FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 26 sep 2019, 00:05

tuzlak1987 je napisao/la:
katarakta je napisao/la:Ristic, Osmanovic, Buljic i Rastoka su klasične tarabe i to je zestok promasaj bivseg nam SD. Borba ce bit zajebana, treba se skupit do zime i probat sto vise bodova osvojit, inace nam se crno pise
De mi reci molim te samo jel ovdje bitno ko je ili Sloboda? Borba ce biti zajebana ali je ocito sta nas je kostalo u kalendarskoj 2019.
I igraci isto ako je nesto neka kazu sta je tacno. A ne okolisati, a sam kreiras tu situaciju kada krenes od sebe strajkom, pa onda i navlacenjem negative. Price gasimo se, ispadamo itd. je sve ono sto odgovara bivsim predsjednicima za njihovu propagandu, a sami kumuju ovoj situaciji. Al hajd dobro..

Grad moze ovo izvuci odobravanjem dodatnog novca do januara jer su i sami krivi sto se novac potrosio u proljece na 8-9 bodova, ne sjecam se.

Ovo danas do igraca cisto. Fino neka kazu sta su to nehumani uslovi, sta im se to radi da ne mogu potrcati. Njima nije ni tesko od maja biti u drugom klubu, a ostalima ostaje Sloboda na brigu.

Ne znam kako neko moze da pusi te price o ugrozenosti igraca kada smo prosle sezone imali neke price kako im se prijeti, kako imaju problema, snimali se ispred kamere sa trenerom, junaci, heroji. Na kraju 5-6 u maju navalilo da ide u Slogu. :rol:

Od proljeca moze biti samo bolje. Tada se lakse dise, zna Mujkara sto je izvlacio opstanak na proljece dvije godine. A onda na ljeto prazna banka.
Tako je ako vec štrajkuju i pominju nehumane uslove onda neka i obrazlože o čemu se radi.
Menadzeri takođe odrađuju svoj dio posla i tu imamo izgleda vise struja. Treba to sve rastjerati s Tusnja samo ko će? Danas opste mrtvilo na zapadu a Fukare isto u raspadu i bez podrške starijih i iskusnijih.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 00:18

tuzlak1987 je napisao/la:[

Ne znam kako neko moze da pusi te price o ugrozenosti igraca kada smo prosle sezone imali neke price kako im se prijeti, kako imaju problema, snimali se ispred kamere sa trenerom, junaci, heroji. Na kraju 5-6 u maju navalilo da ide u Slogu. :rol:
A nije im se prijetilo i uletilo u klubske prostorije? Provjeri u policiji o tome.
Ti izgleda tigre pojma nemas u i oko Slobode sta se desava iz godine u godinu. Nego po sopstvenoj intuiciji i momentu pises, ali mnoge stvari koje su se desavale ili se desavaju tebi se cine mahalska spika. A vjeruj da nije.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 26 sep 2019, 00:44

Beduin je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:[

Ne znam kako neko moze da pusi te price o ugrozenosti igraca kada smo prosle sezone imali neke price kako im se prijeti, kako imaju problema, snimali se ispred kamere sa trenerom, junaci, heroji. Na kraju 5-6 u maju navalilo da ide u Slogu. :rol:
A nije im se prijetilo i uletilo u klubske prostorije? Provjeri u policiji o tome.
Ti izgleda tigre pojma nemas u i oko Slobode sta se desava iz godine u godinu. Nego po sopstvenoj intuiciji i momentu pises, ali mnoge stvari koje su se desavale ili se desavaju tebi se cine mahalska spika. A vjeruj da nije.
Opet maksimalno se sve preuvelica. Sada trenutno niko od njih ne raskida ugovor jer znaju da im je domet Zvijezda 09. Ali im nije na odmet da dizu strajk i igraju preko one stvari pa cekaju tuzbu. A od maja drugi klub i drugi jednogodisnji ugovor.

Posteno je ako ti nije dobro- trazi raskid ugovora. Sretno ti jer je sramota da Muratovic udje i uradi vise od tebe koji si senior.

Generalno svaki od njih u slucaju Federalne se moze isfurati ali nije tacno da oni ne snose krivicu. Ne igra im se kad nema para i onda sami sebi spuste ambicije i kreiraju alibi. U slucaju crnog scenarija ce samo i uprava i igraci da prebacuju krivicu. Nama ne treba igrac koji nece igrom da spasi stvar, bolje onda ko hoce da probamo uzimati bodove.

