Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TedBundy » 19 sep 2019, 11:06

paulus je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:
paulus je napisao/la:Jeste vidjeeli Dilavera sinoc , moj Prosineck0. Vidjeces kad ga zovnu u HR.
Kako će ga zvati u Hrvatsku majke ti? Zašto imate potrebu pisati gluposti svakodnevno?
Zvali su Petkovica i kamaru igraca iz Dinama , poslije onake partije sinoc to stvarno mislis da covjek koji je ugusio Atalantin napad nije cjenjen , citaj malo hrvarske portale . mi smo imali sansu .ja sam siguran daa je bolji od vecine nasih stopera i najvaznije brz i borben

TEKST SA INDEXA
"Policajac Dilaver i dvojica pomoćnika

Prvi, ta iznenađujuća obrana s tri čovjeka u liniji funkcionirala je kao da iza sebe ima stotinu utakmica zajedno u toj postavci.

Najveće opasnosti Atalante Dinamo je zaustavio Bjeličinim iznenađenjem, prešaltavanjem momčadi iz 4-3-3 u 3-5-2. Ispred Dominika Livakovića koji nije imao ozbiljnog posla dobrih sat vremena postavio je posebnog policajca Emira Dilavera te dvojicu pomoćnika Dinu Perića i Kevina Theophilea-Catherinea."
godiniu ina kako je rekao da ooce igrat za nas al ne moze se dupe dignut
Aha, znači FIFA pravila tamo funkcionišu, bitno je da ga savez koji ga želi pozvati cijeni, a ja budala sve ovo vrijeme mislio da mora imati državljanstvo reprezentacije koja ga želi pozvati, baš sam blesav...

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la ASD » 19 sep 2019, 11:07

Kakve on veze ima s Hrvatskom matereti, daj ne pričajte gluposti svega vam.
Vjerovtno će dobiti poziv i okušati se u reprezentaciji Austrije kako i očekuje.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la paulus » 19 sep 2019, 11:07

TedBundy je napisao/la:
paulus je napisao/la:Jeste vidjeeli Dilavera sinoc , moj Prosineck0. Vidjeces kad ga zovnu u HR.
Kako će ga zvati u Hrvatsku majke ti? Zašto imate potrebu pisati gluposti svakodnevno?
Nisam ti vidio avatar,, svaka cast ,psihopata koji je mucio i ubijao preko 70 zena vjeruje se osim dokazanih , i onda molio Fbi a da otkrije jos zrtava 7 dana prije pogubljenja , PICKIURINA cestitam
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TedBundy » 19 sep 2019, 11:08

paulus je napisao/la:
TedBundy je napisao/la:
paulus je napisao/la:Jeste vidjeeli Dilavera sinoc , moj Prosineck0. Vidjeces kad ga zovnu u HR.
Kako će ga zvati u Hrvatsku majke ti? Zašto imate potrebu pisati gluposti svakodnevno?
Nisam ti vidio avatar,, svaka cast ,psihopata koji je mucio i ubijao preko 70 zena vjeruje se osim dokazanih , i onda molio Fbi a da otkrije jos zrtava 7 dana prije pogubljenja , PICKIURINA cestitam
A nisi vidio nick, trebala ti je fotografija da skontaš, okeeej, što opet ne mijenja činjenicu da lupaš oko Dilavera.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4211
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Ghuraba » 19 sep 2019, 11:14

Legendo, ti moras shvatiti da on nema prava igrati za Hrvatsku. To bi isto bilo da ti odes sad u Nigeriju i kazes ja hocu da igram za vas. Jednostavno, momak nema nikakvih poveznica s Hrvatskom. Nas problem moze biti jedino Austrija, za ciju je on mladu reprezentaciju igrao.

