FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 16 sep 2019, 16:23

Denchi je napisao/la:Mustafic nije igrac za onu poziciju zadnjeg veznog bolji je prema naprijed a vidi se nesigurnost i nije bio nacisto ko se treba spustit po loptu....mislim da igra jer ipak pokusava fudbalski rijesit problem tj. vise od djokanovica...

Fali nam taj destruktivac, kako bi samo svi prodisali u vezi i lakse igrali sa osiguracem iza....
mustafic nije nizasta
1946

Avatar
Laznjak
Postovi: 1946
Pridružen/a: 23 okt 2017, 14:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Laznjak » 16 sep 2019, 16:25

Zeljeznicar na vrhu tabele je kao slon na vrhu drveta. niko ne zna kako su tu dospjeli, ali svi znaju da se neće dugo zadržati. Hahahahahahahaha
bravo Sarajevo
Uvijek Merlin nikad Tifa,uvijek Soker nikad Fifa.

Titula-🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup-🏆🏆🏆🏆🏆🏆

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 16 sep 2019, 16:30

Je li ko primjetio da je trenutna stranica na forumu palindrom?

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 sep 2019, 16:31

Laznjak je napisao/la:Zeljeznicar na vrhu tabele je kao slon na vrhu drveta. niko ne zna kako su tu dospjeli, ali svi znaju da se neće dugo zadržati. Hahahahahahahaha
bravo Sarajevo
hahahahahaha
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

zagorski
Postovi: 7640
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 16 sep 2019, 16:35

Laznjak je napisao/la:Zeljeznicar na vrhu tabele je kao slon na vrhu drveta. niko ne zna kako su tu dospjeli, ali svi znaju da se neće dugo zadržati. Hahahahahahahaha
bravo Sarajevo
Dobar :thumbup: :D

astonHz
Postovi: 180
Pridružen/a: 10 mar 2019, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la astonHz » 16 sep 2019, 16:46

@samozdravlje bice Vahidinova slika, samo da nadjem vremena spremit koji avatar haha
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5730
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 16 sep 2019, 16:46

Prvo bodovi su bodovi.

Sto se tice ekipe ekipa jeste malo bolje izgledala nego prvih 7 kola a ne toliko da mozemo bit zadovoljni. Ocekivao sam da ce nivou igre i intenzitet igre i trcanje bit za jedno 15-20% bolji kad se odmori al ipak to je dignuto samo za neki 5%.

E sad dobra stvar je utom kad je rahmanovic usao vidjelo se da je isti igrac ko i prije i da on nije izgubio onu hrabrost i tehniku i takode se moglo vidjet da njegovim ulaskom ekipa prodisala.

E sad ako mu husref dopusti da igra nekih 50 minuta protiv ljubuskog mogao bit plus jer proti sisigrada bi mogao odigrat bar 45 minuta, sto nama daje neku prevagu da mozemo do remija. Ahmet formu nije podigao puno al jeste bolji za neki 5% nadam se da ce igrat protiv ljubuskog i da ce dat 2-3 gola

Hodzic takode ako je spreman treba igrat citavu utakmicu sad protiv ljubuskog tako da bi protiv citya bio bas spreman

Ocekujem pobjedu u tuzli od 1:2 prem i sa remijem nebi bio nezadovoljan

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 16 sep 2019, 16:54

Markovic
Hodzic-Lazic-Kurdic-Sabanovic
Djokanovic-Mustafic
Sisic-Krste-Cruz
Guzina

Za Ljubuski, malo ubacit Rahmana, malo Ahmeta, Letica
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 16 sep 2019, 16:58

Denchi je napisao/la:Markovic
Hodzic-Lazic-Kurdic-Sabanovic
Djokanovic-Mustafic
Sisic-Krste-Cruz
Guzina

Za Ljubuski, malo ubacit Rahmana, malo Ahmeta, Letica
Umjesto Lazica->Dupovac i umjesto Krste->Salcin
:D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 sep 2019, 17:02

hase73 je napisao/la:
Kurdic . Reci mi koju je utakmicu lose odigrao . @bordobijeli Kurdic > Vrhovac . Ok kad Akademac lose odigra , kritikujte . Hajmo komentarisati igru Mustafica sinoc .[/quote]

Mustafic je potrosio sve kredite. Vrijeme je da mu se zahvalimo I pozelimo srecu negdje drugo.

I sinoc i na derbiju i skoro svaku utakmicu koju je poceo, najlosiji na terenu. Spor, nepouzdan, pada na nos skoro svaki kontakt s loptom bez ikakvog razloga. Nakon par gresaka izgubi i ono malo samopouzdanja pa se onda samo krije po terenu. Igrac manje.

