FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 21 sep 2019, 19:33

Samozdravlje je napisao/la:
bordopoeta je napisao/la:
Testo je napisao/la:
sesar je iniesta za mustafica i velkoskog.
crnkic ronaldinjo za milanovica, sisica.

U pravu si, vala, i za jednog i za drugog (a i za trećeg i četvrtog).
Samo da igraju kod nas , mi bi danas fasovali 6 kom. Razumijem te , ali smo ih tjerali vise od Sisica, Milanovica,Guzine . Kad budemo igrali protiv ove 3 zadnje nabrojanih isto cemo govoriti kao za Sesara i Crnkica sto smo govorili . :thumbup: To je usud FKS . Sta je rjesenje ? :urnebes:
Dobri moj samozdr. ne znam šta bih ti rekao, nisam više pametan, ali ne mogu da shvatim ovu bezmudu (varam li se) igru naših igrača :problem:

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:34

belosevic28 je napisao/la:Sve si rekao ovim postom. Prije svega nigdje nisam uvrikedio ni tebe ni tvoje bozanstvo Hisrefa. Sto se utakmica i broja utakmica tice, zna me bar 30tak ljudi odavde i znaju gdje sam i koliko puta isao. Sto se tuce tuca, garantujem ti da ih imas vise od mene jer ja fudbal pratim zbog igre, sporta i svega sto fudbal jeste, a ne da bi se s nekim tukao...
**** te husref a ti njega prije da je tebi curguzu zipu i onom uhljebu u kampu bozanstvo u vidu lgbt uprave ,oni su se najvise potresli,veceras sabra odma organizuje neke lezbacke orgije uz pomoc sfk da se dohaviza od ovakvog soka
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 21 sep 2019, 19:36, ukupno mijenjano 1 put.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 21 sep 2019, 19:35

Mrs stoko sitnog zuba!
A sad o utakmici
Losa utakmica, lose pripremljena, vodjena. Nema igre u vezi, nema niko da se nametne da mi vodimo a ne nas da vode. Ulaskom rahmana malo se to popravilo ali nedovoljno. Okrenut se borcu i idemo dalje.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 21 sep 2019, 19:36

Cemu vrijedjanje ako su argumenti na vasoj, tj Husrefovoj strani?!
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 21 sep 2019, 19:38

Historicar je napisao/la:
Zip je napisao/la:A i ti sefe se smij, boli tebe qurac sto je danas nekome srce preskocilo...Kao i vi igraci... I svi ostali....

Boli Husrefa qurac, on je sad negdje na večeri sa Husićem.Nadam se da će mu uprava u narednih par sati uručiti otkaz, kao i onom idiotu Dženisu Čosiću
A mozda je i Sabra sa njima , pa i Jahic . Mozda su i svi igraci zajedno na janjetini . Samo se mi navijaci necemo naci na prijateljskoj kahvi .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:39

Osttribine je napisao/la:Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.
Ekipa za razliku od prosle godine...
Zadnja linija nam iste kvalitete ako nije ni bolja... Mujakic otisao, tu je Serbecic... Letic-Halilovic(pidro je bio vise povredjen)
Zadnja linija bez Stanojevica... Navala ista, sem Tatar Milanovic...

Znaci ekipa iste ili slicne kvalitete kao i prosle godine... I sad mene treba neko da ubjedjuje da je normalno gubiti od komsija sa pet golova, gubiti od Tuzle, igra ravna qurcu... I nista vise....

Dajte ba ljudi... Da pogledamo istini u oci...
Nismo doveli van serijske igrace, al nismo ih ni prodali... Ista ekipa, sa malim promjenama....
Ako su to male promjene takve da je razlika u igri ne mala, nego drasticno velika... Onda nzm... Motaj kablove...

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 sep 2019, 19:41

:bow:
Osttribine je napisao/la:Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.
Sto lazes za plate. Ja slijep svojim ocima ne vidim jel?
30.8. Legle plate, prije vremena! Tu pricu husrefizirajte po carsiji na shishi, nemoj nama ovde..a vidim adresari opet po forumu
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 21 sep 2019, 19:42

Igrajte se fino...
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:42

VratiloSeZlo je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Sve si rekao ovim postom. Prije svega nigdje nisam uvrikedio ni tebe ni tvoje bozanstvo Hisrefa. Sto se utakmica i broja utakmica tice, zna me bar 30tak ljudi odavde i znaju gdje sam i koliko puta isao. Sto se tuce tuca, garantujem ti da ih imas vise od mene jer ja fudbal pratim zbog igre, sporta i svega sto fudbal jeste, a ne da bi se s nekim tukao...
**** te husref a ti njega prije da je tebi curguzu zipu i onom uhljebu u kampu bozanstvo u vidu lgbt uprave ,oni su se najvise potresli,veceras sabra odma organizuje neke lezbacke orgije uz pomoc sfk da se dohaviza od ovakvog soka
Kakve veze ima ko je kakve orijentscije sa igrom na terenu :lol: :lol:

To su ti argumenti za Husrefa... Samo yebi od do...bit ce to dobro...
Vidi se kome je uzor trener koji ne zma dvije recenice reci a da od tih nije neka koja yebe nesto :lol:

Avatar
alacious
Postovi: 4307
Pridružen/a: 12 nov 2009, 21:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alacious » 21 sep 2019, 19:43

Evo opet ovih ljutih navijaca :rol: :rol:

Nisu se dugo brojevi i profili trazili :hmmmmm:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 19:44

POVLAČIM sve što sam pisao pozitivno o Milanoviću. Bio sam uvjeren sa će biti odlično pojačanje.
Prevarih se, mentalni patuljak, igrač za Krupu, GOŠK.. dobar igrač ali zbog glave, samopoudanja, svog karaktera ne može igrat za Sarajevo, to je pokazao do sad. Nije dorastao. Bilo je takvih igrača dosta.

