FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Avatar
ASD
Postovi: 26181
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la ASD » 20 sep 2019, 22:35

VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Bila je do skoro i tvoja zastava Kad se spušta s Husina prema Šićkom.

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 20 sep 2019, 22:43

ASD je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Bila je do skoro i tvoja zastava Kad se spušta s Husina prema Šićkom.
Tu zastavu sad u svom radu koristi cestita sestra Khalifa Mia <3
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 20 sep 2019, 23:38

ASD je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Bila je do skoro i tvoja zastava Kad se spušta s Husina prema Šićkom.
Ne znam otkud ti to da se radi o mojoj zastavi. To si zakljucio na osnovu vlastitih predrasuda i islamofobije. Moja zastava je stara hiljadu godina. A tvoja jedva jedno stoljeće. Ne kitim se Azijskim zastavama, ja sam Europljanin.

Sad je druga stvar sto se ti bojis komsija s Husina pa bi ih vjerovatno oralno zadovoljio da se ne osjecaju ugrozeno.
Zadnja izmjena: VolimTz, dana/u 20 sep 2019, 23:40, ukupno mijenjano 1 put.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 sep 2019, 23:40

gruezi je napisao/la:Kad citam ovu temu bukvalno mi krivo bude sto prokleti holbrook nedozvoli razmjenu tuzle za banja luku 95te...pa ovi tuzlaci su veci srbi od srba samih...u sred tuzle na pravoslavnoj crkvi viori se zastava genocida...to je isto kao da se u jerusalemu 70tih godina ili u telawiwu viorila zastava sa kukastim krstom...ali kod srbalije sve moze....
Meni fakat ovaj azmir nije jasan....zasto je pocinjao klub u tuzli kad bi u srebreniku ili recimo gradaccu imao puno bolje uslove stadion i publiku...mozel ova tc uci u fuziju sa nekim od ovih klubova i da se preimenuje i nadtavi igrat u pl tj da li je po propisima dozvoljeno...
Bilo je neminovno klub osnovati u Tz da bi ogolili kvislinge i soviniste. :kafa:
Prosla su vremena kad je partija i tuzila i sudila.Duh tog vremena je samo jos u navijacima SLobode koji su trofejni i slavni bas kao i njihov klub.Sprdancija pa hajd.U utakmici za spas kluba prodaju 1300 ulaznica i pricaju o nekoj velicini.Ono za upisat se od smijeha,crveno-crna Tuzla :urnebes: :urnebes:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 20 sep 2019, 23:44

Preuzimaju bagavi balijanderi komplet drzavu <3
Napredujemo u svim poljima :bow:
Mosa celavi focanski krimos <3
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 20 sep 2019, 23:45

djulbastije je napisao/la:Preuzimaju bagavi balijanderi komplet drzavu <3
Napredujemo u svim poljima :bow:
Mosa celavi focanski krimos <3
Ja ne znam sto je ti do sada nisi napustio.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 sep 2019, 23:47

VolimTz je napisao/la:
ASD je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:Prvi grb Slobode imao srp i cekic. Devedeset posto hrvatskih klubova ima sahovnicu, a srpskih trobojku ili 4C. Ali nema to veze, upravu si. Boze sacuvaj. :facepalm:

Ko je bio clan ravnogorskog pokreta ?

Pitaj Antu sto ce zastave tzv. herceg bosne na Husinu i Doknju. Mozda sam ja supak, terorista, islamski fundamentalista, coban, seljak ali mi smetaju te zastave.
Bila je do skoro i tvoja zastava Kad se spušta s Husina prema Šićkom.
Ne znam otkud ti to da se radi o mojoj zastavi. To si zakljucio na osnovu vlastitih predrasuda i islamofobije. Moja zastava je stara hiljadu godina. A tvoja jedva jedno stoljeće. Ne kitim se Azijskim zastavama, ja sam Europljanin.

Sad je druga stvar sto se ti bojis njih pa bi ih vjerovatno oralno zadovoljio da se ne osjecaju ugrozeno.
Momcino,pusti ih kraju.Ti ljudi da imaju nekog kredibiliteta i kvaliteta bi za sto godina uspjeli napravit bar toliko normalan klub da danas nema par miliona maraka duga,igraci bez plate,treneri nemaju sta jesti a oni bez trunke srama reketiraju klub.O kakvoj se grupi ljudi radi dovoljno govori da im grad daje milion maraka a nesposobnjakovici nisu u stanju drzati bar na nuli klub.To su jednostavno predstavnici jedne zaostale,prevazidjene,nesposobne i beztrofejne grupe ljudi u Tuzli.I pitaju se sto ljudi navijaju za TC.To nisu vrijednosti koje jedan normalan covjek moze podrzavati.To je cisti papanluk u olicenju jedne grupe ljudi koji se nazivaju navijacima SLobode.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 20 sep 2019, 23:49

