FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:03

Treba postaviti anketu gore sa pitanjem da li ce se FK Slobopda ugasiti? Utakmice svakako vise nisu bitne, jer zaboga predcednik nije vise Bunda, a Asmir ima novu igracku.
🔴⚫️

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 26 sep 2019, 13:05

može li se mrak ugasit?
tz tz tz tz tz tz

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MMA075 » 26 sep 2019, 13:09

Skver je napisao/la:Vjerovatno danas nece odobroti pare za Slobodu, jer se GASIMO, grad vise nece davati pare za repogram jer se GASIMO, DINAMO OTKAZO JER SU CULI DA SE gasimo !!!!!
P.S. Fucko reko da ne mrzi Kity, sto je svakako vazna stvar za buducnost Slobode, Fukare se raspale jer naravno gasimo se......Imal jos ko osim mene da ne zna da se gasimo?
Po koji put se gasimo?

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slusalica » 26 sep 2019, 13:11

Nisam htio smarati, ionako je tmurno.
Istina je da ispadamo ove godine,a onda ce se pristupiti formiranju OFK.
tz tz tz tz tz tz

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 13:15

Pa hajde realno idemo na zacelje....sa Zvijezdom.
Koliko bodova mozemo uzeti u narednih 5 kola....realno ne zelje....
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:15

slusalica je napisao/la:Nisam htio smarati, ionako je tmurno.
Istina je da ispadamo ove godine,a onda ce se pristupiti formiranju OFK.
Nemoj vise smarati vidoviti.
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:20

Sviuodbranu je napisao/la:Pa hajde realno idemo na zacelje....sa Zvijezdom.
Koliko bodova mozemo uzeti u narednih 5 kola....realno ne zelje....
Realno, po onakom pristupu kao jucer, nula bodova sa onim trenerom koji je strasan motivator i igracima koji nisu usli u duel kako treba, nemotivisani, nespremni.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 13:24

Skver je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Pa hajde realno idemo na zacelje....sa Zvijezdom.
Koliko bodova mozemo uzeti u narednih 5 kola....realno ne zelje....
Realno, po onakom pristupu kao jucer, nula bodova sa onim trenerom koji je strasan motivator i igracima koji nisu usli u duel kako treba, nemotivisani, nespremni.
Nemogu ponoviti onakvu igru dva put.
Ali realno uzeti cemo 0-4 boda i to nas baca na predzadnju poziciju i grcevitu borbu za goli opstanak.
Ne znam sta treba se desiti da se kod nas upale Alarmi
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Rimes87
Postovi: 2012
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Rimes87 » 26 sep 2019, 13:32

Po koji put se raspadamo? I zasto nismo vec jednom?
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:46

Sviuodbranu je napisao/la: Nemogu ponoviti onakvu igru dva put.
Ali realno uzeti cemo 0-4 boda i to nas baca na predzadnju poziciju i grcevitu borbu za goli opstanak.
Ne znam sta treba se desiti da se kod nas upale Alarmi
I ja bi volio da je sve potaman, al nismo privatni klub...upaljeni su alarmi, danas na vijecu odlucuju za pomoc Slobodi, uskoro skupstina, znamo svi da je trebala biti ranije, treba da imaju neko rjesenje, valjda na toj skupstini nesto rijese. Imaju priliku sad na skupstini i UG dati prijedloge sta, kako dalje.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 13:48

Skver je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la: Nemogu ponoviti onakvu igru dva put.
Ali realno uzeti cemo 0-4 boda i to nas baca na predzadnju poziciju i grcevitu borbu za goli opstanak.
Ne znam sta treba se desiti da se kod nas upale Alarmi
I ja bi volio da je sve potaman, al nismo privatni klub...upaljeni su alarmi, danas na vijecu odlucuju za pomoc Slobodi, uskoro skupstina, znamo svi da je trebala biti ranije, treba da imaju neko rjesenje, valjda na toj skupstini nesto rijese. Imaju priliku sad na skupstini i UG dati prijedloge sta, kako dalje.
Poucen ranijim iskustvom, skupstina je farsa obicna.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 13:54

Sviuodbranu je napisao/la: Poucen ranijim iskustvom, skupstina je farsa obicna.
Ja sam polago nade u tebe da ces dobiti tamo na lotu i izvuc nas iz krize :mrgreen:
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 13:57

