FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Gomis99
Postovi: 597
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 22 sep 2019, 17:26

I pitanje za Emira Hadzica . Koja je to referenca bila odlucujuca u izboru Milanovica u odnosu na Miljana Govedaricu. Govedarica je bio besplatan i u to vrijeme u zadnjih sedam kola dao sedam golova za Zvijezdu 09 kao prebrzo krilo. A Krupa za koju je Milanovic igrao je ispala iz lige i placeno je 80hiljada za njega. Uz to Govedarica ima 25 a Milanovic 27 godina. Eto samo obrazlozenje . Nista vise. Ja ne znam njegov radijus krtanja i trazenja igraca. Al hej Lokomotiva Zagreb dovede Sammira. Zrinjski Ibaneza. Zeljo Stilica . Sve majstori. I da ne nabrajam. Mi fol obestecenje placamo.

Beton
Postovi: 2616
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 22 sep 2019, 17:33

Orangina85 je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
Laznjak je napisao/la:Pred prostorijama kluba osvanuo je grafit s natpisom "Za sve vas Husref Musemić je Sarajevo!"
Napredujes,
Na koga se mislilo u "grafitu"?
Sta je uzrok pisanja ?
Za koga je Husref Sarajevo? ( Hus nije Sarajevo, vec je u odnosu na njih toliko velik da je Sarajevo ) Nismo mi manijaci, da nam parole i grafiti nemaju nikakvog smisla ili neku debelu podlogu pisanja iste.
Jedno je kad ti lazes da je napisano da je Husref Musemic Sarajevo, a drugo kad se ispravis "za sve vas". Hajde sad te ne smaram spletakarosem, vec da si pogrijesio u prezentovanju.
Husref Musemić je trener i uposlenik kluba koji prima platu za tu poziciju koju obavlja i on ni po čemu nije drugačiji ni veći od bilo kojeg drugog uposlenika kluba. Sportski uspjeh koji je ostvario u svom životu, pod bojama kluba, zaslužuju svako moguće poštovanje i naklon, a nikako ne može biti korišten kao argument da se opravda štetnost ugovora kojeg je Husref tražio, ne može se time opravdati 3 sedmice oduglovačenja i natezanja, ne može se time opravdati Husrefovo omalovažavanje fudbalera i drugih uposlenika kluba (Jeleškovića). Osim toga, ti kvazinavijači neka se drže tribine i vođenja iste, neka ih ne zanima vođenje kluba isto kao što klub ne želi da vodi tribinu.
Ugovor kakav ima Husref Musemic kao trener ima skoro svaki trener na svijetu i skoro svaki dan mozemo procitati kako nekog trenera neki klub otpusta i mora mu isplatiti vecu sumu. Iz toga se moze samo zakljuciti da je ono sto se nudilo Husrefu bilo sramota ponuditi nekome ko zasluzuje "svako moguće poštovanje i naklon" kao sto si naveo.
Ali ti svjetski treneri sa takvim ugovorima ne prosipaju pricu i amanzamanskoj ljubavi prema tom klubu vec priznaju da su placenici dok nas Hus Sarajevo voli vise od zivota, ali ga vrlo rado i pljacka.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 17:36

Gomis99 je napisao/la:I pitanje za Emira Hadzica . Koja je to referenca bila odlucujuca u izboru Milanovica u odnosu na Miljana Govedaricu. Govedarica je bio besplatan i u to vrijeme u zadnjih sedam kola dao sedam golova za Zvijezdu 09 kao prebrzo krilo. A Krupa za koju je Milanovic igrao je ispala iz lige i placeno je 80hiljada za njega. Uz to Govedarica ima 25 a Milanovic 27 godina. Eto samo obrazlozenje . Nista vise. Ja ne znam njegov radijus krtanja i trazenja igraca. Al hej Lokomotiva Zagreb dovede Sammira. Zrinjski Ibaneza. Zeljo Stilica . Sve majstori. I da ne nabrajam. Mi fol obestecenje placamo.
Čovjek si iz sjene rekli bismo, ili pak "Mister Pogodak" kada su u pitanju dolasci igrača. Rijetko griješiš, bar je tako bilo u protekla tri prelazna roka, ne voliš sebe isticati u prvi plan, no sasvim sigurno si jedan od najzaslužnijih za historijski uspjeh Sarajeva u prošloj sezoni. U čemu je tajna?

