FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 17 sep 2019, 15:08

mohikanac12 je napisao/la:Interesantno da je lizacima Misketovog supka ovo u redu. Ne znaju napisati "pisaci mailova" sto je raskinut ugovor sa Diadadorom i da Željo ima 100.000 duga zastupnicima Diadore. To se suti.

Kakvi ste bijednici, za kataloga. Aferim.

Posljednjih dana u medijima se pojavila informacija o statusu sponzorskog ugovora sa kompanijom SportVision. Nažalost, informacija je plasirana sa portala bivšeg uposlenika FK Željezničar, koji je nezadovoljan prekidom svoje poslovne suradnje sa Klubom, zloupotrijebio i manipulirao informacijama koje su mu bile dostupne kao uposleniku. Dodatno je indikativno da je informacija objavljena nakon zahtjeva od istog da upravo njegovoj Agenciji (koja je registrovana kao obrtnička djelatnost za djelatnost čišćenja!?) dostavimo prijedlog ponude o posredovanju i četverogodišnjem zastupanju sa pravom na 15% provizije. Želimo još jednom naglasiti da ponudu nismo ni razmatrali jer spomenuta Agencija nije registrovana za obavljanje ovih poslova niti posjeduje potrebni kredibilitet za rad u spomenutoj oblasti. Našim navijačima i sportskoj javnosti ostavljamo mogućnost da samostalno donese zaključak o uzrocima i povodima ovakvog tendencioznog pisanja.

ma ako ima materijala odmah ga tužiti zbog odavanja poslovne tajne
moSa ljoŽe

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 17 sep 2019, 15:27

Misimovic, Begic, Hodzic, Dzemidzic, sve hajke pocinju i zavrsavaju sa njima. Dodjite nekad na Grbavicu, sada kada nema para i talova, a ne samo da lajete kao cuke i ujedate kao hijene!

Jači od ratova režima i partija!

Mi smo Željini Željo je naš!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 17 sep 2019, 15:30

Barem je sad jasno kako je došlo do revolucionarnig otkrivanja sredstva za čišćenje stolica.
💩💩

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoxMulder » 17 sep 2019, 16:30

Bezideja je napisao/la:
FoxMulder je napisao/la:
Bezideja je napisao/la:Jedva cekam no1 dresove. Trenutno najbolja domaca firma za sportsku opremu...
nema razlike između tebe i onih sa ** foruma.
Sve što je Misimović uradio njima je valjalo, makar bilo i protiv Želje.
Tako i tebi, sve što ova uprava uradi tebi odgovara, čak i no1 ''dresovi'' koji će biti najgori u novijoj historiji Kluba.
Sve dok smo u vrhu tabele, zabijamo petice, dovodimo pojacanja u ligu i djelu Stilketa naravno da ce imati podrsku. Vi sto puno seruckati svakako sjedite kuci, ne idete na utakmice al ste tu da kakite. Kao da vas zanima kakac je dres, kao da je ikad ikom bilo bitno kalav je materijal dresa. Odes na utakmicu kupis kartu, gledas utakmicu. Sta je peres dresove kuci u masini?
Da je no1 misketov ti bi svrsavo ovdje.. Znam ja te vase folove..

znači ako neko napiše nešto protiv ove uprave, odmah je misketovac ili kako već?
pa ti imaš ozbiljan problem u glavi, paranoja te uhvatila... odrasti čovječe.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 17 sep 2019, 16:49

:tokralju: :bih: :salut:
slika

amarovac
Postovi: 77
Pridružen/a: 09 mar 2019, 23:42

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amarovac » 17 sep 2019, 16:50

danas nam rođendan... i čitam šta kažu svi okolo...i ne trebaju nam pitari i bilo kakvi dušmani pored ovih iz rajlovca.. paprike i ostale male kopije žutog kazandžije.. kad tad ćete isplivati na površinu kukala vam majka... a rajlovac predaleko...a nema na Grbavicu više nikad... samo polako :)

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 sep 2019, 16:55

Admir74 je napisao/la::tokralju: :bih: :salut:
slika
Jedna od jacih slika. Imam je na mobu. Prelijepa, umjetnicka.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Bezideja
Postovi: 2838
Pridružen/a: 14 nov 2018, 09:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Bezideja » 17 sep 2019, 17:33

