Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21311
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 11 sep 2019, 10:42

Bobi sigurno ne bi isao na prvenstvo da se Gagi i Teo nisu povrijedili. Nacin na koji je koristio Jokica skoro citav turnir i pripreme jasno sugerise da bi on bio najsretniji da ga nije poveo. Javnost mu je nekako i presla u pocetku preko precrtavanja Kaline i Nedovica al da je jos i Jokica precrtao ne bi ziv ostao.

@Kristijan

Na koje pitanje ? U vezi Kaline ? Pa rekao sam ti sta mislim. Momak ima apsolutno pravo da se smije Saletu jer ga je otpisao iz nekosarkaskih razloga. Njegova izjava o Kosovu nije uopce kriticna koliko pokusavate potencirat. Sto je najgore momak je sto se tice te izjave totalno u pravu, ista vazi za sve republike na nasim prostorima.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 11 sep 2019, 10:52

Epidaurus

Kažem polemisati je li u pravu ili nije je u konkretnom slučaju beznačajno. Pitanje je konkretno, dakle zašto i zbog čega veliki dio forumaša ovog foruma smatra i istovremeno pravi aksiom da je Nikola iz političkih razloga sklonjen zbog stava o Kosovu, koji je identičan stavu velikog vođe u Srbiji? Zar to nije kontradiktorno i nelogično i uzgred rečeno, apsolutno pogrešan percepcija zašto ga nema u timu?


p.s. Pojedini novinari prenose da ekipa nije odradila trening... Čini mi se da je problem znatno krupniji od taktičkih zamisli. :roll:

filip13
Postovi: 38026
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 11 sep 2019, 10:54

Kristijan je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la:Ma yebo ti tu reprezentaciju koja igrača iz petorke i najboljeg odbrambenog igrača ne zove radi istine...
Yebla ih mitomanija i Vučić, takve igračine ispašataju zbog budalaština ...
Ova reprezentacija mi se baš svidjela , sve dobri momci , željni uspjeha , baš se vidjelo...
Baš mi je krivo zbog neuspjeha , baš...
Krivo...raduješ se...

A prva rečenica je potvrda. Druga, koliko tek nisi u pravu... Jer, Vučić i Kalinić imaju identičan stav. Stav protiv kojeg je 90% naroda u Srbiji... Pa ti sad vidi...
A Kaliniću želim sve najgore u karijeri nakon jučerašnjeg likovanja.

radovao se porazu?

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21311
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 11 sep 2019, 11:10

Kristijan je napisao/la:Epidaurus

Kažem polemisati je li u pravu ili nije je u konkretnom slučaju beznačajno. Pitanje je konkretno, dakle zašto i zbog čega veliki dio forumaša ovog foruma smatra i istovremeno pravi aksiom da je Nikola iz političkih razloga sklonjen zbog stava o Kosovu, koji je identičan stavu velikog vođe u Srbiji? Zar to nije kontradiktorno i nelogično i uzgred rečeno, apsolutno pogrešan percepcija zašto ga nema u timu?


p.s. Pojedini novinari prenose da ekipa nije odradila trening... Čini mi se da je problem znatno krupniji od taktičkih zamisli. :roll:
Ja nigdje nisam napisao da je Kalina sigurno prekrizen iz politickih razloga, samo da je prekrizen iz nekosarkaskih sto je sigurno tacno jer Srbija nema boljeg krila i defanzivca od njega. U price da rusi atmosferu, da je tezak i slicno ne vjerujem jer kao takav sigurno ne bi bio jedan od kljucnih Zocovih igraca.

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 11 sep 2019, 11:14

Ti možda nisi, ali većina jeste... Prekrižen je iz prostog razloga što je imao sukob sa nekolicinom reprezentativaca. Reprezentacija je jedno, klub nešto drugo. Žoc najbolja potvrda toga. Košarkaške kvalitete niko ne spori, ali su ljudski ključni za uspjeh. Što naravno ne znači da na ovom prvenstvu u srpskom sastavu nije bilo još onih koji su narušili atmosferu i uticali na rezultat.


Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 13 sep 2019, 09:48

Ameri apsolvirani, predstoji borba sa Česima za utješno peto mjesto... Utisak je da je ova ekipa mogla puno više...

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 14 sep 2019, 16:50

pobedjena Ceska, peto mesto osvojeno

jeste neuspeh, ali ako nista drugo sa pobedom je zavrseno takmicenje

Sale vise nije selektor. Hvala mu na svemu!