Skver je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la: Poucen ranijim iskustvom, skupstina je farsa obicna.
Ja sam polago nade u tebe da ces dobiti tamo na lotu i izvuc nas iz krize :mrgreen:
:urnebes:
Bice bice :rol:
Kako smjeniti kurevica i komplet skupstinu, kako postaviti prave ljude, promjeniti statut, omoguciti ljudima sa novcem da ulazu....kako
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 14:06

Nikako, samo zakon o sportu to moze promijeniti.
🔴⚫️

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 14:19

Skver je napisao/la:Vjerovatno danas nece odobroti pare za Slobodu, jer se GASIMO, grad vise nece davati pare za repogram jer se GASIMO, DINAMO OTKAZO JER SU CULI DA SE gasimo !!!!!
P.S. Fucko reko da ne mrzi Kity, sto je svakako vazna stvar za buducnost Slobode, Fukare se raspale jer naravno gasimo se......Imal jos ko osim mene da ne zna da se gasimo?
Ja sam nedavno pisao o tome ovdje i pitao da mi neko objasni u cemu je poenta svake godine povecavati transu iz gradskog budzeta, placati reprogram i silne obaveze prema stadionu ako ti je cilj da ugasis klub i kakvu korist imas od gasenja!?

Za samo minutu mozes skontati barem 2 jednostavnija nacina da to uradis. Nasuprot toga, ti imas keca u rukavu (Slobodu) za ubiranje politickih poena, obecavas i tako produzujes sebi vijek trajanja. Pa kad isprdis na politickoj sceni onda ce se svakako neko drugi zaj3bavati oko sporta u gradu. A da si odmah predao klub Azmiru zajedno sa stadionom, onda bi tu Azmir imao prednost u skupljanju politickih poena u vidu vodjenja jake Slobode, a i stadion bi dobio. Ovako ce opet pred izbore nesto patrgati na stadionu, povecati transu i pogurati Slobodu, zamazati nam oci i mi cemo u inat Slogi, Azmiru i nacionalistickim strankama vuci na nasu stranu.

Da li je ovo dobro po Slobodu, dugorocno gledano? Nije. Ali nikakva gasenja ja ne vidim. Barem ne sada.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 26 sep 2019, 14:31

Naravno da se ne gasimo. A teško i da ćemo ispasti, makar ove sezone.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 26 sep 2019, 14:36

Beduin je napisao/la: Ja sam nedavno pisao o tome ovdje i pitao da mi neko objasni u cemu je poenta svake godine povecavati transu iz gradskog budzeta, placati reprogram i silne obaveze prema stadionu ako ti je cilj da ugasis klub i kakvu korist imas od gasenja!?

Za samo minutu mozes skontati barem 2 jednostavnija nacina da to uradis. Nasuprot toga, ti imas keca u rukavu (Slobodu) za ubiranje politickih poena, obecavas i tako produzujes sebi vijek trajanja. Pa kad isprdis na politickoj sceni onda ce se svakako neko drugi zaj3bavati oko sporta u gradu. A da si odmah predao klub Azmiru zajedno sa stadionom, onda bi tu Azmir imao prednost u skupljanju politickih poena u vidu vodjenja jake Slobode, a i stadion bi dobio. Ovako ce opet pred izbore nesto patrgati na stadionu, povecati transu i pogurati Slobodu, zamazati nam oci i mi cemo u inat Slogi, Azmiru i nacionalistickim strankama vuci na nasu stranu.

Da li je ovo dobro po Slobodu, dugorocno gledano? Nije. Ali nikakva gasenja ja ne vidim. Barem ne sada.
Pa na forumu ovdje imas navijace Bunde, Asmira, yebes Slobodu. I ja sam bio za to da se da Azmiru klub, stadion ali to je nemoguca misija, prvo nije zakonski, jer ne mozes dati nekome nesto sto nije tvoje, javno dobro ne mozes dati, iskreno meni nije jasno nikako kako se moglo FK Sarajevo prodati nekom, po meni to nije zakonski jer kod nas jos nema zakona o sportu, o Celiku da i ne pricamo, mrtva muljaza. Azmir se pokazao pravo i kao takav mene je ohladio za sva vremena. O proslom predcedniku zao mi trositi rijeci. Imamo upravu kakvu imamo, bar su iz Tuzle, bolju za sada ne mozemo naci jer nece niko, nemaju vlastite interese, promocije, pokazivanje ko je baja u gradu itd. Pa normalno je da grad nece nesto ugasiti ako daje ogromne novce za to.
🔴⚫️

