Chelsea FC - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88

Ko je najbolji igrač Chelsea u posljednjih deset godina?

Petr Cech
23
5%
Claude Makelele
7
2%
Branislav Ivanović
14
3%
John Terry
22
5%
Ashley Cole
5
1%
Michael Essien
8
2%
Frank Lampard
113
26%
Eden Hazard
37
9%
Didier Drogba
192
44%
Diego Costa
13
3%
 
Ukupno glasova: 434

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 sep 2019, 20:22

Wisey je napisao/la:Bats zalutao na ovaj nivo. Dzaba sve posudbe po ligama petice, cojk je kanta.
To je bilo evidentno jos prije 3 godine.Covjek je jos tu samo zato sto vjv niko od ovih slabijih timova ne moze priustit njegovu platu i na kraju ce otic za dzaba.

Avatar
ZOGLI
Postovi: 2584
Pridružen/a: 26 okt 2013, 15:09
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la ZOGLI » 22 sep 2019, 20:28

darker10 je napisao/la:
exampLe. je napisao/la:Kad skontas imamo isto bodova kao United i Tottenham a igramo sa djecom, pola tima nam povrijedjeno, otisao Hazard i imamo transfer ban. :lol:
Nije ti to fazon.Fazon je da u svim utakmicama koje smo dobili i izgubili primas bezvezne golove.Da je u pitanju sirovi kvalitet protivnicke ekipe ne bih nista rekao,al ovakvo primanje golova je neprihvatljivo za Norwich,a kamoli za nas.Dovodis se u sitauaciju da u svakoj utakmici moras dat 3 gola da pobijedis,sto je naravno nemoguce.Lampard forsira neku zonu u odbrani,a to tesko iznose znatno stariji i iskusniji igraci,a kamoli ovaj zelenis.

Zatim imam primjedbu u vezi vracanja ljudi u postavu,ljudi koji nisu dovoljno spremni.Emerson danas plati ceh toga,a ne bi me cudilo i da Kante nakon ove utakmice ponovo odsustvuje i tako zbog povrede kojoj treba dvije sedmice da se zalijeci,ti napravis problem od 2 mjeseca.

Dalje Michy Batshuay,koji je ono vrag jbt.Nije loptu primio otkad je usao i uhelaci onakvu priliku.Ako je pored zdravog Girouda ubacio njega,nek se upuca.Pulisic u zadnje vrijeme nikako ne igra,a ocekivao sam ga danas.Bio je najbolji pojedinac u super kupu protiv Liverpoola.izgleda da ga Lampard bas i ne gotivi.

Lampard radi dobar posao sto se tice ubacivanja mladjih igraca,al je problematicno to sto se u odbrani ne vidi apsolutno nikakav napredak od pocetka sezone.
To jeste,gura ih rovite da igraju,tako su i kante i ridiger sada i emerson obnovili povrede,kapiram da je derbi,ali ne ispati se rizikovati,imamo i bez njih dosta povreda.I opet kazem najvaznija stvar je kante na dm-u,mnogo je odbrana cvrsca,kovacic i zorzinjo su tanki pozadi i odatle najvise problema i dolazi,kante je odlican i napred, danas je to pokazao,ali potrebnija je njegova pomoc odbrani.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 22 sep 2019, 20:29

Pa da,da ih je pustio da odmore koliko treba,vjerovatno bi sad sva trojica bili full spremni.Bojim se samo da se isto ne uradi s Calumom.Realno,njemu treba jos mjesec dana da ne igra.

A odbrana i nije danas bila toliko losa sto se tice same igre.I Alonso je cak bio solidan.Al katastrofalno pozicioniranje kod prekida nas zeznu.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9068
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 22 sep 2019, 20:33

Samo Tomori je zjver. Ugasio Salaha danas.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 22 sep 2019, 20:54

uzese nas ljudi sa pola snage, lice mi morinhovom chelseau u prvom mandatu

timori tata igrice, slijedi poziv engleske uskoro
pi.

Avatar
BigAndy
Postovi: 603
Pridružen/a: 08 avg 2012, 15:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la BigAndy » 22 sep 2019, 21:07

Tweeds_10 je napisao/la:uzese nas ljudi sa pola snage, lice mi morinhovom chelseau u prvom mandatu

timori tata igrice, slijedi poziv engleske uskoro
Vjeruj mi da nije sa pola snage.
Celzi odigrao dosta cvrsto i da je Abraham pogodio ko zna sta bi bilo.
Imate mladu i perspektivnu ekipu.
Kad istekne ban pojacat sa 2-3 igraca.
Odbrana i napad. Mozda i sredina ali imate Pulisica. Samo da se snadje i proradi. Odlicna kupovina
Oooooooo Andy Andy, Andy Andy Andy Andy Roobertson!

