FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

NorthN01
Postovi: 258
Pridružen/a: 02 jun 2019, 12:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la NorthN01 » 23 sep 2019, 09:36

ado-hz je napisao/la:
NorthN01 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Ja i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje
Ma i ta je prica postala smaracka..bili smo svi, ne jednom nego vise puta po uraganu, pljusku pa opet eo zivi zdravi nikom nista .. Nedelja, sunce, 19:00sati nas dodje 3.500 .. o cemu pricamo
Pa nismo bas svi zdravi. Ja sam 2006 na derbiju pokisao kao mis.
90min kisa padala, pjeske kuci 45min po kisi.
Za 2 dana jaka nahlada...upala slijepog crijeva i pukne mi slijepo crijevo. Jedva zivu glavu izvukao, sadaka me neka spasila. Tako da babo moj da mi igra kad kisa pada i kad je minus ne bih otisao na utakmicu.
Vise ja volim sebe nego Sarajevo ipak.
Nece nikome doci u bolnicu igraci da ga obidju kad nesto fasuje.
Od 1994 Sarajevo-Unprofor...pa 1995 Sarajevo-Zeljo 5:0 idem i najebem 2006...dosta od mene.
Ma brate razumijem ja tebe sve.. ne radi se ni o tome .. evo zadnjih mjesec dva extra vrijeme pa dje su nam ljudi? Osvajaca duple krune prati u prosjeku nekih 2500 3000 .. a protiv celtica JAKA KISA pada al opet 30.000 ljudi..znaci nije do kise nego do mentaliteta luzerskog

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 23 sep 2019, 09:52

Ja ti kazem, ljude nesto uvijek privuce, nekad igra, nekad desavanja oko kluba, nekad ....
Da se ne lazemo, nasa igra ove sezone je prava sikterusa, amosfera negativna jos od potpisa husrefa i sve one hajke, belaja u zenici itd.
Ponavljam, vidjet cete razliku kad bude stadion, koja je razlika u cifri. I moj jaran je prosle godine fasovo upalu pluca i od tad bira tekme... jbg.
Pada kisa a.pod nogama potok tece. I to je i ok dok je vani 30 ...25... al kad je vani 15 stepeni a ti mokar e tu si najebo
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 328
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TETRAPAK » 23 sep 2019, 10:18

Nismo se pomakli metra od 2014 godine, a dva milijardera u klubu. Cudi me fakat da nas ne drma euforija.

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 23 sep 2019, 10:25

Treba ovoj karikaturi od covjeka i ublehi od trenera pod hitno dati otkaz ako zelimo da klub ide napred, Dovesti Marinovica na duge staze i eto titula i grupne faze u evropi :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

Avatar
Lecler
Postovi: 2427
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 23 sep 2019, 10:28

TETRAPAK je napisao/la:Nismo se pomakli metra od 2014 godine, a dva milijardera u klubu. Cudi me fakat da nas ne drma euforija.
Procvjetamo par mjeseci,kontaš dobro je a onda opet dubioza kolektiv.
ISTINA ZA VEDRANA!

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8136
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 23 sep 2019, 10:36

Inijesta je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Boli me kar'na kolko ce doci i ko ce doci, znam samo da smo u khurcu velikom.... Bosnjakluk proradio, uzela se dupla sad se moze prst u uho staviti, nema potrebe da se radi bolje, jace i vise plus jos proradila bahatost mijesana sa ljenoscu..... Yebem im u upravi djecu mrtvu u tabuutima i pomrle u porodicama, Husrefu isto kao i igracima!!!!!
Isto misljenje dijelim, niko se ni nasekiro nije zbog derbija i ovog, ubjedjen sam da ce nam uskoro pocet serbirat price kako je i evropa uspjeh i slicna sranja, i svaki put poslije **** titule raspad sistema
Ma brate svi su oni podjenako krivi. Igraci uzeli duplu, boli ih sad kita ba sta ce biti dalje, idu samo to da "odrade" i nek lova na racun lijeze, Husref isto tako, ima ugovor, ceka da ga nogiraju da uzme lovu, zakacio se sa igracima i upravom, Uprava sa Namom totalno izgubljena, skup invalida, usli u novu sezonu bez plana i programa. I sad "beremo plodove". Moralo se odbiti od glavu jednom. Yebli krv svoju poganu. Koji ce nam khurac onaj vlasnik, koji ne moze uloziti milion, dva u ekipu, nego se krpimo ko da smo opet u 2004-oj.
Pantelija je napisao/la:Ja i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje
Naravno. Puko raji film ba vise. Stadion ko da si u Cernobil doso. Kosevo vremenska masina, vrati te u 80-e.