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 26 sep 2019, 14:37

Skver je napisao/la:Nikako, samo zakon o sportu to moze promijeniti.
Kako ce ti zakon o sportu smjeniti skupstinu i UO.
Oni mogu dati zakon o sportu ali skupstina glasa o privatizaciji kluba.
Nece ti zakon o sportu reci UO daje toliko skupstina tj stolica se placa.
Dzaba zakon kada ce stoka odbiti privatizaciju.
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 26 sep 2019, 15:40

Skver je napisao/la:
Beduin je napisao/la: Ja sam nedavno pisao o tome ovdje i pitao da mi neko objasni u cemu je poenta svake godine povecavati transu iz gradskog budzeta, placati reprogram i silne obaveze prema stadionu ako ti je cilj da ugasis klub i kakvu korist imas od gasenja!?

Za samo minutu mozes skontati barem 2 jednostavnija nacina da to uradis. Nasuprot toga, ti imas keca u rukavu (Slobodu) za ubiranje politickih poena, obecavas i tako produzujes sebi vijek trajanja. Pa kad isprdis na politickoj sceni onda ce se svakako neko drugi zaj3bavati oko sporta u gradu. A da si odmah predao klub Azmiru zajedno sa stadionom, onda bi tu Azmir imao prednost u skupljanju politickih poena u vidu vodjenja jake Slobode, a i stadion bi dobio. Ovako ce opet pred izbore nesto patrgati na stadionu, povecati transu i pogurati Slobodu, zamazati nam oci i mi cemo u inat Slogi, Azmiru i nacionalistickim strankama vuci na nasu stranu.

Da li je ovo dobro po Slobodu, dugorocno gledano? Nije. Ali nikakva gasenja ja ne vidim. Barem ne sada.
Pa na forumu ovdje imas navijace Bunde, Asmira, yebes Slobodu. I ja sam bio za to da se da Azmiru klub, stadion ali to je nemoguca misija, prvo nije zakonski, jer ne mozes dati nekome nesto sto nije tvoje, javno dobro ne mozes dati, iskreno meni nije jasno nikako kako se moglo FK Sarajevo prodati nekom, po meni to nije zakonski jer kod nas jos nema zakona o sportu, o Celiku da i ne pricamo, mrtva muljaza. Azmir se pokazao pravo i kao takav mene je ohladio za sva vremena. O proslom predcedniku zao mi trositi rijeci. Imamo upravu kakvu imamo, bar su iz Tuzle, bolju za sada ne mozemo naci jer nece niko, nemaju vlastite interese, promocije, pokazivanje ko je baja u gradu itd. Pa normalno je da grad nece nesto ugasiti ako daje ogromne novce za to.
Ovo za Sarajevo ili Celik u fazonu predaje upravljackih prava novom vlasniku ne znam ni ja kako ide zakonski, ali ocito da je samo u pitanju klub, dok stadion ostaje u vlasnistvu grada. Jer novi vlasnik preuzima klub i sve dugove, a nikakve infrastrukture u vlasnistvu, sto mi smijesno izgleda onako na prvu. Jedina solucija je pravljenje i prodaja igraca, mada ni to jos ne funkcionise u Sarajevu (Celik ne mozemo ni spominjati jer je tek u toj nekoj prvoj fazi, vracanje dugova, stabilizacija i ostalo), jer pare od izlaska u Evropu ne mogu pokriti ni godisnje obaveze kluba, a kamoli da se i zaradi neki dinar.

Samo zakon o sportu, jasno definisan u svaki detalj, i onda izbacivanje klubova na trziste. E kurku bi onda bili u prednosti za prodaju jedna Mladost ili Zvijezda 09 u odnosu na klubove sa tradicijom i potencijalnom armijom navijaca, punim stadionom, prodajom brenda, dugorocno gledano.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

mirza24
Postovi: 632
Pridružen/a: 11 nov 2018, 22:49
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la mirza24 » 26 sep 2019, 16:00

Skver je napisao/la:
Sviuodbranu je napisao/la:Pa hajde realno idemo na zacelje....sa Zvijezdom.
Koliko bodova mozemo uzeti u narednih 5 kola....realno ne zelje....
Realno, po onakom pristupu kao jucer, nula bodova sa onim trenerom koji je strasan motivator i igracima koji nisu usli u duel kako treba, nemotivisani, nespremni.
TAKO JE 100% :bow: :bow: :bow: :bow: :bow:

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.