FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 14 sep 2019, 09:56

Sve su ovo privremene akcije i navijaci nece stalno ovako reagovati. Sta poslije kad se sve ovo zavrsi i splasne ova "euforija"..... Treba nama nesto konkretno a ne ovo. Treba nama da spustimo nos i da priznamo da smo debelo pogrijesili i da stalno grijesimo. Ne treba biti preponosan i reci sta bi bilo da je Azmir nastavio sa projektom Slobode. Dosadna tema i davno prozvakana....

Sto se tice Azmira, sa TC planira nevjerovatne stvari (pouzdana informacija) a mogao je sa nama. Sad cemo se "kuburiti" sa ovim gdje niko nema ni odgovornosti a ni novca.

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 14 sep 2019, 10:02

Tuzlak04 je napisao/la:Sve su ovo privremene akcije i navijaci nece stalno ovako reagovati. Sta poslije kad se sve ovo zavrsi i splasne ova "euforija"..... Treba nama nesto konkretno a ne ovo. Treba nama da spustimo nos i da priznamo da smo debelo pogrijesili i da stalno grijesimo. Ne treba biti preponosan i reci sta bi bilo da je Azmir nastavio sa projektom Slobode. Dosadna tema i davno prozvakana....

Sto se tice Azmira, sa TC planira nevjerovatne stvari (pouzdana informacija) a mogao je sa nama. Sad cemo se "kuburiti" sa ovim gdje niko nema ni odgovornosti a ni novca.
Nafatati ce ovih sto kupuju za lajkove za petobanku :thumbdown: :lol: Sramote :facepalm:
@aerials aferim :salut:
Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

fukare987
Postovi: 334
Pridružen/a: 24 nov 2015, 13:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukare987 » 14 sep 2019, 10:16

Ne znam sto tuzlanski tacka ba ovu akciju medijski ne poprati? pozove tuzlake, firme, javne licnosti i dr... zna shareovat na oficijelnoj stranici fk sloboda svoje linkove, skupljat klikove...

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5327
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 14 sep 2019, 10:25

sviunapad1010 je napisao/la:
Tuzlak04 je napisao/la:Sve su ovo privremene akcije i navijaci nece stalno ovako reagovati. Sta poslije kad se sve ovo zavrsi i splasne ova "euforija"..... Treba nama nesto konkretno a ne ovo. Treba nama da spustimo nos i da priznamo da smo debelo pogrijesili i da stalno grijesimo. Ne treba biti preponosan i reci sta bi bilo da je Azmir nastavio sa projektom Slobode. Dosadna tema i davno prozvakana....

Sto se tice Azmira, sa TC planira nevjerovatne stvari (pouzdana informacija) a mogao je sa nama. Sad cemo se "kuburiti" sa ovim gdje niko nema ni odgovornosti a ni novca.
Nafatati ce ovih sto kupuju za lajkove za petobanku :thumbdown: :lol: Sramote :facepalm:
@aerials aferim :salut:
Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
De predloži ti nešto konkretno osim bacanja šuplje i ismijavanja...
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 sep 2019, 10:28

Tuzlak04 je napisao/la:Sve su ovo privremene akcije i navijaci nece stalno ovako reagovati. Sta poslije kad se sve ovo zavrsi i splasne ova "euforija"..... Treba nama nesto konkretno a ne ovo. Treba nama da spustimo nos i da priznamo da smo debelo pogrijesili i da stalno grijesimo. Ne treba biti preponosan i reci sta bi bilo da je Azmir nastavio sa projektom Slobode. Dosadna tema i davno prozvakana....

Sto se tice Azmira, sa TC planira nevjerovatne stvari (pouzdana informacija) a mogao je sa nama. Sad cemo se "kuburiti" sa ovim gdje niko nema ni odgovornosti a ni novca.
**** te Azmir. Idi ga prati kada si ovca.

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 14 sep 2019, 10:29

sviunapad1010 je napisao/la: Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
Zašto? Što kupujemo ulaznice da pomognemo klubu? E kako bolesno razmišljanje imamo kao navijači.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 14 sep 2019, 10:33

tuzlak1987 je napisao/la:
Tuzlak04 je napisao/la:Sve su ovo privremene akcije i navijaci nece stalno ovako reagovati. Sta poslije kad se sve ovo zavrsi i splasne ova "euforija"..... Treba nama nesto konkretno a ne ovo. Treba nama da spustimo nos i da priznamo da smo debelo pogrijesili i da stalno grijesimo. Ne treba biti preponosan i reci sta bi bilo da je Azmir nastavio sa projektom Slobode. Dosadna tema i davno prozvakana....