Najveci problem po meni je sto njemu nikad niko nije dao do znanja da se na njega ozbiljno racuna. Kao da mi imamo 10 kvalitetnih defanzivaca, pa nam on dodje eto radi reda. Njega je Prosinecki trebao nazvati jos davno (u najgorem slucaju sad poslije poraza od Armenije) i fino covjeku da kaze da pozuri s tim papirima jer ga vidi u startnoj postavi do baraza. Da li kao desnog beka ili stopera, to je manje bitno. Glavu dajem da bi se ovaj bas aktivirao, ali nije covjek glup da se upusta u nesto od cega nikakve koristi nema. Nema veze, bitno je da smo mi na vrijeme rijesili golmana Zrinjskog. :lol:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la AirRamiz » 19 sep 2019, 12:28

izuzetno je glupo covjeka prozivat sto ce se odazvati na moguci poziv austrije, kad je godinu dana njegov slucaj na ledu.ima ovaj husikin intevju iz marta gdje on samo ceka da mu kazu sta treba....a ovi se igraju gluhih telefona....savez i uhljup prosinek mu nikada nisu dali do znanja da ozbiljno racunaju na njega....tu se vidi nesposobnost prosineka da prepozna igraca,pa smo osudjeni na beduina zuku , nezainteresivanog i sporog bicu i sporog sunjica zbog kog ne mozes podici odbranu malo dalje od gola

dialver ne moze igrati za hrvatsku ali da ima uslove siguran sam da bi bio u kombinaciji

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 sep 2019, 12:56

Pa čovjek je javno izjavio da mu je želja igrati za BiH, to što je Prosinečki bahati mamlaz koji je rekao da se on treba javiti savezu i slične gluposti vjerovatno objašnjava zašto još nije pozvan.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 19 sep 2019, 13:20

Ja nesto mislim da je u medjuvremenu procedura pokrenuta...ima li neko novije informacije od tih martovskih?
Istina je da je ta Robijeva izjava neinteligentna, da izbjegnem rijec glupa.
Dilaver je odjednom postao primamljiva opcija, pogotovo nakon odlaska Zukanovica u S.Arabiju, samotjeranja Vranjesa i povrijedjenog Memisevica... faktički smo ostali na Sunjicu i Bicakcicu od ovih standardnijih stopera.
Vidio sam prosle godine Dilavera u x situacija gdje iz cista mira i pod blagim pritiskom dodaje loptu protivnickom igracu, pravi sunjicevske greske i sl...sinoc ga Zapata otrese u pola metra kao da ga nema, kasnije mu lopta prodje iza ledja zbog loseg postavljanja za još jednu 100% sansu...ali niko ne prica o tome dok se pobjeduje...ali kad Sunjic pogriješi 2,3 puta nakon odlicnih 15,20 utakmica onda je on najgori i bla bla.
U ovoj trenutnoj situaciji bi nam trebala sirina na stoperskim pozicijama i Dilaver bi svakako dobro dosao...pogotovo sto Bjelica prije svega ističe njegov karakter, a to je ono sto nam fali...
@vuchevic...pa moras jednom i ubosti... nakon Kapica, Mesanovica i sl.promasaja.. :D

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 sep 2019, 13:25

Kapic?

Mesanovic je svakako bolji od Irfana Hadzica jos i danas :lol:

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 16:54

Memisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TedBundy » 19 sep 2019, 19:03

Sušić večeras na klupi Cluja.

Jusko00
Postovi: 596
Pridružen/a: 27 jun 2018, 16:47
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Jusko00 » 19 sep 2019, 19:13

Luka Simunovic clan Astane rođen je u Livnu..veceras igraju protiv Mancestera pa da ga vidimo kako ce se pokazati..Samo da napomenem da je amiđic poznatijem Jozi Simunovicu :mrgreen: :kafa:

