Rekonstrukcija stadiona u BiH

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 14 sep 2019, 13:54

irfo je napisao/la:
rishovski je napisao/la: Vidjet ces ti kralju hibrida kad snijeg udari i kiša :kafa:
Uskoro trafostanica i moci ce se koristiti grijaci koji na Bilinom nikad nisu upaljeni bili
nece gore od ovoga biti sigurno
slika
Nikad nece biti bolji od Bilinog travnjak,to što ti navijaš za Želju je nešto drugo :D Uostalom dovoljna će biti i kiša da se uvjeriš i sam :kafa:
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 14 sep 2019, 14:18

rishovski je napisao/la:
irfo je napisao/la:
rishovski je napisao/la: Vidjet ces ti kralju hibrida kad snijeg udari i kiša :kafa:
Uskoro trafostanica i moci ce se koristiti grijaci koji na Bilinom nikad nisu upaljeni bili
nece gore od ovoga biti sigurno
slika
Nikad nece biti bolji od Bilinog travnjak,to što ti navijaš za Želju je nešto drugo :D Uostalom dovoljna će biti i kiša da se uvjeriš i sam :kafa:
Kakve veze ima za kog navijam kad govorim samo o cinjenicama? Al si ga ti argumentiro nema sta, uvjerio si me
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 14 sep 2019, 14:40

irfo je napisao/la: Kakve veze ima za kog navijam kad govorim samo o cinjenicama? Al si ga ti argumentiro nema sta, uvjerio si me
Vidio sam teren na Grbavici kad je kiša,a vidio sam i na Bilinom,tako da,nema se tu šta pričat... travnjak br 2,odmah poslije Bilinog...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la irfo » 14 sep 2019, 14:44

rishovski je napisao/la:
irfo je napisao/la: Kakve veze ima za kog navijam kad govorim samo o cinjenicama? Al si ga ti argumentiro nema sta, uvjerio si me
Vidio sam teren na Grbavici kad je kiša,a vidio sam i na Bilinom,tako da,nema se tu šta pričat... travnjak br 2,odmah poslije Bilinog...
Nema sta onda ako si ti vidio, to je to, nema potrebe vise raspravljat
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la convict3583 » 14 sep 2019, 14:57

Vidjelo se kada je prva jaca kisa pala na grbavici se lokve pravule lopta stopala a tek bio uradzen travnjak a na bilinom se nikad to nije desilo .
Prosla protiv t cityapljussk iz neba i zemlje a teren sve upi stade drugo poluvrijrme i za 10 min kao da nije ni padala na travnjak ali ko ce to ovima objasnit dovoljno je rec da tvrde da je grbavica bolja i perspektivnija od bilinog

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15843
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la svrakino1921 » 14 sep 2019, 15:08

HIBRIDNI TEREN

STADION GRBAVICA

GOLEM SI ZELJO

Avatar
rishovski
Postovi: 2715
Pridružen/a: 10 jul 2018, 22:51
Lokacija: Skopje,F.Y.R.Macedonia
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la rishovski » 14 sep 2019, 15:17

irfo je napisao/la:
rishovski je napisao/la:
irfo je napisao/la: Kakve veze ima za kog navijam kad govorim samo o cinjenicama? Al si ga ti argumentiro nema sta, uvjerio si me
Vidio sam teren na Grbavici kad je kiša,a vidio sam i na Bilinom,tako da,nema se tu šta pričat... travnjak br 2,odmah poslije Bilinog...
Nema sta onda ako si ti vidio, to je to, nema potrebe vise raspravljat
Logicno da nema...
12.11.2020 Georgia - N.Macedonia 0:1 (Goran Pandev)

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Fareus1921 » 15 sep 2019, 12:16

convict3583 je napisao/la:Vidjelo se kada je prva jaca kisa pala na grbavici se lokve pravule lopta stopala a tek bio uradzen travnjak a na bilinom se nikad to nije desilo .
Prosla protiv t cityapljussk iz neba i zemlje a teren sve upi stade drugo poluvrijrme i za 10 min kao da nije ni padala na travnjak ali ko ce to ovima objasnit dovoljno je rec da tvrde da je grbavica bolja i perspektivnija od bilinog
Hajde ti prvo gramatiku nauči pa onda komentariši...
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la ReX » 15 sep 2019, 12:28