Ja sam stvarno za maximalno forsiranje akademaca, kad je god to mogucce. Samo, da bi ta prica bila uspjesna, koliko je vazno prepoznati talenat i istrpiti ga, isto toliko je bitno na vrijeme prepoznati ko nije za Sarajevo, i uputiti ga da trazi srecu negdje drugo. Ako je iko dobio prilika da ase dokaze to je Mustafic, ocigledno nije to to.[/quote]

- Prihvatam da se bolje razumijes u procjeni da li je neko potencijal ili ne.
- Ali spominjes derbi . prihvatam kriv za 2 gol. Izasao kod rezultata 2:2 , a sta bi kad ga zamjeni kapiten .
- Samo me cudi , da ne mozes spomenuti sinocnji gol (ni iz cega,asis. protivnika). Lijepo , rutinirano . da ga ne dade ko zna gdje bi utakmica otisla. Dobili bi , ali ... Pa onda dodavanje Velkoskom za asis. Ahmetovicu. protiv Bate B. dodavanje Sisicu za asis. Handzicu
- Mustafic igra u krnjem sastavu . Bas bih ga volio vidjeti u ekipi sa Stanojevicem i Rahmanovicem .
- Ti bi trebao znati da mladog igraca treba istrpiti , pogotovo na tim pozicijama . OK neka ide , mislim da ce biti kvalitetan igrac (gdje ?). Tek mu 20 god. Kurdic isto otprilike . Saban jeste malo pao , ali dici ce se sigurno . Djokanovic takodje ce biti dobar zadnji vezni . Gdje ce momci zavrsiti i kakve karijere ce imati , vidjet cemo .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8071
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 16 sep 2019, 17:03

Krste nije više ni za ove kup utakmice

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54028
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 16 sep 2019, 17:03

U srijedu ćemo baš juniore poslati i ove koji nisu do sada puno igrali..
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Samozdravlje
Postovi: 7740
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 16 sep 2019, 17:05

astonHz je napisao/la:@samozdravlje bice Vahidinova slika, samo da nadjem vremena spremit koji avatar haha
Hvala iskreno nisam ni sumnjao , ceka te knjiga o Vahidinu i rahmetli Mirzi . :bow:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 16 sep 2019, 17:07

Mustafic ima sve predispozicije da bude kvalitetan fudbaler. Međutim, on to nije kapitalizirao. Da li je tome razlog sto je u mlađim kategorijama bio najjaci na terenu, pa su se nedostaci prikrivali na taj nacin, ili se jednostavno ne snalazi na stepenici više, o tome treba struka povesti računa. Ako se za njega ne nađe modus operandi, na polusezoni dat ga u posudbu. Osim sto se krije po terenu, usporava i napad ekipe. Sa izvrsnim, ali ponešto ipak sporim Gavricem i vec dugo dvojbenim Krletom, sinoc smo izgledali zalutalo na momente. Tek prebacivanjem, po meni odlicnog Milanovica, u sredinu i guranjem Krleta lijevo, dobili smo nuzan protok. Letic je bio ok. Nista specijalno, ali niko ne prolazi po njegovoj strani. Sisica cuvati, iskljucivo za kup-utakmice i oko Nove Godine mu se zahvaliti, uruciti mu prigodan sat i zabranu prilaska FKS. Nazalost, iako je skinuo prokletstvo, Merso nije ono sto je bio. Ne zbog golova, nego zbog duela koje je prije sa lakocom dobivao, sad pada i teze ustaje u cemu se primjeti zamor materijala. Hebibovica ne treba kuditi, obzirim da popunjava Sisiceve rupe, pokusava nadomjestiti prazninu koju napravi Mustafic svojom sporoscu i bezidejnoscu, osigurava bok stoperima, odigrao je poprilicno pristojno.
Ono sto me najvise brine, jeste iznosenje lopti Serbecica. Osobito sto pri iznosenju, nema kome dodati loptu. Mustafic skriven, Gavricu ogranicen radijus, Krste nesnađen, a Sisic, ili je u ofsajdu, ili ga lopta iznenadi.
Da ne ponavljam ono sto svi znaju, radilica je neophodna. Dok se svi ne oporave, mozda pokusati sa trouglom; Đokanovic - Gavric - Rahmanovic, gdje bi Gavric ulijetao na ofanzivnog veznog, a Rahman na poluspica. U konszelaciji odbrane, Rahman bi zauzimao Gavricevo mjesto i prekidao protivnicke napade sprjecavanjem ulaska njihove sredine "u leđa" našoj odbrani. Koliko Đokanovic moze odgovoriti ovom zadatku, jer Mustafic ocigledno ne moze, zato je i Milanovic usao u sredinu i Krleta otjerao lijevo, e da bi se sprjecilo ulijetanje Badjija i razbijanje naseg stoperskog bloka.
Evidentno je da nedostaje kvalitetnih igraca na pojedinim pozicijama. Krle, isto tako samo za kup utakmice. Gubimo elasticnost njegovim prisustvom.
Ako je Rahmanovic fit, ja bih protiv Tuzle pokusao:
Kovacevic
Sabanovic-Sebecic-Lazic-Letic
Đokanovic-Gavric
Hebibovic-Rahmanovic-Milanovic
Ahmetovic
Ili:
Kovacevic
Hebibovic-Serbecic-Lazic-Letic
Đokanovic-Gavric-Mustafic
Milanovic-Rahmanovic
Ahmetovic.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 16 sep 2019, 17:10