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la hurem » 19 sep 2019, 21:52

h1a2s3o4 je napisao/la:Memisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya
Pa i tada kada je bio u formi je bio duplo slabiji igrac od Zuke(ma kakav Zuka bio)...a i dobio je priliku protiv C.Gore i podbacio, totalno...istina na beku.
U kontekstu reprezentacije, Zuku nakon odlaska u S.Arabiju ne treba zvati jer ce fizički i u svakom dr smislu itekako pasti i nece biti na reprezentativnom nivou, to je sigurno.
Cuj da si na njegovom mjestu ne bi se ni odazvao?! On je i dalje opcija iza Bice i Sunjica...ne govorimo sada o Spahicu, vec Memisevicu koji godinama unazad pravi transfer u Bundesligu a zapravo ostaje u ispodprosjecnom timu holandske lige.
Kamo sreće da napravi taj neki transfer pa da reprezentacija ima koristi od njega.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:22

hurem je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Memisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya
Pa i tada kada je bio u formi je bio duplo slabiji igrac od Zuke(ma kakav Zuka bio)...a i dobio je priliku protiv C.Gore i podbacio, totalno...istina na beku.
U kontekstu reprezentacije, Zuku nakon odlaska u S.Arabiju ne treba zvati jer ce fizički i u svakom dr smislu itekako pasti i nece biti na reprezentativnom nivou, to je sigurno.
Cuj da si na njegovom mjestu ne bi se ni odazvao?! On je i dalje opcija iza Bice i Sunjica...ne govorimo sada o Spahicu, vec Memisevicu koji godinama unazad pravi transfer u Bundesligu a zapravo ostaje u ispodprosjecnom timu holandske lige.
Kamo sreće da napravi taj neki transfer pa da reprezentacija ima koristi od njega.
Valjda igracu treba pomoci i reprezentacija, pa da zadovoljstvo bude obostrano. Cuj ispodprosjecna holandska liga !? Jeste, a inače nam igrači svi igraju u La Ligi i Engleskoj, ovi iz Italije i Francuske cekaju svoju sansu sa klupe. Mislim, kakav ti je to argument ? A to za transfer, je li ti padalo na pamet Groningen nece da ga pusti? Klub se bori za Evropu. Sad po toj tvojoj logici Dzeko nije napravio transfer u Inter, koji je prosle sezone bio bolje plasiran od Rome, i on sad nije neki igrač ? Znaci transfer igrača u zvucniji klub ga instant pravi boljim ?
I tog Zukanovica je repka dovela do Italije, sigurno ga dobre igre u Gent i Kotrijku dovle do tamo.
A racunaj i da ti prosjecni Sunjic ima 30 ljeta, i da uskoro nece moci da igra ni na tom prosjecnom nivou, a ni da ti Bicakcic nije u cvijetu mladosti. U momentu kad ti mladi stoper konstantan, u najmanju ruku solidnoj holandskoj ligi, ti ga ne zoves da ne bi ne daj Boze napravio konkurenciju nekome. Da nam se Hadzi-Zuka ne uvrijedi.
Ali manje bitno jel, javašluk nas je i doveo tu gdje jesmo.

Avatar
TedBundy
Postovi: 599
Pridružen/a: 08 sep 2019, 21:24
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la TedBundy » 19 sep 2019, 22:23

