Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4213
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ghuraba » 12 sep 2019, 18:21

japa je napisao/la: haha pa valjda je i ta minutaza neki pokazatelj kvaliteta valjda se moras biti dobar i imati dobru minutazu ne moze ti minutaza biti izgovor.
Svaki protivnik sa kojim igras drugu rundu svjetskog je na neki nacin tezak, necu racunati te banana reprezentacije sto se nadju tu u startu ali eto Argentina svakako nije lagan zalogaj, pa izvini ti pricas o reprezentaciji koja moze da postane svjetski prvak, taman da je 50godisnji Scola oni su u zavrsnici turnira i ozbiljniji su protivnik od Nurkicevih protivnika iz kvalifikacija. Mislim ja i ne pratim ovo svjetsko nisam pogleado utakmice tako da ne znam kako je Jokic igrao, eto vjerovacu vam na rijec eto neka je bio katastrofalan i najgori igrac Srbije (u sta cisto sumnjam) ja opet ne vidim kako se to moze porediti sa igrama Nurkica za reprezentaciju kad lik prvo nije ni dogurao do velikog takmicenja pa da vidimo stvarno kakav je, jer vidim da vi tvrdite kako bi on bio mnogo bolji izvini ali to su samo spekulacije i nista vise, ti nemas nikakav dokaz i argument kojim mozes potkrijepiti svoje tvrdnje ti samo subjektivno posmatras i velicas svog jer je ovaj drugi odigrao lose.
O cemu mi onda diskutujemo? :rol: Ti imas argumente i dokaze, a ne gledas meceve uopste? :rol:

Zaboravio sam naglasiti da ne ulazim u rasprave s ljudima koji iz dna duse mrze Musu, Nurkica i sve sto je bosnjacko. Nisam uopste obracao paznju ko mi je replicirao... :damn:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 18:26

Ghuraba je napisao/la:
japa je napisao/la: haha pa valjda je i ta minutaza neki pokazatelj kvaliteta valjda se moras biti dobar i imati dobru minutazu ne moze ti minutaza biti izgovor.
Svaki protivnik sa kojim igras drugu rundu svjetskog je na neki nacin tezak, necu racunati te banana reprezentacije sto se nadju tu u startu ali eto Argentina svakako nije lagan zalogaj, pa izvini ti pricas o reprezentaciji koja moze da postane svjetski prvak, taman da je 50godisnji Scola oni su u zavrsnici turnira i ozbiljniji su protivnik od Nurkicevih protivnika iz kvalifikacija. Mislim ja i ne pratim ovo svjetsko nisam pogleado utakmice tako da ne znam kako je Jokic igrao, eto vjerovacu vam na rijec eto neka je bio katastrofalan i najgori igrac Srbije (u sta cisto sumnjam) ja opet ne vidim kako se to moze porediti sa igrama Nurkica za reprezentaciju kad lik prvo nije ni dogurao do velikog takmicenja pa da vidimo stvarno kakav je, jer vidim da vi tvrdite kako bi on bio mnogo bolji izvini ali to su samo spekulacije i nista vise, ti nemas nikakav dokaz i argument kojim mozes potkrijepiti svoje tvrdnje ti samo subjektivno posmatras i velicas svog jer je ovaj drugi odigrao lose.
O cemu mi onda diskutujemo? :rol: Ti imas argumente i dokaze, a ne gledas meceve uopste? :rol:

Zaboravio sam naglasiti da ne ulazim u rasprave s ljudima koji iz dna duse mrze Musu, Nurkica i sve sto je bosnjacko. Nisam uopste obracao paznju ko mi je replicirao... :damn:
Cekaj ba zar moram gledati yebeno svjetsko da bi zakljucio da je Jokic bolji? :lol: :lol: U biti sta to svjetsko uopste i znaci u raspravi Nurkic-Jokic kada jedan uopste i ne igra isto? :rol: Na ovim temama je biti realan znaci mrziti sve bosnjacko, ono ako nsii drkadjija nerealni naravno sta si drugo nego mrzitelj svega naseg i dusman svjetske klase :rol: :rol:

filip13
Postovi: 38010
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 12 sep 2019, 18:54

zar se i dalje vodi rasprava da li je igrac koji je u najboljoj nba petorci bolji od nekog igraca koji nije ni u trecoj nba petorci?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 18:57