Lucho Ibanez potpisuje za Zrinjski.Ovo se zove dovesti kapitalno pojačanje, koje je igralo Ligu prvaka, osvajalo titule.Svaka čast Šulenti, a mi se ovdje **** za bijednog zadnjeg veznog.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 16 sep 2019, 17:13

Tacno ne vjerujem da mogu dovesti Ibaneza! :shock:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
ado-hz
Postovi: 3387
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 16 sep 2019, 17:14

Ja bih protiv Ljubuskog izveo:

Kovacevic, Sabanovic, Hodzic, Dupovac, Kurdic, Mustafic, Djokanovic, Cruz, Sisic, Rahmanovic, Handzic

Jest da i Halid i Dusan su desni bekovi, al ako protiv nizeligasa ne mozes odigrati jednu tekmu na lijevom beku onda ga yebaji

hase73
Postovi: 144
Pridružen/a: 16 feb 2015, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hase73 » 16 sep 2019, 17:14

I sinoc i na derbiju i skoro svaku utakmicu koju je poceo, najlosiji na terenu. Spor, nepouzdan, pada na

- Prihvatam da se bolje razumijes u procjeni da li je neko potencijal ili ne.
- Ali spominjes derbi . prihvatam kriv za 2 gol. Izasao kod rezultata 2:2 , a sta bi kad ga zamjeni kapiten .
- Samo me cudi , da ne mozes spomenuti sinocnji gol (ni iz cega,asis. protivnika). Lijepo , rutinirano . da ga ne dade ko zna gdje bi utakmica otisla. Dobili bi , ali ... Pa onda dodavanje Velkoskom za asis. Ahmetovicu. protiv Bate B. dodavanje Sisicu za asis. Handzicu
- Mustafic igra u krnjem sastavu . Bas bih ga volio vidjeti u ekipi sa Stanojevicem i Rahmanovicem .
- Ti bi trebao znati da mladog igraca treba istrpiti , pogotovo na tim pozicijama . OK neka ide , mislim da ce biti kvalitetan igrac (gdje ?). Tek mu 20 god. Kurdic isto otprilike . Saban jeste malo pao , ali dici ce se sigurno . Djokanovic takodje ce biti dobar zadnji vezni . Gdje ce momci zavrsiti i kakve karijere ce imati , vidjet cemo .[/quote]

Druže, vjeruj da me onaj gol od sinoć uopšte ne zanima. Kad gledam veznog igrača uopšte nemam rubriku 'golovi' da ga ocjenim, narocito kad su u pitanju defanzivni i centralni vezni.


Njegova funkcija je da ucestvuje u igri, da napunimo sredinu i izdomiiramo. Može to biti defanzivno kao stanojevic, kontrolom dinamike kao crepulja, ili lucidnim pasom kao Gavric, kako god, ali veznjak mora stalno biti u utakmici.

Alen je postao alibi igrač, nešto kao Rustemović, koji se krije po terenu samo da napravi sto manje grešaka. Za mene je to neoprostiv grijeh, da mi je sin trazio bi da se otjera iz FKS.
Osim toga, na njemu ne vidim nikakav napredak.

Da se razumijemo, zelim momku svaku sreću, dabogda bio bolji od Cimirota. Ovo je samo moj subjektivni osjecaj.

Avatar
skoJaa
Postovi: 570
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 16 sep 2019, 17:17

joker90 je napisao/la:Tacno ne vjerujem da mogu dovesti Ibaneza! :shock:
Ma ne moze se dovesti u nasu ligu ovakav igrac, nece da dodju. Nece za 10.000 KM.

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown2 » 16 sep 2019, 17:20

Daje on dobar ne bio dosao u BiH.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: BordoBBoja, Dave, holyman, muhamedhulk, SamoDaKazeem, skoJaa i 47 gostiju.