Samo neka ne kukaju, bujrum raskid ugovora i dovidjenja za svakog ko kalkulise. Jesul oni tu zbog nas ili mi za njih? Debilno ponasanje da kapiten preko instagrama trazi promjene u upravi. Druze simpatizeri ocjenjuju igru, nismo mi tu da se brinemo jel tebi redovno. Ti si potpisao nisu navijaci. Nase je da vidimo kakav si na terenu. Prosli put si bio los, danas si bio los. Neces da zapnes onda idi i tuzi klub, nemamo mi veze sa tim. Nama trebaju bodovi i gledamo poziciju Slobode.

Generalno jedino u Slobodi igraci sebi dopustaju previse jer nema cvrste ruke. Mene vise zaboli za ostalo, vidim samo da igraju ko qovno, a to im je jedini posao.

MrtvaCarsija
Postovi: 192
Pridružen/a: 08 apr 2018, 15:59
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MrtvaCarsija » 26 sep 2019, 07:32

Ovaj tuzlak nije normalan svega mi...**** li te brandalik i koza hipnoza i jasmin imamovic i kurevic svi te ****..Kako ti ne dosadi vise braniti neodbranjivo...Pa da li bi ti idiote igrao normalno da ti neko ne da platu 6 mjeseci, a od te plate moras porodicu izdrzavati...Jel moguce da si uvijek kontra da su uvijek svi drugi krivi samo ne oni za koje tvoj vladar Jasmin Imamovic kaze da nisu...Sta vam to daje on pa mu ne izlazite iz analnog otvora? Izadjite malo na svjetlost, osvrnite se oko sebe jer predugo zivite u mraku Jasminovog supka

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 26 sep 2019, 07:50

Danas je sjednica GV gdje odlucuju o rebalansu budžeta. Kako to ide, ima li gdje uživo prenos? Ili neka snimka? Ili samo pismeni izvještaj poslije sjednice?
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 26 sep 2019, 08:32

Bice detaljan izvjestaj u svim medijima,Slobodi ce se danas odobriti novac da prevazidje finansijsku krizu a sta dalje ...

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 sep 2019, 08:36

Zabrinuti za stanje u klubu. Kozolovci. :lol: :lol:
slika
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 sep 2019, 09:32

sta reci a da ne sjedam dodatno na muku..
nekako i ocekivano i razocarano u isto vrijeme..
sve su price ispricane..tuzno ..

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 sep 2019, 09:37

tesko je bit navijac slobode, boli da ga jbes..
opet st se sve desava u i oko kluba rezultat i ne cudi.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 26 sep 2019, 09:43

Pocelo je lagano od zgradonacelnikovog poltrona i ostalih. Kome nije jasno ili je strasno glup ili se pravi grbav.
"Mirsad Tinjic Iako sam dok sam bio podpredsjednik FK Sloboda imao sukoba sa Azmirom , nikada nisam pozelio da Tuzla City izgubi.
Ipak je to klub iz Tuzle i svi treba da ga podrzimo."
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 09:56

tuzlak1987 je napisao/la:
Beduin je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:[

Ne znam kako neko moze da pusi te price o ugrozenosti igraca kada smo prosle sezone imali neke price kako im se prijeti, kako imaju problema, snimali se ispred kamere sa trenerom, junaci, heroji. Na kraju 5-6 u maju navalilo da ide u Slogu. :rol:
A nije im se prijetilo i uletilo u klubske prostorije? Provjeri u policiji o tome.
Ti izgleda tigre pojma nemas u i oko Slobode sta se desava iz godine u godinu. Nego po sopstvenoj intuiciji i momentu pises, ali mnoge stvari koje su se desavale ili se desavaju tebi se cine mahalska spika. A vjeruj da nije.
Opet maksimalno se sve preuvelica. Sada trenutno niko od njih ne raskida ugovor jer znaju da im je domet Zvijezda 09. Ali im nije na odmet da dizu strajk i igraju preko one stvari pa cekaju tuzbu. A od maja drugi klub i drugi jednogodisnji ugovor.

Posteno je ako ti nije dobro- trazi raskid ugovora. Sretno ti jer je sramota da Muratovic udje i uradi vise od tebe koji si senior.

Generalno svaki od njih u slucaju Federalne se moze isfurati ali nije tacno da oni ne snose krivicu. Ne igra im se kad nema para i onda sami sebi spuste ambicije i kreiraju alibi. U slucaju crnog scenarija ce samo i uprava i igraci da prebacuju krivicu. Nama ne treba igrac koji nece igrom da spasi stvar, bolje onda ko hoce da probamo uzimati bodove.