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 23 sep 2019, 10:56

robertkosar je napisao/la:Treba ovoj karikaturi od covjeka i ublehi od trenera pod hitno dati otkaz ako zelimo da klub ide napred, Dovesti Marinovica na duge staze i eto titula i grupne faze u evropi :kafa:
Ako ne pobjedi Borca i Mladost, mislim da mu nema spasa.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12870
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 23 sep 2019, 10:57

Pa jbt dodje 10 000 ljudi izgledaa ko 3000 i da je dzenaza...
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 23 sep 2019, 11:05

Dobicemo Borca vjerovatno nekako, posle za vikend opet patnja sa Mladosti, jer ce biti motivisani sto bi sef rekao.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
belosevic23
Postovi: 922
Pridružen/a: 11 jun 2017, 01:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic23 » 23 sep 2019, 11:14

Mujakic kriv indirektno za 2 gola Kortrijka, tesko ce on vise u prvu postavu, treba ga vratit na posudbu

Zeko87
Postovi: 2155
Pridružen/a: 15 avg 2019, 22:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zeko87 » 23 sep 2019, 11:15

Pantelija je napisao/la:Ja i dalje tvrdim da je 70% raje odustalo od koseva zbog uzasnog stadiona... ko je jednom bio kad je kisa, zna o cemu pricam ... odmah bolovanje
100% jedan od najvećih razloga. Ljudi dragi, standardi su se pomjerili, dnas ne možeš kafić otvoriti ako ne uložiš 100k maraka. Bez natkrivene tribine, pristojnog kafića, sadržaja u okviru stadiona za djecu, penzionere, omladinu nema napretka.

To je sve s jedne strane, sa druge je, da nam treba konstantno gledljiv fudbal, sa igračima koji privlače publiku na stadion... Sve to potpada pod marketing, tanko je ovo samo preko FB napraviti najavu događaja i taguj s kim dolaziš.

Moraš danas dobro uložiti da bi ti se vratilo.
🇵🇸 FREE PALESTINE! 🇵🇸

HeraklitMracni
Postovi: 5341
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la HeraklitMracni » 23 sep 2019, 11:26

Husrefeeeeeee :thumbdown:

zagorski
Postovi: 7664
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 23 sep 2019, 11:37

Ma kod nas je pasiva teska, nesta se malo uradilo kad nas je Tan tek preuzeo i to je to. Lopovluk, uhljebluk, nesposobnost, nezainteresiranost sve je to krasilo i krasi nase uprave sve do danas. Vlasnici takode, nezainteresirani za neka ulaganja, sportski napredak. Svako gleda sebe u svemu ovome. Samo mi navijaci smo ti koji se iskreno sikiraju za klubom, rezultatima, igrama itd. Sto prije shvatimo da nekog ozbiljnijeg ulaganja i napretak nece biti manje cemo se sikirati, jednostavno tavorenje, kao uostalom i svi ostali klubovi i sportovi u ovoj nasoj divlji zapad drzavi.

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 23 sep 2019, 11:38

Paradžik sudi u srijedu. Demir i Tešanović asistenti, Sivac 4. :mrgreen:

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 23 sep 2019, 11:45

zagorski je napisao/la:Ma kod nas je pasiva teska, nesta se malo uradilo kad nas je Tan tek preuzeo i to je to. Lopovluk, uhljebluk, nesposobnost, nezainteresiranost sve je to krasilo i krasi nase uprave sve do danas. Vlasnici takode, nezainteresirani za neka ulaganja, sportski napredak. Svako gleda sebe u svemu ovome. Samo mi navijaci smo ti koji se iskreno sikiraju za klubom, rezultatima, igrama itd. Sto prije shvatimo da nekog ozbiljnijeg ulaganja i napretak nece biti manje cemo se sikirati, jednostavno tavorenje, kao uostalom i svi ostali klubovi i sportovi u ovoj nasoj divlji zapad drzavi.
2x da smo se nafurali kako ce nam vlasnik uloziti na milione u igracki kadar i napredak kluba, a u biti ljudi nam samo pokrivaju tekuce troskove, za nesto veci priliv novca nemamo sposobne ljude u upravi i jbg sta je tu je.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Historicar
Postovi: 5276
Pridružen/a: 03 sep 2011, 21:52
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Historicar » 23 sep 2019, 11:57

belosevic23 je napisao/la:Mujakic kriv indirektno za 2 gola Kortrijka, tesko ce on vise u prvu postavu, treba ga vratit na posudbu
I Kapića, Paderborn je odigrao 6 zvaničnih utakmica u sezoni, Kapić je samo jednom bio na klupi, ostale utakmice bio van protokola

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 23 sep 2019, 11:58

Raja se sama nafurava, al kad je narod neuk i neobrazovan. Nece ti niko ovdje uloziti 15 mil KM u igrace, jer nema osnova za takvo nesto. Sarajeov ima 300 400 godisnjih prodato poslije duple krune, prosjek gledatelja 2.000, prosjek lige 10 milja mislim da je bio prosle godine.
Mislim da bi sa budjetom od 5.5 mil KM hladno mogli dominirati ligom bez zajebancije. Ako ti covjek daje 4 mil KM mater ga **** nadji ti jos taj 1-2 miliona a ne da ste administracija obicna, da vam je vrh kopirati odluke i stavljati ih u registratore. Hadzija je dogovorio nekog top veznjaka ali sabrina i ovaj makedonac stopirali jer je preskupo a odobrili seate od 600 hiljada.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 23 sep 2019, 12:03

