FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 18 sep 2019, 00:30

messilla je napisao/la: Ovo ide čisto na dušu ziheraša. Ali eto Mats mu još jednom spašava guzicu.

Bit će presmiješno ako se protiv Granade nastavi trend fantastičnih igara u gostima.
Zato ja pišem i dosađujem - kako je vrlo poželjno da Barca zareda par poraza (što ofirniji tipa Osasuna, to bolje), ne bi li se upalile lampice kretenima iz uprave i konacno šutnuli ziheraša natrag u Bilbao...bolje da se to izdešava što prije, dok se može sanirati šteta koji ce ostaviti iza sebe, nego kasnije.

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 sep 2019, 00:38

[@Squawka] | Marc-André Ter Stegen and Jasper Cillessen were the only goalkeepers to keep a clean sheet away from home in the #UCL this evening.

Barcelona had them both last season.
:bow:

Strašno kakva smo dva golmana imali istovremeno a jedno vrijeme nam Pinto bio standardan.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Sarrifufna
Postovi: 1635
Pridružen/a: 16 jun 2019, 15:32

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Sarrifufna » 18 sep 2019, 00:42

"Ne Hespu." :mrgreen:
pocasni precjednik @ FK Formula

Avatar
TonySosa
Postovi: 7210
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 18 sep 2019, 03:40

coelho41 je napisao/la:Rekoh, remi maksimum i to ste dobro prošli. Mislim da će Barca na Camp Nou razbucati Dortmund, ali i da će npr u gostima protiv Intera imati problema.
Ovi su u gostima u LP teška katastrofa, ne znam kakav je ovo fenomen. Razbucaju ih svi, od Pariza do Rome.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 18 sep 2019, 08:02

Sarrifufna je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la: - 94 dodira s loptom,
- 73 točna dodavanja,
- 91.3% točnost dodavanja,
73÷94×100%=91.3%
:?: :hmmmmm:
Nisi zanimljiv. Al' ni najmanje. :wave:

Dodir sa loptom, dodavanje (pokušaj dodavanja) i točno dodavanje su 3 različita pojma.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
MrHc
Postovi: 1783
Pridružen/a: 28 jan 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la MrHc » 18 sep 2019, 08:05

Ono sto je let napisao a posebno bode u oci je bas ovaj podatak da iako su Melo i Jong odigrali iznad prosjeka ekipe sve NICIJE lopte na sredini je uzela Borusija dobro ne sve al' recemo 90 % daleko agresivniji.

Odgovor trenera na to bi nekom logikom trebao biti Vidal umjesto Busquetsa da razbija jer imas dva kreatora na sredini ali ne .... granda Valverde stavlja istog bezmu.dog umjesto drugog bezmu.dog ......

Mesija uopste nije trebao uvoditi ali mislim da se on tu i ne pita ovaj mu je vjerovatno rekao eh sad ja ulazim i u pola sata napravio : Nista .....

Glavno mi je kad mu dodaju loptu a on im odmah vrati nazad i tako deset puta.

P.s. prica se da se igraci Barcelone jos dodaju na terenu ali nisu prisli golu !
"Postoje dva načina povratka iz bitke: s glavom neprijatelja ili bez svoje!" - Paolo di Canio

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 18 sep 2019, 08:10

MrHc je napisao/la:Ono sto je let napisao a posebno bode u oci je bas ovaj podatak da iako su Melo i Jong odigrali iznad prosjeka ekipe sve NICIJE lopte na sredini je uzela Borusija dobro ne sve al' recemo 90 % daleko agresivniji.

Odgovor trenera na to bi nekom logikom trebao biti Vidal umjesto Busquetsa da razbija jer imas dva kreatora na sredini ali ne .... granda Valverde stavlja istog bezmu.dog umjesto drugog bezmu.dog ......

Mesija uopste nije trebao uvoditi ali mislim da se on tu i ne pita ovaj mu je vjerovatno rekao eh sad ja ulazim i u pola sata napravio : Nista .....

Glavno mi je kad mu dodaju loptu a on im odmah vrati nazad i tako deset puta.

