FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 14 sep 2019, 23:03

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Kakav igracki potencijal je De Jong, braco mila :ljepota: :tokralju:
Šteta što ga trenira ovaj klaun u razvojnim godinama, pod pravim trenerom i na pravoj poziciji bi procvjetao u strašnog igraca.
Najbolje lijevo krilo u klubu. :mrgreen:
Stoji i to, ali opet nije gušio malog Ansua :mrgreen:
® GONGASHI POWERHOUSE ®

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 sep 2019, 23:04

leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:
leorey je napisao/la:De ne budite smijesni i pravite neke formacije s klincom od 16 godina, cim se vrate Suarez, Messi i Dembele, nece taj vidjet prve ekipe ni za 3 godine. Treba biti realan. Ali covjek je vec sad ozbiljniji profesionalac od Dembelea, to nesto govori.
Prvo klinac nema 16 već skoro punih (za mesec dana) 17....drugo, vidim da mu pozicija levog krila najviše odgovara. Tu praktično nema konkurenciju tj. "konkurencija" mu je Alba. Dembele je kao što već rekoh završio karijeru u Barsi....a i Messi ga inače "OBOŽAVA" :lol:
E svasta
A šta svašta? I mladji od njega su igrali i na SP u fudbalu.....naravno da dečko tek treba da se razvija i da je pametno što ga je Valverde izvukao odmah početkom drugog poluvremena....isto je radio i Rajkard sa Mesijem svojevremeno...

Razumem da ti je krivo zbog Neymara jer ako ovako nastavi zatvoriće mu (eventualna) vrata ispred nosa... :mrgreen: :lol:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 14 sep 2019, 23:09

Nego da ja ostavim pitanje za mog druga @Romarija kad naidje...

Podseća li te mali Ansu na CR-a kad je bio mladji? Ista pozicija, slične kretnje, naravno mislim dok je igrao krilo ne od kad je prešao u Real i preselio se u "peterac".....samo crna boja :mrgreen: ;) ...meni neverovatno liči ;)

let3
Postovi: 29050
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 sep 2019, 23:45

jasmin10 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Kakav igracki potencijal je De Jong, braco mila :ljepota: :tokralju:
Šteta što ga trenira ovaj klaun u razvojnim godinama, pod pravim trenerom i na pravoj poziciji bi procvjetao u strašnog igraca.
Najbolje lijevo krilo u klubu. :mrgreen:
Majke mi, sramota je da ga trenira onaj klun koji mu ne zna naci pozicije na terenu.
Sramota za gledati potencijal za top 5 veznjaka na svijetu, da igra na lijevom krilu !

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 14 sep 2019, 23:50

Pa kad je neznalica, jeste li skontali da je tek sad poceo koristit Arthura, De Jonga i Busquetsa zajedno na terenu kad je vidio da su drugo poluvrijeme protiv Osasune prekucali?

Covjek ih do tada, NITI JEDNOM NIJE STAVIO NA TEREN.

Prava yebena sramota. Kazu nije sramota ne znati. Nije qurac.
27.10.2020

let3
Postovi: 29050
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 14 sep 2019, 23:52

leorey je napisao/la:Pa kad je neznalica, jeste li skontali da je tek sad poceo koristit Arthura, De Jonga i Busquetsa zajedno na terenu kad je vidio da su drugo poluvrijeme protiv Osasune prekucali?

Covjek ih do tada, NITI JEDNOM NIJE STAVIO NA TEREN.

Prava yebena sramota. Kazu nije sramota ne znati. Nije qurac.
Upravo to.
Bruka i sramota :oops: taj covjek ne smije više ni dana biti na klupi jedne Barce.
Ko god da ga podržava od igraca, taman da je Messi licno, taj ne misliti dobro Barci !

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BosniaBoston » 14 sep 2019, 23:55

Nije sramota ne znati,ali je sramota ne znati kad si na klupi ovako velikog kluba
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 15 sep 2019, 01:52

Suarez u stilu Ronaldinha prvi gol. Al' ima momčina i dalje pivski stomak, vidjelo se kad je ulazio u igru.

Fati odličan, pogotovo kad uzmeš u obzir godine. Nadam se da će nastaviti sa ovakvim igrama ukoliko bude i dalje dobijao priliku, neka Dembelea van stroja.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
salkan
Postovi: 722
Pridružen/a: 25 maj 2019, 23:11
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la salkan » 15 sep 2019, 08:59

Na stranu što vezni red izgleda i djeluje vrlo dobro - ali jesam li ja jedini koji vidi da Arthur, kada primi loptu, sebi je u for daje 2-3 metra unazad a metar i manje unaprijed, zavisno od slobodnog prostora. Ne sporim da ima šmeka za igru, ali ja vidim da je ponovo nekoliko puta usporio napad ili polukontru time što izgubi sekundu-dvije bespotrebno. Nešto slično kao Semedo, istrči naprijed - suparnički igrač je već iza njega, ostaje mu lijevi bek na 5-6 metara, već je u trku i onda - vrati loptu unazad. Apsolutno se ništa nije postiglo takvim kretanjima, a ako je već naređenje od trenera da ne ostavljaju rupu nazad - zašto je 6 od 7 golova u našoj mreži isključivo zbog lošeg pozicioniranja Arthura u prvom odbrambenom bloku (2) i zbog Semedovog lošeg postavljanja (5)?
Zaključak je: osim što je Semedo užasna rupa, Arthur još uvijek kiksa i svaki mu se kiks skupo naplaćuje.
Džeri Drejk

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 15 sep 2019, 09:12

Arthur kao relativno ofanzivan veznjak kriv za primljene golove? Zar nije Busquets zadužen za odbrambeni dio, jer ovdje se nedostatak golova pravda time. Uostalom, malo je čudno da većina napada koje uspiju protivnici realizirati često završe kao golovi, dakle ni Pique/Lenglet ne briljiraju aman.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 sep 2019, 09:27

parangal je napisao/la:Nego da ja ostavim pitanje za mog druga @Romarija kad naidje...