Inijesta je napisao/la:
HordasOdMalena je napisao/la:
Inijesta je napisao/la:
Jel se meni cini ili nas he Petrovic dobro pokro u tuzli, sa tribine nisam najbolje vidio al sad gledam ako je penal ovo na Saidu pnda je i na Rahmanu i Leticu, takodje svih 6 izmjena napravljeno u drugom i milion prekida zadrzavanja i samo 3 minute nadoknade
S obzirom da znamo da je on sudija od zadatka izgleda Sisoj dobro podmazo
I meni se čini da nas je zayebao. Čim smo mi u pitanju, niko ništa, a kone kukaju i na najmanju situaciju.
Ako je ovo penal nad Saidom onda je i na Rahmanovicem ! Bila je i situacija nad Leticrm sumnjiva ovdje je nema na izvjestaju klupskom al je bas suhveli bilo, uz to pravo domacinsko sudjenje, al samo nek nase picke sute, Morz od 8 kola na 5 sudije zavrsio a mi u svom letargicnom stanju
Penal na Rahmanu čist k'o suza! Na Letiću nisam siguran. Al' naši nek samo šute k'o mutavi.

bordopoeta
Postovi: 755
Pridružen/a: 19 mar 2015, 15:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordopoeta » 23 sep 2019, 12:12

ado-hz je napisao/la:1. Prvo trebas imati prave trenere, ucitelje, pedagoge u Akademiji koji ce da rade svoj posao bez premca, a ne sad sto imamo poluamatere. Takvi treneri kostaju, a takve ima Dinamo u svojoj skoli.
No moglo bi se dovesti par finih trenera i u Akademiju da je volje i zelje(nema je).
Mozda se neko nece sloziti al treneri kao sto su Šegrt, Petrovic, Musa, Nalic bi za pocetak meni radili u Akademiji.

2. Mladi igraci da bi stasali i prilagodili se seniorskom fudbalu moraju u ekipi imati na svojoj poziciji iskusnog igraca(dobitna kombinacija Jajalo-Cimirot).
Bez ljutnje igrac tipa Jajala nije ni Stanojevic ni Gavric(nemamo ga).

3. Zatim treba biti dobar skauting za pocetak u nasoj ligi, i dovesti igraca tipa Memisevic, Serbecic, Besirevic, a nikako dozvoliti da pomenuti odu u neki drugi klub prije nego odigraju sezonu-dvije kod nas.

4. Imati jasnu viziju u mlade igrace, dobru i kvalitetnu analizu koji mladi igrac je perspektiva i u kojeg treba ulagati. Ne mogu igrati 5 golobradih mladica za prvih 11.
Mogu dva, najvise tri, od Kurdica, Mustafica, Pidre, Sabanovica, Djokanovica, Salcina nema fajde(previse je to i za Ajax).

5. Uvijek na trzistu ima slobodnih i dobrih igraca tipa Benko, Jajalo, Ibanjez. Imati takvih 4-5 u ekipi. Previse, skupo, izvodljivo...naravno da jeste i to moze.

6. Imati trenera na duze staze, naci, pronaci ako je ikako moguce. Neko ko je pokupio neko znanje i ima neki cilj, trener ala Kek sto je trenirao Rijeku( i to kosta, mozemo li mi to?)

7. Vazan dio su prodaja igraca, sto je evo hajmo reci zadovoljavajuce za sad. Ne pustati igraca za siću, praviti imidz od klupa a ne Arizona pijacu pa taman propali.

8. Dati procenat od prodaje igraca trenerima u Akademiji recimo 5-10%, pa ce onda da se takmice ko ce boljeg igraca da napravi jer ce biti adekvatno nagradjen prodajom nekog igraca recimo za 1M€.
10% od toga je 200.000KM, ako imas 6 trenera po dva u svakoj kategoriji onda ce da podijele po 33.333KM( jel malo para da se trudis?).

9. Vremenom imati skauting u dr zemljama, evo recimo u Crnoj Gori. Zaposlis covjeka, das mu platu 1000e i nek hoda po terenima, trazi talente. Nagradit ga eventualnom prodajom tog igraca.

10. Nastaviti ulagati u infrastrukturu Akademije, neko je nedavno postavio klip sta sve ima Rijeka u svom kampu "moramo" i mi imati!!!

11. 5 skupo placenih zvijezda, plus 2-3 top mladja igraca iz nase lige, plus 3-4 talentovana akademca.

12. Dobrim igrama u Evropi, dobrim poslovanjem i prodajom igraca, siriti broj zvijezda skupo placenih na 7, dobrih igraca iz nase lige 3-4, akademaca 4-5 da bi dobio na sirini u ekipi i da bi imao dvije podjednake ekipe koje sad ima Dinamo pa mu svejedno ko igra.

Aferim!!! Sve rečeno! Proslijediti našoj upravi (Hadžiji obavezno).

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54269
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 23 sep 2019, 12:13

Joj stroja, jesi to na lijevu ustao
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.