NK Travnik

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 28 sep 2019, 18:14

Vazna pobjeda, bez 4 standardna smo odigrali ovu utakmicu. Nadam se da ce se oporaviti i vratiti za Capljinu. Ono pred kraj nam nije trebalo, Catic je trebao na 2:0 rijesiti utakmicu jer je imao 1 na 1 sa golmanom i pucao pored gola. Nakon 2:1 jos 6 minuta produzetka i strepnje ali na kraju se upisala nova pobjeda.

Idemo lagano bez ikakvog pritiska.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 05 okt 2019, 17:38

Capljina - Travnik 1:0

Sljedecu nam dolazi Gorazde, nadam se dobroj utakmici, Gorazde dobra ekipa tako da cemo morati dobro zapeti..

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 okt 2019, 15:29

Sad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la legenda reala » 09 okt 2019, 17:59

SamoTravnik je napisao/la:Sad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.
ako su se nas prepali onda ga jbi ne zaslužuju da uđu u PL :thumbdown:


Nama se vjerovatno vraća Hasanović tako da bi trebali nastupiti u najjačem sastavu, ako bude ok suđenje svašta bi moglo biti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 09 okt 2019, 18:09

legenda reala je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Sad nama Sanel sudi. :lol: Nadam se da nije tu sa ciljem da povali Gorazde jer ako bude fer i korektno sudjenje, vjerujem da ce i utakmica biti vrhunska. Gorazde dobra ekipa a nasi omladinci zeljni igre i dokazivanja.
ako su se nas prepali onda ga jbi ne zaslužuju da uđu u PL :thumbdown:


Nama se vjerovatno vraća Hasanović tako da bi trebali nastupiti u najjačem sastavu, ako bude ok suđenje svašta bi moglo biti
Nas se sigurno nisu prepali, vi ste ispod njih, moguci konkurent i ne bi me cudilo da hoce da vas odmah distanciraju. Zelja mi je da bude fer i korektno sudjenje. Ako bude sve kako treba, bit ce lijepa utakmica jer i vrijeme najavljuju idealno. Vidimo se i neka bolji pobjedi, bez pomoci sudije. :D

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la drinjak81 » 10 okt 2019, 11:10

Sudija utakmice je nazalost jedan od onih koji unistavaju Prvu ligu Federacije iz godine u godinu,tako da bi moglo biti svasta u nedelju.Vjerovatnije je da ce nas probati povaliti,jer smo najblizi Olimpiku.
Ipak se nadam da do ovakvog scenarija nece doci,te da ce publika u Travniku moci pogledati jednu extra utakmicu,i nek pobjedi bolji.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 10 okt 2019, 12:38

Bilo bi cudno. Gorazde nam nije prijetnja, nema potrebe. Cak i da nas prestigne Gorazde, valja izdrzati dovoljno dugo na prvom mjestu sve do kraja.
Vjerovatno samo slucajno dodijeljen toj utakmici, ipak je sudija.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 okt 2019, 12:52

Nista nije slucajno ali vidjet cemo u nedjelju. Mi para nemamo za sudije, niti nam trebaju jer nemamo ambicije za ulazak. Nadam se da ce suditi korektno jer bi bilo uzivanje gledati fer i korektno sudjenje na utakmici sa dobrim protivnikom.

alensa33
Postovi: 63
Pridružen/a: 24 okt 2018, 14:59
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la alensa33 » 10 okt 2019, 13:27

SamoTravnik je napisao/la:Nista nije slucajno ali vidjet cemo u nedjelju. Mi para nemamo za sudije, niti nam trebaju jer nemamo ambicije za ulazak. Nadam se da ce suditi korektno jer bi bilo uzivanje gledati fer i korektno sudjenje na utakmici sa dobrim protivnikom.
Sto bi dr. Arsla rekao "Dosta mi moje šuplje".

Nemate pare al zato imate Sarajku.

drinjak81
Postovi: 102
Pridružen/a: 21 mar 2015, 19:27
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la drinjak81 » 10 okt 2019, 13:55

Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mancini » 10 okt 2019, 14:26

drinjak81 je napisao/la:Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakve čovjek gluposti pišeš za ne povjerovati. :lol: :crazy: :puke:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

alensa33
Postovi: 63
Pridružen/a: 24 okt 2018, 14:59
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la alensa33 » 10 okt 2019, 15:47

drinjak81 je napisao/la:Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.
Ma ja, a penal za Olimpik u 20. minuti nije svirao zato što nije vidio :tokralju: :tokralju:
Haj Boga ti pitaj Senigora gdje bi vi to igrali Premier ligu na Grbavici il na Koševu? :rol:

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la SamoTravnik » 10 okt 2019, 15:51

alensa33 je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Nista nije slucajno ali vidjet cemo u nedjelju. Mi para nemamo za sudije, niti nam trebaju jer nemamo ambicije za ulazak. Nadam se da ce suditi korektno jer bi bilo uzivanje gledati fer i korektno sudjenje na utakmici sa dobrim protivnikom.
Sto bi dr. Arsla rekao "Dosta mi moje šuplje".

