Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

filip13
Postovi: 38045
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 13 sep 2019, 10:52

kao i obično,uzivanje je citati @clutchove postove

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 13 sep 2019, 10:58

Ali sta sve jedno dijete sa specijalnim potrebama i par mentola urade od teme, ja dosao i pitao sta je to Nurkic radio po drustvenim mrezama pa ga nazivaju seljacinom, a mali mentol poce o Jokicu, svjetskom, usporedbama itd..o svemu se pisalo samo ne o pitanju :rol:

Avatar
JHam
Postovi: 9043
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la JHam » 13 sep 2019, 13:40

bombaysaphire je napisao/la:
Clutch je napisao/la:.


E moj Klače ne trebaju nama takvi komentari , treba vrijeđati .... Vidjećeš koliko će se repliocirati tvoj komentar , sve će ti biti jasno...


Inače komentar je :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Nece ni odgovoriti, zato sto na ovaj komentar ne mozes naci nesto da se uhvatis za jednu recenicu koja tebi odgovara da seres po svemu. Covjek objasnio. A ovi inteligentni sto pisu po ovim temama i bez potrebe uvlace Jokice, Sarice, Doncice u konverzacije ce mi ogaditi i Nurkica i Jokica i sve kosarkase s ovih prostora :puke:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SiamoNoi » 13 sep 2019, 16:24

Clutch je napisao/la:Lično smatram da je takve centre danas nužnije za imati nego napadački elitne centre. Ko misli da ovo što govorim o centarskoj ulozi ima neke veze sa nacionalnosti i naginjanjem ka Juki, neće mi biti teško pronaći postove o ovoj temi generalno i od prije nekoliko godina (posebno kada je Okafor bio draftovan u Philly pa se o tome dosta diskutovalo).
Samo što između Okafora i Jokića nema nikakvih ozbiljnih poveznica.Osim ako poveznicom ne smatraš to što je i jednima i drugima napad jača strana,a obrana slabija pritom ne uzimajuću uopće u obzir na kojoj razini im je jedan i drugi segment igre.Tako se moze povuc poveznica i sa centrom iz A1 lige.

Da je Okafor elitan napadački imao bi vecu ulogu u ligi nego što ju danas ima.Okafor može jedino biti Kanter za siromašne.Napadački centar kojemu je obrana slabija strana.Jokić je sve to,ali na neku brutalnu potenciju.I ta njegova obrana nije uopće toliko loša danas koliko se to potencira.A to i je razlog zašto bi svatko u ligi prije izabrao imati Jokića u ekipi nego Nurkića jer kad dobre i loše strane zbrojiš na hrpi Jokić je opet level iznad Nurkića.

Kojem ovim putem želim brz oporavak,čekam ga na fantasyu u dynasty ligi iako nekako sumnjam da ce ikada više imati sezone kao ova zadnja gdje je napravio dodatak iskorak prema eliti lige.Nije ova ozljeda bezazlena bila i vjerojatno će ostaviti traga.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Clutch » 13 sep 2019, 17:47

SiamoNoi je napisao/la:
Clutch je napisao/la:Lično smatram da je takve centre danas nužnije za imati nego napadački elitne centre. Ko misli da ovo što govorim o centarskoj ulozi ima neke veze sa nacionalnosti i naginjanjem ka Juki, neće mi biti teško pronaći postove o ovoj temi generalno i od prije nekoliko godina (posebno kada je Okafor bio draftovan u Philly pa se o tome dosta diskutovalo).
Samo što između Okafora i Jokića nema nikakvih ozbiljnih poveznica.Osim ako poveznicom ne smatraš to što je i jednima i drugima napad jača strana,a obrana slabija pritom ne uzimajuću uopće u obzir na kojoj razini im je jedan i drugi segment igre.Tako se moze povuc poveznica i sa centrom iz A1 lige.

Da je Okafor elitan napadački imao bi vecu ulogu u ligi nego što ju danas ima.Okafor može jedino biti Kanter za siromašne.Napadački centar kojemu je obrana slabija strana.Jokić je sve to,ali na neku brutalnu potenciju.I ta njegova obrana nije uopće toliko loša danas koliko se to potencira.A to i je razlog zašto bi svatko u ligi prije izabrao imati Jokića u ekipi nego Nurkića jer kad dobre i loše strane zbrojiš na hrpi Jokić je opet level iznad Nurkića.

