FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 11:47

Vidim Maksimovicu iz Radnika istice ugovor sad na zimu, da se ja pitam obavezno ga dovesti, moderan veznjak, najbolji igrac Radnika, jos uvijek relativno mlad, 23 godine, 5 golova u 10 meceva ove sezone.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 11:50

Blagoje je napisao/la:Meni samo nije jasno kako je moguce da je nas medijski partner portal na cijem forumu se otvoreno rusi Zeljeznicar? Njihov logo na nasoj sluzbenoj stranici!?

Kakve su to relacije da se ne mogu razjjebati, da li neko zna odgovor?

Kome u klubu ta perverzija odgovara?
Ne odgovara nikome, ali vjerovatno imaju važeći ugovor koji se mora ispoštovati do kraja.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 11:51

Vidim sad da ce u srijedu ovo biti i jedina nasa utakmica ove sezone na BHT1, tako da zbog toga ocekujem jos slabiju posjetu nego protiv Radnika
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
UBIPITAR
Postovi: 2014
Pridružen/a: 21 mar 2018, 18:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la UBIPITAR » 23 sep 2019, 11:59

Vjerovatno će Babuka odmarati neke igrače,da li je vrijeme da NEMIR krene od prve minute :ljepota: :ljepota:
MIGRANTI iz METROPOLE!
Strah je neizlječiva bolest....

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 12:11

Kazandžija jedva dočekao da nađe neku svoju tabelu sa ekipama koje nemaju poraza. :rol:

Još ljudi lijepo napišu da se radi o ovoj sezoni, a on postavlja listu gdje je Empoli prvi, a odigrala se tek 4. kola u Seriji B.

Pomjeraju granice debilizma. :lol:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 23 sep 2019, 12:13

Virtu4l je napisao/la:
kerimatomic1921 je napisao/la:Sjedim i kontam, pa na sta lice te spodobe? Cime se oni bave u zivotu? Koja je njihova svrha? Kako se moze deklarisati kao navijac naseg kluba?
Pa zamisli da si jedan mali seljačić iz okoline Gradačca ili Gračanice (ne sjećam se baš najbolje) i da ti odjednom prodaju ublehu i počneš se osjećati važnim, pumpaju te, bacaju ti kao neke informacije. Ono, samo tišu, nemoj nikom ništa pričati, to zna nas par... a on se primi ko saučešće, i nafataju desetak takvih... pa bolan, on više ništa ispred sebe ne vidi, osjeća se privilegovanim i dao bi lijevo jaje da zauvijek ostane tako...

Svi oni znaju koliko su g0vno pojeli, ali ne mogu protiv sebe, ići će glavom kroz zid, radovati se svemu lošem što se dešava u klubu, samo da odbrane stav koji im je neko nametnuo u kupio ih za mizeriju.

Pa ja sam prvi hvalio tog Misimovića kao da mi je rod rođeni, ali vremenom sam vidio da sam pogriješio i nemam problem da to priznam. Ni danas ne sumnjam u njihove dobre namjere, ali džaba kad ne znaju i kad im su im ego i sujeta pomutili um, zato su otišli kao posljednji miševi i ostavili nas u velikim problemima.
Ja sam eo protiv misketa piso puno prije ostalih kad je i ovdje cak vladalo poprilicno jednoumlje, ali nebitno :kafa: Istog sam misljenja da im ne zamjeram namjeru, ali jednostavno su pokazali da ne znaju.

Sto se tice "onih tamo", kratko i jasno: Ok je kritika na bilo ciji racn, ali KO PLJUNE OSIMA, ZA MENE SE NE MOZE SMATRATI NAVIJACEM ZELJEZNICARA! Pogotovo pljuvanje bez ikakvog osnova, kakvo je dozivio Amar.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Tristan10 » 23 sep 2019, 12:26

Sad se radi puno bolje, i bilo je za ocekivati kad imas covjeka koji zna svoj posao. Jedan od nacina gledanja na to jeste ucinak igraca koji su nam dosli dok je Amar Osim tu. Svi su oni na jedan ili drugi nacin pojacanje za nasu ekipu, a mnogi su bili osporavani kao Alispahic i Sadikovic. Nevjerujem da smo zreli za titulu ove sezone, ali iduce sezone da. Dosta toga ima jos da se popravi i uigra, ali nevjerovatno je olaksanje kad mirno mozes da legnes i zaspis i znas da imaju ljudi koji se razumiju u svoj posao i brinu o Zelji.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 12:32