Nemate pare al zato imate Sarajku.
Imali smo Sarajku i kad smo ispali u Drugu ligu zapad. Imamo ga i sad kad nas dvije utakmice kuci sudije sakate i ubijaju u pojam. Ne kazem da ne moze "valjat" al' trenutno mu je bitnija njegova guzica i pozicija u savezu nego NK Travnik koji nema nikakve ambicije.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mokroguz » 10 okt 2019, 19:32

drinjak81 je napisao/la:Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.
Ako ste vi sigurni da cete pobjediti sve naredne utakmice, imate posla sa policijom. Mi "velekriminalci" Travnika u zadnjoj minuti kod kuce pobjedismo, vi cije bodove u gostima mogu na ruci nabrojati cete njima nanijeti prvi domaci poraz i uz to izgubili ste protiv direktnog rivala GOSK-a - sta vam imamo nedopustiti? Pobjedite sto se mene tice, mi imamo svoj tok. Ugodno je spremiti ispriku pred prosipanje bodova.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zomir » 10 okt 2019, 19:50

Mokroguz je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.
Ako ste vi sigurni da cete pobjediti sve naredne utakmice, imate posla sa policijom. Mi "velekriminalci" Travnika u zadnjoj minuti kod kuce pobjedismo, vi cije bodove u gostima mogu na ruci nabrojati cete njima nanijeti prvi domaci poraz i uz to izgubili ste protiv direktnog rivala GOSK-a - sta vam imamo nedopustiti? Pobjedite sto se mene tice, mi imamo svoj tok. Ugodno je spremiti ispriku pred prosipanje bodova.
Dobar vam tok, kupi sto se moze kupit, sto ne moze otet cemo vam...klasinci sarajevski pasaluk

Matemotika
Postovi: 177
Pridružen/a: 06 jul 2014, 14:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Matemotika » 10 okt 2019, 20:04

Halo ba voz sa teme. Šta ste ovde ufatili palamudit. Imate svoje teme i sikter. Imamo mi svojih muka i bez vaših prepucavanja. Još 21 bod do opstanka i to je jedino što nas zanima ove sezone

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Mancini » 10 okt 2019, 20:16

zomir je napisao/la:
Mokroguz je napisao/la:
drinjak81 je napisao/la:Olimpik nece dopustiti da mu iko bude prijetnja.To se vidjelo i na utakmici u Gorazdu,gdje nam sudija zadnjih pola sata nije dao centar da predjemo,i da su igraci Olimpika uspjeli dodji u sesnaesterac svirao bi im penal bas kao i protiv Zvijezde iz Gradačca.
Slucajno bas da utakmicu u Travniku sudi sudija koji je Olimpiku sudio u Gradačcu,a svi smo dobro vidjeli sta je tamo uradio.A pogotovo sad gledam raspored Olimpika,(kuci Tosk i Gosk,u gostima Bratstvo,Rudar i Orasje)narednih 5 kola su im sve teske utakmice,i niti u jednoj nisu sigurni da ce pobjediti.
Gorazde pred pocetak prventstva nije imalo ambicija da udje u Premier ligu,al ako se ukaze sansa iskoristicemo je,jer imamo i ekipu i finansije za to.
Ako ste vi sigurni da cete pobjediti sve naredne utakmice, imate posla sa policijom. Mi "velekriminalci" Travnika u zadnjoj minuti kod kuce pobjedismo, vi cije bodove u gostima mogu na ruci nabrojati cete njima nanijeti prvi domaci poraz i uz to izgubili ste protiv direktnog rivala GOSK-a - sta vam imamo nedopustiti? Pobjedite sto se mene tice, mi imamo svoj tok. Ugodno je spremiti ispriku pred prosipanje bodova.
Dobar vam tok, kupi sto se moze kupit, sto ne moze otet cemo vam...klasinci sarajevski pasaluk
Sarajevski "pašaluk" u koji dolazite masovno da zarađujete novac.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
zomir
Postovi: 229
Pridružen/a: 18 mar 2017, 20:11
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la zomir » 10 okt 2019, 22:19

Post je postao/la Mancini, koji/a je na tvojoj listi ignoriranih.
Prikaži post.

p.s. izvinjavam se navijacima Travnika na offtopic

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la Rokoko87 » 11 okt 2019, 09:53

Post je postao/la Mancini, koji/a je na tvojoj listi ignoriranih.
Prikaži post.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Travnik

Post Postao/la atomac123 » 11 okt 2019, 11:14

Post je postao/la Mancini, koji/a je na tvojoj listi ignoriranih.
Prikaži post.

Samo ignorisat trola
TŽV!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.