FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
bhsport
Postovi: 11281
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bhsport » 18 sep 2019, 08:30

Virtu4l je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Bravo uprava, transparentno i u kost, zbog dojucerasnjih interesdzija kluba.
Samo jos objavite famoznog cistaca. :tokralju: :tokralju:
Samo još da kažem megamixu i njegovim poltronima da se napuše kurchine.

Hvala.
Pridruzujem se rijecima. ;)
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 18 sep 2019, 08:39

Blueforce21 je napisao/la:Nego, sta ce bit danas aBd? :D
obzirom da je srijeda Zaim hattrick :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
moSa ljoŽe

Avatar
Goosman
Postovi: 2164
Pridružen/a: 07 mar 2018, 20:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Goosman » 18 sep 2019, 09:10

Virtu4l je napisao/la:
Goosman je napisao/la:Barem je sad jasno kako je došlo do revolucionarnig otkrivanja sredstva za čišćenje stolica.
Pa oni su to objavili na zvaničnoj, najsramotnija objava u istoriji fudbala. Zamisli da Bayern ili Real objave da su teškom mukom pronašli sredstvo za čišćenje stolica, pa svijet bi se sprdao sa njima. :rol:
Ja ba, godine su potrebne klubu a i navijačima da se oporave od idiotizama.
💩💩

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 18 sep 2019, 09:55

Crno na bijelo kako trenutni dusman, drug Begica i Dzemidzica prosipa ublehe.

18.06.2016.

-Svaku utakmicu smo angazovali konsultante iz regije
-Novi model strucnog staba
-To je samo jedna sezona
-Mislite da smo zaboravili kule
-Mogli smo i mi biti pametni pa dovesti igrace koji ce sigirno osvojiti ligu
-Pa da nam se pisu "neke" titule i "neka" istorija
-Znamo kako urediti sportski segment
-Imamo menagere koji zele komunicirati
-Mi nismo ogovorni ako sef struke Mulalic ima juniore koji mu trce krugove
-Ne moze sef struke imati autonomiju u izboru igraca
-Nijedna Bosanska marka nije otudjena iz kluba
-Pomocni teren ce biti jako bitan ulog
....

Ovako retrospektivno se jako dobro vidi kakav je ovo despot, lazov, demagog, ublehas i interesdzija.
Mrzi me sve analizirati, posebno dio oko trenera kojeg je doveo da nam sredi klub a njegov sin Mini Mi ce nam igrace dovoditi. Prekucali FM. Sta kazu cukice, dva druga mjesta, ovo zaboravili.




Dodji nekad na utakmicu "Mega Miske", navijaj za Želju, pomozi a ne samo da napadas, nenormalni kretenu.


P.S. Dvije sezone i kup. Aha...

19.08.2015
Ne želimo za mnoge stvari dobivati direktive od Saveza"
Adnan Misimović član upravnog odbora FK Željezničar na današnjoj press konferenciji
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Blueforce21
Postovi: 221
Pridružen/a: 24 sep 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Blueforce21 » 18 sep 2019, 11:45

lijevapolutka je napisao/la:
Blueforce21 je napisao/la:Nego, sta ce bit danas aBd? :D
obzirom da je srijeda Zaim hattrick :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja:
I ja kontam da ce danas on biti u glavnoj ulozi, u spic ga i opala :opaopa:
1921

Avatar
invincible1921
Postovi: 10115
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 18 sep 2019, 11:58

@mohikanac da ne idemo u detalje nek napisu kolko je ZELJINIH para skrseno i sta je napravljeno...ne moramo o ostalom, samo to je dovoljno da se pokaze nesposbnost i ubleharenje.

