AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 22 sep 2019, 18:58

andre silva zabio dortmundu :mrgreen:

odu ljudi iz milana i proigraju... coincidence? i think not!

Avatar
milanist
Postovi: 12058
Pridružen/a: 22 jul 2012, 23:46
Lokacija: 07.07.2009
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la milanist » 22 sep 2019, 23:54

Jest al u kurcu Chini. Zabijao je on tako i prosle sezone prviglh 5-6 kola, pa posle postio duze neg Muhamed a.s
There is a good player, and a great star, and after a legend. But above all these comes Paolo Maldini.
POBJEDNIK SportSport.ba CALCIO LIGE SEZONA 2015/16

Avatar
_forzamilan_
Postovi: 2821
Pridružen/a: 02 jan 2010, 19:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la _forzamilan_ » 23 sep 2019, 12:51

^Tobe jarabi :D

Hoce li nas ikad sunce vise ugrijati?
Il Re Dell' Est - $́й ?́" %́&

Krepat ma ne molat!

Avatar
koraj
Postovi: 1339
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la koraj » 23 sep 2019, 13:17

Jesmo li sta novo skontali, 2 dana nakon derbija?
Ne vidim vijesti da je mister nogiran...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
muxa
Postovi: 11370
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la muxa » 23 sep 2019, 14:31

Ma neće oni lahko donijeti takvu odluku, time bi u startu priznali svoju grešku.
Elem za četvrtak se najavljuju neke promjene, navodno bi Teo, Benaser i Krunić mogli biti u prvih 11.
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 sep 2019, 15:46

Bojim se da će im trebati previše vremena da priznaju grešku i otjeraju ga, kao i svake sezone (samo sa drugom upravom). Taman neka čekaju da sezona ode u qurac i da drugi klub uzme Allegrija, pa se onda možemo yebati. :roll:

Da je on bar neki klasni trener, pa da istrpiš ovaj period jer znaš da će kroz dogledno vrijeme uspjeti posložiti stvari. Tip je mediokritet koji se 95% neće uspjeti izvući iz ovog sranja jer prvenstveno nema ni znanja ni iskustva ni personalitija za vođenje većeg kluba... i ovdje nema svrhe u čekanju i produžavanju agonije, što prije ode to bolje po nas dok je još rana faza sezone.



On dok ne izbaci Bigliju, Susa i promjeni formaciju, neće ništa dobiti ovim promjenama, džabe klupiranje Kessija. Presipanje iz šupljeg u prazno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Beduin » 23 sep 2019, 16:54

A sto je najgore i da promijeni formaciju i izbaci neke igrace, a dadne sansu novajlijama, vrlo moguce je da to nece liciti ni na sta jer opet trebas vremena da se uigraju ti igraci, naviknu na svoje uloge i zadatke na terenu, a mi trebamo rezultat, golove, vrh tabele. Sve se to trebalo uigravati na pripremama, igraci dobiti manje odmora kako bi spremni docekali sezonu, a kod nas sve kontra.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 23 sep 2019, 17:22

Ma znam. Još se dodatno pogubio i izgubio povjerenje igrača u rekordnom roku, teško da će funkcionisati išta što bude htio raditi.

Ali čak i kad je otvoren za mjenjanje nekih stvari, opet ne vidi glavni problem. Njemu će garant Biglia, Suso i Hakan opet početi u loše balansiranoj postavci.

Baš sam na jednoj italijanskoj stranici gledao analizu utakmice i ljudi se prosto nisu mogli načuditi koliko je taktika bila loše i amaterski postavljena. :damn:
Nije Inter nikakva skupina vanzemaljaca niti su bog zna šta odigrali, samo ga je Conte nadmudrio i nadigrao, a i Giampaolo mu je uveliko pomagao u tome. Al' eto, neko će reći da nije do trenera.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

shevchet
Postovi: 704
Pridružen/a: 07 jun 2019, 15:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la shevchet » 23 sep 2019, 18:51

Šta ljudi ovdje sve napišete, pa to je čudo jedno, nekad se pitam svega mi, jel' ovo pišu dječurlija od 18-20 godina ili neko čije je znanje o fudbalu jako skromno... :crazy:

Uozbiljite ba malo temu! :x

TRAŽILI STE NEKI DA PROMIJENI TRENER FORMACIJU, NEKI DA MIJENJA IGRAČE U PRVIH 11 I SAD KAD TO URADI, A BUDE ISTI KARDAN OD EKIPE, ONDA JE OVA PRIČA NISU IMALI VREMENA DA SE UIGRAJU, TREBAO JE PRIJE, OPET KRIV TRENER, BLA, BLA...
:puke: :puke: :puke:

Znači da ne vjeruješ kakve se besmislice pišu!
Milion trenera i milion kombinacija bi vi probali, svako ima neku svoju formaciju, svako bi druge igrače mijenjao a koga god da stavi isti kardan bude!!!!!