h1a2s3o4 je napisao/la:
hurem je napisao/la:
h1a2s3o4 je napisao/la:Memisevica je prosinecki trebao davno zvati i dati mu sansu u prvoj dok je ovaj jos bio u formi. Ja da sam na mjestu Memisevica ne bih se ni sada odazvao kada on treba treprezentaciji. Neka igra Zuka do kraja. Ha ya
Pa i tada kada je bio u formi je bio duplo slabiji igrac od Zuke(ma kakav Zuka bio)...a i dobio je priliku protiv C.Gore i podbacio, totalno...istina na beku.
U kontekstu reprezentacije, Zuku nakon odlaska u S.Arabiju ne treba zvati jer ce fizički i u svakom dr smislu itekako pasti i nece biti na reprezentativnom nivou, to je sigurno.
Cuj da si na njegovom mjestu ne bi se ni odazvao?! On je i dalje opcija iza Bice i Sunjica...ne govorimo sada o Spahicu, vec Memisevicu koji godinama unazad pravi transfer u Bundesligu a zapravo ostaje u ispodprosjecnom timu holandske lige.
Kamo sreće da napravi taj neki transfer pa da reprezentacija ima koristi od njega.
Valjda igracu treba pomoci i reprezentacija, pa da zadovoljstvo bude obostrano. Cuj ispodprosjecna holandska liga !? Jeste, a inače nam igrači svi igraju u La Ligi i Engleskoj, ovi iz Italije i Francuske cekaju svoju sansu sa klupe. Mislim, kakav ti je to argument ? A to za transfer, je li ti padalo na pamet Groningen nece da ga pusti? Klub se bori za Evropu. Sad po toj tvojoj logici Dzeko nije napravio transfer u Inter, koji je prosle sezone bio bolje plasiran od Rome, i on sad nije neki igrač ? Znaci transfer igrača u zvucniji klub ga instant pravi boljim ?
I tog Zukanovica je repka dovela do Italije, sigurno ga dobre igre u Gent i Kotrijku dovle do tamo.
A racunaj i da ti prosjecni Sunjic ima 30 ljeta, i da uskoro nece moci da igra ni na tom prosjecnom nivou, a ni da ti Bicakcic nije u cvijetu mladosti. U momentu kad ti mladi stoper konstantan, u najmanju ruku solidnoj holandskoj ligi, ti ga ne zoves da ne bi ne daj Boze napravio konkurenciju nekome. Da nam se Hadzi-Zuka ne uvrijedi.
Ali manje bitno jel, javašluk nas je i doveo tu gdje jesmo.
Naučite se čitati, ispodprosječan TIM holandske lige.

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:42

Naucite definiciju ispodprosjecnog. Nemoj da moramo racunati mean, pa da tako moram objasnjavati. :)
Ili ako ti je lakse ako su Ajax, PSV i Feyenoord najbolji, a oni koji jel ispadaju i ulaze tj imaju taj trend su ispodprosjecni onda su oni u sredini prosjecni. Jel ti tako lakse ili da ukljucimo matematiku ? :)

Avatar
h1a2s3o4
Postovi: 2237
Pridružen/a: 20 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la h1a2s3o4 » 19 sep 2019, 22:57

I jos jedna stvar, ne igra tim igrača u kojem igra nego igrač kojeg si pozvao iz tog tima. Ako Vrsajevica neki vjetar nanese u Barcelonu i ti ga pozoves nisi dobio Mesija i Pikea, nego opet Avdiju.

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la gruezi » 19 sep 2019, 23:09

Belgijska holandska turska ruska i portugalska liga su bara bara po kvalitetu...ali belgijska i holandska liga su zdravije za napredak igraca jer se radi bolje i vise se posvecuje paznje mladzim igracima... Po meni za igraca od 22 23 godine igranje u holandiji i belgiji ce ga bolje pripremit za lige petice nego igranje u turskoj....nemojte mislit ako je zrinjski izbacio utreht da holandska liga nevalja...evo raspali ludogorec zabi 5 komada lokomotivi iz moskve kao i basel krasnodaru pa neznaci da ruska liga nevalja

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la vest » 19 sep 2019, 23:18

A sta fali imati i Memisevic i Sunjica i Bicakcica. Vazda jedan ispadne iz forme, jedan se povredi, drugog zena izbaci na ulicu pa ne zna kud goni..
Neka ih sve trojice.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
Varg
Postovi: 2603
Pridružen/a: 06 maj 2019, 20:34
Kontakt:

Re: Zaboravljeni i potencijalni fudbaleri u reprezentaciji BiH

Post Postao/la Varg » 19 sep 2019, 23:32

sanjam bicakcic, memisevic, dilaver, arslanagic sa maldin i potentnim serbecicem i mujakicem :pray:
EKSLUZIVNO: Samo za vas, bice sve u redu. Pobjeda ce biti registrovana. Ovo je informacija iz prve ruke, delegat me je nazvao i rekao da će biti sve u redu. Pozdrav. Modži.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.