Premijer liga BiH - općenito - ARHIVA POSTOVA

Koji bosanskohercegovački tim će dogurati najdalje u evropskim takmičenjima?

Borac
25
7%
Sarajevo
226
59%
Zrinjski
36
9%
Željezničar
95
25%
 
Ukupno glasova: 382

Avatar
rodjak
Postovi: 2262
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la rodjak » 16 sep 2019, 04:08

gruezi je napisao/la:To sam i ja pomislio.
Ja nekako imam bas drugacije misljenje,mozda kolege ovo pisu pod uticajem Aluminija koje je trenutno trehnuo..Mislim da su Hrvati ubjedljivo najjaci ekonomski ovdje u BH.....Centrala moje firme je u Sarajevu,pa cesto idem iz Banjaluke u Sarajevo..I bez imalo poznavanja i geografije..i istorije....rata..kantona..bilo cega..tacno kad prolazis,znas koje mjesto je "bosnjacko" a koje "hrvatsko"..Cim vidis da je neka propast, kao 70 tih godina proslog vijeka,znas da su Bosnjaci (Donji Vakuf,Turbe,Travnik,Dolac,Kakanj)..a cim vidis uredjena dvorista..demit fasade,bijesna auta,opasne hale pored ceste (Vitez,Bila)..znas da su Hrvati..slicno je i u Sirokom,koji je kao Kalifornija...Ja mislim da Hrvati samo mnogo vise i galsnije kukaju ,a da zive od Banjaluke i Sarajeva..Zastupnici su od igle do lokomotive....Dal je to zato sto su sposobniji i vrijedniji od Bosnjaka i Srba...Ili jednostavno to sto su oni gradjani EU,i vec 20 godina idu sa pasosem gdje im padne na pamet,dok je nama bezvizni rezim bio misaona imenica,pojma nemam...Al znam da su prejaki,i da samo mnogo kukaju,a jedini realan handicap im je sto im Bosnjaci biraju Komsica,sto je takodje irelevantno,,Imamo mi Dodika gore,pa samo laje i puca iz prazne,niko ga ne dozivljava[/quote]

Pazi hrvata nema 15 nego 11 posto...njih je usrani hdz kastrirao bukvalno u svakom dijelu bosne osim u zapadnoj hercegovini...neki dan uzese vitezit i prodase svu opremu u srbiju a nekad je taj vitezit zaposljavao hiljade ljudi...zadnjih par godina oko 200 ljudi je radilo tu i svi su sad van posla....slicno kao i sa aluminijem kojeg su finansirali bosnjaci davajuci im jeftinu struju...oni zgrcu milijarde na kladionicama a onaj ko misli da mile i bake neuzimaju masan procenat od toga je fakat naivniji od djeteta od 12 godina...njihov san o mostaru kao stolnom gradu( hrvata bukvalno nema na 77 posto opstine i 66 posto grada) je bilo samo zaglupljivanje krezube stoke.... Nazalost evropska unija je smrt za balkan i hrvati su cisti primjer toga...koja ce to budala od 20 godina ostati da zivi u posusju travniku ili banja luci ako ima sansu da zivi u frankfurtu ili minhenu...jedan beograd i sofija nemogu zadrzati stanovnistvo a da ih zadrze livno bihac ili novi travnik...ljudi budite ozbiljni[/quote]