Šišić, majko moja šta je ono? Jesul ovi u stručnom štabu normalni? Kako on može biti fudbaler? Sramota je da takve igrače imamo u rosteru.

Naša vezna linija sa Velkoskim, Mustafićem, Đokanovićem je NAJLOŠIJA u cijeloj ligi, CIJELOJ LIGI. Ne pretjerujem. Ohladila se glava koliko toliko.

Nabijem na qrac i Hadziju i stručni stab sto nisu doveli zadnjeg veznog nakon povreda.

Do ovog kola au bodovi bili OK, moglo se svemu progledat kroz prste zbog bodova ali od danas bodovi nisu zadovoljavajuci niti tabela. Borac i Mladost su sad pod MORANJEM.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 21 sep 2019, 19:44

Glavni argumenti za Husrefa su yebeni SEATI... :lol: :lol:

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 21 sep 2019, 19:45

J.bem , Husrefa, igrace i nase navijace. Kar.ina smo mi od navijaca, ovakvi ste bili , na pocetku prosle sezone i sta bi na kraju. Ne mozemo odmah sve rusiti. Nekada treba biti strpljiv. Hocete mijenjati, ispijate kahve a osvajacu duple krune, dodje 2 milje na utakmicu. :puke: :puke:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 21 sep 2019, 19:45

Jarane ohladi malo, trener ne zna, nije ni znao, da zna ne bi cijeli zivot bio u pl
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 19:47

Sad bi dao i Mustafića i Đokanovića i Kurdića za SESARA.
U tom paketu bi dao i Velkoskog za Crepulju. Staklenog Crepulju.

Vezni red = MOTOR EKIPE.
Motora nemamo, duplu smo uzeli zahvaljujući: Adukoru, Stanojeviću, Crepulji, Kapiću, Rahmanoviću, Tataru.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
OsmanhodzicBuco
Postovi: 1925
Pridružen/a: 26 sep 2015, 21:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la OsmanhodzicBuco » 21 sep 2019, 19:48

E čuj Cosica, kaže ostaje ŽAL. Za čim bolan žal? Jesil toliko glup ili ne smijes da budeš pametan?

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 21 sep 2019, 19:49

Sramota je ovakva igra i ovakvo vođenje kluba u svim segmentima nakon duple i toliko prihoda. Sramota.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Osttribine
Postovi: 2778
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 21 sep 2019, 19:49

Zip je napisao/la:
Osttribine je napisao/la:Bitno je da plate "idu" upss, ne idu, kako kaze Sabra na onom druzenju imamo problema sa transakcijom novca iz Vijetnama. Vjerujem da je i to jedan od razloga za ove lose partije. Od ovih pojacanja samo se Šerbečić pokazao, a ovo ostalo talasika realno, nikakav pomak nismo dobili u ovom Milanovicu i Leticu. Ne znam, nazalost bojim se da ce i ova sezona biti kao i sve one nakon šampionskih, turbulentna. Ruku na srce i na Koševu se provlacimo, nikakve igre nemamo i obzirom na igru imamo i dobar broj bodova.
Ekipa za razliku od prosle godine...
Zadnja linija nam iste kvalitete ako nije ni bolja... Mujakic otisao, tu je Serbecic... Letic-Halilovic(pidro je bio vise povredjen)
Zadnja linija bez Stanojevica... Navala ista, sem Tatar Milanovic...

Znaci ekipa iste ili slicne kvalitete kao i prosle godine... I sad mene treba neko da ubjedjuje da je normalno gubiti od komsija sa pet golova, gubiti od Tuzle, igra ravna qurcu... I nista vise....

Dajte ba ljudi... Da pogledamo istini u oci...
Nismo doveli van serijske igrace, al nismo ih ni prodali... Ista ekipa, sa malim promjenama....
Ako su to male promjene takve da je razlika u igri ne mala, nego drasticno velika... Onda nzm... Motaj kablove...
I sta je po tebi rjesenje, Husrefa otjerati, Upravu ili koga vec ? Mene interesuje FK Sarajevo, u tim vasim raspravama za i protiv Husrefa ne ucestvujem, puca mi za njim, dok rezultata ima podrzacu svakog trenera, kad ne ide, oca bih rodjenog otjerao sa klupe. Husref je proslu sezonu imao rezultat koji bi da je recimo ostvario Marinovic bio opjevan u pjesmama da se ne lazemo. U ovoj sezoni nesto ne stima, ne bih iskljucio mogucnost ni da su igraci nezadovoljni jer im plate kasne, to je znaci javno receno na onom druzenju. To kasnjenje opravdavaju tim transferom novca iz Vijetnama. Iskreno bojim se sad i kojeg kiksa na Koševu jer ova "igra" ne obecava.

Avatar
MaroonBjelave
Postovi: 4473
Pridružen/a: 18 jun 2018, 13:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MaroonBjelave » 21 sep 2019, 19:49

Ima li gdje Morte zivog?
Ostajte mi čile i vedre
Moje Bjelave...
Vratit ću vam se ja...

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 21 sep 2019, 19:49

alacious je napisao/la:Evo opet ovih ljutih navijaca :rol: :rol:

Nisu se dugo brojevi i profili trazili :hmmmmm:
Opet cete doci na grbavicu u kop tih ljutih navijaca i sramezljivo pjevati jedan je od nas ,tada pustite taj jezik pa vidite u kojem ste broju :plac:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: kogmagie46, supervizor i 61 gost.