FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

tuzla075
Postovi: 475
Pridružen/a: 30 apr 2016, 22:15
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzla075 » 15 sep 2019, 19:37

Znali neko koliko je prodano ulaznica juce.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2454
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 15 sep 2019, 19:53

Velika šteta će biti ako nas napusti Smajić.A.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 15 sep 2019, 20:42

Na veoma isrcpnom i slozenom sastanku gdje su predstavili planove, rekli su kes prije sledece utakmice. Sledeca utakmica je u srijedu, pa bi kes trebao biti u ponedjeljak ili utorak. (Ako ne slažu) :zviz:

Avatar
zlajci
Postovi: 2599
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 15 sep 2019, 20:43

Nevjerovatno kako se kreteni ponašaju, kao da se nista ne desava. Kemo kaze, dobio sam zahtjev, ali nisam stigao da vidim o cemu se radi. Covjek se sprda, a kad se neko sprda tu je motka neminovna.
Jos opale saopcenjima teorija zavjere, je.bo im onaj umirovljeni udbas mater u pi.cku i pokojni Aleksandar Rankovic kod kojeg je peko zanat.
Proklet bio dan kad se onaj shit iz Islamovaca skotrljao u ovaj grad.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 15 sep 2019, 21:12

zlajci je napisao/la:Nevjerovatno kako se kreteni ponašaju, kao da se nista ne desava. Kemo kaze, dobio sam zahtjev, ali nisam stigao da vidim o cemu se radi. Covjek se sprda, a kad se neko sprda tu je motka neminovna.
Jos opale saopcenjima teorija zavjere, je.bo im onaj umirovljeni udbas mater u pi.cku i pokojni Aleksandar Rankovic kod kojeg je peko zanat.
Proklet bio dan kad se onaj shit iz Islamovaca skotrljao u ovaj grad.
Majku im yebem nece ih ni bolet kakva yebena. Kako ih se rijesiti?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 15 sep 2019, 21:53

Probisvjet je napisao/la:
zlajci je napisao/la:Nevjerovatno kako se kreteni ponašaju, kao da se nista ne desava. Kemo kaze, dobio sam zahtjev, ali nisam stigao da vidim o cemu se radi. Covjek se sprda, a kad se neko sprda tu je motka neminovna.
Jos opale saopcenjima teorija zavjere, je.bo im onaj umirovljeni udbas mater u pi.cku i pokojni Aleksandar Rankovic kod kojeg je peko zanat.
Proklet bio dan kad se onaj shit iz Islamovaca skotrljao u ovaj grad.
Majku im yebem nece ih ni bolet kakva yebena. Kako ih se rijesiti?
Drage im pare i nikad dosta. Da pola sto završi u njihovim džepovima kroz razne tendere i firme ode za sport mi bi bili ekstra.
Onda stadion isti fazon, plan je stadion od 22000 mjesta samo iz razloga da se što više love tamo potroši a samim tim i kod njih dio kolača završi.
Iduće godine nastavljaju gradnju istoka zbog izbora i tu ce uraditi jedan dio da se vidi da stoji na sipovima, a onda opet cekaj 4 godine za nastavak i sve tako.
Ma hiljadu primjera je.
@probisvijet nećemo ih se rijesiti.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 15 sep 2019, 21:57

