FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

saltcrew
Postovi: 286
Pridružen/a: 09 apr 2019, 23:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la saltcrew » 22 sep 2019, 11:05

Jos kad vidim da se raspravljate o klubu koji postoji jedno ljeto i "navijacima"koji do jucer nisu znali da 11 igraca igra onda bolje da se ugasimo
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 sep 2019, 11:08

costacurta08 je napisao/la:
sviunapad1010 je napisao/la:I u drugim klubovima se duguju plate pa nema štrajka igrača. Mada podržavam igrače i trebaju biti plaćeni po ugovoru, ali vala i Perica ga sere momacki. Ispade on najveći navijač Slobode a nije to bas tako. Ovo od njega je napad je najbolja odbrana. Sto se tiče prodaje utakmica ima mjesta za sumnju i elemenata.
Perice svaka čast ali termini pi.ša i slično idi negdje drugo pa to piši brate mili. Ako budu protesti i akcije mi Perice ćemo ici zbog svog kluba na te proteste a ne zbog tebe Pero niti bilo kojeg drugog igrača.
Sa takvim navijačima ovaj klub i nezaslužuje bolje nego što mu je trenutno.
Negodi kad kritikuju igrači, ne valja Azmir, savez se okomio na Slobodu, sudije nam krive, seljaci iz Podrinja i Simin Hana, Ahmetović kloc, Pirić smrad, Ordagić seljober, Krpa otac pa onda majmunčina..........
Alo!? Jel uočavaš neku nelogičnost? Da ti pomognem, da ti skratim muke, samo smo mi krivci, mi smo dozvolili da nas jebu i neka nam je ovako. Sve dok nam bunare buši Bijljinska firma, Neolitsko naselje :lolno: rekonstruišu iz Užica odakle su nam uvalili i "japiju" za 200k KM, iz Srbije nam dovode igrače u OKK i FK samo istrošene ****, a istovremeno se milioni izdvajaju iz budžeta i misteriozno nestaju bez da iko qrcom mrdne, položi račune i odgovara.
Što ti je Pero kriv što traži svoje?
Šta me boli hašim ima li plata u drugim klubovima, ali da ti i to kažem, ima itekako burazeru i ne samo plata nego i infrastrukture i svega drugog što treba da ima jedan prosječni evropski klub. I to još imaju 4 puta manje novca iz budžeta. Imaju sponzore, menadžere, omladinski pogon........ al što ja to tebi i takvima pričam,
**** sistem u kojem se možeš zadužiti 4 miliona KM i samo proglasiti stečaj, dodaš jedno slovo u ime npr OKK i nastaviš hapati ko da ništa nije bilo.
Samo okriviš Sarajevo, sudije, sindikat, igrače, Azmira, seljake..........i boli te qWac
Moglo je nekada više nema okk i ofk druže. A ti si pobrkao lončiće opasno sa mnogim ovdje navedenim konstatacijama.
Niko nije veći od kluba ni uprave ni igrači. Mi kao simpatizeri i navijači ako im i sada to dopustimo neka se ugasimo i zdravo. I uprava i igrači trebaju da rade dio posla zbog kojeg su u klubu a posto trenutno ne rade trebamo sve takve rastjerati i mi kao navijači ih popi.šati.
Dok to ne bude neće biti bolje :salut:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sloboda1921
Postovi: 237
Pridružen/a: 30 dec 2018, 21:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sloboda1921 » 22 sep 2019, 11:33

wobly92 je napisao/la:Najjači su ovi "rekla-kazala", on čuo neki kao prodavali, i sad to moderno pričati.
Il si neka talašika iz uprave pa ih braniš, il si stvarno naivan.
Ne branim ja nikog, al jednostavno sam imao povjerenje i danas ga imam u ovaj UO koji nije došao svojom voljom. Ako hožeš da ti kažem ja sam prestao vjerovati u boljitak Slobode kada sam vidio onaj NJUO koji se sastao kod Jasmina kada je Azmir otišao. Nema puno ljudi u Tuzli i inače koji su raspoložni uložiti novac u Slobodu - razlog smo mi navijači.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 11:48

Tuzlak kakav je to argument svi na kraju dobiju svoje...
Idi ti medjede 3-4 mjeseca na posao bez marke, ili ti da 10 posto od plate i kaze jbg dobices.
Prevoz, pa moras da jedes pa porodica racuni zivot....Da li si normalan.
Neka se ljuti ko hoce ja podrzavam igrace a nesposobnoj upravi yebem mater.
Ostavite Peru na miru nikakve dokaze nemate blatite cojka a uprava da ima davno bi ga tuzili.