"Cijeli svoj život sam u fudbalu. Imam mnogo konekcija, poznanstava u svijetu fudbala. Radim na svoj osjećaj. Mislim da ću i pogriješiti, takav mi je posao, no jednostavno radim kako mislim da trebam i kako osjećam. Možda su mi nuđeni i igrači koji su bolji i bolje su se pokazali od ovih koje smo mi doveli. To je moguće i sasvim normalno ali radim kako osjećam. Takav je posao, moram preuzeti odgovornost. Svjestan sam da ću i pogriješiti ali nemam strah. Ako mislim da nekog trebamo dovesti stanem iza toga".


Možda je i pogriješio, i? Za razliku od pojedinih zna preuzeti odgovornost.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54047
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 17:38

Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 22 sep 2019, 17:40

Hoće li Gavrić biti spreman za Borac?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mensur55 » 22 sep 2019, 17:41

ZeroStyle je napisao/la:
mensur55 je napisao/la:Daj sta panicite sad ko da smo zadnji a ne u vrhu jednostavno sa ovom ekipom se ne moze vise. Pa jednoj Barseloni fali Messi i ne mogu meda dzaba sto igra Grizman Suarez a ne nama fali 5 standardi igraca i to 4 iz veznog reda. Za kondiciju je Ahmetovic fino rekao jedna utakmica protiv Celtica teza nego polusezona u ligi jednostavno dosli su igraci koji nisu u karijeri prosli ozbiljne pripreme. Sad do polusezone bit u vrhu i onda na zimu dovest napadaca i krilo za prve postave ovu djecu dat na posudbu negdje da se malo priviknu na seniorski nogomet.
Barceloni fali Mesi ali i Barcelona ima loseg trenera na klupi kao i mi zato i jesu obje ekipe u kurcu
Ma nije idealno nigdje samo se kod nas ide iz krajnosti u krajnost. Trener jest los al koga ces dovest sad samo ce probudit ekipu par utakmica i opet sivilo. Ljudi su opsjednuti Dinamom i Zvezdom a ne kontaju da iza njih drzava stoji a nama **** opcina naplacuje koristenje stadiona i kako onda da platis kvalitetnog trenera a vlasnik ocito boli qrac bitno je da se on uslika.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Beton
Postovi: 2616
Pridružen/a: 22 avg 2018, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beton » 22 sep 2019, 17:43

MortemHz je napisao/la:Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D
Nikad on ne bi dobio novi ugovor nego bi bio nogirani zbog trazenja ovakvih uslova da grupica navijaca nije vrsila pritisak na klub i da se bogalji iz uprave te sacice uhljupa nisu prepali. Vecina navijaca to nije podrzavala, mislim niko ko voli Sarajevo. Opet ponavljam da je normalno traziti otpremninu osim ako se ne predstavljas velikim navijacem kluba koji vodis, ali qrcinu on voli. Uvijek gladan za parama bio citava carsija zna.

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 17:50

MortemHz je napisao/la:Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D
Možda sam trebao na PP, možda je i bolje ovako. Vidim da uvrede od strane jednih forumaša prema drugima rješavaš brisanjem postova u više navrata dnevno i tako svaki dan. Druže, koja je poenta? To bi imalo smisla kad bi mogao u svakom momentu biti ovdje pa odmah brisati prije nego bilo ko to pročita. Ovako lik ispuca uvrede, to stoji par sati, ljudi to čitaju, ti dođeš i obrišeš post i to je kao riješen problem? Sutra opet tako. Metode sprječavanja vrijeđanja na ovom pdfu su ti neefikasne i besmislene, a jedan ili dva čovjeka po nekoliko puta dnevno vrijeđaju druge koji misle drugačije.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 22 sep 2019, 17:50

Mi ako ne pobjedimo Borac i Mladost, upast ćemo u *ovna do guše.

fks74
Postovi: 9107
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 17:56

Hajde ne s.rite. Tri boda iza prvoga i koljete se. Samo me zanima, gdje su forumasi , kada ekipi ide dobro. Sada izviru, kao gljive poslije kise. :puke:

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54047
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 18:18

SarajevoJeBordo je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D
Možda sam trebao na PP, možda je i bolje ovako. Vidim da uvrede od strane jednih forumaša prema drugima rješavaš brisanjem postova u više navrata dnevno i tako svaki dan. Druže, koja je poenta? To bi imalo smisla kad bi mogao u svakom momentu biti ovdje pa odmah brisati prije nego bilo ko to pročita. Ovako lik ispuca uvrede, to stoji par sati, ljudi to čitaju, ti dođeš i obrišeš post i to je kao riješen problem? Sutra opet tako. Metode sprječavanja vrijeđanja na ovom pdfu su ti neefikasne i besmislene, a jedan ili dva čovjeka po nekoliko puta dnevno vrijeđaju druge koji misle drugačije.
Prvo ide upozorenje pred ban. Ovo je tema o FK Sarajevo a ne o Husrefu Musemiću pa shodno s tim i dobar dio tvojih postova je besmislen i nevažan za temu. Drugo, uvijek oko utakmice i kada je utakmica pustim malo više nego što bi inače pustio. Šta misliš koliko bi ljudi ovdje ostalo poslije derbija?
Uvijek imate opciju da prijavite postove i moju privatnu poruku ako nekad nemam vremena. Ti si prijavio par puta određene postove i hvala ti na tome.
Brišem ja više stvari prije nego što iko vidi i ako sam obrisao nešto to ne mora značiti da je to završena stvar.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Pantelija
Postovi: 12714
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 18:22

I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
SarajevoJeBordo
Postovi: 4848
Pridružen/a: 27 jan 2018, 14:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SarajevoJeBordo » 22 sep 2019, 18:29

MortemHz je napisao/la:
SarajevoJeBordo je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Iz krajnosti u krajnost, e čuj pljačka :D
Možda sam trebao na PP, možda je i bolje ovako. Vidim da uvrede od strane jednih forumaša prema drugima rješavaš brisanjem postova u više navrata dnevno i tako svaki dan. Druže, koja je poenta? To bi imalo smisla kad bi mogao u svakom momentu biti ovdje pa odmah brisati prije nego bilo ko to pročita. Ovako lik ispuca uvrede, to stoji par sati, ljudi to čitaju, ti dođeš i obrišeš post i to je kao riješen problem? Sutra opet tako. Metode sprječavanja vrijeđanja na ovom pdfu su ti neefikasne i besmislene, a jedan ili dva čovjeka po nekoliko puta dnevno vrijeđaju druge koji misle drugačije.
Prvo ide upozorenje pred ban. Ovo je tema o FK Sarajevo a ne o Husrefu Musemiću pa shodno s tim i dobar dio tvojih postova je besmislen i nevažan za temu. Drugo, uvijek oko utakmice i kada je utakmica pustim malo više nego što bi inače pustio. Šta misliš koliko bi ljudi ovdje ostalo poslije derbija?
Uvijek imate opciju da prijavite postove i moju privatnu poruku ako nekad nemam vremena. Ti si prijavio par puta određene postove i hvala ti na tome.
Brišem ja više stvari prije nego što iko vidi i ako sam obrisao nešto to ne mora značiti da je to završena stvar.
Koliko posljednjih upozorenja je dobio Vratilosezlo?
Izvoli banuj mene ako smatraš da je potrebno, isto tako postupi i sa onima s kojima pričam i diskutujem na tu temu koja je nevažna za ovaj pdf.
Najveći i najbolji ikad - Grande Edin Džeko!

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54047
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 22 sep 2019, 18:31

Odgovorio sam ti u privatnu poruku.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
emir79
Postovi: 8752
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 22 sep 2019, 18:34

Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Pantelija
Postovi: 12714
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 22 sep 2019, 18:42

emir79 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?
Ko se bolan satra?
Ja nisam sarao grafite da husref odlazi, a nisam ni ljudima u upravi prijetio samaranjem, prijetnjom da ce ih mrak pojesti i da pripaze kad izadju u grad... jok.
Cak na tekmama nemam komentare na njegovo (ne)znanje, pa cak i nakon derbija kojeg smo izgubili onako jadno i bijedno nisam mu a rekao, a ni protiv tuzle. Ja i dalje smatram da on veze nema i da je prosla sezona spoj prejake ekipe i uzasno slabe konkurencije
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 22 sep 2019, 18:47

Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Kalav trener, takvi mu i fanovi... Samo traze izgovore...
Cim su Seati izgovori sto lose igramo, bude ti jasno ko ga podrzava.