sviunapad1010 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
zlajci je napisao/la:Nevjerovatno kako se kreteni ponašaju, kao da se nista ne desava. Kemo kaze, dobio sam zahtjev, ali nisam stigao da vidim o cemu se radi. Covjek se sprda, a kad se neko sprda tu je motka neminovna.
Jos opale saopcenjima teorija zavjere, je.bo im onaj umirovljeni udbas mater u pi.cku i pokojni Aleksandar Rankovic kod kojeg je peko zanat.
Proklet bio dan kad se onaj shit iz Islamovaca skotrljao u ovaj grad.
Majku im yebem nece ih ni bolet kakva yebena. Kako ih se rijesiti?
Drage im pare i nikad dosta. Da pola sto završi u njihovim džepovima kroz razne tendere i firme ode za sport mi bi bili ekstra.
Onda stadion isti fazon, plan je stadion od 22000 mjesta samo iz razloga da se što više love tamo potroši a samim tim i kod njih dio kolača završi.
Iduće godine nastavljaju gradnju istoka zbog izbora i tu ce uraditi jedan dio da se vidi da stoji na sipovima, a onda opet cekaj 4 godine za nastavak i sve tako.
Ma hiljadu primjera je.
@probisvijet nećemo ih se rijesiti.
Ma ta im kampanja nece proci vise, ako ovako nastave gube izbore 100%.

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 22:58

desperados je napisao/la:Na veoma isrcpnom i slozenom sastanku gdje su predstavili planove, rekli su kes prije sledece utakmice. Sledeca utakmica je u srijedu, pa bi kes trebao biti u ponedjeljak ili utorak. (Ako ne slažu) :zviz:
Kup se vjerovatno ne broji. :lol:
Cuj predstavili planove, sta su radili svo ovo vrijeme mater im j3bem. Zato UG mora organizovat protest za spas Slobode, dogovoriti sa Fukarama i prijaviti u policiju miran protest, ispromovisat ga maksimalno i sto prije da svi izadjemo pred Opcinu, pred prostorije Kurevica, gdje god treba. Ovako necemo jos dugo, a kad bude kasno onda ce nas sve boliti qurac, mene prvog koji necu dati podrsku kad vec sve ode gdje ne treba, ako i nije otislo.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 15 sep 2019, 23:08

Ovi ne uplacuju, ali se i ne pojavljuju. Zamisli samo da su se tek ukazali kad su momci odbili ici u Vinkovce. Jel ih ko uocio sinoc, ili je bila prpa doc.

Ono saopstenje je tipicno komunisticko. Neko nas udara, bocni udari, neki nas mrze.

Ja sam cuo da ovi lete ove sedmice i da je igracima receno da dolazi novi UO. Mozda nesto.poput komiteta za normalizaciju, jer ocito nesto nije normalno. Pardon odbor za hitnost
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 sep 2019, 23:22

ma ovi moraju da lete. Samo paraliziraju klub i svaki dan sa njima je dan vise u dubiozu.

navijaci su se sami organizirali, uposlenici, igraci, treneri. Samo oni kurcem nisu mrdnuli

vise koristi bi imali da neko sa foruma vodi klub, makar bi jadan molio, organizovao, kukao. Ovi apsolutno nikakve svrhe niti primjene nemaju

nego eto lijepo je docekati Dinamo kao predsjednik Slobode, kurcit se, slikat se. A koliko ce jos bruka i sramota klub dozivjeti do tad to nije bitno

bila bi velika steta izgubiti ovaj strucni stab, igrace, a kamo li da ne govorim kakva bi bruka bila da se neka utakmica ne odigra ili da juniori odigraju kup

bukvalno imamo upravu koja apsolutno nicemu ne sluzi. Nit mogu pritisnuti grad za transu, nit su dali kakvih para, nit su nasli kakvih para, nit su sta organizovali. Svasta smo vidjeli ali ovo je nezapamceno do sad. Boli ljude briga hoce li se igrati utakmica, hoce li se strajkovati ili nece. Ako grad dadne kakvih para, ili nadje kakvih para i bice plata, ili ako se neko od privrednika sazali pa opet sta uleti, onda ove akcije navijaca ili nesto, a ovi orilo gorilo.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 15 sep 2019, 23:24

katarakta je napisao/la:Ovi ne uplacuju, ali se i ne pojavljuju. Zamisli samo da su se tek ukazali kad su momci odbili ici u Vinkovce. Jel ih ko uocio sinoc, ili je bila prpa doc.