Azmir nam ne treba nikada vise tamam se ugasili. Usta ga yebem.
Ja za svoju Slobodu navijam ko god je na celu kluba i nastavit cu ali za mene on je **** i necovjek i mrs
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

costacurta08
Postovi: 504
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 22 sep 2019, 11:53

tuzlak1987 je napisao/la:
costacurta08 je napisao/la:
Sa takvim navijačima ovaj klub i nezaslužuje bolje nego što mu je trenutno.
Negodi kad kritikuju igrači, ne valja Azmir, savez se okomio na Slobodu, sudije nam krive, seljaci iz Podrinja i Simin Hana, Ahmetović kloc, Pirić smrad, Ordagić seljober, Krpa otac pa onda majmunčina..........
Alo!? Jel uočavaš neku nelogičnost? Da ti pomognem, da ti skratim muke, samo smo mi krivci, mi smo dozvolili da nas jebu i neka nam je ovako. Sve dok nam bunare buši Bijljinska firma, Neolitsko naselje :lolno: rekonstruišu iz Užica odakle su nam uvalili i "japiju" za 200k KM, iz Srbije nam dovode igrače u OKK i FK samo istrošene ****, a istovremeno se milioni izdvajaju iz budžeta i misteriozno nestaju bez da iko qrcom mrdne, položi račune i odgovara.
Što ti je Pero kriv što traži svoje?
Šta me boli hašim ima li plata u drugim klubovima, ali da ti i to kažem, ima itekako burazeru i ne samo plata nego i infrastrukture i svega drugog što treba da ima jedan prosječni evropski klub. I to još imaju 4 puta manje novca iz budžeta. Imaju sponzore, menadžere, omladinski pogon........ al što ja to tebi i takvima pričam,
**** sistem u kojem se možeš zadužiti 4 miliona KM i samo proglasiti stečaj, dodaš jedno slovo u ime npr OKK i nastaviš hapati ko da ništa nije bilo.
Samo okriviš Sarajevo, sudije, sindikat, igrače, Azmira, seljake..........i boli te qWac
Naveo si jedan veliki niz pogresno povezanih stvari ili netacnih stvari. Uz to prebacio kompletnu krivicu na ljude koji nisu nista krivi, a neke koji su stvarno krivi od igraca, bivse uprave samo jednostavno oprao i napravio andjele od njih. Kao i uvijek sto radis.
O ovome ti ja pričam.
Tako možeš razmišljati samo ako imaš nekog interesa od ovakvog stanja u klubu.
Ja sam ovako pričao od kako sam se registrovao na forum. Svi vjetrovi u ovom gradu pušu iz istog smjera. Sav pičvajz je u režiji istih ljudi, a oni samo laju na zvijezde, pljuju po drugima kako bi prikrili svoj kriminal.
Ima ljudi koji na indirektan način imaju koristi, od onih kojima je omogućeno da prodaju pivo i sokove do onih koji dobijaju milione za neke faze izgradnje nekih tribina, šipova, tartan staza, vodenih pumpi, asfaltiranja..... njih je 10%, zajedno sa penzionerima kojima je jedina briga da je salinitet jezera 35g/l. A šta je sa ovih ostalih 90%?! Šta je sa nama?!
I mi smo popušili fol da ako hoćeš da nešto promijeniš da si "Sisojin", Kukin, Begin. Pa bolje šutiti jer ne opra te Jala ako ti prikače da si Zeleni. Hebe mi se ba za Azmira da se razumijemo ali hajte budite fer. Pa ovog shupka si vidio samo jednom ili dva puta na utakmici pred izbore, kad je više igdje viđen na utakmicama Slobodr, a da ima pojma o čemu se radi, koji sport je u pitanju?!
"Utakmice Evropske unije"!! :facepalm:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 22 sep 2019, 11:55

Sviuodbranu je napisao/la:Tuzlak kakav je to argument svi na kraju dobiju svoje...
Idi ti medjede 3-4 mjeseca na posao bez marke, ili ti da 10 posto od plate i kaze jbg dobices.
Prevoz, pa moras da jedes pa porodica racuni zivot....Da li si normalan.
Neka se ljuti ko hoce ja podrzavam igrace a nesposobnoj upravi yebem mater.
Ostavite Peru na miru nikakve dokaze nemate blatite cojka a uprava da ima davno bi ga tuzili.