FoxMulder je napisao/la:

znači ako neko napiše nešto protiv ove uprave, odmah je misketovac ili kako već?
pa ti imaš ozbiljan problem u glavi, paranoja te uhvatila... odrasti čovječe.
Upravo je to razlika izmedju mene i vas jer ja razmisljam mozgom, dok vi razmisljate kako vam misketovi botovi pisu. Zgadili su ljudima covjeka, bolje da im nije djelio stipendije i zaposlio ih kod sebe, ne bi ga imao ko zgaditi ljudima.

Bolan prica ti istas foruma i to s foruma na kojem su pisali da smo kupovali titule, da je Amar pokrao pare i ostale bljuvotine. I ti i tebi slicni trebaju meni da pisu o dresovima kao da ih ti kuci peres, a ne da nisi bio na 3 Zeljine utakmice.
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!

iguita
Postovi: 418
Pridružen/a: 31 maj 2019, 13:22

Re: FK Željezničar

Post Postao/la iguita » 17 sep 2019, 17:46

Nije mi jasno kako se lozite i palite na evidentne namjere neprijatelja kluba, lobotomaca i raznih nezadovoljnika bivsih i sadasnjih iz struktura kluba ,administracije i drugih da sportske rezultate kluba razne petice i jedine neporazene ekipe u ligi diskredituju i omalovaze pricama o dresovima nekim fikcijama i sve pod geslom da se kao oni brinu za klub i buducnost Zelje.Na ove udbaske metode se primaju mladji navijaci i to im je naravno ciljna grupa.Na onom tamo forumu se tacno zna koji likovi sa vise nikova drze ove tenzije i vode udbasku igru i skrecu paznju sa sportskih evidentnih uspjeha .Cim se tenzije smire servira se nova pouzdana al u qurcu informacija i tako u krug.Amar je naravno meta nekad direktno nekad hinjski spominjuci upravu koju je on doveo pa samim tim Amar je iskljucivi krivac za sve.Ove kao teme i rasprave jer se kao uzasno brinu za klub se zapocinju onda kad nasa ekipa lose odigra utakmicu i kad su navijaci iz najbolje namjere ljute na igru.Sutnja je naravno nakon pobjeda sa pitarima i ostalim jer znaju da ako tad nametnu teme kojima blate klub i Amara. imaju problem.Evo sad nakon lose igre u Mostaru pacovi iz kanalizacije su izasli nametnuli teme o dresovima i ostalim budalstinama kako bi mozda pridobili za svoje bolesnu mrznju prema Amaru i klubu ponekog navijaca koji ce se upecati .Dakle klasicna udbaska manipulacija iz licnih int.eresa.Nisu vise na izvorima informacija nisu vise na izvorima novca od koje su se itekako okoristili.Doduse preko utakmica Zelje i dilanjem IPTV nelegalno i to putem foruma Zelje jos uvijek imaju nekog benefita i zarade.Oni su posteni i oni su volonteri i donatori.
Dakle sve je jasno ko dan.
Qebu ih cinjenice transparentne i fakti.Jedini bez poraza igramo najbolji fudbal u posljednje cetiri godine,ubili pitare ubili Zrinjski ubili Siroki ,doveli Stilica roster nam sirok,doveli dva djecaka najperapektivnija u drzavi i jos puno toga,Najbolji i najtrofejniji treneru Bih je kod nas..Harat ce mo slijedece tri godine ovom ligom definitivno.
Radi se na izgradnji kampa na fasadi sjevera na projektima juga ,krov na istoku uskoro itd.
Od ovoga svega je bitnjie jel dres ovaj ili onaj.Namece i podmece se ta prica i lopovima i kamatarima.Hoce da crknu i nek crknu.Nikad vise ni blizu Grbavice nase doline.
Sutra proci dalje u kupu.Pa onda licencirani radnik nas definitivno neprijateljski klub i protivnik.Veci motiv igracima treba da bude da zgaze gamad iz Bijeljine nego onaj sto su imali i pokazali protiv pitara.Zato svi u dolini.A ovi neprijatelji kluba jedite svoja muda misevi i tek ce te ih gristi uskoro.
Bit ce Zeljo Sampion

Blagoje
Postovi: 761
Pridružen/a: 24 dec 2013, 08:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blagoje » 17 sep 2019, 17:56

Meni samo nije jasno kako je moguce da je nas medijski partner portal na cijem forumu se otvoreno rusi Zeljeznicar? Njihov logo na nasoj sluzbenoj stranici!?