majstore malo si nasjeo na spinovanje ovih nacionalista sa istoka i sa zapada.Recimo ja sam bosnjak(ali je nebitno koje sam) i ja imam pravo da glasam za koga god hocu(isto ko i svi ostali) i tako zelim da biram nekoga ko ce najbolje predstaviti moje interese,i ja u tome vidim da Komsic predstavlja najbolje moje interese,i glasam za njega ne gledajuci ga kao nekog koji pripada nekom narodu, nego gledajuci ga kao gradjanina ove drzave(jer mene ne interesuju ti torovi u koje politicari hoce utjerati sve zivo,mene interesuje samo drzava bez torova).Evropski sud za ljudska prava je presudio da se krse prava ljudi kad recimo ja hocu da glasam za nekoga iz RS-a to mi je onemoguceno,a isto tako ljudi koji zive u RS-u ne mogu glasati za nekoga ko dolazi iz federacije BiH i to ce se morati promjeniti kad tad,pa cu tako moci glasati i za nekoga iz RS-a(nebitno iz kojeg naroda dolazi).Druga stvar,i sam Dodik je izabran u predsjednistvo BiH da predstavlja sve gradjane BiH iz tog entiteta,a ne samo srbe (dakle on po ustavu na koji se zakleo treba da zastupa na istoj ravni i hrvate i bosnjake iz RS-a i mora imati u svom kabinetu i pripadnika tih naroda ,ali on to krsi pa cak u presjednistvu on ne prestavlja ni sve srbe iz RS-a nego samo one srbe koji su glasali za SNSD.
Dok se ova troglava etnicka vlast ne skine sa vlasti milom ili silom ovdje nema napretka i dok se ne dovedu na vlast umjereni i prosperitetni politicari recimo iz RS-a onaj mladi Stanivukovic i slican, ili iz federacije(iz reda rhvata) recimo profesor Kukic
i slicni ili kod bosnjaka recimo ovaj novi politicar profesor Hadzikadic.Meni ne bi bilo bitno ja bi glaso za bilo koga od njih jer znam da svi zele napredak i Bih i svog naroda ali isto tako i svih ostalih gradjana BiH.A ova trenutna troica se vjecito nesto dogovaraju evo 20+ godina a nikad se nista nece dogovoriti dok sve ne opljackaju ili dok se sav narod ne iseli. Vi mladji morate malo trezvenije razmisljati ,i morate se boriti da svima bude dobro a ne samo mome/svome narodu. :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la samoposmatram » 16 sep 2019, 07:15

Nece ova liga nidje.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Mancini » 16 sep 2019, 07:18

gruezi je napisao/la:
Wandelanoite je napisao/la:Bakir je licno stao iza TC i svim silama želi da uvuče Azmira u SDA, moglo bi svašta biti do kraja i ne bi me čudilo da TC na kraju uzme titulu.
Placenicko cetnicko kopile ce stat iza bilo cega sto ima cilj da unisti ono sto bi trebali biti simboli bosne i bosnjaka.. Tako vec godinama sda unistava velez celik zelju sarajevo kk i rk bosnu itd..
:lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 16 sep 2019, 07:32

Svi se nesto busate i serete a i sami znate da ce u roku 15-20 godina ovde da nas ostane 600-700 tisuca nece se imat ko sa kim svađat,drzava u kurcu koja covjeku ne nudi nista,kad se otvore granice Srbima i Bosnjacima isto ce se desit sto i Hrvatima normalan narod ce otic zivit zivot.

Avatar
hule_barca
Postovi: 2403
Pridružen/a: 14 jan 2011, 13:24
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la hule_barca » 16 sep 2019, 07:36

Bakir ala Vučić :lol:
FK "Mladost" Kikači

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54371
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la MortemHz » 16 sep 2019, 08:00

GradKamena2 je napisao/la:Svi se nesto busate i serete a i sami znate da ce u roku 15-20 godina ovde da nas ostane 600-700 tisuca nece se imat ko sa kim svađat,drzava u kurcu koja covjeku ne nudi nista,kad se otvore granice Srbima i Bosnjacima isto ce se desit sto i Hrvatima normalan narod ce otic zivit zivot.
Ma misliš da i sad ne idu svi.. pa najviše zahtjeva za austrijsko državljanstvo dolazi od Bosanaca, slobodno provjeri to. Turci, Srbi, Hrvati, Rusi i još milion ovih većih su ispod nas pa ti skontaj a gdje su ti ostale države po Europi a i šire.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

GradKamena2
Postovi: 1609
Pridružen/a: 26 maj 2018, 20:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la GradKamena2 » 16 sep 2019, 08:04