P.s. prica se da se igraci Barcelone jos dodaju na terenu ali nisu prisli golu !
Za ničiju loptu treba brzine i snage, a mi smo na terenu imali 2 veznjaka. Ja Biskvita uopće ne brojim u igrače koji su na terenu, koristan je kao i ja pred "malim" ekranom. Treći veznjak bi morao biti Vidal, koji ima i borbenost, a nije ni potpuni anti-tehničar. Frenkie - Arthur lijepo djeluju na terenu, al' vezu ne čine dva igrača pa zvali se oni Xavi-Iniesta. Ona Borusia od sinoć je djelovala impresivno, i taktički i fizički bolja ekipa od Barse (nije da je iznenađenje).
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Romariooo
Postovi: 6919
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 18 sep 2019, 08:42

TonySosa je napisao/la:
coelho41 je napisao/la:Rekoh, remi maksimum i to ste dobro prošli. Mislim da će Barca na Camp Nou razbucati Dortmund, ali i da će npr u gostima protiv Intera imati problema.
Ovi su u gostima u LP teška katastrofa, ne znam kakav je ovo fenomen. Razbucaju ih svi, od Pariza do Rome.
Taj fenomen gostujuceg terena je lagan za objasniti, mi smo tanki i to sto na kamp nou izgleda sve bolje je zato sto protivnici nemaju muda otvoreno da napadnu, ko god nas je hrabrije napao napravio je probleme

U gostima je protivnik hrabriji i dolaze do izrazaja nase slabosti, pogotovo liverpool i roma koji nisu imali sta izgubiti i navalili su i tako pokazali koliko smo tanki, mozemo igrati kad protivnik prepusti nama inicijativu, cim se osokole da diktiraju tempo i napadnu, mi pucamo jerr ne mozemo pratiti tempo, protivnici se dosta brze krece, vracaju u odbranu, brze se transformisu u napad, tu je nas najveci problem
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Riziko
Postovi: 5819
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Riziko » 18 sep 2019, 09:19

Jdnostavno, mi sa Valverdom nećemo odigrati neku sezonu fudbala.
IGraćemo svaku 3-4 dobru, a i to pitanje.
Nema on trenerskog kvaliteta za ofanzivnu šemu.

Nadam se da će bar smoći snage i tromog Busketsa zakucati za klupu.

Inače, trio Griz, Messi i suki će se forsirati, s tim da će suki nešto više na klupu kad se Dembaš vrati.
Sa Grizmanom iza Lea i Saureza dobićemo nešto jači defanzivni prvi blok, i više kretanja kad imamo loptu.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

Avatar
sljivo
Postovi: 14318
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la sljivo » 18 sep 2019, 09:33

Mora se priznati da se još dobro branite iz presinga, brzo uzimate lopte, s tim da to padne u drugom pol. jer vjerovatno nekome nestane snage, Buskecu vjerovatno, ili je prioritet dati gol pa se to zapostavi. Vidjeli ste kako je Dortmund odgovarao na vaš presing, sa dosta duplih pasova iz prve i dosta dobro su to izvodili. Protiv ekipa koje tako znaju odigrati ćete vjerovatno imati najviše problema u LP. Nakon što se uzme lopta onda počinju problemi u organizaciji, sva kreacija se svela na promjenu pozicija igračima. Da nemate Messija, koji zna bez igre napravit šansu vi teško da bi ste bili ozbiljni u LP. Mislim jbno je i Valverdeu, ta transfer politika, i to kamaranje igrača raznih profila, odlasci, dolasci, teško da se i bolji treneri mogu snaći, a pogotovo ovaj koji je nakon uprave, Messija i ahbaba tek treći autoritet po snazi. Meni struka i uprava koja vode Barsu su najveći problem, puno veći od Valverdea za ovo što se desilo dvije godine zaredom ili te zvijezde koje ne znaju zabiti po jedan jbn gol koji bi ih odveo u oba finala. Kad ti glavni napadač ne da gol u gostima par sezona tu konzilij puno boljih trenera ne može ništa.