Samo neka ne kukaju, bujrum raskid ugovora i dovidjenja za svakog ko kalkulise. Jesul oni tu zbog nas ili mi za njih? Debilno ponasanje da kapiten preko instagrama trazi promjene u upravi. Druze simpatizeri ocjenjuju igru, nismo mi tu da se brinemo jel tebi redovno. Ti si potpisao nisu navijaci. Nase je da vidimo kakav si na terenu. Prosli put si bio los, danas si bio los. Neces da zapnes onda idi i tuzi klub, nemamo mi veze sa tim. Nama trebaju bodovi i gledamo poziciju Slobode.

Generalno jedino u Slobodi igraci sebi dopustaju previse jer nema cvrste ruke. Mene vise zaboli za ostalo, vidim samo da igraju ko qovno, a to im je jedini posao.
Ne mozes tako pausalno razmisljati i zakljucivati. Po tvom nacinu razmisljanja je svako ko izadje na ulicu i strajkuje trebao samo napustiti firmu i traziti drugu, a onda potrazivati pare pravnim putem pa kad ih dobije. Zamisli da stvarno tako funkcionise u stvarnom svijetu.
FK Sloboda je firma u kojoj rade, izmedju ostalog, i igraci. Rade za platu i ocekuju je potpisanim ugovorom od strane poslodavca. Dogovoreno je da imaju osnovicu + bonuse za ostvaren dobar rezultat, i to je sasvim fer. Ne mozes tako razmisljati da odmah trebaju napustiti klub i napasti tuzbama. Ljudi (igraci) rade za firmu (FK Slobodu) i ne zele da izgube posao, ujedno zele i svoju zaradjenu platu i bore se za to. Sve po zakonu.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 26 sep 2019, 10:20

Juce jednostavno nismo iskoristili svoje prilike, a oni svoje jesu, kad se gledaju prilike tu smo mi negdje bili, al ljudi imaju odlican procenat iskoristenosti prilika. Mujagic, Prses, kasnije Muratovic imali su sanse iz kojih su trebali i mogli dat golove.

Sto se tice stanja oko igraca i plata, morate razumit da su neki ovde u tudjem gradu, da osim ljudi iz kluba i saigraca nemaju nikog svog ovde, e sad ti isti ljudi su 3-4 mjeseca bez primanja. Ne znam ja dal Mujagic ima na racunu 10-20 hiljada pa moze zivit koji mjesec bez primanja il nema marke u dzepu pa ode kod Prsesa kuci na rucak il kod Salihovica.
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
Beduin
Postovi: 16350
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 11:20

Ova Uprava je znatno smanjila troskove na osnovu trenutnih plata, s u odnosu na prosle sezone. Islo se s tim ciljem i ne razumijem zasto se dovede jedan Martelat kojem moras placati stan, platu i sta sve ne. I tako na tim slucajevima se pare drasticno stede, kad si primoran.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
DamirT
Postovi: 13974
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 26 sep 2019, 12:07

Znaci kraj u kupu...
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 12:10

DamirT je napisao/la:Znaci kraj u kupu...
Koje smo mi ku rceve srece nevjerovatno :crazy:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

crvenocrnitz
Postovi: 860
Pridružen/a: 12 avg 2012, 13:42
Lokacija: Batva 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la crvenocrnitz » 26 sep 2019, 12:12

Evo prilike za popravni :) mozda je dogovor, mi vama 3 boda vi nama prolazak u kupu hahahahahahahahaha
1919 FK Sloboda
1899 AC Milan
WINNERS NEVER GIVE UP!! Remember that you fools!!

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 26 sep 2019, 12:14

Dobijamo ovo na penale

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 sep 2019, 12:18

taman na vakat da ispadnemo i u proljece se ne zajebavamo dzabe

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 26 sep 2019, 12:20

nemam nemam srece nigde nista ostao sam saaaam
ostao sam sam suzo kleta(vrela ) tugo golemaaa :lol: :opaopa:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:00

Vjerovatno danas nece odobroti pare za Slobodu, jer se GASIMO, grad vise nece davati pare za repogram jer se GASIMO, DINAMO OTKAZO JER SU CULI DA SE gasimo !!!!!
P.S. Fucko reko da ne mrzi Kity, sto je svakako vazna stvar za buducnost Slobode, Fukare se raspale jer naravno gasimo se......Imal jos ko osim mene da ne zna da se gasimo?
🔴⚫️

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.