MortemHz je napisao/la:
GradKamena2 je napisao/la:Svi se nesto busate i serete a i sami znate da ce u roku 15-20 godina ovde da nas ostane 600-700 tisuca nece se imat ko sa kim svađat,drzava u kurcu koja covjeku ne nudi nista,kad se otvore granice Srbima i Bosnjacima isto ce se desit sto i Hrvatima normalan narod ce otic zivit zivot.
Ma misliš da i sad ne idu svi.. pa najviše zahtjeva za austrijsko državljanstvo dolazi od Bosanaca, slobodno provjeri to. Turci, Srbi, Hrvati, Rusi i još milion ovih većih su ispod nas pa ti skontaj a gdje su ti ostale države po Europi a i šire.
Ma znam da idu imam par prijatelja ali je kentra prava,dosta ljudi i sprijeci ta papirologija puno je lakse kad nemas zapreka nikakvih.

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 16 sep 2019, 08:10

Nema Široki ni jak igrački kadar kao nekad.
Da li je do finansija il je struka zakazala, ne bi znao reći.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pitaristok » 16 sep 2019, 08:32

gruezi je napisao/la:To sam i ja pomislio.
Ja nekako imam bas drugacije misljenje,mozda kolege ovo pisu pod uticajem Aluminija koje je trenutno trehnuo..Mislim da su Hrvati ubjedljivo najjaci ekonomski ovdje u BH.....Centrala moje firme je u Sarajevu,pa cesto idem iz Banjaluke u Sarajevo..I bez imalo poznavanja i geografije..i istorije....rata..kantona..bilo cega..tacno kad prolazis,znas koje mjesto je "bosnjacko" a koje "hrvatsko"..Cim vidis da je neka propast, kao 70 tih godina proslog vijeka,znas da su Bosnjaci (Donji Vakuf,Turbe,Travnik,Dolac,Kakanj)..a cim vidis uredjena dvorista..demit fasade,bijesna auta,opasne hale pored ceste (Vitez,Bila)..znas da su Hrvati..slicno je i u Sirokom,koji je kao Kalifornija...Ja mislim da Hrvati samo mnogo vise i galsnije kukaju ,a da zive od Banjaluke i Sarajeva..Zastupnici su od igle do lokomotive....Dal je to zato sto su sposobniji i vrijedniji od Bosnjaka i Srba...Ili jednostavno to sto su oni gradjani EU,i vec 20 godina idu sa pasosem gdje im padne na pamet,dok je nama bezvizni rezim bio misaona imenica,pojma nemam...Al znam da su prejaki,i da samo mnogo kukaju,a jedini realan handicap im je sto im Bosnjaci biraju Komsica,sto je takodje irelevantno,,Imamo mi Dodika gore,pa samo laje i puca iz prazne,niko ga ne dozivljava[/quote]

Pazi hrvata nema 15 nego 11 posto...njih je usrani hdz kastrirao bukvalno u svakom dijelu bosne osim u zapadnoj hercegovini...neki dan uzese vitezit i prodase svu opremu u srbiju a nekad je taj vitezit zaposljavao hiljade ljudi...zadnjih par godina oko 200 ljudi je radilo tu i svi su sad van posla....slicno kao i sa aluminijem kojeg su finansirali bosnjaci davajuci im jeftinu struju...oni zgrcu milijarde na kladionicama a onaj ko misli da mile i bake neuzimaju masan procenat od toga je fakat naivniji od djeteta od 12 godina...njihov san o mostaru kao stolnom gradu( hrvata bukvalno nema na 77 posto opstine i 66 posto grada) je bilo samo zaglupljivanje krezube stoke.... Nazalost evropska unija je smrt za balkan i hrvati su cisti primjer toga...koja ce to budala od 20 godina ostati da zivi u posusju travniku ili banja luci ako ima sansu da zivi u frankfurtu ili minhenu...jedan beograd i sofija nemogu zadrzati stanovnistvo a da ih zadrze livno bihac ili novi travnik...ljudi budite ozbiljni[/quote]

Samo si pogrijesio ovo oko struje, aluminijum je kupovao struju po duplo skupljoj cijeni od ephzhb, dakle svjesno su hrvati unistili ovu firmu koja je pola vlasnistva fbih da bi ojacali firmu koja je skoro 100% posto privatna, plus sto su uzimali pare od federacije za krpljenje rupa u budzetu.

