Chat - ARHIVA POSTOVA

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 28 sep 2019, 22:55

Ma ja bolje se furat na rat nego na mezu.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 28 sep 2019, 22:59

Heller je napisao/la:Ma ja bolje se furat na rat nego na mezu.
Ne moras se posrat na svoje da bi bio prijatelj s njima.

Simple.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 sep 2019, 23:04

Mediji i politicari mogu prodati tako pricu ljudima dok su ljudi razdvojeni, tacnije pricu pusi svako ko nema nikakvog kontakta sa onom "drugom stranom". Ko ima kontakta ima 99% samo pozitivna iskustva.

Velika opasnost vreba, nema druge valja glasati za Kakira.

Opet to je vec sastavni dio zivota, nacionalizam dominira jer mediji moraju da se prehrane od klikova, a stranacke masinerije su zauzele radna mjesta. Najvise nalozeni ovi sto su nezaposleni i ovi sto su na drzavnom hljebu. Neka 100 Srba i Bosnjaka se iz dana u dan normalno ponasa, doci ce jedan konj i ponistiti to sve. Dovoljna je jedna budala na 100 ljudi. Tako se samo kreiraju nove situacije kroz medije iz godine u godinu. Politicari sa druge strane dogovorom kreiraju imaginarne krize i situacije koje se provlace kroz medije par mjeseci nakon cega dolazi druga "kriza".

Ne mora sada neko biti za bratstvo i jedinstvo ili za ljevicarstvo, ali kada udje u nacionalizam sam sebe ubija, prvo truje sebe toliko da samo na to misli i zivi u nekoj paranoji, nema zivotnog zadovoljstva i radosti, a onda i svoju djecu.

Avatar
VolimTz
Postovi: 3837
Pridružen/a: 20 avg 2011, 15:08
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la VolimTz » 28 sep 2019, 23:24

Sa srbima vecinom pozitivna iskustva, i sa pravim i sa domacim.

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.

Alija je u ovom primjeru bio samo metafora, simbol koji je on iskoristio da ponizi sebe i svoje, kako bi njima pruzio ruku pomirenja. Uzas. Da sam bio ove pameti zavrsili bi sijelo na drugi nacin.
"Brate, danas kad čuješ hardcore znaš da je begovska familija brate, begovska familija, Tvrtka kralja loza brate."

jolicnikola
Postovi: 5410
Pridružen/a: 11 sep 2017, 02:31
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jolicnikola » 29 sep 2019, 01:32

https://www.iskrica.com/weblogs/blog.php?id=17165
hahahaha ovaj kjele je goji od jajana, oplaka :rol: :rol: :rol:

Avatar
Sage
Postovi: 5329
Pridružen/a: 08 jan 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sage » 29 sep 2019, 09:38

VolimTz je napisao/la:Sa srbima vecinom pozitivna iskustva, i sa pravim i sa domacim.

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.

Alija je u ovom primjeru bio samo metafora, simbol koji je on iskoristio da ponizi sebe i svoje, kako bi njima pruzio ruku pomirenja. Uzas. Da sam bio ove pameti zavrsili bi sijelo na drugi nacin.
Pa trebo si ti opsovat i pomarat se. Što uvijek čekate da neko drugi?
Vidim govoriš ove pameti? Jel to znači da ti to tad nije smetalo pa ti sad smeta " kad si se opametio" il si sjetio tek sad biti hrabar?
Emancipate yourselves from mental slavery...

Memento Mori...

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Osim13 » 29 sep 2019, 09:48

**** im i ja mater
Pa koji si ti
Pa Bugarin
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Marsal
Postovi: 22695
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Marsal » 29 sep 2019, 11:00

Najgori su ovi što su lokali i suhi vrat mezili pa preko noći došli tobe pa postali pametni, nacionalno osvješteni.
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 29 sep 2019, 11:14

Prodat tuzlu za 60% RSa
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ASD » 29 sep 2019, 12:15

Samo Simin Han ostaviti.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Denchi » 29 sep 2019, 12:22

Marsal je napisao/la:Najgori su ovi što su lokali i suhi vrat mezili pa preko noći došli tobe pa postali pametni, nacionalno osvješteni.
isti što su klanjali sa partijskom u padže :urnebes: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Rosicky
Postovi: 8307
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 29 sep 2019, 12:39