Sto se tice Azmira, sa TC planira nevjerovatne stvari (pouzdana informacija) a mogao je sa nama. Sad cemo se "kuburiti" sa ovim gdje niko nema ni odgovornosti a ni novca.
**** te Azmir. Idi ga prati kada si ovca.
OK. Daj ti novac pa da budemo na konju. Kad se budemo ugasili, pitat cu ja tebe... Od ovih iz udruženja građana koji da se pitaju i da budu na celu kolone, nema nista.

To je ta glupost i gard o kojem ja pricam...

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 14 sep 2019, 10:36

Madal je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
Zašto? Što kupujemo ulaznice da pomognemo klubu? E kako bolesno razmišljanje imamo kao navijači.
Hoces li vi stalno kupovati ulaznice. Hocete kuurac..... Svi će te vi gledati kako da preko ograde pređete.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 14 sep 2019, 10:39

Ma nije to to vise. On ima pare ali je razocarao kao covjek. Pa neka ima milijardu mozemo i u kantonalnu ali nam ne treba da mi budemo tu za njega, a ne on za Slobodu kao da je Bog kao sto sada radi sa Slogom. Mi eto treba da se njemu divimo svaki dan jer moze platiti sve igrace i sto spada u odrzavanje kluba. Da budemo eto roboti koji moraju misliti i zalagati se za sve sto on misli.

A ugasiti se necemo. Novinare placaju sa svih strana ko zna ko sve. Cilj je da mi pocnemo gubiti i ispadnemo. Dodjite na stadion Borac mora pasti!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 14 sep 2019, 10:43

Tuzlak04 je napisao/la:
Madal je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
Zašto? Što kupujemo ulaznice da pomognemo klubu? E kako bolesno razmišljanje imamo kao navijači.
Hoces li vi stalno kupovati ulaznice. Hocete kuurac..... Svi će te vi gledati kako da preko ograde pređete.
Kakve ograde?

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 14 sep 2019, 10:45

tuzlak1987 je napisao/la:Ma nije to to vise. On ima pare ali je razocarao kao covjek. Pa neka ima milijardu mozemo i u kantonalnu ali nam ne treba da mi budemo tu za njega, a ne on za Slobodu kao da je Bog kao sto sada radi sa Slogom. Mi eto treba da se njemu divimo svaki dan jer moze platiti sve igrace i sto spada u odrzavanje kluba. Da budemo eto roboti koji moraju misliti i zalagati se za sve sto on misli.
Al ovi iz udruženja građana nisu razočarali ko ljudi. Ne zna se ko je gori. Svi bi da se grebu i pitaju za tuđi novac. Ma boli me kuurac za obje vrste, al Sloboda je ta koja ce naajebati. Nece nas biti nigdje. Sa ovakvim stanjem, ne vjerujem da cemo dobiti licencu za sledecu sezonu. Dugovanja su velika a vec se osjeca kuurcobolja

Avatar
Tuzlak04
Postovi: 2004
Pridružen/a: 24 jan 2014, 15:52
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tuzlak04 » 14 sep 2019, 10:50

MMA075 je napisao/la:
Tuzlak04 je napisao/la:
Madal je napisao/la: Zašto? Što kupujemo ulaznice da pomognemo klubu? E kako bolesno razmišljanje imamo kao navijači.
Hoces li vi stalno kupovati ulaznice. Hocete kuurac..... Svi će te vi gledati kako da preko ograde pređete.
Kakve ograde?
Metafora za ulazak džabe.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 14 sep 2019, 10:55

Tuzlak04 je napisao/la:...

Metafora za ulazak džabe.
Ma volim ja i ogradu i brdo...Jbg šta ću prosijak. Sad još imamo i istok srušen kao još jednu dodatnu lokaciju a prije se naredamo po onim stubovima na istoklu i samo glave preko ograde vire....

Neka saopštenja nego prođe cijelo ljeto niko ništa ne uradi. Dođe i ode kamion igrača i nikome ništa. Jeste došo, nije došo, bio je ali otišo, tu je al ne trenira, tu je ali čeka da ode i tako to...Hajde, ljudi rade prikupljalju sponzore ovo ono...Ali ni sponzora ni rezultata...Pa da ima makar neko mazanje očiju tipa napravili smo kontakte..., bili smo u Lukavcu, Srebreniku Živinicama. Povećavamo broj sponzora itd,itd,...
Zadnja izmjena: klma1, dana/u 14 sep 2019, 11:00, ukupno mijenjano 1 put.
& $ ?

