisao/la:
Ghuraba je napisao/la:Sehic sa Zenevom osvojio superkup Svicarske. Upravo on je bio MVP s 19 poena (3 trojke) i 8 skokova.
Mislis li da cemo ikad imat kakve koristi od njega ... :hmmmmm:

Nisam siguran da hocemo. Besmisleno je davati nekakav sud, a jos nisam pogledao nijednu njegovu utakmicu u Evropi.

Btw, Sikiras je odigrao 4-5 prijateljskih utakmica s Fuenlabradom. Minutaza mu se uglavnom kretala izmedju 10 i 15 minuta. Imao je ucinke od 7 i 8 poena (uz dobre procente suta), ali i neke od 2-3 poena. Ni njega jos uvijek ne treba otpisivati, mada...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.