Pitaristok
Postovi: 1713
Pridružen/a: 23 jun 2015, 16:57
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pitaristok » 16 sep 2019, 08:34

LjoZee je napisao/la:
UZM je napisao/la:Fun fact. Siroki jedini klub koji je prosle sezone isplatio sve place u fening, bez minute kasnjenja. Dok su velika trojka (HSK, FKZ i FKS) isplacivali cak na neke druge nacine, svima nam poznate...
Zar nije bila prica (clanak) kako ta navedena tri kluba isplacuju sve zakonski kako treba, a Siroki je prijavio igrace na minimalac?
Jeste siroki sve isplati jer je prijavljivao plate od 500km, sto je vjerovatno privredni kriminal i prema bih i prema zaposlenima.

FoSte95
Postovi: 12651
Pridružen/a: 13 jan 2016, 17:09
Lokacija: Tunguzija
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la FoSte95 » 16 sep 2019, 09:27

Treba bježat u švabiju što prije dok nam ovi migranti mjesta niu zauzeli
I am stupid and I like it ¯\_(ツ )_/¯

Avatar
Riziko
Postovi: 5861
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Riziko » 16 sep 2019, 09:31

Ima migranta tamo, taman koliko i BiH broji stanovnika.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Pantelija » 16 sep 2019, 09:41

Do sada, u ligi me inenadila Tuzla, pozitivno, siroki negativno.

FK Sarajevo. Po meni, mnogo vise bodova nego sam ocekivao. Ekipa kojoj bukvalno nema cijelog veznog reda i konstantno fali 7 do 9 igraca od kojih bi najmanje 5 ili 6 bilo u prvih 11. Oremuš kao vjerovatno najbolji igrač, rahmanovic kao pokretac ekipe, staojevic najbolji zadnji vezni lige (sada je pitanje u kakvom je stanju), Tatar ponajbolji na pocetku sezone, Pidro na lijevom beku ali tu je Letic sasvim solidan. Mislim da ce biti problema sa Ahhmetovicem ali tu Handzic sasvim solidno uradi zamjenu. Kada se vrate ozlijedjeni igraci a svi su blizu povratka, ovo ce biti neka druga ekipa i mislim da su ostale ekipe najvise sansi imale zbog ovih ozljeda. Nevjerovatno je kako smo se neokrznuti provukli kroz sve to.

Zrinjski, po meni ocekivano. Rekao sam na pocetku sezone da je jako tesko otpustiti 7.8 dovesti 10 igraca i praviti ekipu. Gresku ce napraviti ako smijene trenera jer mislim da nije uopste do njega Po meni su promasili sa lendricem i Kunicem i tu ce imati najvise problema, uz to, ekipa nije balansirana kvalitetom vec na nekim pozicijama su strasno dobri, na nekim tanki. Mada, mislim da ce kako bude odmicala liga, igrati sve bolje i bolje osim ako ne upadnu u zamku smjena trenera. Do sada, tanko sa bodovima.

Siroki, ako ovako nastave, nije ni zona ispadanja daleko. Jedino su nas nadigrali onako bas momacki. Ostalo tanko skroz. Imali su 3-1 protiv zeljeznicara ali su i to prosulu, kuci izgubili od celika, tuzle itd... ocito da i igraci napustaju klub pa tako su ostali bez najboljeg igraca, bagarica. Zamjene i nisu nesto posebno, tako da ako se na zimu ne pojacaju, mislim da ce imati problema, velikih. Liga je mala, grist ce i drugi klubovi na svakoj tekmi, male su opcije za manevrsianje.

Zeljeznicar, p o meni iznenadjujuce sa ovim sastavom. Na nekim pozicijama su dosta dobri, pogotovo kada je Zec fit. Za stilica jos ne znam, kakav je i u kakvom je stanju ali mislim da ce im problem biti odbrana i zadnji vezni. U nadi da ce im Husref opet izvesti 442 :D. Salu na stranu,za razliku od prosle sezone imaju dosta uigranih akcija, igraju ofanzivnije, organizovanije, medjutim imaju ocito problema sa motivacijom na nekim utakmicama protiv "slabijih" ekipa. Vec dva kiksa imaju kuci, tako da mislim da bi ozljedom nekog od bitnih igraca i oni se mogli naci u problemima (zec, stilic). Ipak ih ostavljam u borbi za prva tri mjesta, s tim sto ne vjerujem da mogu do titule sa ovim kadrom.