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 18 sep 2019, 10:21

Arthur je jucer odigrao ekstremno.Imao je jedno 4-5 oduzetih lopti,pokupio dosta nicijih lopti i napravio jedno 5 pametnih faulova.Pored toga sto je bio na nivou svog najveceg kvaliteta a to je carinjenje lopte i prvi korak koji je maestralan.

Frenkie tanak da se ne lazemo.Dosta je radio,dosta se stegao.
Buskec je gotov igrac , nadam se da i Valverde to vidi.Za jak tempo Barci treba trio sa Rakiticem ili sa Vidalom kao pit bullom i all rounderom.

Pique i Lenglet najlosiji na terenu,nije prosla lopta na 10 metara a da nisu prvi na lopti bili igraci BVB , tromi su i mlohavi.
Napad odsjecen , beskoristan Suarez.

Messi kada je usao , prenjelo se teziste na polovinu BVB , kombinatorika dozivjela upgrade i okomitost porasla.
Nadam se da ce Gricko biti vise ustremljen prema golu a ne na boku gdje i kada igra to treba da je desna strana.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 18 sep 2019, 11:42

Ma Arthur je nas daleko najbolji veznjak. De Jong je isto top, samo trebat ce vremena da se usteli, vidis da ga ova levatina seli s pozicije na poziciju, ko i Griezmanna.

Daj Kloppu ili Pepu Arthura i Frenkija u vezi pa da vidis kako se fudbal igra.

Ja bi probao sa Frenkie-Vidal-Arthur
27.10.2020

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 18 sep 2019, 11:46

Ljudi gledaju Barcu ‘Ajde reci cemo minimalno 10 godina i pricaju o dobijenim duelima na sredini terena. Pa Barca da je ikad mogla dobiti duel na sredini terena ne bi pod svaku cijenu iznosila loptu od noge do noge, nego bi je ponekad ispucali.
Pricati o Vidalu umjesto Busquetsa je prvi alarm za lobotomiju.

Al eto, žao mi je što sigurno neće nikad Vidal zaigrati prije njega, panda mogu reći e zao ne igra ispred Busija.

Svijetle tačke Arthur i Greizman.
Btw. Daj Pepu Arthura i De Jonga umjesto milijarde, možda bude uspješniji od Valverdea :rol:
Don't hate what you don't understand.

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TedBundy » 18 sep 2019, 12:03


Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12006
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 sep 2019, 12:25

[FCB] | OFFICIAL | Test carried out have shown that the Jordi Alba has a hamstring injury in his left leg. The player is now unavailable for action and his recovery will dictate his return.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 18 sep 2019, 12:27

BoixosNois1899 je napisao/la:
[FCB] | OFFICIAL | Test carried out have shown that the Jordi Alba has a hamstring injury in his left leg. The player is now unavailable for action and his recovery will dictate his return.
Ima Semedo. Taman i Roberta da uvali u početnu postavu. :ljepota:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 18 sep 2019, 12:46

TedBundy je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/jedan-lajk ... mpu/333728
The balls on the young fella... :mrgreen:
Iskreno se nadam da ga zadesi sudbina Coutinha.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
messilla
Postovi: 31106
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 18 sep 2019, 12:55

Upalio si se isto neka Valverdeova botina.

Da li bi neko bio uspjesniji od Mravojeda? Mozda i ne bi. Ali barem ne bi bila dosadna igra ko proljev. Plus tu su dvije najvece sramote u historiji kluba. Nije samo krivica Mravojeda u svemu ovome, ali on prvi treba da leti.
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
xaviesta
Postovi: 5935
Pridružen/a: 05 mar 2011, 17:37
Lokacija: The dark side of the moon
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la xaviesta » 18 sep 2019, 13:02

Bolje i Valverdeova botina nego 5 godina pisanja istih stvari.
Don't hate what you don't understand.

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TedBundy » 18 sep 2019, 13:11

BoixosNois1899 je napisao/la:
[FCB] | OFFICIAL | Test carried out have shown that the Jordi Alba has a hamstring injury in his left leg. The player is now unavailable for action and his recovery will dictate his return.
Tamam da se vidi za kakve domete je Firpo.

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.