FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Heller » 19 sep 2019, 15:12

VolimTz je napisao/la:Može. Jedan dio historije koji krijete ("vi" - jer eto ja sam jucer dosao), a koji je po meni nepravedno zapostavljen. Da se podsjetimo.
https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Muhamed ... eva_legija

Muhamedaga danas ima ulicu u Kalesiji a nema u rodnoj Tuzli.
Prije bi mu ulici mjesto bilo u Širokom Brijegu.
VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
Pozdravi mi tita crknutog. :*
hocu, hvala, hocu li i alju crknutog ili? :bow:
Kod nas se kaže "preselio", a kod vas valjda crko, šta li.
Mislim da se ne kaže za kerove preselio.



:beba:
Sviuodbranu je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Smetaju i meni,ali ovdje pricamo o fudbalu,navijam za klub iz ljubavi,ne zato sto je toboze blize mom nacionalnom identitetu. :crazy:
Ovaj grb ti je predlozio,i postavio Azmir Husic,medjede,meni nije smetao ni stari :lol:

crvenocrni
Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:
Tačno. Takođe je tačno da nam je Tito vratio državnost nakon 450 godina Turaka, Švaba, Hrvata, Srba, Ustaša.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la crvenocrnitz » 19 sep 2019, 15:24

Sviuodbranu je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Smetaju i meni,ali ovdje pricamo o fudbalu,navijam za klub iz ljubavi,ne zato sto je toboze blize mom nacionalnom identitetu. :crazy:
Ovaj grb ti je predlozio,i postavio Azmir Husic,medjede,meni nije smetao ni stari :lol:

crvenocrni
Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:
a i tebi historicaru da odgovorim, nisam u detalje isao sa historijom i nisam mislio na ime bosnjak nego da se prizna bih kao republika mislio sam na titov period, yebem ti kopcanje
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 16:13

crvenocrnitz je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Smetaju i meni,ali ovdje pricamo o fudbalu,navijam za klub iz ljubavi,ne zato sto je toboze blize mom nacionalnom identitetu. :crazy:
Ovaj grb ti je predlozio,i postavio Azmir Husic,medjede,meni nije smetao ni stari :lol:

crvenocrni
Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:
a i tebi historicaru da odgovorim, nisam u detalje isao sa historijom i nisam mislio na ime bosnjak nego da se prizna bih kao republika mislio sam na titov period, yebem ti kopcanje
Onda pisi onako kako mislis.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Heller » 19 sep 2019, 16:27

Pa Solinašu tebi dok se objasni nestaće prostora ba serverima.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

tuzlac
Postovi: 7840
Pridružen/a: 15 avg 2019, 17:31
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la tuzlac » 19 sep 2019, 16:36

"Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:"

Formalno nam je zaista Tito da ime.Dakle do Brijunskog Ustava 1974 nas nije bilo kao nacije.Na grbu SFRJ je bilo pet baklji koje su simbizirale 5 naroda.Srbe,Hrvate,Slovence,Makedonce i Crnogorce.Pomenutim Ustavom do tada nacionalno neopredijeljena vjerska skupina muslimani, postala je ravnopravan Narod -Muslimani.Na grbu SFRJ dodata je i 6 baklja koja je i simbolično pokazala da u Jugoslaviji živi 6 Naroda:Srbi,Hrvati,Slovenci ,Makedonci, Crnogorci i Muslimani.

Džemalove zasluge za Bosnu i Jugoslavju su ogromne.Zato su ga i ubili sunarodnici tvog sagovornika Kerovića.Ps.to došlo iz Srbije da mu unuk ovde nama priča program SANU.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Sviuodbranu » 19 sep 2019, 16:48

tuzlac je napisao/la:"Dzemal je cijeli zivot posvetio da se Muslimanima vrati pravo na ime,politicku autonomiju unutar federacije,nije uspio vratiti ime Bosnjak,ali je uspio da nas priznaju,i jos mnogo toga...Takve aktivnosti platio je zivotom.Rahmet mu dusi
Nije ti Tito dao ime,ime smo imali stotinama godina ranije,ime koje su zabranili mnogo ranije nego je nastala titova jugoslavija,pokusavajuci da posrbe,pokatolice ili pobiju Bosnjacki narod...hvala Allahu,nisu uspjeli....cuj tito ti dao ime,yebem vam skolu i historiju :tokralju:"

Formalno nam je zaista Tito da ime.Dakle do Brijunskog Ustava 1974 nas nije bilo kao nacije.Na grbu SFRJ je bilo pet baklji koje su simbizirale 5 naroda.Srbe,Hrvate,Slovence,Makedonce i Crnogorce.Pomenutim Ustavom do tada nacionalno neopredijeljena vjerska skupina muslimani, postala je ravnopravan Narod -Muslimani.Na grbu SFRJ dodata je i 6 baklja koja je i simbolično pokazala da u Jugoslaviji živi 6 Naroda:Srbi,Hrvati,Slovenci ,Makedonci, Crnogorci i Muslimani.
Vi balijenderi kojima historija traje od 1945,samo izvolite.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 19 sep 2019, 17:06

Heller je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la: hocu, hvala, hocu li i alju crknutog ili? :bow:
Kod nas se kaže "preselio", a kod vas valjda crko, šta li.
Mislim da se ne kaže za kerove preselio.
Za vjernike se kaze preselio, kerovi uginu, a ateisti crknu.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 19 sep 2019, 17:47

Obdje sve opasnije postaje </3
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la Giljotina » 20 sep 2019, 08:47

Odlicna tema

Avatar
KikiM
Postovi: 50
Pridružen/a: 11 jan 2014, 16:24
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la KikiM » 20 sep 2019, 08:49

Tuzla, multi kulti grad, carsija bez predrasuda neko bi nekad rekao...