Tristan10 je napisao/la:Dosta toga ima jos da se popravi i uigra, ali nevjerovatno je olaksanje kad mirno mozes da legnes i zaspis i znas da imaju ljudi koji se razumiju u svoj posao i brinu o Zelji.
Sad napokon možemo da se posvetimo futbolu i da nas ništa drugo ne zanima. :opaopa:

AMAR OSIM!
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 13:09

Amareeee sto ti igra jaran Alispahic :urnebes: :urnebes: :urnebes:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 13:28

18+

Tek zagrebana povrsina, povratio bi covjek da cita malo duze. Izvinjavam se svima unaprijed ali mora se znati ko je dusman u rangu pitara i saveza!
Znaci situacija je slijedeca. Uprava nekakvi "biznismeni" i Amaru odani ljudi, Amar sportski direktor i Slaven Musa trener. E moj Željo na hajr i dobro

Vrijeme ce pokazati sve, a vrijeme leti kao ludo
**** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.
sad je sve jasno, ovi uzastopni porazi i sve !
Zaiskali ste, evo vam ga !
Florentino Žujo i Roman Violina stupaju na scenu!
Nek nam je bog na pomoci
sudije i igraci su se pripazili samo da koga ne bi dobili, kako bi navijace okrenuli protiv ljudi iz uprave.
Ali vratit ce im se to kad tad, nisu ovi istinski Zeljovci.
Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!
Ovo nije Željo na kakvog sam se već navikao u zadnjih par godina, ovo nisu Manijaci koji vole svog Želju. Ovo je klub Amara Osima, ovo su navijači jednog čovjeka.
Ostalo je samo ime...

Mi smo Željini, Željo je Amarov!
Žujo i Kasim uprava, Memić trener, nema krova, 1921 nogirani...
Clanska, zdravo !
Godisnja, zdravo !
Kad u klub dodju ljudi koji vole ZELJEZNICAR i koji ce da rade za dobrobit kluba, a ne licnih interesa obnavljam clansku, kupujem godisnju!
Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!
Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Prodaju se prostori na sjeveru!
Ne treba ici na utakmice, ostavljati pare Kamataru!
Ovi su došli samo da se namire i prodaju klub. ***** vam svima mjku!
Molim vas ako neko poznaje Misimovica, neka ga moli da se vrati.
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 23 sep 2019, 13:30

Kako je jadno čitati ovo, nevjerovatno na kakav nivo ljudi mogu spasti.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
bojamora
Postovi: 1210
Pridružen/a: 11 avg 2014, 11:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bojamora » 23 sep 2019, 13:32

irfo je napisao/la:Vidim Maksimovicu iz Radnika istice ugovor sad na zimu, da se ja pitam obavezno ga dovesti, moderan veznjak, najbolji igrac Radnika, jos uvijek relativno mlad, 23 godine, 5 golova u 10 meceva ove sezone.
Bolje bi nam došao onaj lijevi bek Radović, ja mislim da se zove.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 13:36

Rokoko87 je napisao/la:Kako je jadno čitati ovo, nevjerovatno na kakav nivo ljudi mogu spasti.
Veći dušmani nego oni što su zapalili Grbavicu, sa njima si bar znao na čemu si.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 13:38

mohikanac12 je napisao/la:18+

Tek zagrebana povrsina, povratio bi covjek da cita malo duze. Izvinjavam se svima unaprijed ali mora se znati ko je dusman u rangu pitara i saveza!
Znaci situacija je slijedeca. Uprava nekakvi "biznismeni" i Amaru odani ljudi, Amar sportski direktor i Slaven Musa trener. E moj Željo na hajr i dobro

Vrijeme ce pokazati sve, a vrijeme leti kao ludo
**** vas Amar u paksu.