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.
On sam je trazi Guzinu, i taj momak ne igra nikako.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:
Zadnja izmjena: Zip, dana/u 22 sep 2019, 19:01, ukupno mijenjano 1 put.

fks74
Postovi: 9107
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 22 sep 2019, 18:49

Pantelija je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:I ta šačica kad klubu bude platila par miliona pa preuzela upravljacka prava neka onda odredjuje vlasniku ko ce biti trener a ko direktor umjesto da klub kostaju po 150 000 svake sezone
Jesi li ti platio par miliona za upravljacka prava, pa se satra da otjeras Husrefa?
Ko se bolan satra?
Ja nisam sarao grafite da husref odlazi, a nisam ni ljudima u upravi prijetio samaranjem, prijetnjom da ce ih mrak pojesti i da pripaze kad izadju u grad... jok.
Cak na tekmama nemam komentare na njegovo (ne)znanje, pa cak i nakon derbija kojeg smo izgubili onako jadno i bijedno nisam mu a rekao, a ni protiv tuzle. Ja i dalje smatram da on veze nema i da je prosla sezona spoj prejake ekipe i uzasno slabe konkurencije
Pa da, kada se osvoji dupla. Bila dobra ekipa, kada ti sada fali pola prve postave, sada je do trenera.

VratiloSeZlo
Postovi: 250
Pridružen/a: 22 avg 2019, 18:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VratiloSeZlo » 22 sep 2019, 18:49

Zip je napisao/la:Pred kraj sezone ce ovde opet pricati, kao sta vi zelite, citavu sezonu su nam igraci povredjeni, samo smo 3-4-5 bodova u zaostatku :lol: ajte vi desetkovani vodite ovu ekipu :lol:

Kalav trener, takvi mu i fanovi... Samo traze izgovore...
Cim su Seati izgovori sto lose igramo, bude ti jasno ko ga podrzava.

Jel ijednom dragi nas sef rekao da je nezadovoljan sa igraxima koji su dosli, jel rekao da je trazio ovog ili onog, pa mu uprava nije zeljela isto dovesti.
On sam je trazi Guzinu, i taj momak ne igra nikako.

Javi se Husrefeeee, ovce tvoje se brinu.... Reci da je Dzenis kriv za jucerasnju utakmicu... Nadji nam jos jedan izgovor, zi i zdrav nam bio...Ipak ti nisi bio na klupi :lol:

Uostslom, koliko si ti uplatio Husrefe udjela u FKS? Da znamo koliko si iznad kluba :kafa:
Isto kao i tvoja sefica hahah dignite tu bunu i glas na stadionu misevi tjerajte ga na nacin ba koji se tjera a ne na forumu na kojem ti haver brise ako se mlade uvrijede haha
Zadnja izmjena: VratiloSeZlo, dana/u 22 sep 2019, 18:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 22 sep 2019, 18:49

Sto prije shvatite da je nasim evropa ove godine cilj i uspjeh o da ce se uskoro o tome pocet pricat po izjavama , forumuma, mahalama lakse ce vam biti
To da ce neko otjerat trenera i isplatit mu veliku sumu preveliku za nase zslive zaboravite, isto tako zaboravite da ce on sam otkaz dati
Ovako je kako je, izjava debila Cosica nakon tuzle nam sve govori, dosli smo ovo da odradimo ...

Samo kod nas u klubu nakon nekog uspjeha ljudi dobiju dozivotni kredit i slobodu da mogu yebat klubu majku i pisat po njemu iducih pr sezona... evo sjetimo se Selimovica koji je u crno klub zavijo, al i dan dans ga ljudi brane kaze jest nam yebo majku ali nam je i valjo
E tako ce biti i ove sezone, kaze uzeli su duplu ybg nek je i uzme zeljeznicar sa poluinvaldima , nama dost i evropa samo da se vrti lova
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Maestro^^, mosarajvosa83, Rule_hz, ubipara i 32 gosta.