Ne zelim podjele ili slicno, al bas me zanima kako se osjecaju oni sto su pljuvali jednu od najvecih licnosti u historiji naseg kluba (ako ne i najvecu)
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 18 sep 2019, 12:31

invincible1921 je napisao/la:@mohikanac da ne idemo u detalje nek napisu kolko je ZELJINIH para skrseno i sta je napravljeno...ne moramo o ostalom, samo to je dovoljno da se pokaze nesposbnost i ubleharenje.

Ne zelim podjele ili slicno, al bas me zanima kako se osjecaju oni sto su pljuvali jednu od najvecih licnosti u historiji naseg kluba (ako ne i najvecu)
Imas na ovom videu: "neke" titule i pisati "neku" istoriju. Vec tada je smrad poceo sa hajkom a kerovi kao Izlija sirili.

Preko 20 mil je kostalo to zadovoljstvo da nas vode 'volonteri" a sin najvece ublehe u istoriji "scoutira" igrace. Uzeli nas lopatom jos ima obraza lajat, u usta mu se popisam.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 18 sep 2019, 12:36

I dresovi ce biti od firme koja da najpovoljniju ponudu a ne koga kaze Miske i @rex iz Skandinavije ili @boca iz Amerike.

Na dresu ce biti sponzor koji da pare klubu a to sigurno nije megaqurac, ne treba nam vise posudbi na kamatu.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ReX » 18 sep 2019, 13:25

mohikanac12 je napisao/la:I dresovi ce biti od firme koja da najpovoljniju ponudu a ne koga kaze Miske i @rex iz Skandinavije ili @boca iz Amerike.

Na dresu ce biti sponzor koji da pare klubu a to sigurno nije megaqurac, ne treba nam vise posudbi na kamatu.
Drug, nemoras me prozivat, ali ovo je tako jadno i ocigledno da ce Selimovic uci u klub i oblacit najveci klub u drzavi. Ne kontam zasto se samo ne izadje s tim, zasto se blamiraju sa "kandidati ovo ono". :) Zasto slijepo branis sve poteze ovih ljudi? Ima nas koje boli qurac ko je u klubu ako radi za dobro bit njemu, a ovi do sada to nisu pokazali. Dan danas niko nezna kad ce krov se poceti praviti. Sta su uradili otkad su dosli? Moras shvatiti da je ljestvica podignuta visoko kad je infrastruktura u pitanju. Amar drzi sportski segment ali gospodo sta vi radite osim sto zaradjujete novac na imenu FK Zeljeznicar?
@igrajlopte 🐦

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 18 sep 2019, 14:15

ReX je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:I dresovi ce biti od firme koja da najpovoljniju ponudu a ne koga kaze Miske i @rex iz Skandinavije ili @boca iz Amerike.

Na dresu ce biti sponzor koji da pare klubu a to sigurno nije megaqurac, ne treba nam vise posudbi na kamatu.
Drug, nemoras me prozivat, ali ovo je tako jadno i ocigledno da ce Selimovic uci u klub i oblacit najveci klub u drzavi. Ne kontam zasto se samo ne izadje s tim, zasto se blamiraju sa "kandidati ovo ono". :) Zasto slijepo branis sve poteze ovih ljudi? Ima nas koje boli qurac ko je u klubu ako radi za dobro bit njemu, a ovi do sada to nisu pokazali. Dan danas niko nezna kad ce krov se poceti praviti. Sta su uradili otkad su dosli? Moras shvatiti da je ljestvica podignuta visoko kad je infrastruktura u pitanju. Amar drzi sportski segment ali gospodo sta vi radite osim sto zaradjujete novac na imenu FK Zeljeznicar?
Majke ti, kakva je ovo prica 'sta su uradili kada su dosli"??? Imao si blokiran racun za dug u vezi terena, pa je odblokiran. Imao si nikakvu ekipu, pa si najveci kandidat za titulu. Imao si 550 ljudi u finali Kupa, sada imas vise na treninzima. O utakmicama da ti ne pricam. Imas izuzetni nepovoljan ugovor sa dobavljacem sportske opreme, pa ce ga ljudi promijeniti u obostranu korist, a ne na korist samo jednog... I niko nije rekao da ce biti No1. A evo da ne razbijas glavu, nece biti No1. Ostali su sponzori, iako je pompezno najavljivano da ce ih odmah 70 otici. Klub funkcionise, stize se, iako jako tesko, ali se placaju dugovi.... Postavljena je letvica visoko i u rezultatskom smislu, iako mnogi pricaju o kupovinama, trgovinama, itd, isl... Veliki broj ljudi na utakmicama valjda govori da Zeljovci vjeruju ovim ljudima, a ne da im je lijepo sjediti na stolicama ociscenim magicnim sredstvom, pa navale u velikom broju... Mozda je bolje govoriti o igri, protivnicima, Stilicu, Zecu, derbiju, itd, isl... a ne o stvarima koji samo stete Klubu. A udari su nikad veci... Vjerujem da su ljudi mislili da ce ova uprava pasti nakon par mjeseci... Kad jok... Daj da sad pokusamo rusiti... Tesko da ce moci....
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 18 sep 2019, 14:27