Eto vam i Amar i Violina i Bankar...vidjecete gdje cemo dogurati...Takodje spaljujem svoju godisnju i clansku...Mi smo selendra da vece nema...
Da je neki trener, trenirao bi neku ekipu normalnu van BiH. Kraj price. Pravite mit od covjeka koji to nije.
sad je sve jasno, ovi uzastopni porazi i sve !
Zaiskali ste, evo vam ga !
Florentino Žujo i Roman Violina stupaju na scenu!
Nek nam je bog na pomoci
sudije i igraci su se pripazili samo da koga ne bi dobili, kako bi navijace okrenuli protiv ljudi iz uprave.
Ali vratit ce im se to kad tad, nisu ovi istinski Zeljovci.
Amar Kamatarevic. Jako jako me raduje to da su manijaci spremni da svojom glavom razmisljaju, da smo toliko sazrijeli da smo i tom mitskom stvorenju kao sto je Amar spremni da skinemo masku i pljunemo mu u facu!!!
Ovo nije Željo na kakvog sam se već navikao u zadnjih par godina, ovo nisu Manijaci koji vole svog Želju. Ovo je klub Amara Osima, ovo su navijači jednog čovjeka.
Ostalo je samo ime...

Mi smo Željini, Željo je Amarov!
Žujo i Kasim uprava, Memić trener, nema krova, 1921 nogirani...
Clanska, zdravo !
Godisnja, zdravo !
Kad u klub dodju ljudi koji vole ZELJEZNICAR i koji ce da rade za dobrobit kluba, a ne licnih interesa obnavljam clansku, kupujem godisnju!
Prosla godina je zadnja gdje sam uzeo godisnju, clansku necu obnoviti, u fan shop necu uci, utakmicu necu pogledati makar do finala lige prvaka dogurali sve dok su violine i gusle u klubu.

Niti jedna moja marka krvavo zaradjena nece u dzep violini i amarovim drugarima!
Ovi novi će nam useliti dušmane u svaki poslovni prostor. Banka kod prodaje ne bira kome će prodati.
Da će vraćati kredit ovi novi, to je iluzija.
Prodaju se prostori na sjeveru!
Ne treba ici na utakmice, ostavljati pare Kamataru!
Ovi su došli samo da se namire i prodaju klub. ***** vam svima mjku!
Molim vas ako neko poznaje Misimovica, neka ga moli da se vrati.
Strasno :puke:
bojamora je napisao/la:
irfo je napisao/la:Vidim Maksimovicu iz Radnika istice ugovor sad na zimu, da se ja pitam obavezno ga dovesti, moderan veznjak, najbolji igrac Radnika, jos uvijek relativno mlad, 23 godine, 5 golova u 10 meceva ove sezone.
Bolje bi nam došao onaj lijevi bek Radović, ja mislim da se zove.
I ja sam mislio da je solidan Radovic, ali ga je sad u ovoj tekmi Veseli par puta smijesnim napravio, mislim da nam treba neki kvalitetniji igrac na toj poziciji
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Rokoko87 » 23 sep 2019, 13:38

Virtu4l je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Kako je jadno čitati ovo, nevjerovatno na kakav nivo ljudi mogu spasti.
Veći dušmani nego oni što su zapalili Grbavicu, sa njima si bar znao na čemu si.
Sjećaš se kad smo se tamo prebacili, šta god napišeš, a da nije po njihovom ukusu, odmah pudlice počnu sa nekim jadnim komentarima i pokušajima ismijavanja.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15110
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la irfo » 23 sep 2019, 13:44

Rokoko87 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Kako je jadno čitati ovo, nevjerovatno na kakav nivo ljudi mogu spasti.
Veći dušmani nego oni što su zapalili Grbavicu, sa njima si bar znao na čemu si.
Sjećaš se kad smo se tamo prebacili, šta god napišeš, a da nije po njihovom ukusu, odmah pudlice počnu sa nekim jadnim komentarima i pokušajima ismijavanja.
Nekada:
"mislim da nije u redu ovo sto misimovic rad-"
BAN!!!!

Sad:
"Amar Kamaterevic"
Zeljeznicar je klub istomisljenika i neistomisljenika :angel:
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
mohikanac12
Postovi: 2842
Pridružen/a: 19 jun 2019, 08:54
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mohikanac12 » 23 sep 2019, 13:44

Rokoko87 je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:Kako je jadno čitati ovo, nevjerovatno na kakav nivo ljudi mogu spasti.
Veći dušmani nego oni što su zapalili Grbavicu, sa njima si bar znao na čemu si.
Sjećaš se kad smo se tamo prebacili, šta god napišeš, a da nije po njihovom ukusu, odmah pudlice počnu sa nekim jadnim komentarima i pokušajima ismijavanja.
Nikada veca "migracija" navijaca sa foruma na forum , nekih dvjestotinjak ljudi za par dana. I kuja Storm privatizuje forum, tušne nas sve u paketu. Piqka prodana!
Ovde nećemo dozvoliti vrijeđanje Željinog trenera. Svaka uvreda prema Slavki će se kažnjavati banom!
Mi smo Željini Željo je naš!