Ono saopstenje je tipicno komunisticko. Neko nas udara, bocni udari, neki nas mrze.

Ja sam cuo da ovi lete ove sedmice i da je igracima receno da dolazi novi UO. Mozda nesto.poput komiteta za normalizaciju, jer ocito nesto nije normalno. Pardon odbor za hitnost
Kozlica sam vidio prije pocetka kada je dosao i pozdravljao se sa gostima, a Kurevic iz loze odgovarao na prozivke navijaca i pokazivao lajk. :thumbup:

Samo nam treba Senco ponovo u taj odbor :lol:

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 15 sep 2019, 23:34

desperados je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Ovi ne uplacuju, ali se i ne pojavljuju. Zamisli samo da su se tek ukazali kad su momci odbili ici u Vinkovce. Jel ih ko uocio sinoc, ili je bila prpa doc.

Ono saopstenje je tipicno komunisticko. Neko nas udara, bocni udari, neki nas mrze.

Ja sam cuo da ovi lete ove sedmice i da je igracima receno da dolazi novi UO. Mozda nesto.poput komiteta za normalizaciju, jer ocito nesto nije normalno. Pardon odbor za hitnost
Kozlica sam vidio prije pocetka kada je dosao i pozdravljao se sa gostima, a Kurevic iz loze odgovarao na prozivke navijaca i pokazivao lajk. :thumbup:

Samo nam treba Senco ponovo u taj odbor :lol:
Bila je sva svita u lozi.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 15 sep 2019, 23:36

hahah **** ti to, kod Sence se nije strajkovalo nego se islo na pripreme hahahah

dobro smo se mi ogrijesili na tu upravu, a imali smo ko nikad do sad i izvjestaje o radu na sluzbenoj stranici , i situaciju sa platama kao i u drugim klubovima, samo sto smo mi izabrali da ne vjerujemo u to. Jos je veliki dio stao na stranu Azmirovih placenika Kostica,Karica i slicnih. A ta uprava je i tu ogroman novac skrsila

ali eto cim ode Macak sve ce biti bolje, ceka nas med i mlijeko

nasa posla: tri posljeratne uprave (azmir, senad i salih) koje su najvise ili davale svojih para ili na najbolji nacin, domacinski vodile klub, ili imale najbolje rezultate su tri najomrazenije uprave i najmanje podrzane uprave od strane grada ( jebote salih 6000 mjesecno imao, Azmir tek kasnije naprosio nesto znacajnije,a ni reprogram mu nisu dali) ili od strane navijaca (senada su **** kako su stigli)
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 15 sep 2019, 23:40

Nece Senco, al hoce neko slican. Nadam se. Da barem imaju pozajmice dat, ugasit pozar. Ovi banke nemaju.
Niko, niko, samo Sloboda

Avatar
Beduin
Postovi: 16198
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 15 sep 2019, 23:44

ultrasstyle_tz je napisao/la:hahah **** ti to, kod Sence se nije strajkovalo nego se islo na pripreme hahahah

dobro smo se mi ogrijesili na tu upravu, a imali smo ko nikad do sad i izvjestaje o radu na sluzbenoj stranici , i situaciju sa platama kao i u drugim klubovima, samo sto smo mi izabrali da ne vjerujemo u to. Jos je veliki dio stao na stranu Azmirovih placenika Kostica,Karica i slicnih. A ta uprava je i tu ogroman novac skrsila

