Kladioničarski chat, šuplja, kukanje... - ARHIVA POSTOVA

Prijedlozi, savjeti, sugestije, sigurni dobici...

Moderatori/ce: Monolog,insider,Puma,bodi123,gaston

stulic89
Postovi: 1593
Pridružen/a: 01 jun 2015, 16:31
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la stulic89 » 13 sep 2019, 18:34

igram dinamo 1/1, primamljiva kvota mi bila, evo oni meda ne mogu sa istrom...
Da sam vjernik, imao bih samo jednu molitvu: Boze, ukini Republiku Srpsku. Ne dozvoli da barbarstvo, zlocin i etnicko ciscenje ostanu trajno nagradjeni.

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 13 sep 2019, 18:42

Imam Dinamo sam 1.5+ i likovi ne mogu ovim karinama dati nijedan u prvom :tokralju: :mrgreen:

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Bassha » 13 sep 2019, 20:48

Da li se vama ikad desilo da kladionica u opis opklade stavi jedno, a kasnije izmjeni. meni kod millsa na lajv kladjenju stavili da se racuna regularno vrijeme, kad je prebacio u produzetku onda mi stavili gubitnu opkladu i ovaj opis izmjenili


slika

slika

Uz uvažavanje razloga Vašeg nezadovoljstva ovom prilikom Vas informišemo o aktivnostima koje smo preduzeli u cilju rešavanja prigovora. Detaljnom proverom utvrđeno je da je Vaša žalba neosnovana i da nažalost, nismo u mogućnosti da izađemo u susret Vašem zahtevu. Na tiketu ste odigrali da će navedeni igrač postići manji broj poena u odnosu na navedenu marginu. Igrač je brojem poena prešao marginu i vaš tiket je pravilno obrađen kao gubitan prema pravilu koje smo Vam prethodno prosledili.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 13 sep 2019, 21:10

Bassha je napisao/la:Da li se vama ikad desilo da kladionica u opis opklade stavi jedno, a kasnije izmjeni. meni kod millsa na lajv kladjenju stavili da se racuna regularno vrijeme, kad je prebacio u produzetku onda mi stavili gubitnu opkladu i ovaj opis izmjenili


slika

slika

Uz uvažavanje razloga Vašeg nezadovoljstva ovom prilikom Vas informišemo o aktivnostima koje smo preduzeli u cilju rešavanja prigovora. Detaljnom proverom utvrđeno je da je Vaša žalba neosnovana i da nažalost, nismo u mogućnosti da izađemo u susret Vašem zahtevu. Na tiketu ste odigrali da će navedeni igrač postići manji broj poena u odnosu na navedenu marginu. Igrač je brojem poena prešao marginu i vaš tiket je pravilno obrađen kao gubitan prema pravilu koje smo Vam prethodno prosledili.
jbt koji prevaranti
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Avatar
Oikamid
Postovi: 3210
Pridružen/a: 11 feb 2018, 00:48

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Oikamid » 13 sep 2019, 21:29

MOgu da rade šta hoće, ****. **** ih odmah i zdravo.

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 13 sep 2019, 22:51

Bassha je napisao/la:Da li se vama ikad desilo da kladionica u opis opklade stavi jedno, a kasnije izmjeni. meni kod millsa na lajv kladjenju stavili da se racuna regularno vrijeme, kad je prebacio u produzetku onda mi stavili gubitnu opkladu i ovaj opis izmjenili


slika

slika

Uz uvažavanje razloga Vašeg nezadovoljstva ovom prilikom Vas informišemo o aktivnostima koje smo preduzeli u cilju rešavanja prigovora. Detaljnom proverom utvrđeno je da je Vaša žalba neosnovana i da nažalost, nismo u mogućnosti da izađemo u susret Vašem zahtevu. Na tiketu ste odigrali da će navedeni igrač postići manji broj poena u odnosu na navedenu marginu. Igrač je brojem poena prešao marginu i vaš tiket je pravilno obrađen kao gubitan prema pravilu koje smo Vam prethodno prosledili.
daj,ne bi smjeli ovo da rade,stvarno nema smisla,ovo je sazreo za tuzbu :roll:

bart
Postovi: 983
Pridružen/a: 10 dec 2011, 15:42
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la bart » 14 sep 2019, 10:02

kladionicar03 je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Da li se vama ikad desilo da kladionica u opis opklade stavi jedno, a kasnije izmjeni. meni kod millsa na lajv kladjenju stavili da se racuna regularno vrijeme, kad je prebacio u produzetku onda mi stavili gubitnu opkladu i ovaj opis izmjenili


slika

slika

Uz uvažavanje razloga Vašeg nezadovoljstva ovom prilikom Vas informišemo o aktivnostima koje smo preduzeli u cilju rešavanja prigovora. Detaljnom proverom utvrđeno je da je Vaša žalba neosnovana i da nažalost, nismo u mogućnosti da izađemo u susret Vašem zahtevu. Na tiketu ste odigrali da će navedeni igrač postići manji broj poena u odnosu na navedenu marginu. Igrač je brojem poena prešao marginu i vaš tiket je pravilno obrađen kao gubitan prema pravilu koje smo Vam prethodno prosledili.
daj,ne bi smjeli ovo da rade,stvarno nema smisla,ovo je sazreo za tuzbu :roll:
uslikaj ovo i pošalji udruženju za zaštitu potrošača
naše malo je mnogo onima koji nemaju nimalo

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Wandelanoite » 14 sep 2019, 10:12

Odma advokatu i tužba 3-5 milja je tvoje.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
Jakobsen91
Postovi: 846
Pridružen/a: 18 jun 2016, 18:18
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Jakobsen91 » 14 sep 2019, 13:13

Pljacka kakvu u zivotu nisam vidio. :crazy: Ne poznajem nesto pravo, ali ovdje definitivno ima posla za advokate ili nekog iz struke. Treba se tu dobro raspitati koji prvi korak poduzeti.