VolimTz je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Preuzimaju bagavi balijanderi komplet drzavu <3
Napredujemo u svim poljima :bow:
Mosa celavi focanski krimos <3
Ja ne znam sto je ti do sada nisi napustio.
Njemu je vrhunac skupiti cenera za tekmu sa Slogom.Cener je san svake fukare,zato ih je Kozlic ucinio najsrecnijim kad im je platio ulaznice,poslije toga svi sute ko zaliveni iako im igraci nemaju sta jesti vec mjesecima.Kao da je to njihov problem,njima se njihovo redovno uplati :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 20 sep 2019, 23:50

podrinjci o parama, sposobnosti i zatucanosti <3
#ljuuuubaaav <3
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 20 sep 2019, 23:52

VolimTz je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Preuzimaju bagavi balijanderi komplet drzavu <3
Napredujemo u svim poljima :bow:
Mosa celavi focanski krimos <3
Ja ne znam sto je ti do sada nisi napustio.
Ne smrdite jos uvijek dovljno i zbog toga se ne povlacim na vikendicu :bih:
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 20 sep 2019, 23:54

BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,pusti ih kraju.Ti ljudi da imaju nekog kredibiliteta i kvaliteta bi za sto godina uspjeli napravit bar toliko normalan klub da danas nema par miliona maraka duga,igraci bez plate,treneri nemaju sta jesti a oni bez trunke srama reketiraju klub.O kakvoj se grupi ljudi radi dovoljno govori da im grad daje milion maraka a nesposobnjakovici nisu u stanju drzati bar na nuli klub.To su jednostavno predstavnici jedne zaostale,prevazidjene,nesposobne i beztrofejne grupe ljudi u Tuzli.I pitaju se sto ljudi navijaju za TC.To nisu vrijednosti koje jedan normalan covjek moze podrzavati.To je cisti papanluk u olicenju jedne grupe ljudi koji se nazivaju navijacima SLobode.
Ne znam citas li njihovu temu u zadnje vrijeme, ali dosta realno pisu pametniji ljudi ultrasstyle, dreamer ... ovi sto se nama javljaju ovdje su okorjeli srbofili, ima fine raje kod njih na temi.
djulbastije je napisao/la:
VolimTz je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Preuzimaju bagavi balijanderi komplet drzavu <3
Napredujemo u svim poljima :bow:
Mosa celavi focanski krimos <3
Ja ne znam sto je ti do sada nisi napustio.
Ne smrdite jos uvijek dovljno i zbog toga se ne povlacim na vikendicu :bih:
Ne znam sta se yebes s nama dzaba, viza i pravac Svabija. :thumbup:
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 20 sep 2019, 23:57

Ama kad od?ebete u Podrinje onda cemo da pricamo <3
Zasto bas dvojica ne pisete arabicom?
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 21 sep 2019, 00:00

djulbastije je napisao/la:Ama kad od?ebete u Podrinje onda cemo da pricamo <3
Zasto bas dvojica ne pisete arabicom?
Kakve veze ja s Podrinjem imam ? :hmmmmm:

S druge strane, i Tuzla i Podrinje su moja domovina. Ti recimo mozes u Leskovac, jer **** ga ne dade ni Beslagic autonomiju a ne dade PL da ulete komsije nase dobre. Uglavnom te nije htjelo u zivotu, bas si baksuzan.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 21 sep 2019, 00:02

VolimTz je napisao/la:
djulbastije je napisao/la:Ama kad od?ebete u Podrinje onda cemo da pricamo <3
Zasto bas dvojica ne pisete arabicom?
Kakve veze ja s Podrinjem imam ? :hmmmmm:

S druge strane, i Tuzla i Podrinje su moja domovina. Ti recimo mozes u Leskovac, jer **** ga ne dade ni Beslagic autonomiju a ne dade PL da ulete komsije nase dobre. Uglavnom te nije htjelo u zivotu, bas si baksuzan.
Naaaaajsimpaticniji mi je @TittyGorstak aka Adweenie <3 Zeli dobrodoslicu "ljudima" u TZ :rol:
@VolimPodrinje koji je tebi kur?c :urnebes:
Ajde podrinjce balavo :wave:
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la VolimTz » 21 sep 2019, 00:05

Koji je tebi kur*c druze ? Meni sve potaman.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 sep 2019, 00:06

VolimTz je napisao/la:
BosanacGorstak je napisao/la: Momcino,pusti ih kraju.Ti ljudi da imaju nekog kredibiliteta i kvaliteta bi za sto godina uspjeli napravit bar toliko normalan klub da danas nema par miliona maraka duga,igraci bez plate,treneri nemaju sta jesti a oni bez trunke srama reketiraju klub.O kakvoj se grupi ljudi radi dovoljno govori da im grad daje milion maraka a nesposobnjakovici nisu u stanju drzati bar na nuli klub.To su jednostavno predstavnici jedne zaostale,prevazidjene,nesposobne i beztrofejne grupe ljudi u Tuzli.I pitaju se sto ljudi navijaju za TC.To nisu vrijednosti koje jedan normalan covjek moze podrzavati.To je cisti papanluk u olicenju jedne grupe ljudi koji se nazivaju navijacima SLobode.
Ne znam citas li njihovu temu u zadnje vrijeme, ali dosta realno pisu pametniji ljudi ultrasstyle, dreamer ... ovi sto se nama javljaju ovdje su okorjeli srbofili, ima fine raje kod njih na temi.
Ima svakako.Cak mi je i @beduin dosta opametnio od kad mi je zadnji put psovao i sta sve ne govorio :mrgreen: Najavio je i odlazak sa Tusnja do daljnjeg pa cemo vidjeti da ga uclanimo u TC.Ima potencijala bas kao i @salinas,latentni navijac Tuzle al tog jos nije svjestan. :kafa:

Ima normalnih navijaca Slobode,pa poznajem mnoge od tih ljudi i licno.Ovakve rasprave se nigdje ne vode kao ovdje na forumu.Problem nastane samo kad dvokorak zaboravi popit terapiju il kad sarijel popije koju brlju vise pa ovdje naprave dar mar.Vidim da se doslo cak i do handzar divizije :urnebes:

Ovdje ljudi shvataju neke stvari previse ozbiljno.Toliko mrznje,prezira i cega sve ne a jedni s drugim provode sedmice,mjesece i godine ovdje na forumu razmjenjujuci misljenja,druzeci se,podjebavajuci se i slicno.Ovo je mjesto namjenjeno za takve stvari a ne za istresanje frustracija.

Evo ja bi prvi u znak podrske za pomirenje izmedju dva kluba,napravio recimo stalu kraj Tusnja i obojio je u plavo,i nebi imao nista protiv da @sariela tu smjestimo.Il eventualno da se od nekoliko prodatih clanskih kartica financira kupovina lijekova za @dvokoraka.Trebamo se drzati zajedno,zasto ne i da se organizuje humanitarni broj za Slobodu pa da i mi nazovemo koji put. :kafa:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la gruezi » 21 sep 2019, 00:06

Zanimljivo kako ovi tuzlanski lizaci vlaskog supka sve one koji se neslazu sa njihovom raspalom ideologijom opisuju kao sda botove ... Oni nemogu slobodu stavit na noge jer ih **** kompleks manje vrijednosti tj pojede ih mrznja prema samim sebi...oni jednostavno slobodu nevole dovoljno a kako ce bilo sta voljeti kad sami aebe mrze....ali dobro ima vremena zamjenit ih za pale ili banja luku kad se stvori prilika pa nek srbi od te slobode naprave nesto kad srbalije nisu mogle....

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 21 sep 2019, 00:09

gruezi je napisao/la:Zanimljivo kako ovi tuzlanski lizaci vlaskog supka sve one koji se neslazu sa njihovom raspalom ideologijom opisuju kao sda botove ... Oni nemogu slobodu stavit na noge jer ih **** kompleks manje vrijednosti tj pojede ih mrznja prema samim sebi...oni jednostavno slobodu nevole dovoljno a kako ce bilo sta voljeti kad sami aebe mrze....ali dobro ima vremena zamjenit ih za pale ili banja luku kad se stvori prilika pa nek srbi od te slobode naprave nesto kad srbalije nisu mogle....
Ovo je doktor Dabic :tokralju:
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Avatar
BosanacGorstak
Postovi: 1174
Pridružen/a: 25 feb 2017, 14:35
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la BosanacGorstak » 21 sep 2019, 00:11

gruezi je napisao/la:Zanimljivo kako ovi tuzlanski lizaci vlaskog supka sve one koji se neslazu sa njihovom raspalom ideologijom opisuju kao sda botove ... Oni nemogu slobodu stavit na noge jer ih **** kompleks manje vrijednosti tj pojede ih mrznja prema samim sebi...oni jednostavno slobodu nevole dovoljno a kako ce bilo sta voljeti kad sami aebe mrze....ali dobro ima vremena zamjenit ih za pale ili banja luku kad se stvori prilika pa nek srbi od te slobode naprave nesto kad srbalije nisu mogle....
Ma u pitanju je manja grupica ljudi koja je vecinom sa nekom malo tezom dijagnozom.Ima ih oko 30-40 i bas ih toliko i bilo na onom skupu za spas Slobode.Dovoljno je vidjeti da su prodali 1000 karti u momentu kad spasavaju klub od gasenja da se shvati da je to jako mali dio populacije koji dijeli te "fukarske" svjetonadzore.Totalno minoran broj ljudi sto pokazuje i snaga koju imaju da nesto promjene u klubu u zadnjih 100 godina.Ne mogu cak ni skupstinu odrzati koliko su jaki,trola ih predsjednik skupstine :mrgreen:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Avatar
djulbastije
Postovi: 180
Pridružen/a: 16 sep 2019, 21:57
Lokacija: FK Titty City (opšte diskusije)
Kontakt:

Re: FK "Sloboda" vs. FK "Tuzla City"

Post Postao/la djulbastije » 21 sep 2019, 00:12

VolimTz je napisao/la:Koji je tebi kur*c druze ? Meni sve potaman.
Tako i treba mandarinice moja medena <3 Vidis da moze i fino <3
De samo svom podrinjskom dzematliji @TittyGorstak reci da zazeli „ljudima“ dobrodoslicu u rodni Bratunac (selo kraj sela kraj selinog sela i 30ak km od Bratunca)
Vajta3 <3
Brlja+krmče kao kombo u papir <3

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.