Avatar
Airwaves
Postovi: 741
Pridružen/a: 23 jul 2014, 00:51
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Airwaves » 22 sep 2019, 21:48

Igra je bila dobra samo opet ti glupi i nesretni golovi koštaju i povrede kad te nece onda te nece.
Zouma Tomori dobro zatvorili prilaze pred kraj, Mount nije bio spreman skroz trebao ga je mijenjati ranije.
Najveći problem ove ekipe su losi bekovi... danas Liverpool jedan bek go drugi bek asistencija.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9068
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 23 sep 2019, 14:53

Ma ovoj ekipi malo fali da postanu jako opasni za sviju.
Vec rugi put ove sezone nadigravamo Liverpool.
Fali nam samo iskustva preglupo nekada primamo golove fali i uigranosti naravno ali vidi se zelja talenat i jedan jako lijep nacin igre koji pokusava uvesti Frank.
Ocekujem potop Brightona u sljedecok ligaskoj i ocekujem generalno da ove manje ekipe redovno udaramo.
Protiv ovih malo jacih trba nam iskustva i malo srece.
Limitirati onakav napad Liverpoola na fakticki nista iz otvorene igre nije mala stvar.
Onda tom istom liverpoolu stvoriti toliko cistih sansi i fakticki ih izdominirati u drugom poluveremnu od neke 55 minute gdje centar nisu mogli preci sve to nije mala stvar i znak je da se ide u pravom smjeru sa dobrim projektom.
Nazalost patit ce rezultati u pojedinim utakmicama ove sezone ali vec sljedece cemo biti strasna ekipa.
Skontajte da bi sljedece sezone mogli na terenu imati Tomorija, Reecea, Mounta, Rubena, Odoia, Abrahama, Christensena Zoumu I Gilmora u nekoj ulozi i jos igraca imamo u akademiji pretalentovanih. I na to sve ta ekipa sa akademcima ce biti konkurentna vec sada mozemo igrati sa najjacom ekipom u evropi. Meni je ovo sve vrh sto se desava ove seone u klubu bez obzira na rezultate i sve i jos uvijek smo u igri za top 4 jer je konkurencija ocaj. Nadam se da cemo protiv Brightona vidjeti jednu kompletnu utakmicu na visokom nivou i makar jednog od dvojca Odoi Reece u igri.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2019, 17:05

Narednih pet utakmica je izuzetno pobjedivo.Bit cu razocaran ako ne uzmemo makar 11 bodova ako ne i 13.

Avatar
Tweeds_10
Postovi: 3458
Pridružen/a: 29 jan 2010, 12:29
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Tweeds_10 » 23 sep 2019, 19:17

darker10 je napisao/la:Narednih pet utakmica je izuzetno pobjedivo.Bit cu razocaran ako ne uzmemo makar 11 bodova ako ne i 13.
s ovom ekipom je sve moguce, moguce je i da izgubimo 5 utakmica
pi.

Avatar
darker10
Postovi: 10797
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la darker10 » 23 sep 2019, 22:37

Svakako, al sad vec treba da to postaje ozbiljnije. Recimo pobjeda protiv Brightona kuci i slicne utakmice ne bi trebale dolazit u pitanje.

Avatar
TheShed
Postovi: 1691
Pridružen/a: 10 maj 2019, 23:32
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la TheShed » 25 sep 2019, 19:53

Odlična postava mora se priznati Odoi, Pulisic, Reece, Gilmour, Guehi. :clap:

slika

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 25 sep 2019, 20:41

Hoce li biti prenos ?

Avatar
jose
Postovi: 8546
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la jose » 25 sep 2019, 21:09

Soba je napisao/la:Hoce li biti prenos ?
Bein Sports 7 on Mobdro https://www.mobdro.sc/watching?id=Sport ... f8ba5e2c87
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9068
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 sep 2019, 22:02

James dvije asistencije.

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9068
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 sep 2019, 22:25

wadethegreat je napisao/la:James dvije asistencije.
I gol :D

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9068
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la wadethegreat » 25 sep 2019, 22:33

Kakvu cemo mi ekipu imati kad se svi vrate..
Ocekujem Jamesa protiv Brightona transformisat ce desnu stranu i odbrane i napada.
Evo i Hudson se upisao.
I odlicna tekma i za Gilmoura previse talenata imamo trenutno.

Avatar
Soba
Postovi: 2347
Pridružen/a: 13 avg 2012, 10:44
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Soba » 25 sep 2019, 22:34

Protiv Brajtona probati sa Odoijem i Pulidicem pa neks gori sve
A onaj mali Gilermo dijeli lopte igra mali ko Zorzinjo haha

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 14585
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 25 sep 2019, 22:48

Odlicna tekma zaista, momci su zagrizli i pospremali golove, moglo ih je mozda cak i vise pasti, ali i ovako sedmica u mrezi ovih, ne znam im ni ime.

Uglavnom, Odoi mora jos poraditi na kondiciji, jako je spor i puno odugovlaci pred golom. Mali Gilmour mi je nekako najdrazi ovde, imam momak potencijala, ali se vidi da ima tremu, razbice on to s Lampardom.

Konacno trener koji daje sansu mladicima, i koji vjeruje u njih.


O Reeceu ne treba puno govoriti, ja se nadam da ce momak sto prije uletiti u prvu postavu, pravo osvjezenje naspram Azpija.

Sve u svemu, Odoija, Reecea, polako uvoditi u igru i davati im sto vise sansi, ne treba srljati, Pulisic je takodjer bio od slabijih veceras, mada je njegov kvalitet neupitan, samo mu treba dati da igra.


Drago mi je sto je Odoi zabio gol na kraju, zaista mu to znaci sto je i pokazao onim slavljem.


U PM, tacno me strah ovih povreda, tacno na svaki kontakt pretrnem

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Chelsea FC

Post Postao/la Wisey » 25 sep 2019, 23:01

Ko bi rekao da cu ovo ikad docekati?

U jednom momentu na terenu Guehi, Maatsen, James, Gilmour, Anjorin, Odoi.

A mlad je i Pulisic iako skupo pojacanje.

Plus od akademaca nije bilo Tomorija, Abrahama i vec duze povrijedjenog Loftusa.
Zadnja izmjena: Wisey, dana/u 25 sep 2019, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Chelsea FC”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.