Radnik, tvrda ekipa koja igra promjenjivo. Ipak, uzeli su u gostima velez, kuci zrinjski, na kosevu su zasluzili remi realno. Dakle, i dalje su ekipa koja ima namjeru da bude u gornjem dijelu tabele i dda u slucaju nekih znenadjenja se domogne evrope. Solidno igraju, organizovano, cesto prljavo i znaju ubiti tempo utakmice do krajnjih granica. protiv koga imaju aktvan rezultat bas su veliki problem.

Čelik, ne znam. znaju odigrati dobro, bas dobro, a znaju jendostavno stati. Imaju finu ekipu za nasu ligu, najbolji sttadion, dobru posjetu, i mislim da im fali samo malo stabilnosti sa trenerom i sa igracima. Prosle sezone su dosta dugo bili u borbi za evropu, ove godine ne znam sta da kazem a da ne pogrijesim. Mozd ako udju u neku seriju pobjeda i euforije uz solidan rasporedd, moze da se desi i to.

Tuzla city, po meni na pocetku sezone su bili ekipa za sredinu tabele. Ocito je bilo da ce biti bolji nego prosle sezone, ali da ce bas dijeliti prvo mjesto sa FSK, to nisam ocekivao. Igraju jako dobro, cak bih rekao neke tekme rutinski. Za sada ih sluzi i sudjenje,dosta regularno po njih, imaju iskusne igrace u spoju sa nekim mladim igracima koji tek dolaze. Ne vjerujem da ce se drzati oko prvog mjesta do kraja ali da ce ocito ciljati evropu ili 4. mjesto, mislim da itekako hoce.

Velež] po meni treba imati bar 4 boda vise. Nevjerovatan poraz protiv Zrinjskog, poraz na kosevu (to su dva boda), 3 protiv zeljeznicara, to je ono sto sam gledao njihovih utakmica, ostalo nisam ali vidim da igraju dosta fino, medjutim fali im to nesto da prelome te remije i poraze u bodove. Mislim da nece ispasti ali nece ove sezone biti ni u vrhu. Uzimat ce bodove mnogim pretendentima na vrh tabele.

Sloboda... kod njih sve zavisi od toga sta se desi u narednom periodu oko plata i samog kluba. Toplo-hladno igraju, i mislim da kod njih sve zavisi sta ce biti s lovom i igracima.

Borac, iako je uvalio velike pare, ne vidim neku igru. Mozda i to jer su presli na drugi nivo od onoga u ligi RS, pa se ne mogu naviknuti, ili sto je romjenjena skoro cijela ekipa ali igra i ono sto je najavljivano nisu bas u srazmjeru. Rekao bih da im treba jos 3.4 pojacanja mladja od 25, i jos jedna sezona sa stalnim trenerom pa da odigraju neku bitnu ulogu u ligi. Za sada uzimaju bodovve ali igra nije cemu.

Mladost doboj kakanj, kod njih vecinom zavisi od trenera i vlasnika kluba. Nemaju oni losu ekipu, bas toliko, ali ocito stvari oko vlasnika kluba imaju uticaj i na rad kluba, pa je uvijek pitanje sta ce dalje da se desava. Mogli su imati par bodova vise, ali i manje. Dosta zavisi zimski rok sta ce biti, to ce im odredsiti sudbinu.

Zvijezda 09. Ne znam, sinoc sam ih gledao prvi put, nisu oni toliko losi koliko sam zaista mislio. Realno i jesu za zone ispadanja ali da ce tek tako ispasti, mislim da nece. Ima tu zanimljivih mladih igraca, nisu lose fizicke spreme i kako bude vrijeme odmicalo mislim da ce biti sve bolji.