Azmir nam ne treba nikada vise tamam se ugasili. Usta ga yebem.
Ja za svoju Slobodu navijam ko god je na celu kluba i nastavit cu ali za mene on je **** i necovjek i mrs
To jesu problemi trenutni (mada oni sigurno ne gladuju, vec su puni para ali nije ni bitno, druga situacija potpuno jer prosjecan covjek radi za prosjecnu platu, a oni za bogovsku) ali sta cemo sa Slobode. Oni znaci gube bodove, ostvare ocajne rezultate i na kraju sezone samo dignu tuzbu i uzmu ono sto su i potpisali. Pusti to da su i oni cisti, oni vec sada svi mogu da raskinu ugovore ali su svjesni da ne mogu na bolje. Ima tu taktiziranja i sa njihove strane, ima i pokvarenih igraca koji ce odraditi posao za druge klubove. Treba jedino da nas zanimaju bodovi, a ostalo su igrice.

Avatar
infected
Postovi: 116
Pridružen/a: 14 jul 2018, 21:26
Lokacija: Barranquilla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la infected » 22 sep 2019, 11:57

Mi smo najgora sorta i to ona vecina sto se deklarise kao Carsija, a nemaju nista ''carsijskog osim mjesta rodjenja. Fuj smo svakako.
I Pero je bog za 90% vas koji se nazivate navijacima.
mosa zlatu mosa bodaslo

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 12:04

tuzlak1987 je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Tuzlak kakav je to argument svi na kraju dobiju svoje...
Idi ti medjede 3-4 mjeseca na posao bez marke, ili ti da 10 posto od plate i kaze jbg dobices.
Prevoz, pa moras da jedes pa porodica racuni zivot....Da li si normalan.
Neka se ljuti ko hoce ja podrzavam igrace a nesposobnoj upravi yebem mater.
Ostavite Peru na miru nikakve dokaze nemate blatite cojka a uprava da ima davno bi ga tuzili.

Azmir nam ne treba nikada vise tamam se ugasili. Usta ga yebem.
Ja za svoju Slobodu navijam ko god je na celu kluba i nastavit cu ali za mene on je **** i necovjek i mrs
To jesu problemi trenutni (mada oni sigurno ne gladuju, vec su puni para ali nije ni bitno, druga situacija potpuno jer prosjecan covjek radi za prosjecnu platu, a oni za bogovsku) ali sta cemo sa Slobode. Oni znaci gube bodove, ostvare ocajne rezultate i na kraju sezone samo dignu tuzbu i uzmu ono sto su i potpisali. Pusti to da su i oni cisti, oni vec sada svi mogu da raskinu ugovore ali su svjesni da ne mogu na bolje. Ima tu taktiziranja i sa njihove strane, ima i pokvarenih igraca koji ce odraditi posao za druge klubove. Treba jedino da nas zanimaju bodovi, a ostalo su igrice.
Covjece jel se drogiras....
Njima je Sloboda izvor para a ne prva ljubav.
To sto ti pricas bi moglo da imaju plate doprinose, uslove normalne.
Pa ih rebnes po dzepu jednu platu za lose igre. Ovako mozes im popusiti samo.
Kada smo ispali onaj mamlaz kaze kaznio svakog igraca sa 20 000 ...Sjecas se. I onda dodje Joge i naplati opet. Znaci gluposti pises.
Igrac osvajao trofeje u Realu ili kuburio u Rekreativu....HOCE PLATU
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 sep 2019, 12:07

Drogira se ljepilom, hem je psihicki lokalno ugrozen.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 sep 2019, 12:41

Lik brani ove ljude, tu se nema dalje šta diskutovati.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 22 sep 2019, 13:46

Probisvjet je napisao/la:Drogira se ljepilom, hem je psihicki lokalno ugrozen.
Pikal se udisanje plina iz upaljaca :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 13:56

Sta se ceka stoko lopovska zakazujte skupstinu mjenjajte statut cak i da nadjete sada 300 000 km nije bitno ovakav sistem ne ide....Radite nesto kurevicu sve vam lezihljebovicko yebem
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
harry_90
Postovi: 19786
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la harry_90 » 22 sep 2019, 14:49