Kojem ovim putem želim brz oporavak,čekam ga na fantasyu u dynasty ligi iako nekako sumnjam da ce ikada više imati sezone kao ova zadnja gdje je napravio dodatak iskorak prema eliti lige.Nije ova ozljeda bezazlena bila i vjerojatno će ostaviti traga.
Ma ta Okafor diskusija je bila kada je on draftovan kao sto rekoh, a tad je tek usao u ligu i vazio za ogromnog potencijala ofanzivno. I tada se pricalo na slicnu temu i zato spomenuh. Nisi razumio. Kakav Okafor i napadacka elita, daleko od toga.
Jokić je sve to,ali na neku brutalnu potenciju.I ta njegova obrana nije uopće toliko loša danas koliko se to potencira.
Nije losa koliko se potencira, niti sam to igdje spomenuo. Medjutim, osim inteligencije, ne posjeduje karakteristike koje sam gore naveo, a koje su za danasnje centre najbitnije (barem po mom misljenju).
A to i je razlog zašto bi svatko u ligi prije izabrao imati Jokića u ekipi nego Nurkića jer kad dobre i loše strane zbrojiš na hrpi Jokić je opet level iznad Nurkića.
Nije tako crno-bijelo da zbrajas dobre i lose strane, posebno ne kad su centri u pitanju, ali ne sporim nista od navedenog jer Jokic jeste bolji. Stvar je samo u tome da moje licno misljenje je da na centarskoj poziciji je bolje imati igraca Nurkicevog profila a superstar/star talent imati na nekoj drugoj poziciji.

Defanzivno elitni centri moraju napadacki biti samo pristojni da bi bili medju najutjecajnijim igracima na parketu u svakom momentu. Od Goberta, Nurkica pa i primjer Embiida koji je flopnuo napadacki veci dio serije sa Torontom a opet imao superstar utjecaj na igru zbog svoje odbrane, koja je jednostavno temelj i ubjedljivo najvazniji nacin doprinosa igri danasnjih centara. Bez toga na C poziciji, sanse za neki veci uspjeh su ti izuzetno male. Ako bi Jokara i Denver to postigli onda valjda ne moram naglasavati koliko bi to bilo impresivno u mojim ocima.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT



Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 01 okt 2019, 14:38


Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Osim13 » 01 okt 2019, 14:41

:cool:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 01 okt 2019, 19:50

Osim13 je napisao/la::cool:
Eto brata u decembru :cool: :D

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 15 okt 2019, 20:44

Juka ima novog agenta Rich Paul inace poznat kao godfather NBA lige. Hoce Juka aBd da uzme sto mu pripada. Realno je haos podplacen sa ovim trenutnim ugovorom.

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 15 okt 2019, 20:48

Opa znaci ode Juka u Klutch Sports.
@igrajlopte 🐦

Avatar
Tekashi
Postovi: 15943
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 16 okt 2019, 00:03

Ziggs je napisao/la:Juka ima novog agenta Rich Paul inace poznat kao godfather NBA lige. Hoce Juka aBd da uzme sto mu pripada. Realno je haos podplacen sa ovim trenutnim ugovorom.
:thumbup:

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DamirT » 20 okt 2019, 12:20

Kad se vraca na teren?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 20 okt 2019, 22:53

DamirT je napisao/la:Kad se vraca na teren?
Niko ne zna tačno, najvjerovatnije pri kraju sezone.
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 22 okt 2019, 11:26

sabonis dobio 77 milja, jaylen brown 110

e moj Juka...o promjeni menadzera si trebao mislit prije dvije godine

dzaba rich paul kad je zbog zdravlja sve upitno....za tri godine ko ziv ko mrtav.....bukvalno moze biti jedna od tri najbolje petorke lige, a moze i zavrsit u Euroligi....ili u najcrnjoj varijanti,oprostit se....sve je na stolu

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 22 okt 2019, 17:03

jao kako volim ove ekstremiste; Musa u Cedeviti, Juka u Euroligi :lol:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 23 okt 2019, 08:39

Ziggs je napisao/la:jao kako volim ove ekstremiste; Musa u Cedeviti, Juka u Euroligi :lol:
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
Sad ćeš biti optužen da si četnik :rol: :rol: :rol:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Beko » 23 okt 2019, 10:45

Ziggs je napisao/la:jao kako volim ove ekstremiste; Musa u Cedeviti, Juka u Euroligi :lol:
nije da ne zelim, da Juka ne prekuca kad zavrsi sa NBA jednom tu euroligu

ali eto Juke aBd posle All Stara nazad na parket..

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 23 okt 2019, 12:07

sad i ja protiv Juke :urnebes: :urnebes: :urnebes:


najbolje je kad se maloumnici koji ne razumiju sadrzaj najobicnijeg posta zakace....pisu iz buducnosti i znaju da juka vise nece imati nijednu povredu...znaju da je nemguce da igrac usljed velikih povreda bude liferovan...
sve im nacrtas i opet dzaba...spomenes i all nba kandidat i opet nista...slama u glavi

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.