Mislim da ce se za vrh tabele boriti zrinjski, zeljeznicar, sarajevo i eventualno tuzla c.
Sredina i mirnu sezonu ce imati celik, radnik, borac.
U zavisnosti od zimskog prelaznog roka, mislim da ce probleme imati zvijezda, sloboda, mladost i tu bi mogli traziti ekipe koja ce ispasti.
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la mohikanac12 » 16 sep 2019, 10:17

@pantelija :clap:

Bar jedan koji pokusava o fudbalu pricati.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Beduin
Postovi: 16353
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Beduin » 16 sep 2019, 11:53

Pantelija je napisao/la:

Sloboda... kod njih sve zavisi od toga sta se desi u narednom periodu oko plata i samog kluba. Toplo-hladno igraju, i mislim da kod njih sve zavisi sta ce biti s lovom i igracima.


U zavisnosti od zimskog prelaznog roka, mislim da ce probleme imati zvijezda, sloboda, mladost i tu bi mogli traziti ekipe koja ce ispasti.
Istina jeste da ce sve zavisiti od para, ali ne samo u Slobodi, nego kod vecine klubova. Trenutno je to izrazeno u Slobodi, vec sutra se moze desiti nekom drugom klubu.

I bitno je istaci da Sloboda ove sezone igra pas igru, za razliku od svih prijasnjih godina. Ne znam koliko si pratio utakmice Slobode ove sezone, ali vjerovatno da su u samom vrhu ove sezone po broju pasova i dodira sa loptom. Tu je nekoliko prekaljenih igraca nase lige uz par talentovanih mladica i reprezentativaca, a govori to i mjesto na tabeli kao i broj postignutih golova (odbrana tek dolazi na svoje dolaskom Jusica, jer smo u prvim utakmicama se naprimali golova). Sve opet zavisi sta ce biti u naredne 2 sedmice sa platama, hoce li svi podici sidro ili biti isplaceni i nastaviti igrati lijep fudbal.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Hans » 16 sep 2019, 13:39

Šta leži iza Željinog raskidanja ugovora sa Umbrom?

Avatar
Vanja8
Postovi: 10219
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 16 sep 2019, 13:49

Bas me interesuju ovi nasi vajni sportski portali, zapravo me interesuje kako su naklonjeni odredjenim klubovima u nasoj PL BiH...
Evo uzmimo onu Željinu žalbu upucenu CAS-u,povodom ne dobijanja licence za evropska takmicenja...
Niti jedan portal ne dodiruje ovaj predmet, jednostavno kao i da ne postoji...
Zar se ne bi moglo uputiti pitanje i klubu i NS BiH,a i samom CAS-u dokle je ta žalba i kada ce ovaj sportski arbitražni sud razmatrati slucaj "uplatnica"...
Na zvanicnoj stranici CAS-a,predmeta nema, Željo suti,NS BiH isto i eto mogucnosti stvaranja raznoraznih teorija...
Po svemu sudeci žalba je povucena ,a klub ima neki sporazum sa krovnom kucom...
Shodno sudjenju Želji u dosadasnjih 8 kola,nije tesko pretpostaviti o kakvom se sporazumu ovdje radi...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la drakensang » 16 sep 2019, 13:54

Vanja8 je napisao/la:Bas me interesuju ovi nasi vajni sportski portali, zapravo me interesuje kako su naklonjeni odredjenim klubovima u ovoj nasoj PL BiH...
Evo uzmimo onu Željinu žalbu upucenu CAS-u,povodom ne dobijanja licence za evropska takmicenja...
Niti jedan portal ne dodiruje ovaj predmet, jednostavno kao i da ne postoji...
Zar se ne bi moglo uputiti pitanje i klubu i NS BiH,a i samom CAS-u dokle je ta žalba i kada ce ovaj sportski arbitražni sud razmatrati slucaj "uplatnica"...
Na zvanicnoj stranici CAS-a,predmeta nema, Željo suti,NS BiH isto i eto mogucnosti stvaranja raznoraznih teorija...
Po svemu sudeci žalba je povucena ,a klub ima neki sporazum sa krovnom kucom...
Shodno sudjenju Želji u dosadasnjih 8 kola,nije tesko pretpostaviti o kakvom se sporazumu ovdje radi...