Ocekujem uskoro da Pero postane izdajnik jer trazi platu,opasna sdp masinerija,svi su krivi osim gradske vlasti koja godinama gleda kako se klub srozava i sutila je,postavlja svoje poltrone i klub guraju u jos veci ambis !!!
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

klma1
Postovi: 1716
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 22 sep 2019, 15:13

ne kontam sazoveš skupštinu i kažeš mi nemamo para za Premijer ligu nismo uspjeli naći sponzore, ne znamo i de da vidimo ima li ko šta kakvu ideju. A ovo neisplaćivanje plata je dno dna...do kraja sljedećeg mjeseca isplati pare. Pogotovo što si razgovarao sa igračima i snižavao. Ili je ovo klasična Sloboda priča neka igraju na teku kad mi odemo tražiti ćemo da grad pokrije dug...Iskreno sve bih ja njih potjero na ulicu. Raspisao tender za stadion pa neka ga kupi Azmir i neka igra boli me ****. Ma nek ga kupi onaj iz Livnice zaboli me. **** ti više pametovanje...Samo gledaju kako da iskamče koju još marku...I dalje ne kontam da klub koji dere tolike pare iz budžeta naplaćuje treninge djece...**** li vas tranša sve odreda, i one koji je daju i one koji je troše i one koji bi da je troše...A za ove naše navijačke prostitutke nemam riječi. Ali dobro zbog takvih ljudi i jest Sloboda tu gdje jest, vazda se povijali kako vjetar puše.
& $ ?

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 sep 2019, 15:14

harry_90 je napisao/la:Ocekujem uskoro da Pero postane izdajnik jer trazi platu,opasna sdp masinerija,svi su krivi osim gradske vlasti koja godinama gleda kako se klub srozava i sutila je,postavlja svoje poltrone i klub guraju u jos veci ambis !!!
Druže uprave su nas dovele u ovo stanje i to niko ne spori. Igrači zaslužuju plate ali ako nema plata imaju mogućnost da nakon 3 mjeseca raskinu ugovor i idu gdje ima i jos im moramo platiti sve sto smo dužni. Prema tome Pero ni ostali nikako ne mogu biti žrtve jer imaju mogućnost da jednostrano raskinu ugovor i naplate sva potraživanja. Nije u redu da ne rade svoj dio posla trebaju otići i gotovo jer nije fer da štrajkuju i povećavaju dug kluba prema njima. Svi koji ne rade svoj dio posla u klubu uprave ili igrači trebamo ih nabiti s noge na nogu. A yebem svim upravama sve po spisku i sve nesposobno jer se prihvate i samo čekaju da padnu pare s neba.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 sep 2019, 16:56

Beduin je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Drogira se ljepilom, hem je psihicki lokalno ugrozen.
Pikal se udisanje plina iz upaljaca :urnebes:
Jasta da se pika. BIC i ZIPO su mu omiljena formacija poslije ljepila. :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la wobly92 » 22 sep 2019, 18:46

slika
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Avatar
infected
Postovi: 116
Pridružen/a: 14 jul 2018, 21:26
Lokacija: Barranquilla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la infected » 22 sep 2019, 18:59

wobly92 je napisao/la:slika
Kakva fotka, Azmir omogucio pun stadion da Djasko ima za ''profilne. Poslije popio kafu sa Batom iz SDA pa nas nagovori sve da mu okrenemo ledja(Azmiru).
Sutra kad bi Tuzla City igrao ligu prvaka, znamo ko bi bio u lozi kraj Azmira i divizija S. Han na predizbornim Djaskinim bilbordima.
mosa zlatu mosa bodaslo

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 22 sep 2019, 19:18

wobly92 je napisao/la:slika
Bolje da je stavio volovska kola koja su ga dokotrljala u Tuzlu, yebem im kolomast oko tockova. Yebo mu Leonjid Breznjev kolijevku.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 22 sep 2019, 19:38

Covjek vlada gradom sa malo jacom podrskom od 20 posto gradjana.
Na izbore izaslo oko 48 posto(vise manje)..Znaci mi smo krivi jer smo pasivni.
A i trenutno nema adekvatnog konkurenta.
Mada licno bi glasao za bilo koga trenutno samo njega da nema. Frajer umislio kada on ode nema ni Tuzle
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.