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:A sta je Nurkic to uradio na drustvenim mrezama pa se sada raspravlja. Vidim da je dezurni patriota BosnjoBoston vec uspio ubaciti Jokica u sve to :rol: :rol: sa prigodnim klipom prigovoranja sudijama (kakav bezobrazluk to nijedan kosarkas ne radi nikad :rol: )
Gdje si pajo srbendo sta bi ovo ispadoste od Gaucosa :cry: Sreca pa su i ameri ispali,pa im mozete pokazati ko je gazda u borbi za 5.mjesto.
Da sam srbenda vjerovatno bi te pitao dje je Bosna na svjetskom, ali pitao sam sta je to Nurkic radio po drustvenim mrezama pa si ti cak Jokica ubacio na ovu temu, administracija bii trebala obratiti paznju na tebe, Jokica spominjes na temi o Nurkicu ali haj to je bar isti sport i liga u pitanju ali Diego Costa i Edin Dzeko na temi Grand Slam :lol: :lol: je stvarno za jedno mjesec dana hladjenja.
Hajde popusti me vise bgt svaki put ti moras solit pamet ovdje i BosnjoBoston reko ovo BosnjoBoston reko ono.A i kazes da na mene admini obrate paznju ti osvojio kantu godine a ne pises na PLBiH temama za to stvarno moras bit strucnjak
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 19:06

haha pa ovaj bosnjoboston je pravi bot nemam drugo objasnjenje, dodje i citira me i onda kaze popusti me vise hahahaha

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 19:07

japa je napisao/la:haha pa ovaj bosnjoboston je pravi bot nemam drugo objasnjenje, dodje i citira me i onda kaze popusti me vise hahahaha
Samo te citiram da ti kazem da me popustis,al ocigledno nisi sposoban da saberes 2+2
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Wandelanoite » 12 sep 2019, 19:22

Srbija da je imala Nurkica umjesto Jokica prošetala bi se ovim turnirom.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la HeraklitMracni » 12 sep 2019, 19:29

Bajramovic - Dzordjevic ? Bajramovic da je imao ove igrače prošetao bi se ...

hamzaTM87
Postovi: 2007
Pridružen/a: 22 jan 2012, 23:25
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hamzaTM87 » 12 sep 2019, 20:03

Nurkić > Jokić
Musa > Dončić
ZELJEZNICAR 1921!

BIHpatriota
Postovi: 2530
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BIHpatriota » 12 sep 2019, 21:09

Jokic ko da nam je svima povalio žene :D, nema na kojoj temi ga ne spominjemo, čak ga ni na srpsko forumima toliko ne spominju:D

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 21:13

japa je napisao/la:
Ghuraba je napisao/la:
japa je napisao/la: Samo cu da te podsjetim da su oba igrala u Evropi u istoj ligi i podsjeticu te da je ta slika u evropskim okvirima izgledala ovako: Jokic 15.4 ppg, 9.3 rpg MVP Aba lige, Nurkic 11.6 ppg, 5,6 rpg...


Za ovog sto kaze da Nurkic izgleda dominantnije za reprezentaciju, pa naravno kada igra za 3 klase slabiju reprezentaciju i kad igra uglavnom protiv slabijih protivnika u kvalifikacijama. Nije da smo ga vidjeli u cetvrtfinalu svjetskog prvenstva pa da vidimo koliko dominantno zaista izgleda.
Za koju minutazu su imali tu statistiku i u kakvim okolnostima su igrali? Jedan je bio najveci Miskov prospekt koji se tad maksimalno gurao u slabasnoj Megi, a drugi je bio rezerva hrvatskom centru u ekipi koja je pucala na tituli.

Sto se tice ovoga dole, pa protiv koga je Jokic igrao? Angola, Filipini i Portoriko su jaki protivnici? Italija bez centra i Argentina sa 40-godisnjim Scolom od 206 cm su jaki protivnici? Vjeruj mi da Scola pored Nurkica ne bi mogao disati. :)
haha pa valjda je i ta minutaza neki pokazatelj kvaliteta valjda se moras biti dobar i imati dobru minutazu ne moze ti minutaza biti izgovor.
:rol: :rol: :rol:
ono kad uletis u neobrano grozdje, otvoreno priznas da ne pratis nista nego retroaktvno guglas...i onda radis (opet retroaktivno) komparacije vakta koji nisi pratio i koprcas se u neznanju :rol: :rol:
dodje draft, nurkic 16 jokic 40 neki....ovim amerima izgleda nije bila bitna statistika ni poena ni minuta,niti su vjerovali da je jokic bolji na osnovu 15 poena u prosjeku naspram nurkinih 11 :wtf: :urnebes: ....

sad ce se zakoprcat i spinovat da je to zbog fizickih kvaliteta bosanca naspram srbina....kad vec nije upallilo sa statistikom, daj nesto drugo

nakon par nervnih slomova zbog wengera,ne cudi da hudnik ne zna gdje goni :( :oops:

cak i na otvoreno trolanje lik se prima ko som na durdubak ...ima kao i onaj nalozeni moderator ,stokholmski sindrom, pljuvanjem svoga mora se dokazati drugima.....ili bar svoj mizeran zivot olaksati....jos malo pa ce trazit ikone po tavanu i vjerovati u genetsku inferiornost bosanaca zbog turskog greha

od jokica se ocekivalo da bar protiv djeturuma moze igrat odbranu...avaj...pored njega je autoput do kosa