ali eto cim ode Macak sve ce biti bolje, ceka nas med i mlijeko

nasa posla: tri posljeratne uprave (azmir, senad i salih) koje su najvise ili davale svojih para ili na najbolji nacin, domacinski vodile klub, ili imale najbolje rezultate su tri najomrazenije uprave i najmanje podrzane uprave od strane grada ( jebote salih 6000 mjesecno imao, Azmir tek kasnije naprosio nesto znacajnije,a ni reprogram mu nisu dali) ili od strane navijaca (senada su **** kako su stigli)
Tako nam rekose ovdje, samo da Senad ode i sve ce biti bolje. A ono prvi put da nam igraci ne treniraju i odigravanje utakmice visi u zraku hahaha.
Senad je makar znao prodati igraca, a ovdje odmah poceli govoriti kako ne prodaje Senad. Pa eto zasto sad ovi ne prodaju, ustvari ti neki sto znaju prodavati?
Nego izgubismo i Azira, a zamalo i Beganovica jer su njegovi menadzeri vec bili zavrsili sve sa Azmirom i nasom Upravom, dok momcic na telefonu im ne rece da ne zeli kod njih i da samo u Slobodi ce igrati trenutno, koja bruka covjece. Da ti Azmiru prodajes ovakvog kapitalca, zlatnu koku, samo sa namaknes dinar, bez imalo obraza.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 15 sep 2019, 23:46

Ne volimo seljacine jbg :urnebes:

desperados
Postovi: 1078
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 15 sep 2019, 23:47

Beduin je napisao/la:
ultrasstyle_tz je napisao/la:hahah **** ti to, kod Sence se nije strajkovalo nego se islo na pripreme hahahah

dobro smo se mi ogrijesili na tu upravu, a imali smo ko nikad do sad i izvjestaje o radu na sluzbenoj stranici , i situaciju sa platama kao i u drugim klubovima, samo sto smo mi izabrali da ne vjerujemo u to. Jos je veliki dio stao na stranu Azmirovih placenika Kostica,Karica i slicnih. A ta uprava je i tu ogroman novac skrsila

ali eto cim ode Macak sve ce biti bolje, ceka nas med i mlijeko

nasa posla: tri posljeratne uprave (azmir, senad i salih) koje su najvise ili davale svojih para ili na najbolji nacin, domacinski vodile klub, ili imale najbolje rezultate su tri najomrazenije uprave i najmanje podrzane uprave od strane grada ( jebote salih 6000 mjesecno imao, Azmir tek kasnije naprosio nesto znacajnije,a ni reprogram mu nisu dali) ili od strane navijaca (senada su **** kako su stigli)
Tako nam rekose ovdje, samo da Senad ode i sve ce biti bolje. A ono prvi put da nam igraci ne treniraju i odigravanje utakmice visi u zraku hahaha.
Senad je makar znao prodati igraca, a ovdje odmah poceli govoriti kako ne prodaje Senad. Pa eto zasto sad ovi ne prodaju, ustvari ti neki sto znaju prodavati?
Nego izgubismo i Azira, a zamalo i Beganovica jer su njegovi menadzeri vec bili zavrsili sve sa Azmirom i nasom Upravom, dok momcic na telefonu im ne rece da ne zeli kod njih i da samo u Slobodi ce igrati trenutno, koja bruka covjece. Da ti Azmiru prodajes ovakvog kapitalca, zlatnu koku, samo sa namaknes dinar, bez imalo obraza.
U njegovo vrijeme se dijelili na Azmirove i Senadove. Sad na Kozine (ako ih ima) i na Senadove, i tako ce dalje bit, kako gori budu dolazili :lol:

Avatar
zlajci
Postovi: 2599
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 16 sep 2019, 00:06

Ako nista, oba kluba iz grada pobijedili :tralala:
Nas drug Staragarda u ekstazi :kralj:
tuzlanska Sloboda

Avatar
zlajci
Postovi: 2599
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la zlajci » 16 sep 2019, 00:11

@VolimTz

Ti i na Sitiju i na Slobodi ganjas C tribinu :bow:

Lesinari su uvijek bili dobra ekipa i kvalitetno dolazili u Tz. U prosjeku su ubjedljivo najurbanija grupa poslije rata.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 16 sep 2019, 12:45

Da li je pocela obecana isplata igracima i trenerima?
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: almir2018, Skojevska i 4 gosta.