Pa recimo da je Slobods, Celik ili Velez u pitanju, udarna vijest bi bila: "Sta se to muti u Celiku/Velezu/Slobodi? Zalbe ni na vidiku!" Al obzirom da je Amar takav kakav jeste, namazan svim mastima, namazan toliko da kontrolise medije, ima botove na forumu poput Dokoljenka(covjek iznese svoje misljenje, ovaj mu ne da i optuzi ga da unosi nemir :lol:) te naravno i koketita sa sudijama, nikad mi clanak takav vidjet necemo.

Jednostavno, da je Sarajevo izvuklo bod za vikend kao Zeljo, naslov bi bio:"Prvak nadigran u Mostaru, FK Velez posramio osvajaca duple krune koji se provukao u Mostaru" a ovako je bio "Zeljeznicar jos uvijek neporazen".

Avatar
Vanja8
Postovi: 10219
Pridružen/a: 18 jun 2018, 21:16
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la Vanja8 » 16 sep 2019, 13:59

drakensang je napisao/la:
Vanja8 je napisao/la:Bas me interesuju ovi nasi vajni sportski portali, zapravo me interesuje kako su naklonjeni odredjenim klubovima u ovoj nasoj PL BiH...
Evo uzmimo onu Željinu žalbu upucenu CAS-u,povodom ne dobijanja licence za evropska takmicenja...
Niti jedan portal ne dodiruje ovaj predmet, jednostavno kao i da ne postoji...
Zar se ne bi moglo uputiti pitanje i klubu i NS BiH,a i samom CAS-u dokle je ta žalba i kada ce ovaj sportski arbitražni sud razmatrati slucaj "uplatnica"...
Na zvanicnoj stranici CAS-a,predmeta nema, Željo suti,NS BiH isto i eto mogucnosti stvaranja raznoraznih teorija...
Po svemu sudeci žalba je povucena ,a klub ima neki sporazum sa krovnom kucom...
Shodno sudjenju Želji u dosadasnjih 8 kola,nije tesko pretpostaviti o kakvom se sporazumu ovdje radi...

Pa recimo da je Slobods, Celik ili Velez u pitanju, udarna vijest bi bila: "Sta se to muti u Celiku/Velezu/Slobodi? Zalbe ni na vidiku!" Al obzirom da je Amar takav kakav jeste, namazan svim mastima, namazan toliko da kontrolise medije, ima botove na forumu poput Dokoljenka(covjek iznese svoje misljenje, ovaj mu ne da i optuzi ga da unosi nemir :lol:) te naravno i koketita sa sudijama, nikad mi clanak takav vidjet necemo.

Jednostavno, da je Sarajevo izvuklo bod za vikend kao Zeljo, naslov bi bio:"Prvak nadigran u Mostaru, FK Velez posramio osvajaca duple krune koji se provukao u Mostaru" a ovako je bio "Zeljeznicar jos uvijek neporazen".
Iskreno ,Velež je zaslužio pobjedu i jednostavno mu je oteta,isto kao sto ste zaslužili najmanje bod na Kosevu...
Ovdje imas ekipu,koja dominira,postiže golove i onda im se ti bodovi otmu zarad nekakvih dogovora...
Samo naprijed Rodjeni,pokazali ste i dokazali da vam je mjesto u samom vrhu,brzo cete se vi konsolidovati,a onda ce tesko biti bilo kome da vam otkine i bod...

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Premijer liga BiH - općenito

Post Postao/la TeaM87 » 16 sep 2019, 14:01

Vanja 8 ja se nadam da se zayebavas, bolan 2 penala nam nisu svirali u Mostaru i ti dodjes i kazes da su velezu oteli pobjedu, sjeti se i sirokog prije 2 kola kad su nam uzeli bod zahvaljujuci nepostojecem penalu, ne znam na osnovu cega laprdas te gluposti.
FKŽ !

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], jasta, Licniznanstvenik, nekoIzMostara, StarmoCity, Tatamata1946 i 56 gostiju.