Nije dobar bio Mont, nije dobar bio Rino, nije dobar bio Miha, nije Brocchi, nije sad GP!
Čak nije ni Allegri valjao, sjećam se kad ga je 90% "navijača" tjeralo iz kluba...
Znači svi ne valjaju, a uvijek imamo ekipu za LP!

Samo debil ne bi shvatio, da mi imamo problem u klubu, kao neka bolest da se uvukla u klub a niko ne liječi to!!!!! Tu je problem!
Isti problem ima i Manchester United, oni su potrošili 5 puta više love od nas a smijurija od kluba, sastaviti se ne mogu sa loptom a toliku lovu bacili, mislim u 2 sezone preko milijardu KM!


Halo, kao što neko već reče, potencijal ove ekipe je realno borba za EL, ja sam rekao 6-7 mjesto još prije 2 mjeseca i to ko ne vidi, bolje mu da se okani fudbala i neka gleda kriket! :!:

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 23 sep 2019, 19:44

Navijam da izgubimo naredne dvije tekme, moraju mu spucat otkaz da yebe rak raka.

Ovo da Rade igra umjesto Kese nadam se da je šala. Zna se da Biglia treba da leti iz ekipe.

Avatar
LegendKiller
Postovi: 2538
Pridružen/a: 14 dec 2012, 23:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la LegendKiller » 23 sep 2019, 21:53

Činjenica da se posle 4 kola, spominje drastična promjena ekipa, sa 4-5 novih igrača samo govori da je ovaj trener totalno pogubljen. Taj ne zna da li je došao ili pošao. I ranije smo imali novih trenera, ali svaki je imao barem neki svoj sistem na kojem je insistirao, nekada je išlo nekada nije, ali guralo se nekako. A kod ovog genija, ništa ne ide, sve naopako. Uigranost ekipe 0%, šta li je ovaj genije radio sa njima na pripremama.
Podržavam ove promjene igrača, jer ovi koji su do sada igrali nisu ništa pokazali, prije svega Biglia. Benaser je odigrao odlično tekmu protiv Brese pa preselio na klupu, da bi i dalje igrao mrtvi Biglia. Krunić također zaslužuje priliku, jer su Kesi i Hakan tanki totalno. Također se nadam da će Suso konačno malo preseliti na klupu. Vrijeme su je da odmori, umorio se. Ja bi probao vezni red Benaser/Kesi/Paketa/Krunić i Pjontek/Leao u napadu. Naravno da imamo normalnog trenera pa da taktički ove igrače kako treba postavi, možda bi šta i bilo od ove ekipe.

Avatar
Warrick
Postovi: 1147
Pridružen/a: 27 apr 2010, 21:30
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Warrick » 23 sep 2019, 23:45

Bez TRI klase koje prave razliku na terenu nema se sta pricat,moze doci ko hoce da vodi ove garibe nece nista napraviti sa njima,jer ovo bogalj do bogalja,tako da i ova sezona pisi propalo,ne vrijedi se nervirati....

Avatar
SonVolt
Postovi: 1611
Pridružen/a: 25 avg 2015, 09:20
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la SonVolt » 24 sep 2019, 13:51

Fantasista je napisao/la:Navijam da izgubimo naredne dvije tekme, moraju mu spucat otkaz da yebe rak raka.

Ovo da Rade igra umjesto Kese nadam se da je šala. Zna se da Biglia treba da leti iz ekipe.
I šta kad dobije otkaz? Ko će ga zamjeniti?

Najbolje što se možemo nadati je da konačno počne koristiti igrače poput Thea, Bennacera, Rebića i da dođe do nekog "klika" između igrača i trenera. Stvari jedino mogu ići na bolje jer je nemoguće da budu gori od ovoga što su pokazali u prethodna 4 kola. Ja se još uvijek nadam da će ekipa proraditi i da ćemo gledati bolji fudbal u nastavku sezone. Milan "ganja" to 4. mjesto tako da još uvijek nije ništa izgubljeno. Prošle sezone je ekipa imala katastrofalne serije pa su se opet borili za plasman u LP do zadnjeg kola. Naredna 2-3 kola će biti ključna kada je status Giampaola u pitanju. U cetvrtak Theo i Bennacer moraju biti u startnih 11.
https://www.youtube.com/watch?v=5Gprcg0jUdU

Avatar
Fantasista
Postovi: 3693
Pridružen/a: 26 avg 2013, 23:01
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Fantasista » 24 sep 2019, 13:59

SonVolt je napisao/la:
Fantasista je napisao/la:Navijam da izgubimo naredne dvije tekme, moraju mu spucat otkaz da yebe rak raka.