ReX je napisao/la:
mohikanac12 je napisao/la:I dresovi ce biti od firme koja da najpovoljniju ponudu a ne koga kaze Miske i @rex iz Skandinavije ili @boca iz Amerike.

Na dresu ce biti sponzor koji da pare klubu a to sigurno nije megaqurac, ne treba nam vise posudbi na kamatu.
Drug, nemoras me prozivat, ali ovo je tako jadno i ocigledno da ce Selimovic uci u klub i oblacit najveci klub u drzavi. Ne kontam zasto se samo ne izadje s tim, zasto se blamiraju sa "kandidati ovo ono". :) Zasto slijepo branis sve poteze ovih ljudi? Ima nas koje boli qurac ko je u klubu ako radi za dobro bit njemu, a ovi do sada to nisu pokazali. Dan danas niko nezna kad ce krov se poceti praviti. Sta su uradili otkad su dosli? Moras shvatiti da je ljestvica podignuta visoko kad je infrastruktura u pitanju. Amar drzi sportski segment ali gospodo sta vi radite osim sto zaradjujete novac na imenu FK Zeljeznicar?

Da razdvojimo kako ne bi doslo do nesporazuma. Ni jednog trenutka tebi i slicnoj raji niko ne smije reci da ste placenici ili nesto slicno. Jer niste, sasvim obicni navijaci kao sto sam i ja, samo pod uticajem, koriste vas na tako ruzan nacin i na tako stetan nacin protiv kluba da je to postalo smijesno. Samo se sjeti sta si smio napisati u doba apsolutne vladavine i kako bi kaznili npr spam "miske kamatar". Iskreno, sjeti se. A danas?

Koriste te. Tebe i jos desetine drugih. Nije to vise "razmisljanje vlastitom glavom", jer vas filuju informacijama kako im odgovara. Slusaj, hajde probaj "tamo" pitati:

1. Zasto se raskinuo ugovor sa diadorom?
2. Kakvog duga imamo prema zastupniku diadore i kako je nastao?

Eto, samo dva pitanja pa se javi. Ne u pp ili na privatni chat da ti solim pamet kao sto ti ga sole, nego ovde, neka svi citaju.


Nemojte momka napadati. Neka pise sta hoce, nije zabranjeno.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 18 sep 2019, 14:50

ja bi samo postavio pitanje, zašto niko nije pritekao u pomoć kada je bio prekid Skupštine? svi pričaju samo je Željo bitan, a kad je bio na "postelji" nigdje nikog. gdje su ti svi vrli Željovci? većina ih je tad govorila nije sad vrijeme. a kad je vrijeme? kad na računu ima para? ova uprava ima od mene 100% podršku (iako mislim da pojedinci ne zaslužuju da budu u upravi)
i ona šuplja "svi su došli da pokradu Želju", pa zar je moguće da samo "pošteni" neće u Želju, zar samo "lopovi" hoće u upravu?
al opet kažem, nemojte da se vraćamo na staro, treba svi zajedno da damo maximalnu podršku igračima i ss, doći će vrijeme i da bude krize rezultata i krize igre, moramo samo složno i samo zajedno

