FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

benko1946
Postovi: 150
Pridružen/a: 05 maj 2018, 19:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la benko1946 » 21 sep 2019, 18:53

Kovacevic samo nek procjeni jedan penal,ne mora odbranit ja cu biti sretan.
Drugi gol Tuzle pa sta je radio Serbecic?
Lazic vise nije na svom nivou!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 21 sep 2019, 18:54

joker90 je napisao/la:Husref je kriv za poraz Sarajeva protiv Tuzla City-a u subotu sad! Loša taktička postavka i nedostatak motivacije. Nadigrali su nas, a ništa igrački nisu jači od nas, bez obzira što nam fali par prvotimaca. :!: :!: :!: :!:
Ja ovaj post napisao prije par dana kada smo se zajebavali na temi oko igre i očekivanja u Tuzli. :lol: Pa samo sjesti i plakati, a neki optimistično najavljivali neke pobjede. :mrgreen:
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
bibula
Postovi: 328
Pridružen/a: 12 mar 2016, 11:26
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bibula » 21 sep 2019, 18:55

alacious je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
bibula je napisao/la:Hoce li ovi sto su pisali grafit i vrsili prisitak da husref ostane sad pisati protiv njega?
Ma jok, trebali bi podrzati likove koji natrpavaju klub sa Guzinama i slicnim panjevima.
Svi su krivi, samo on ne.
Sta je tu je.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 21 sep 2019, 18:56

Ovim idiotima Azmir obećao premije ako nas dobiju, ima li kod nas kakvih bonusa, premija, ili samo ove naše prate lgbt dešavanja i to na fb komentarišu?
Bahati, bahati Željkan!
1946

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 21 sep 2019, 18:56

Lijepo je biti navijac Sarajeva zadnjih par sedmica. :o :o :o
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 21 sep 2019, 18:57

Pored velicine koju ima FK Sarajevo, istorije, armije navijaca.. rec da je neko drugi silno motivisan a mi kao eto nismo iz nekog razloga.. sramota.

Koliko god neki igraci il neko drugi bili ljuti na Husrefa il obrnuto, svi i dalje primaju plate. Nek svoje je*ene probleme rijese izmedju sebe a ne na terenu i preko nasih ledja...

Kakav je to ku*cev profesionalizam sakrivat se na terenu, fol proigrat zadnjih 10 minuta, isto k*te mlohave..

Boli me ku*ac za izgovore i objasnjenja.. Hocu odgovornost i borbu na terenu, ako ne moze vidimo se...
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 18:58

joker90 je napisao/la:Ovim idiotima Azmir obećao premije ako nas dobiju, ima li kod nas kakvih bonusa, premija, ili samo ove naše prate lgbt dešavanja i to na fb komentarišu?
Dobili su seate zar bi i premije jos

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 21 sep 2019, 19:00

ElCartel11 je napisao/la:Kao sto sam neki dan napisao previse smo nonsalantno usli u ovu sezonu i ovo su rezultati.

Nikad mi nece biti jasno, da kad god osvojimo titulu iducu sezonu se zajebavamo i eto samo da odigramo tu sezonu pa kako god zavrsi, mjesto da stisnemo jos jace i da klub napreduje u tom pogledu.
Izgleda ce nam i ova sezona biti kao i ove dosadasnje posle osvojenih titula, patnja, nonsalatnost, 2-3 struje koje vuku na svoju stranu, klanovi itd.
Nikada u sezoni, nakon osvojene titule, nismo ni Evropu izborili

Avatar
ado-hz
Postovi: 3401
Pridružen/a: 25 dec 2009, 22:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ado-hz » 21 sep 2019, 19:01

Jel mislite da je toliko daleko od istine da igraci bojkotuju Husrefa???
Evo ja necu da kazem ni da je tako niti da nije...nemam pojma, al da li je to zaista moguce pitam se???

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:01

A ovde su se od igraca prosle godine pravili mega zvijezde ,a da je tako ne bi se vamo vracali u 25 godini ni jedan ,kad se pomirimo da smo bara bara sa igracima kao sisoja siti lakse ce biti ,onaj nije imao mjesta u slaven belupu i nakon sezone u kukuruz ligi proglase ga igracinom,kapitalcem a vidjesmo na kraju potraznju i cifre za iste
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 21 sep 2019, 19:03, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 21 sep 2019, 19:02

Ova sezona me previše podsjeća na Čelsijevu sezonu 15/16. Poslije osvojene titule, pola igrača nije na svom nivou. Velkoski i Ahmetović su nekad mogli bit ubojiti tandem lige, više nisu. Kovačević je bukvalno Courtois, imao jednu strašnu sezonu a sad kroz uši prima, kajat ćemo se izgleda što ga nismo dali za taj milion. Pored njih, ni Lazić nije na onom nivou od prošle sezone, kao ni Hebib (koji nikad nije ni bio na nekom nivou al eto).
Musemić je naš Mourinho, velikan kojem je ostalo samo ime. Vratio se on s tom duplom krunom al vidimo da nije to to, baš kao spomenuti Portugalac koji je postao medijski klaun. Nama treba remont, veliki remont, od stručnog štaba do 7-8 igrača. Treba nam jedan prelazni rok nalik na one od prije 6-7 godina kad 10 igrača ode iz kluba a drugih 10 dođe.
Riješit se Šišića, Mustafića, Velkoskog, Guzine, Dupovca, Kurdića, Hodžića, Ahmetovića iz poštovanja samo preselit na klupu. Dovest pojačanja, dovest igrače kakve smo doveli sa Ibrakovićem. Nabacat imena, masno ih platit i uz igrače koji treba da se vrate, na mišiće iznijet sezonu do kraja. Očito da ne znamo drugačije, ne znamo sistematski, nikad nećemo bit Fergusonov Junajted, uvijek ćemo bit mrtvi Čelsi i na silu gurat sve.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 21 sep 2019, 19:05