Fareus1921 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:Vidjelo se kada je prva jaca kisa pala na grbavici se lokve pravule lopta stopala a tek bio uradzen travnjak a na bilinom se nikad to nije desilo .
Prosla protiv t cityapljussk iz neba i zemlje a teren sve upi stade drugo poluvrijrme i za 10 min kao da nije ni padala na travnjak ali ko ce to ovima objasnit dovoljno je rec da tvrde da je grbavica bolja i perspektivnija od bilinog
Hajde ti prvo gramatiku nauči pa onda komentariši...
Neka ba pusti ga nek kmeci kako zna :lol: :lol:
@igrajlopte 🐦

Avatar
bambus
Postovi: 4266
Pridružen/a: 28 avg 2013, 10:56
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la bambus » 15 sep 2019, 13:31

Zato Talijani imaju na stadionu ciku koji prodaje novine ili karton i nek kupe i nek sjednu.Nije skupo mislim da su novine od tog dana 1KM a od par dana ranije 0.50KM. :urnebes: :urnebes: Uostalom ko jos ide na gostujucu utakmicu da sjedi. :rol: A Celik svakako nema para,jedva su i struju dobili,a kuhari iz Lihtenstajna se tusirali hladnom vodom. :salut:
!

convict3583
Postovi: 800
Pridružen/a: 15 jan 2019, 16:39
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la convict3583 » 15 sep 2019, 22:34

Fareus1921 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:Vidjelo se kada je prva jaca kisa pala na grbavici se lokve pravule lopta stopala a tek bio uradzen travnjak a na bilinom se nikad to nije desilo .
Prosla protiv t cityapljussk iz neba i zemlje a teren sve upi stade drugo poluvrijrme i za 10 min kao da nije ni padala na travnjak ali ko ce to ovima objasnit dovoljno je rec da tvrde da je grbavica bolja i perspektivnija od bilinog
Hajde ti prvo gramatiku nauči pa onda komentariši...
GOLEM SI PAKSU ZELJO KME KMEEE

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Fareus1921 » 15 sep 2019, 22:53

convict3583 je napisao/la:
Fareus1921 je napisao/la:
convict3583 je napisao/la:Vidjelo se kada je prva jaca kisa pala na grbavici se lokve pravule lopta stopala a tek bio uradzen travnjak a na bilinom se nikad to nije desilo .
Prosla protiv t cityapljussk iz neba i zemlje a teren sve upi stade drugo poluvrijrme i za 10 min kao da nije ni padala na travnjak ali ko ce to ovima objasnit dovoljno je rec da tvrde da je grbavica bolja i perspektivnija od bilinog
Hajde ti prvo gramatiku nauči pa onda komentariši...
GOLEM SI PAKSU ZELJO KME KMEEE
Znamo,tako u svakoj zemlji najbolje klubove vrijeđaju kao što je slučaj Bayerna u Njemačkoj,Juventusa u Italiji tako i Želje u BiH :bih: :bih: :bih:
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Avatar
JaskoBiH
Postovi: 297
Pridružen/a: 13 jan 2017, 20:37
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la JaskoBiH » 17 sep 2019, 10:56



Rekonstrukcija stadiona San Paolo tj stadion Napolia. Poprilično velik al je izgledao bas ocajno i zapusteno i evo kako su to odradili i koliko samo zamjena stolica,atletske staze,terena,obrada tribina i farbanje moze promijeni izgled kompletnog stadiona. Meni ovo bas super izgleda i ovako bi bilo extra kad bi se na koševu nesto odradilo. Recimo za nekih 10 miliona km zamjeniti teren,atletsku,stolice al ne jednobojne vec ovako nesto gotivno odraditi i da imamo jedan multifunkcionalan stadion za odrzavanje i drugih takmicenja a ne samo koncerata :D

Hans
Postovi: 954
Pridružen/a: 21 nov 2011, 16:55
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Hans » 17 sep 2019, 14:31

Meni je šokantno što Koševo nema cat3, tu se pod hitno nešto mora napraviti.
Ali slažem se s tobom, stadion je estetski odvratan, boja stolica nema veze ni s čim, a pogotovo one svjetlije stolice koje oblikuju slova :facepalm:

Potrebno je riješiti i odvojen prilaz za gostujuće navijače, Škoti su se rugali ogradama po travnatoj strmini, ne znam čija je to bila ideja :D

Avatar
skoJaa
Postovi: 582
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la skoJaa » 17 sep 2019, 18:19

Hans je napisao/la:Meni je šokantno što Koševo nema cat3, tu se pod hitno nešto mora napraviti.
Ali slažem se s tobom, stadion je estetski odvratan, boja stolica nema veze ni s čim, a pogotovo one svjetlije stolice koje oblikuju slova :facepalm:

Potrebno je riješiti i odvojen prilaz za gostujuće navijače, Škoti su se rugali ogradama po travnatoj strmini, ne znam čija je to bila ideja :D
Tako je policija odredila. Isto k'o sto je Sarajevo ne pita za onaj ogradjeni dio na istoku kod tunela za igrace.