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la crvenocrnitz » 20 sep 2019, 08:59

KikiM je napisao/la:Tuzla, multi kulti grad, carsija bez predrasuda neko bi nekad rekao...
bilo je dok se nije ovaj sljam sjatio u tz pa nam poceo nametati svoje neke stvari i razjebavati multi kulti grad
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 20 sep 2019, 09:34

crvenocrnitz je napisao/la:
KikiM je napisao/la:Tuzla, multi kulti grad, carsija bez predrasuda neko bi nekad rekao...
bilo je dok se nije ovaj sljam sjatio u tz pa nam poceo nametati svoje neke stvari i razjebavati multi kulti grad
Pa sto te 92. napustiše komšije kad si bio fin ?
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la crvenocrnitz » 20 sep 2019, 09:55

VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
KikiM je napisao/la:Tuzla, multi kulti grad, carsija bez predrasuda neko bi nekad rekao...
bilo je dok se nije ovaj sljam sjatio u tz pa nam poceo nametati svoje neke stvari i razjebavati multi kulti grad
Pa sto te 92. napustiše komšije kad si bio fin ?
iz istog razloga sto su vas pobili, sa razlikom da smo mi koliko toliko insani pa nas nisu ubijali na nasim pragovima, zao mi je sto ovako moram da pisem ali vuces me za... :bih:
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 20 sep 2019, 10:01

Najjača tema foruma...."što vas nisu sve pobili "....jel realno ovo,hahahahahaha
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la crvenocrnitz » 20 sep 2019, 10:06

nemoj ti matere ti
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la staragarda » 20 sep 2019, 10:11

crvenocrnitz je napisao/la:nemoj ti matere ti
Haj,izvini jbg :D
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 20 sep 2019, 10:18

crvenocrnitz je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
bilo je dok se nije ovaj sljam sjatio u tz pa nam poceo nametati svoje neke stvari i razjebavati multi kulti grad
Pa sto te 92. napustiše komšije kad si bio fin ?
iz istog razloga sto su vas pobili, sa razlikom da smo mi koliko toliko insani pa nas nisu ubijali na nasim pragovima, zao mi je sto ovako moram da pisem ali vuces me za... :bih:
Cekaj malo, taj narod sto je zaklan i sto su mu kuce popaljene je kriv za to ? :sick:

Pa ko je pobio djecu na Kapiji ? Je li Sandro kriv sto ga ubise ? :sick:

@staragarda je li moguce ovo sto sam procitao. Znas li ti ovog frajera licno ?

Gdje je sad @sviuodbranu da procita kako je 8372 Srebrenicana krivo za to sto su strijeljani. Je li ovo multi kulti ?
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la crvenocrnitz » 20 sep 2019, 10:41

VolimTz je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
crvenocrnitz je napisao/la:
bilo je dok se nije ovaj sljam sjatio u tz pa nam poceo nametati svoje neke stvari i razjebavati multi kulti grad
Pa sto te 92. napustiše komšije kad si bio fin ?
Cekaj malo, taj narod sto je zaklan i sto su mu kuce popaljene je kriv za to ? :sick:

Pa ko je pobio djecu na Kapiji ? Je li Sandro kriv sto ga ubise ? :sick:

@staragarda je li moguce ovo sto sam procitao. Znas li ti ovog frajera licno ?[/quote]
vuces me bezveze a kad ti se kaze ostanes zapanjen, sve bi nesto i svakog prcali a kad vam se kaze onda vau, pitas me za komsije od kojih nisam imao ni ja hajra i yebem im sve, a ti ko zadnji smrad izvlacis iz konteksta moju poruku da bi se napravio zrtvom, nece ti proci!
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la MMA075 » 20 sep 2019, 11:05

Joj bolesti...

Avatar
fukara87
Postovi: 5664
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la fukara87 » 20 sep 2019, 11:06

Joj katastrofe, pa kakvi debili ovdje komentarisu, pa jestel vi normalni uopste, ova tema nema veze nikakve sa ratom, Srebrenicom i kapijom, pa nije ni cudo sto ljudi napustaju ovu drzavu jer ne mogu vise da podnose ovakve slicne rasprave, ove ljude pogane ma fuj.
Pojedinci koji sad pljuju po Fk Slobodi a licno su bili navijaci istih im zelim da propadaju polako zajedno sa faraonom, bolje vam je smirite se na vrijeme da ne bi bilo vecih belaja, valja i vama i nama hodat po gradu...
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], rodjak, StarmoCity, Suki46, Vanja8 i 83 gosta.