Avatar
Mokes
Postovi: 14894
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Mokes » 19 sep 2019, 22:07

Izbjegnem Lazio, ali zato BMG podbaci :(
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
kladionicar03
Postovi: 1350
Pridružen/a: 18 jul 2017, 17:21

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la kladionicar03 » 20 sep 2019, 14:23

Jel ima jos neko problem s premier ra racunom,trazili su mi da azuriram podatke i da im posaljem sliku licne.uradio sam sta trebam nego je problem sad sto sam odabrao rs a ovamo mi adresa u federaciji :D kako rijesiti ovo sad jel zna iko ?

Cashout
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 sep 2019, 01:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Cashout » 20 sep 2019, 21:30

Wandelanoite je napisao/la:Odma advokatu i tužba 3-5 milja je tvoje.
Imao prije 2-3 god slican problem sa bet365, cim sam poslao mail, izvinjavaju se, listic uredno isplatili, i dali mi 50e bonusa da sve zaboravim i da ne postam po forumima radi sistemske greske s njihove strane..

Cashout
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 sep 2019, 01:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Cashout » 20 sep 2019, 21:32

Vidim da ovdje ima jaki dobrih kladionicara, nadam se da cemo dio foruma dobitni listići svakodnevno puniti prije sam bio clan jednog stranog sajta imali smo i neke grupe ali dugo nisam aktivan tamo.
Tako ako nekad bude neka grupa skype discord tu sam.
Sretno svima.

Cashout
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 sep 2019, 01:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Cashout » 21 sep 2019, 19:03

99% kladjenja obavljam na bet365 , na wwin imam uvijek 200-300e za zajebanciju, nekad uplatim.
Danas gledam na 2-3 utakmice gdje padne gol iz penala, opis gol postignut glavom.
Koji amaterizam.

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 21 sep 2019, 22:00

Cashout je napisao/la:Vidim da ovdje ima jaki dobrih kladionicara, nadam se da cemo dio foruma dobitni listići svakodnevno puniti prije sam bio clan jednog stranog sajta imali smo i neke grupe ali dugo nisam aktivan tamo.
Tako ako nekad bude neka grupa skype discord tu sam.
Sretno svima.
Nisi na dobroj adresi. Ovdje je nekad bilo dobrih tipstera, ali su oni sada na drugom mjestu, mjestu gdje ne moze uci bilo ko. Vidis i sam da aktivnosti nema.
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

Cashout
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 sep 2019, 01:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Cashout » 22 sep 2019, 15:15

SpeedyGonzales je napisao/la:
Cashout je napisao/la:Vidim da ovdje ima jaki dobrih kladionicara, nadam se da cemo dio foruma dobitni listići svakodnevno puniti prije sam bio clan jednog stranog sajta imali smo i neke grupe ali dugo nisam aktivan tamo.
Tako ako nekad bude neka grupa skype discord tu sam.
Sretno svima.
Nisi na dobroj adresi. Ovdje je nekad bilo dobrih tipstera, ali su oni sada na drugom mjestu, mjestu gdje ne moze uci bilo ko. Vidis i sam da aktivnosti nema.

Pa svidja mi se forum i stranica a primjetio sam koliko pratim zadnjih 5-6 mjeseci da nije aktivno.
Sistem za uci na to mjesto, pretplata?
Platit cu nije frka.

Avatar
SpeedyGonzales
Postovi: 121
Pridružen/a: 05 apr 2018, 17:52
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la SpeedyGonzales » 22 sep 2019, 17:25

Pokretac foruma je "leteci holandez" I stari forumasi znaju o kome se radi. Novajlija si ovdje I ne znam ko si, ni kakav si.
Otišao sam da pronađem sebe, ako dođem prije nego što se vratim, zadržite me!

Cashout
Postovi: 9
Pridružen/a: 17 sep 2019, 01:44
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Cashout » 22 sep 2019, 21:47

SpeedyGonzales je napisao/la:Pokretac foruma je "leteci holandez" I stari forumasi znaju o kome se radi. Novajlija si ovdje I ne znam ko si, ni kakav si.

Kakav sam?
Kako ja mogu stetiti tom forumu, ajd u pm mi daj link tog kvalitetnog foruma.
Dajem xbon od 20km unaprijed ako treba.

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la Dex » 24 sep 2019, 14:32

Kako i gdje se otvara račun u Premieru. Jel može u svakoj
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

truts
Postovi: 2601
Pridružen/a: 26 apr 2012, 14:48
Kontakt:

Re: Kladioničarski chat, šuplja, kukanje...

Post Postao/la truts » 25 sep 2019, 14:26

Dex je napisao/la:Kako i gdje se otvara račun u Premieru. Jel može u svakoj
Naravno, bebo. Hoćeš da idem s tobom? :mrgreen:

Zaključano

Natrag na “Kladionica”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.