Kakve su to relacije da se ne mogu razjjebati, da li neko zna odgovor?

Kome u klubu ta perverzija odgovara?
Katastar.ba - 2174, 2175, 2176, 2177.

Nastavice se...

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 17 sep 2019, 19:06

slika
Jos malo i 100 aBd :ljepota:
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Mamlaz
Postovi: 1315
Pridružen/a: 12 avg 2019, 19:16
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Mamlaz » 17 sep 2019, 19:28

Sve ove godine dali za tebe i ovaj rodjendan neka nama sretan je. Volim te ZELJO

Avatar
Konzerva
Postovi: 2232
Pridružen/a: 14 jul 2011, 10:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Konzerva » 17 sep 2019, 19:32

Kako bi mocno bilo pokrenuti akciju za jug da se krene uradit do sto godisnjice....ja mislim da bi odziv bio veliki
"Ali, kad dođeš u Zenicu, ne da ti se ne igra, više ti se ni ne živi" : ivica osim za jutarnje novine

Avatar
FoxMulder
Postovi: 1639
Pridružen/a: 29 avg 2019, 21:31
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la FoxMulder » 17 sep 2019, 20:00

Bezideja je napisao/la:
FoxMulder je napisao/la:

znači ako neko napiše nešto protiv ove uprave, odmah je misketovac ili kako već?
pa ti imaš ozbiljan problem u glavi, paranoja te uhvatila... odrasti čovječe.
Upravo je to razlika izmedju mene i vas jer ja razmisljam mozgom, dok vi razmisljate kako vam misketovi botovi pisu. Zgadili su ljudima covjeka, bolje da im nije djelio stipendije i zaposlio ih kod sebe, ne bi ga imao ko zgaditi ljudima.

Bolan prica ti istas foruma i to s foruma na kojem su pisali da smo kupovali titule, da je Amar pokrao pare i ostale bljuvotine. I ti i tebi slicni trebaju meni da pisu o dresovima kao da ih ti kuci peres, a ne da nisi bio na 3 Zeljine utakmice.
Nema razlike između tebe i onih sa ** foruma.
Oni laju na svakoga ko napiše nešto protiv Misimovića, a ti laješ na svakog ko napiše nešto protiv ove uprave.
Ko ne voli Želju, jadna mu majka.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Raonffa » 17 sep 2019, 20:53

Sretan rođendan voljeni klube!
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Shogun
Postovi: 1262
Pridružen/a: 09 maj 2010, 23:24
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Shogun » 17 sep 2019, 20:54

Sretan rođendan ljubavi moja. Jedva cekam 100. :ljepota:

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 sep 2019, 07:21

bhsport je napisao/la:
Bravo uprava, transparentno i u kost, zbog dojucerasnjih interesdzija kluba.
Samo jos objavite famoznog cistaca. :tokralju: :tokralju:
Samo još da kažem megamixu i njegovim poltronima da se napuše kurchine.

Hvala.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61398
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 18 sep 2019, 07:25

Goosman je napisao/la:Barem je sad jasno kako je došlo do revolucionarnig otkrivanja sredstva za čišćenje stolica.
Pa oni su to objavili na zvaničnoj, najsramotnija objava u istoriji fudbala. Zamisli da Bayern ili Real objave da su teškom mukom pronašli sredstvo za čišćenje stolica, pa svijet bi se sprdao sa njima. :rol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Admir74
Postovi: 3446
Pridružen/a: 06 jun 2018, 11:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admir74 » 18 sep 2019, 07:29

Hajde da se ne obaziremo na cirkuse. :salut:

Avatar
Blueforce21
Postovi: 221
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueforce21 » 18 sep 2019, 07:59

Nego, sta ce bit danas aBd? :D
1921

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Paromlinac i 6 gostiju.