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 14 sep 2019, 17:48

Moram reći da sam se pribojavao reakcije igrača nakon dva vezana poraza od Španaca i Argentin. Srećom pokazali smo karakter, pobjeda protiv Amerikanaca pa onda i protiv Čeha za respektabilno peto mjesto na Mundobasketu. Ipak, obzirom na renome ovih igrača, kvalitet i prethodne rezultate, očekivala se borba za medalje ili čak i finale i zato je ovo 5. mjesto neuspjeh, po svim parametrima gledajući.
Sale odlazi, sam je to najavio. Hvala na puno radosti koje nam je donio prethodnih godina i srećno u nastavku karijere.

Pominje se Kokoškov kao nasljednik, nadam se da je istina.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 sep 2019, 19:58

Sale legendo hvala na svemu.

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 15 sep 2019, 11:53

Bogdan prvi strijelac prvenstva.

Avatar
salex90
Postovi: 438
Pridružen/a: 24 maj 2018, 15:29
Lokacija: RS
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la salex90 » 15 sep 2019, 12:03

alan_kardec je napisao/la:
Pominje se Kokoškov kao nasljednik, nadam se da je istina.
jos nigde zvanicne potvrde

samo da ne bude kako su mediji spinovali

pominju pojedini i Sasu Obradovica, cenim ono sto je uradio, ali ne znam koliki bi on upgrade bio...

Avatar
MaGiCa
Postovi: 11337
Pridružen/a: 04 dec 2010, 20:27
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la MaGiCa » 15 sep 2019, 19:36

Sale#2 ne bi bio nikakav upgrade. Samo Koki ili Kari, poshto Zoc nece.

Treba pogledati odbojkashe: kako je OSS zamenio velikog igracha (ali ne i velikog trenera) Grbica, slabijim igrachkim imenom (ali vecim trenerskim) i odmah je poboljshanje vidljivo a igramo sa istim igrachima...


Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 15 sep 2019, 22:43

.... ako ništa vidim da vas je većina rekla hvala Saletu... To hvala je malo.... baš su mu se dvojica zahvalila... na čast im.

pretpostavio sam da niko od vas ne zna šta se desilo. I bolje.

Sale bi svakako završio selektorovanje. Virtus će naredne godine u EL.... Ozbiljna priča...

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la jedanjeborac » 15 sep 2019, 22:50

Pa šta je bilo?
Za Srbiju!

Avatar
krlekapiten
Postovi: 212
Pridružen/a: 13 sep 2015, 12:55
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la krlekapiten » 15 sep 2019, 22:53

... nije moje da otkrivam jer vidim da niko na forumu pojma nema šta se desilo...

odlučeno je da se ćuti... niko od novinara nije pomenuo u ovih 15 dana...

neću ni ja... stvarajte idole, pratite košarku... pamtite rezultate... Saleta... veliki gospodin... da je više takvih u srpskom sportu kult reprezentacije bi se vratio iz sna u kojem je...

možda jednog dana bude u nekom specijalu... anegdota... ko i zašto... kad... ko je bio podrška iza čijih leđa... i šta je uticalo na rezultat...

stvarno ne mogu pisati o detalju koji je direktno uticao na sve...

zna to još par ljudi na jednom drugom forumu.... al ne žele iznositi javno i u pravu su... toliko u pravu koliko nisu svi oni koji su se bavili teorijama i krivili Saleta za "neuspjeh".


Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kristijan » 16 sep 2019, 12:02

krlekapiten je napisao/la:... nije moje da otkrivam jer vidim da niko na forumu pojma nema šta se desilo...

odlučeno je da se ćuti... niko od novinara nije pomenuo u ovih 15 dana...

neću ni ja... stvarajte idole, pratite košarku... pamtite rezultate... Saleta... veliki gospodin... da je više takvih u srpskom sportu kult reprezentacije bi se vratio iz sna u kojem je...

možda jednog dana bude u nekom specijalu... anegdota... ko i zašto... kad... ko je bio podrška iza čijih leđa... i šta je uticalo na rezultat...

stvarno ne mogu pisati o detalju koji je direktno uticao na sve...

zna to još par ljudi na jednom drugom forumu.... al ne žele iznositi javno i u pravu su... toliko u pravu koliko nisu svi oni koji su se bavili teorijama i krivili Saleta za "neuspjeh".
Znam priču... nećemo iznositi prljav veš. ;)

BIHPatriota


Nije to u pitanju...

BIHpatriota
Postovi: 2536
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la BIHpatriota » 16 sep 2019, 13:00

Ako vi znate priču onda ce saznati i novinari tabloida. Izgleda nije bio samo jedan sukob, takodje su se Bjelica i Milutinov sukobili.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.