Ovo da Rade igra umjesto Kese nadam se da je šala. Zna se da Biglia treba da leti iz ekipe.
I šta kad dobije otkaz? Ko će ga zamjeniti?

Najbolje što se možemo nadati je da konačno počne koristiti igrače poput Thea, Bennacera, Rebića i da dođe do nekog "klika" između igrača i trenera. Stvari jedino mogu ići na bolje jer je nemoguće da budu gori od ovoga što su pokazali u prethodna 4 kola. Ja se još uvijek nadam da će ekipa proraditi i da ćemo gledati bolji fudbal u nastavku sezone. Milan "ganja" to 4. mjesto tako da još uvijek nije ništa izgubljeno. Prošle sezone je ekipa imala katastrofalne serije pa su se opet borili za plasman u LP do zadnjeg kola. Naredna 2-3 kola će biti ključna kada je status Giampaola u pitanju. U cetvrtak Theo i Bennacer moraju biti u startnih 11.
Neka uprava razmišlja koga će dovesti. Treba im neko ko će pojačanja da ubaci u prvi tim i smisli neku ideju. Nema Borinia i Samua, znači skonto je da su za qrca. Sad je red RR i Bigliu da klupira.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8329
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Rosicky » 24 sep 2019, 14:13

Mislim da prije svega dosta igraca nije doraslo onom taktičkom dijelu.
Na zadnje dvije utakmice se moglo primjetiti da igrači idu jedan drugom "u krilo" ili da se kod križanja igrač koji treba dobiti loptu "sakrije".
Da li je to još nedovoljno uvježbano ili je do kvaliteta igrača ne znam ali treba sačekati dok se te neke stvari ne iskristaliziraju.
Ili ako trener smatra da ti igrači nisu dorasli tome shodno reagira i mjenja.

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 sep 2019, 14:52

Ma čitavo ljeto igraju za qurac. Dođe početak lige i opet ista priča, čak izgledaju gore i neuigranije svakom novom utakmicom, da mi nije jasno šta to on radi s njima na treninzima. I da li radi uopšte, jer ovolika količina konfuzije i nerazumjevanja na terenu je neshvatljiva.
Nije ga ni uprava ispoštovala sa pojačanjima, ali sam sebi podmeće nogu sa mjenjanjem formacije nakon jednog kola (nakon što su je čitavo ljeto forsirali) i guranjem pogrešnih igrača iako na klupi ima bolje.

Da mi je doživjeti najjačih 11 u odgovarajućoj formaciji, pa da vidimo na šta će to ličiti. Ali rekoh, bojim se da Giampaolo nije čovjek za Milan, fali tu i znanja i prvenstveno karaktera... čak i da ekipa proigra, opet mi je riskantno kockati se s njim jer mi ne djeluje kao tip koji će uvesti klub u LŠ. A još jedna sezona bez LŠ bi bila katastrofa.


Ima trenera na tržištu, Allegri, Wenger, pa čak i Marcelino ili Mourinho (za one koji ga vole, ja ne). Spasi stvar dok nije prekasno.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Chinaglia » 24 sep 2019, 15:07

hocetel simonea inzaghija, opasno me nervira

Avatar
ronaldo99
Postovi: 16630
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la ronaldo99 » 24 sep 2019, 15:51

Chinaglia je napisao/la:hocetel simonea inzaghija, opasno me nervira
Necemo :)

Kaze Boban da je to sve ok, da je uvjeren da ce to sve biti bolje

Avatar
rope11
Postovi: 17653
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la rope11 » 24 sep 2019, 16:53

Jašta će. To se govorilo i za Montelu, Gatusa i uvijek se kod nas nešto čeka, dok ne bude prekasno umjesto da se za promjenu konačno dovede kvalitetan i provjeren trener.

Ustvari, Gatuso neka mi oprosti, on je bio trenerčina za ovog.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raonffa » 24 sep 2019, 17:52

Do sada je sve bila predstava, prekosutra se pali Giampaolova mašina :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.