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 21:26

ima kao i onaj nalozeni moderator ,stokholmski sindrom, pljuvanjem svoga mora se dokazati drugima.....ili bar svoj mizeran zivot olaksati....jos malo pa ce trazit ikone po tavanu i vjerovati u genetsku inferiornost bosanaca zbog turskog greha
:rol:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 21:50

Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra? Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao, kako znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.
Zadnja izmjena: japa, dana/u 12 sep 2019, 21:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 21:51

japa je napisao/la:Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra. Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao kao znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.
I sam si priznao da ne gledas NBA samo ponekad plejof :kafa: A u ABi je nurkic ocigledno bio bolji sto svjedoci i mjesta gdje su izabrani.Normalno da su mu losije statistike kad je igrao u tada 2.ekipi lige a jokic u Megi u kojoj je redovna pojava da 1 igrac sve privatizuje.U nba je drugacija prica
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 21:58

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra. Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao kao znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.
I sam si priznao da ne gledas NBA samo ponekad plejof :kafa:
Hajmo reci da ne gledam ni plej off ni niista od kosarke opet sam upravu kad kazem da je Jokic daleko bolji, sad dovedi sve moguce kosarkaske strucnjake, trenere, pi?ke materine, svi ce reci da sam upravu. Pa ti onda skontaj kako neko ko ne prati nista zna nesto sto ti koji stalno pratis ne vidis jer bi volio da je realnost drugacije pa sam sebe ubjedjujes i pokusavas isforsirati nesto sto je nmoguce.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 22:01

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra. Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao kao znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.
I sam si priznao da ne gledas NBA samo ponekad plejof :kafa:
Hajmo reci da ne gledam ni plej off ni niista od kosarke opet sam upravu kad kazem da je Jokic daleko bolji, sad dovedi sve moguce kosarkaske strucnjake, trenere, pi?ke materine, svi ce reci da sam upravu. Pa ti onda skontaj kako neko ko ne prati nista zna nesto sto ti koji stalno pratis ne vidis jer bi volio da je realnost drugacije pa sam sebe ubjedjujes i pokusavas isforsirati nesto sto je nmoguce.
Pa bolji je u NbA al u abi nije bio bolji i to ce ti strucnjaci reci.Procitaj ono sto sam napisao naglas,mislim ovaj editovani post
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 22:04

Moze biti, igrac koji nije bio MVP je bio bolji od igraca koji je bio MVP, moguce..

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 22:07

japa je napisao/la:Moze biti, igrac koji nije bio MVP je bio bolji od igraca koji je bio MVP, moguce..
Bio mvp 2015 kad je nurkic igrao u nba.Samo spinuj...
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21297
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 12 sep 2019, 22:08

AirRamiz je napisao/la: :rol: :rol: :rol:
ono kad uletis u neobrano grozdje, otvoreno priznas da ne pratis nista nego retroaktvno guglas...i onda radis (opet retroaktivno) komparacije vakta koji nisi pratio i koprcas se u neznanju :rol: :rol:
dodje draft, nurkic 16 jokic 40 neki....ovim amerima izgleda nije bila bitna statistika ni poena ni minuta,niti su vjerovali da je jokic bolji na osnovu 15 poena u prosjeku naspram nurkinih 11 :wtf: :urnebes: ....

sad ce se zakoprcat i spinovat da je to zbog fizickih kvaliteta bosanca naspram srbina....kad vec nije upallilo sa statistikom, daj nesto drugo

nakon par nervnih slomova zbog wengera,ne cudi da hudnik ne zna gdje goni :( :oops:

cak i na otvoreno trolanje lik se prima ko som na durdubak ...ima kao i onaj nalozeni moderator ,stokholmski sindrom, pljuvanjem svoga mora se dokazati drugima.....ili bar svoj mizeran zivot olaksati....jos malo pa ce trazit ikone po tavanu i vjerovati u genetsku inferiornost bosanaca zbog turskog greha

od jokica se ocekivalo da bar protiv djeturuma moze igrat odbranu...avaj...pored njega je autoput do kosa
Sanjas li me ? Ne brini, nastavis li se trudit doci ce kraj i tvojoj agoniji. Nalozeni moderator sa stokholskim sindromom se ipak brine da mu sunarodnjaci poput tebe postanu svjesni svoje ogranicenosti i naprave nesto po tom pitanju. Nesto cemo uradit mada se cinis kao beznadezan slucaj.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 22:13

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Moze biti, igrac koji nije bio MVP je bio bolji od igraca koji je bio MVP, moguce..
Bio mvp 2015 kad je nurkic igrao u nba.Samo spinuj...
Kakve to veze ima poenta je da u istoj evropskoj ligi je jedan bio mvp i imao bolje brojke (isto ko sto i u NBA ima bolje) od ovog sto je navodno bolji u evropskoj kosarci.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.