VratiloSeZlo je napisao/la:
joker90 je napisao/la:Ovim idiotima Azmir obećao premije ako nas dobiju, ima li kod nas kakvih bonusa, premija, ili samo ove naše prate lgbt dešavanja i to na fb komentarišu?
Dobili su seate zar bi i premije jos
Kad ti 20 clanova kluba ide po Evropi o trosku kluba da "podize image kluba" nije nista ostalo za igrace i bonuse.
Gdje je zadnji vezni ? Nisu ga nasli od smijeha.
Ako je ovo "iskorak" nakon duple koji nam je klub planirao nek se svi odgovorni u klubu zapale.

Sta cemo nakon poraza od Borca ?

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:07

emir79 je napisao/la:
bibula je napisao/la:Hoce li ovi sto su pisali grafit i vrsili prisitak da husref ostane sad pisati protiv njega?
Ma jok, trebali bi podrzati likove koji natrpavaju klub sa Guzinama i slicnim panjevima.
Tako je.
Husref je insistrirao na Guzini. Iako smatram da je on dobar igrac, zbpg cega se dohvacas momka koji nije igrao?

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:08

@kengur
Diraj ovde sve samo nemoj tih 20 clanova ima ti ovde uhljeba kojima odgovara sve dok je ona tu a neki su se uvalili u kamp i pricaju da su Hz rak rana kluba ...ali svemu ima kraj sa strpljenjem kad opet budu bjezali kao elvir po gradu nek ih brane ti uhljebi nikakav problem
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 21 sep 2019, 19:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 21 sep 2019, 19:09

Dok se pobjeđuje, a igra nikakva, nas par pojedinaca to kritikuje, a ostali hoće da nas razgule. A sad teferič :rol:
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Samozdravlje
Postovi: 7748
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 sep 2019, 19:12

Ne bio im u kozi u srijedu protiv Borca . Mogu biti krivi Uprava i Musemic , ali igraci moraju davati max. Pobi se , 3 crvena .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
kanarinac
Postovi: 2735
Pridružen/a: 28 jun 2011, 22:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kanarinac » 21 sep 2019, 19:12

Ma najgore je od svega sto mi navijaci,nikakvih info nemaml iz kluba,zasto,kako,nije problem izgubiti,ljudi gubbi I Barselona,ali. Mene boli pristup I kurcobolja njih svih,ovo mi je danas izgledalo,kao kad ja dodjem na posao pa kazu imas to da uradis,a ja kazem.ma boli me **** do 3 pa sta bude,e tako mi je danas izgledalo izadjimo ovih 90 min ko **** sve,a moj brigadir tj nas Husref se smije I kaze,ma boli me **** ja ovde radim 35 godina meni nmg nista,ja sam ovde bog,izgradio ovo,samo vi nmjte radit,lako je vas rastjerati,ja cu opet dobit platu vecu nego vi I ide osmijeh ala Husref
Samo Sarajevo

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:12

Kakve veze imaju zaposlenici kluba sa nasom igrom na terenu?

Trebate reci da igraci i trener imaju sve sto zinu...
Jel to Husref ne zna postaviti postavku bez tih 20 uhljeba kako vi kazete ili?

Sta vi sve necete izmisliti da bi opravdali jedinog uhljeba u klubu...

Nasa najbolja utakmica je prva protiv Celtica... Pametnom dosta da se vidi da idemo silaznom putanjom.
Jel to trebamo docekati da pod dodirnemo da bi se nesta promjenilo?

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 21 sep 2019, 19:14

VratiloSeZlo je napisao/la:@kengur
Diraj ovde sve samo nemoj tih 20 clanova ima ti ovde uhljeba kojima odgovara sve dok je ona tu a neki su se uvalili u kamp i pricaju da su Hz rak rana kluba ...
Znam, zato i kazem a sad ce pseta koja po zadatku ovdje pisu da se jave. Ne brini ima ih bar 5-6.
Jedni panicno brane Husrefa a ovi drugi blate Husrefa i igrace da bi opravdali upravu.
Plus ona "Imamo mi sefa i samo u njega gledamo".

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 21 sep 2019, 19:15

Zip je napisao/la:Kakve veze imaju zaposlenici kluba sa nasom igrom na terenu?

Trebate reci da igraci i trener imaju sve sto zinu...
Jel to Husref ne zna postaviti postavku bez tih 20 uhljeba kako vi kazete ili?

Sta vi sve necete izmisliti da bi opravdali jedinog uhljeba u klubu...

Nasa najbolja utakmica je prva protiv Celtica... Pametnom dosta da se vidi da idemo silaznom putanjom.
Jel to trebamo docekati da pod dodirnemo da bi se nesta promjenilo?
:thumbup:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pitar6785 i 45 gostiju.