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 17 sep 2019, 18:25

JaskoBiH je napisao/la:


Rekonstrukcija stadiona San Paolo tj stadion Napolia. Poprilično velik al je izgledao bas ocajno i zapusteno i evo kako su to odradili i koliko samo zamjena stolica,atletske staze,terena,obrada tribina i farbanje moze promijeni izgled kompletnog stadiona. Meni ovo bas super izgleda i ovako bi bilo extra kad bi se na koševu nesto odradilo. Recimo za nekih 10 miliona km zamjeniti teren,atletsku,stolice al ne jednobojne vec ovako nesto gotivno odraditi i da imamo jedan multifunkcionalan stadion za odrzavanje i drugih takmicenja a ne samo koncerata :D
Sminka je vazna kao i sama arhitektura, zato sam par puta pisao vec, koliko je vazno da se Bilino Polje opere i dotjeraju one zute stepenice, crveni zidovi kod loza na istoku, ograde itd da se ne moras stiditi kada ugostis italijane, fince ili bilo koga jer onda je to skroz jedan drugi stadion, kao sto vidimo na ovom primjeru stadionu Napolija(isto drugi stadion). To je max 50 hiljada KM. Kad je vec karta 40 KM i kad ti vec dolazi evropska nogometna krema..
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 18 sep 2019, 13:37

https://www.ind.ex.hr/sport/clanak/tali ... 17033.aspx
Talijanski novinari ismijavali Maksimir u javljanju uživo
"Evo, ovo je stadion na kojem će Atalanta sutra igrati protiv Dinama. Kao što možete vidjeti, ovdje nema krova i stadion je potpuno otvoren. Sve četiri tribine su potpuno različitog dizajna, a jedini natkriveni dijelovi stadiona su novinarska loža, ako se ona tako može nazvati te svečane lože i jedan dio sjeverne tribine", čudio se novinar dok je njegov kolega snimao svaku tribinu posebno.

:mrgreen:

Vala i nema cudnijeg stadiona u Evropi.

Volio bi pogledati reportazu italijana pa ako prati njihove stranice ili zna naci neka postavi
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la Wolffire » 22 sep 2019, 22:15

rishovski je napisao/la:
irfo je napisao/la:https://sportsport.ba/fudbal/zavrseni-r ... cno/333275

Pecara je uvijek jedan od boljih terena u ligi bio
Kad bih morao klasificirati kvalitet terena ovako bi islo:
1.Grbavica
2.Bilino
3.Pecara
4.Kosevo
5.Vrapcici
6.Bijeli brijeg
7.Banja Luka
8.Mgm arena
9.Tusanj
10.Bijeljina
11.Ugljevik
Travnjak na Bilinom je najbolji,to je definitvno,lako je davat ocjene kad je suho vrijeme,kad dođe hladno vrijeme i kiša,Bilino je broj 1 pa Grbavica... Ostali stadioni su kaljuže pa i Pecara,čim kiša pada,nema tu travnjaka...
Travnjak na stadionu mladosti izgledao je odlično i po kiši a Bgmi i pod snijegom kad je bio. Tako da prica o kaljuzama je malo preseravsnje.

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 25 sep 2019, 12:27

slika

Sportski objekti Zenica je na lokaciji Sportski tereni Kamberovića polje - Oficijelna stranica.

Prošle sedmice su naši vrijedni električari osvijetlili atletsku stazu kako bismo omogućili našim atletičarima, kao i rekreativcima treninge u večernjim satima! Atletska staza će u narednom periodu biti otvorena 24 sata! Vidimo se na trčanju!
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
avenija
Postovi: 13599
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Rekonstrukcija stadiona u BiH

Post Postao/la avenija » 25 sep 2019, 12:36

slika

Pocelo je i prosirenje istoka zbog strogih zahtjeva za organizaciju utakmice sa Italijom..valjda prostori za medije i press i novi tv studio, neka mediji nam kazu sta se radi :D

Valjda se sjete i oprati stepenice i utegnuti malo kao sto su se sjetili spustiti cijene ulaznica na 30,20 i 10 KM :mrgreen:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.