Biće Željo opet Šampion!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61448
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2019, 13:48

Ma samo da klub raskine ugovor sa njima i da se vrati sportsport.ba i tu im je kraj.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
braco
Postovi: 8716
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la braco » 23 sep 2019, 14:28

Što se tiče Radovića, kad bi birali lijevog beka iz naše lige on ne bi bio loš izbor. Mada naravno i ja bih volio po mogućnosti nekog boljeg sa strane ako je moguće. Radović prošle sezone uz Sinišu najbolji asistent lige među bekovima, a i ove sezone već ima 3 asistencije čime spada trenutno među najbolje asistente lige. Dijeli to prvo mjesto sa još nekoliko igrača iz naše lige ali svi ti ostali igrači su ofanzivci sem njega. Tu su i Ermin i Veseli sa 3 asistencije. Znam da je trebo u cvajtu ovo ljeto, gledali su ga skauti Karlsruhera nekoliko puta, e sad što nije došlo do realizacije ne znam.

Ono što sam upratio Zvijezdu ove godine, vidio sam da imaju fine kontranapade. Glavne vedete u napadu su im Đelmić i Badji. Šansu će tražit u tim kontrama naravno prije svega jer naravno su slabija ekipa, a naša ekipa stoji visoko i sa velikim brojem igrača pokušavamo oduzeti izgubljenu loptu tako da će tražiti šansu u toj našoj defanzivnoj tranziciji vjerovatno.

Što se tiče tema kojih ste se dotakli, bitno je to što je Amar trener donosi mirnoću svima nama u smislu da nema više onih priča ko proteklih godinama o bojkotu trenera, lošim odnosima među igračima (što je Amar nedavno govorio da je vrlo bitno) itd.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la invincible1921 » 23 sep 2019, 14:32

braco je napisao/la:Što se tiče Radovića, kad bi birali lijevog beka iz naše lige on ne bi bio loš izbor. Mada naravno i ja bih volio po mogućnosti nekog boljeg sa strane ako je moguće. Radović prošle sezone uz Sinišu najbolji asistent lige među bekovima, a i ove sezone već ima 3 asistencije čime spada trenutno među najbolje asistente lige. Dijeli to prvo mjesto sa još nekoliko igrača iz naše lige ali svi ti ostali igrači su ofanzivci sem njega. Tu su i Ermin i Veseli sa 3 asistencije. Znam da je trebo u cvajtu ovo ljeto, gledali su ga skauti Karlsruhera nekoliko puta, e sad što nije došlo do realizacije ne znam.

Ono što sam upratio Zvijezdu ove godine, vidio sam da imaju fine kontranapade. Glavne vedete u napadu su im Đelmić i Badji. Šansu će tražit u tim kontrama naravno prije svega jer naravno su slabija ekipa, a naša ekipa stoji visoko i sa velikim brojem igrača pokušavamo oduzeti izgubljenu loptu tako da će tražiti šansu u toj našoj defanzivnoj tranziciji vjerovatno.

Što se tiče tema kojih ste se dotakli, bitno je to što je Amar trener donosi mirnoću svima nama u smislu da nema više onih priča ko proteklih godinama o bojkotu trenera, lošim odnosima među igračima (što je Amar nedavno govorio da je vrlo bitno) itd.
Dodao bih i da je bitno sto se konacno prica oko FUDBALSKOG KLUBA vodi oko FUDBALA, a ne oko nekih projekata, finansija, kampanja, sredstava za ciscenje itd.... :kafa:

Sto se tice nase lige tanka bi pojacanja bila koga god da dovedemo. U nasoj ligi ugralvnom vrijede igraci koji su napadaci ili recimo zadnji vezni, mi smo tu popunjeni. Ove ostale pozicije u nasoj ligi igraju oni sto moraju jer nema niko bolji.
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Brkooo i 15 gostiju.