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 14 sep 2019, 10:58

Tuzlak04 je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Ma nije to to vise. On ima pare ali je razocarao kao covjek. Pa neka ima milijardu mozemo i u kantonalnu ali nam ne treba da mi budemo tu za njega, a ne on za Slobodu kao da je Bog kao sto sada radi sa Slogom. Mi eto treba da se njemu divimo svaki dan jer moze platiti sve igrace i sto spada u odrzavanje kluba. Da budemo eto roboti koji moraju misliti i zalagati se za sve sto on misli.
Al ovi iz udruženja građana nisu razočarali ko ljudi. Ne zna se ko je gori. Svi bi da se grebu i pitaju za tuđi novac. Ma boli me kuurac za obje vrste, al Sloboda je ta koja ce naajebati. Nece nas biti nigdje. Sa ovakvim stanjem, ne vjerujem da cemo dobiti licencu za sledecu sezonu. Dugovanja su velika a vec se osjeca kuurcobolja
UG je dogovorio da se olos otjera iz skupstine, mjesto ce kostati 100KM mjesecno, pa ko voli nek izvoli. Ima se pridjelog i za novog predsjednika skupstine, supka Keme se treba pod hitno rijesiti. I tu su prijedlozi/rjesenja za finansiranje kluba. Sad je sve na tome da se ubace novi ljudi u skupstinu koji su spremni/voljni placati to mjesto ili naci sponzore i da se krene sa promjenom statuta i nacina rada kluba.
Jedan grad, jedna ljubav!

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 14 sep 2019, 11:08

Tuzlak04 je napisao/la: Al ovi iz udruženja građana nisu razočarali ko ljudi. Ne zna se ko je gori. Svi bi da se grebu i pitaju za tuđi novac. Ma boli me kuurac za obje vrste, al Sloboda je ta koja ce naajebati. Nece nas biti nigdje. Sa ovakvim stanjem, ne vjerujem da cemo dobiti licencu za sledecu sezonu. Dugovanja su velika a vec se osjeca kuurcobolja
Koliko sam uspio skontati ovdje se u prinicpu i vodi rat ko će upravljati javnim parama kojih ionako nije dovoljno ali se očekuje podrška u daljnjem zaduživanju...A, ako pogriješi tražit će veću tranšu od grada i pri tome koristiti sve moguće instrumente pritiska....Niko nije donio para niti napravio neko sponzorstvo i ako jeste to je sve kap u moru...Ljudima je više pun k... i Slobode i kuknjave...Uz "ljubitelje fudbala" koji predstavljaju posebnu kategoriju dvoličnjaka i moralnih spodoba dobiješ to što imaš, negativnu atmosferu i kola koja jure u provaliju...
& $ ?

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 14 sep 2019, 11:23

Zasto organizuju nocnu utakmicu ako nema para, nocna utakmica izadje klub preko 10.000KM.

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 14 sep 2019, 11:29

Tuzlak04 je napisao/la:
Madal je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la: Nadyebali smo strumfove sto se sergije tiče.
Zašto? Što kupujemo ulaznice da pomognemo klubu? E kako bolesno razmišljanje imamo kao navijači.
Hoces li vi stalno kupovati ulaznice. Hocete kuurac..... Svi će te vi gledati kako da preko ograde pređete.
Jesam ja gdje napisao da je ovo dugoročno rješenje za klub? I zaobidji me s tim pričama bgt, ne pamtim kad sam džaba ušao, ako ti tako ulaziš ne znači da svi to ganjaju :wave:
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2486
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 14 sep 2019, 12:00

Kupi kartu, SLOBODA je vječna !
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la kinder_jaje » 14 sep 2019, 12:29

MMA075 je napisao/la:Zasto organizuju nocnu utakmicu ako nema para, nocna utakmica izadje klub preko 10.000KM.
Nisam navijac Slobode ali mi odmah ovo zapalo za oko,igrati nocnu utakmicu u ovoj besparici je van svake pameti.
Pozdrav i da sto prije izadjete iz krize.

hulehule
Postovi: 331
Pridružen/a: 03 jul 2015, 17:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hulehule » 14 sep 2019, 12:52

MMA075 je napisao/la:Zasto organizuju nocnu utakmicu ako nema para, nocna utakmica izadje klub preko 10.000KM.
gdje nadje tu cifru matereti.... 2 utakmice u nocnom terminu JU Gradski Stadion Tušanj, sto se tice elektricne energije, je kostala manje od 2000 km...a ostali troskovi se ne razlikuju mnogo dal igrali u podne ili u ponoc

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.