ŽELJEZNIČAREEEEEEE, ŽELJEZNIČAREEEEEE, ŽELJEZNIČARE ŽELJEZNIČARE ŽELJEZNIČAREEEEEEEEEE
moSa ljoŽe

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 18 sep 2019, 14:58

Iskreno, yebe mi se za upravu. Sudicemo im po rezultatima kao i svima. Međutim nije u redu da ih se pljuje od samog starta, nisu ni dan vremena dobili a vec su "prodali klub" i "pokrali pare". Jos sada piqke vise ne laju na Amara nego eto samo na upravu kao da se zaboravilo sta su pisali i sta ce pisati ako kiksamo ned'o Bog. "Deraci clanskih" i "nemojte ici na utakmice".

Piqkice!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
desnibocni
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 jun 2019, 18:32
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la desnibocni » 18 sep 2019, 15:00

lijevapolutka je napisao/la:ja bi samo postavio pitanje, zašto niko nije pritekao u pomoć kada je bio prekid Skupštine? svi pričaju samo je Željo bitan, a kad je bio na "postelji" nigdje nikog. gdje su ti svi vrli Željovci? većina ih je tad govorila nije sad vrijeme. a kad je vrijeme? kad na računu ima para? ova uprava ima od mene 100% podršku (iako mislim da pojedinci ne zaslužuju da budu u upravi)
i ona šuplja "svi su došli da pokradu Želju", pa zar je moguće da samo "pošteni" neće u Želju, zar samo "lopovi" hoće u upravu?
al opet kažem, nemojte da se vraćamo na staro, treba svi zajedno da damo maximalnu podršku igračima i ss, doći će vrijeme i da bude krize rezultata i krize igre, moramo samo složno i samo zajedno

ŽELJEZNIČAREEEEEEE, ŽELJEZNIČAREEEEEE, ŽELJEZNIČARE ŽELJEZNIČARE ŽELJEZNIČAREEEEEEEEEE
Mozemo mi ovako koliko ti volja. 100% si sve pogodio sa ovim gore sto si napisao. Ima svakakvih ljudi i u ovoj upravi, ali u svakom slucaju, vjerujem da vecina njih misli dobro. Uostalom, ako "oni" kazu da sadasnja uprava vodi Klub bez marke, kako je moguce da su onda svi tu da bi ukrali, i uzeli korist za sebe... Nema vise potrebe da se vraca na ovo, utakmice su pred nama.
...moja ljubav za sva vremena... FKŽ

Avatar
lijevapolutka
Postovi: 2026
Pridružen/a: 02 jul 2019, 14:50
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la lijevapolutka » 18 sep 2019, 15:01

ma brate uprava+tim+navijači= jedna cjelina. ko god "izradi" ovi drugi trpe
moSa ljoŽe

Avatar
braco
Postovi: 8701
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 18 sep 2019, 15:55

slika

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 18 sep 2019, 15:57

Bogi daje go.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

BocaJuniors1905
Postovi: 1696
Pridružen/a: 17 avg 2019, 23:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la BocaJuniors1905 » 18 sep 2019, 16:00

**** ti grob, 21. vijek ne možemo gledati utakmicu :lol:
MANIJACI JUG 1987
MI SMO ONI ŠTO NE DAJU NA SVOJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 18 sep 2019, 16:15

Sretno Zeljo
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19288
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 18 sep 2019, 16:24

pitanje je s koliko razlike ih taslacimo :kafa:

Da barem neko snima, pa makar s ovim ljepotanom.

slika
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: kontra i 10 gostiju.