Uzimam sebe kao nekog tko je rođen na kraju rata i koji ima svakodnevno kontakt sa Srbima iz Rsa i kako lokalnim bosnjacima i hrvatima tako i onim iz unutrašnjosti BiH i stvarno sve pozitivna iskustva što se tiče nacionalnih razlika.
Svi smo mi u istim ****.
Zadnja izmjena: Rosicky, dana/u 29 sep 2019, 13:29, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la jasmin10 » 29 sep 2019, 13:19

Valjda Bosnjacima.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8307
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Rosicky » 29 sep 2019, 13:29

Editovao sam :D

Avatar
ItsRamiz
Postovi: 1825
Pridružen/a: 05 apr 2019, 21:37
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la ItsRamiz » 29 sep 2019, 13:39

Rosicky lahko je tebi ti si ceh :D
Prolaznoscu svojom Tebe svjedocim
stvorio Si mene prvo nemocnim
pa mi snagu dao, sad je uzimas
Ti si tvorac, Ti sve tajne znas

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Barbarossa » 29 sep 2019, 14:04

Sarmelino je napisao/la:Prodat tuzlu za 60% RSa
Tuzlu za Teslić al ozbiljno
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
Sarmelino
Postovi: 17290
Pridružen/a: 29 avg 2015, 11:58
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Sarmelino » 29 sep 2019, 14:17

Barbarossa je napisao/la:
Sarmelino je napisao/la:Prodat tuzlu za 60% RSa
Tuzlu za Teslić al ozbiljno
srbe za srbe :hmmmmm:
plešu vještice trče vukovi
puške pucaju lete duhovi
svira tambura plešu vragovi
munje sijevaju cvatu makovi

Avatar
Asteriks
Postovi: 14290
Pridružen/a: 26 jul 2015, 10:16

Re: Chat

Post Postao/la Asteriks » 29 sep 2019, 14:23

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.
Znas valjda sto je Vucic lupao po Mitrovici a msm da vecina dijeli isto misljenje.
"I pre skoro trideset godina, nedaleko odavde, stotine hiljada ljudi, a Slobodan Milošević je tada bio dovoljno velik da ih u tom broju okupi, na Gazimestanu, dočekalo je kraj njegovog govora, čuvenog ili nečuvenog, zavisi od toga ko ga i zašto tumači, sećate li se kako?

Pevali su. I to su pevali, horski, sve te stotine hiljada, pevali su sa verom i ubeđenjem, pevali su zaneseni i ponosni, onu poznatu - “Ko to kaže, ko to laže, Srbija je mala”.
Takodjer znas za onaj studenski dom na Palama, koji nosi naziv po osudjenom zlocincu i utemeljitelju RS-a. Znaci nista ne treba da te cudi.
If you want to find the secrets of the universe, think in terms of energy, frequency and vibration. ✍️

Avatar
Heller
Postovi: 19160
Pridružen/a: 22 okt 2011, 14:10
Lokacija: Država Tuzla
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la Heller » 29 sep 2019, 14:28

VolimTz je napisao/la:Sa srbima vecinom pozitivna iskustva, i sa pravim i sa domacim.

Bas dok sam jos pio bila jedna multi kulti partija, mi iz Tuzle i naka ekipa iz rs i srbije. Sjedimo normala i u neka doba jedan nas nicim izazvan pocne psovati Aliju na opste odusevljenje svih prisutnih a najvise gostiju. Cijelu vecer sam cekao kada ce oni opsovati mladica ili karadzica no guess what, nije se desilo.

Alija je u ovom primjeru bio samo metafora, simbol koji je on iskoristio da ponizi sebe i svoje, kako bi njima pruzio ruku pomirenja. Uzas. Da sam bio ove pameti zavrsili bi sijelo na drugi nacin.
Pa Alija je Bošnjacima načinio puno vise štete neg Mladić i Karadžić Srbima.
Nullius in verba

Volim kad su sise vel'ke. A i kad nisu.

Avatar
IlProfessore
Postovi: 1790
Pridružen/a: 20 jan 2014, 00:37
Lokacija: Piazza del Duomo
Kontakt:

Re: Chat

Post Postao/la IlProfessore » 29 sep 2019, 15:23

Heller je napisao/la:
Pa Alija je Bošnjacima načinio puno vise štete neg Mladić i Karadžić Srbima.
Mrtvi Ćosić je lično iza tvog nicka, vaistinu
“Čuvajte i očuvajte svoju naciju i ime Bošnjak, vjeru i tradiciju. Gubitak identiteta plaća se ropstvom i poniženjem.”

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], VivaLaStella i 25 gostiju.