Podseća li te mali Ansu na CR-a kad je bio mladji? Ista pozicija, slične kretnje, naravno mislim dok je igrao krilo ne od kad je prešao u Real i preselio se u "peterac".....samo crna boja :mrgreen: ;) ...meni neverovatno liči ;)
Ne podsjeca nesto, ronaldo je kao mlad previse ono forsirao neka bicikla i bio ono neozbiljan nekako dok ga ferguson nije istesao

Ansu djeluje dosta zrelije, nevjerovatno za te godine, u prvom poluvremenu odlicna igra, jednom nezrelost samo pokazao kad je pokusao driblati na centru a i tad se vrati skroz nazad i popravi gresku

Inace momak ne samo ono da je brz, nego dobro i razmislja, ne petlja, bas zrelo nekako djeluje, treba ga forsirati sad dok ima samopouzdanje da se ne ohladi, mogo bi ispasti igracina, samo da ostane sabran u glavi da ne prodje ko bojan

Valverde ima opasnu zamisao da forsira grizmana na tom lijevom krilu sto je uzas, mogo bi tako i grizmana i ansua utusiti, vidjecemo hoce li imati pameti

Sinoc smo vidjeli mladost na djelu, trku i brzinu i sta to znaci, to sam uvijek prizivao, mada skeptican sam s trenerom kad se vrate povrijedjeni sviogli bi opet gledat staroguzije i dizel igru
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Riziko
Postovi: 5854
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 15 sep 2019, 09:32

Vidjećemo u Dortmundu šta će i kako će, mada će suki u igru umjesto Fatia.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 sep 2019, 13:15

Riziko je napisao/la:Vidjećemo u Dortmundu šta će i kako će, mada će suki u igru umjesto Fatia.
Pa to zavisi od Messija....ako ne bude igrao (kao što se najavljuje) mišljenja sam da će mesto izgubiti Perez pre Ansua povratkom Suareza....videćemo

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 15 sep 2019, 13:43

Mali Ansu je definitivno u poslednjih 15 godina i prvi put pojave Mesija na terenu nešto najprijatnije što se pojavilo na Nou Campu. Takav početak iz snova nije imao čak ni Leo....mali je odigrao tek 3 zvanične utakmice (i ukupno tek 100-tinak minuta) i već ubeležio 2 gola (jedan u gostima) u Primeri i jednu asistenciju....FENOMENALNO

Što napisa @Romario interesantno je da mali zaista deluje zrelo na terenu i pravi tek minimalne greške koje su normalne za početnike. Najvažnije je da ga Valverde pravilno "dozira" tj. ni previše a ni premalo da ne bi "pregoreo". Za sad to Valverde sa njim dobro radi i mali mu fenomenalno uzvraća za to....nadam se da će i u budućnosti tako biti

sombrero
Postovi: 1841
Pridružen/a: 25 avg 2009, 04:16
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sombrero » 15 sep 2019, 15:52

parangal je napisao/la:Za sad to Valverde sa njim dobro radi i mali mu fenomenalno uzvraća za to....nadam se da će i u budućnosti tako biti
ja se ne nadam :mrgreen:

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la ReX » 15 sep 2019, 16:17

Dembele i Messi danas trenirali sa ekipom, francuz nesto laksi tempo. Obadvojica bi trebala uskoro se vratiti, ali ne za Dortmund. Medjutim s Messijem haj ga znaj. Obadvojica bi mogla biti u ekipi za mec protiv Granade.

Kako stvari stoje Alena nije u nikakvim planovima kod Valverdea. Njega se mora posuditi na zimu ili prodat sa buy back opcijom.
@igrajlopte 🐦

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 15 sep 2019, 16:54

Kontaj da Messi nece bar do sredine oktobra igrati ozbiljan nogomet, nije igrao niti jedne minute do sada, trebat ce vremena i doziranja dok udje u top formu.

Nek nam se oduzi da ne pregori u aprilu.
27.10.2020

Avatar
Romariooo
Postovi: 6921
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 15 sep 2019, 19:29

Volio bi vidjeti pravu brzu igru barce, nesto tipa

................... Messi..............
Fati........... Grizman....... Dembele
......... Artur............De jong

Barem u ligaskim laksim utakmicama
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 15 sep 2019, 20:32

Sa dva veznjaka se ne bi igralo ni zbog Neymara a kamoli Fatija. Za brzu igru ti je potreban Busquets i Dembele na tribinama ako baš mora, mada je bolje i za njega ta kod kuće igra igrice. Al' za promjenu tetrisa da igra, da bilda mozak.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Derdiyok » 15 sep 2019, 22:38

Romariooo je napisao/la:Volio bi vidjeti pravu brzu igru barce, nesto tipa

................... Messi..............
Fati........... Grizman....... Dembele
......... Artur............De jong

Barem u ligaskim laksim utakmicama
Koga bi ovde ubacio umjesto Dembelea ako bi se isti povrijedio u 12' minuti utakmice ?
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.