San Antonio Spurs

Avatar
Belmin6
Postovi: 12970
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Belmin6 » 12 avg 2019, 21:34

Znaci prvih 10 tekmi omjer 9-1 laganih.. :kafa:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 avg 2019, 21:51

Belmin6 je napisao/la:Znaci prvih 10 tekmi omjer 9-1 laganih.. :kafa:
Al zato nam je RRT brutalan.Sve ekipe sa Zapada. :roll: :roll:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 16 avg 2019, 17:12

11.novembra protiv MEM,povucicemo br.9 Tonya Parkera.
Ode i zadnja igracka legenda Velike trojke. :plac: :plac:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 24 avg 2019, 16:53

White upao u finalni americki roster za SP!! :clap: :clap:

Nisam se ovome nadao,ali neke povrede i otkazi igraca,uz njegovu dobru igru,su ucinili svoje.Ne znam koliko ce igrati u Kini,ali mislim da ce tu biti kao neki "energy guy".U svakom slucaju,veliko iskustvo ce ovo biti za njega i daljnji napredak.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 sep 2019, 13:28

Sekunde mi se nije svidjelo kako je White odigrao ofanzivno ovo SP.Totalno se podredio kolektivu i cinjenici da on poznaje kretnje koje Pop trazi,tako da mu je sut bio 16ta opcija i onda logicno da nece nista pogoditi.Ovo ne moze tako biti u sezoni.
Mora biti odlucniji u svom sutu i biti agresivniji u trazenju SVOJIH poena.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 12 sep 2019, 16:20

Ma ovo SP nista ne znaci...

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 12 sep 2019, 16:31

YaSSaL je napisao/la:Ma ovo SP nista ne znaci...
Ma ne znaci,ali imao je lijepu priliku da malo u game situaciji poradi na svim sutu.Ocigledno je da nije imao takve instrukcije i da se nije zelio puno "zamjerati".Znalo se ko su nosioci ove americke ekipe i to se postovalo do kraja.

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Clutch » 22 sep 2019, 11:25

Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT


kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 30 sep 2019, 17:26

NEZALAGANJE je napisao/la:slika
ko je ovaj 34

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 sep 2019, 17:30

Hommes i Lawson su igraci koji imaju ugovore za trening kamp.Nista drugo,jer mi imamo svih 17 ugovora garantovanih.
To su potezi za Austin Spurse.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 sep 2019, 19:52

“I’m watching a guy like Dejounte Murray and I’m like ‘my gosh.’ I haven’t seen a guy that fast in like 6-7 years. Then I see Lonnie and I’m like...he might be faster.” - Pop on feeling rejuvenated by youth movement. :ljepota: :ljepota:

kemo10
Postovi: 274
Pridružen/a: 27 maj 2010, 03:06
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la kemo10 » 30 sep 2019, 20:24

:bow:
NEZALAGANJE je napisao/la:“I’m watching a guy like Dejounte Murray and I’m like ‘my gosh.’ I haven’t seen a guy that fast in like 6-7 years. Then I see Lonnie and I’m like...he might be faster.” - Pop on feeling rejuvenated by youth movement. :ljepota: :ljepota:
Vidjet cemo kada pocne sezona, teren je jedino mjerilo koliko je ko dobar.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 02 okt 2019, 23:07

The San Antonio Spurs today announced that they have exercised their fourth-year team option on guard Derrick White and their third-year option on guard Lonnie Walker IV for the 2020-21 season.


Ocekivano.

Avatar
Raul_64
Postovi: 14899
Pridružen/a: 18 avg 2009, 12:40
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la Raul_64 » 03 okt 2019, 23:17

Malo uzbudjen,malo skeptik.

Murray,White,Lonnie,Jacob vrijedni gledanja.Od Lylesa opet kazem ne ocekujem apsolutno nista pa nek me iznenadi.
DeMar ne znam kako se uklapa u sve ovo.Pogotovo sa Murrayom.Da prihvati Manu rolu bilo bi najbolje al nece naravno.

LMA isto sa 34 god. zdravo za gotovo su neki uzimali njegovu produkciju zadnje dvije godine i koliko je vukao.Da vidimo koliko moze ovo.

Cudan osjecaj , imas pola te stare garde i pola tih klinaca koji te zanimaju,nije bas los mix. doduse.
Puno toga ce ovisit o tom famoznom sutu Murraya i dal ga ima a vidjet cemo uskoro.

Zelim da dobijemo Lonnia,to mi je sezona.Kao prosle Derricka.A sad predvidjati gdje cemo biti u zapadu je tesko,toliko je dobro i duboko vala.

Murray,Derrick dosta zajedno i Lonnie da postane dio rotacije.Uz njihove teske minute lako je gledati tekme neovisno od rezultata.
Never trust anything that bleeds for seven days and doesn't die.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 okt 2019, 00:30

Raul_64 je napisao/la:Malo uzbudjen,malo skeptik.

Murray,White,Lonnie,Jacob vrijedni gledanja.Od Lylesa opet kazem ne ocekujem apsolutno nista pa nek me iznenadi.
DeMar ne znam kako se uklapa u sve ovo.Pogotovo sa Murrayom.Da prihvati Manu rolu bilo bi najbolje al nece naravno.

LMA isto sa 34 god. zdravo za gotovo su neki uzimali njegovu produkciju zadnje dvije godine i koliko je vukao.Da vidimo koliko moze ovo.

Cudan osjecaj , imas pola te stare garde i pola tih klinaca koji te zanimaju,nije bas los mix. doduse.
Puno toga ce ovisit o tom famoznom sutu Murraya i dal ga ima a vidjet cemo uskoro.

Zelim da dobijemo Lonnia,to mi je sezona.Kao prosle Derricka.A sad predvidjati gdje cemo biti u zapadu je tesko,toliko je dobro i duboko vala.

Murray,Derrick dosta zajedno i Lonnie da postane dio rotacije.Uz njihove teske minute lako je gledati tekme neovisno od rezultata.
Ne znam za tebe,ali ja sam vjeciti optimista.Prije par mjeseci sam vec prognozirao...Zdrav roster i mi smo medju top 4 ekipe Zapada.Siguran sam u to.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 okt 2019, 15:39

Poceli su pregovori oko produzenja ugovora za DDRa,iako nema nikakvih garancija da ce do istog doci.

Po meni je ovo sasvim ocekivano,s obzirom da se radi o igracu koji se po svim svojim ljudskim osobinama uklapa kod nas.

U pogledu igrackih kvaliteta,sigurno da nije superstar,ali je All star kalibar,a mi sebi jednostavno ne mozemo priustiti da takav igrac odseta bez icega.Sto se tice nekog njegovog eventualnog trejda,to bi mozda i moglo,ali samo pod uslovom da neko od ove nase mlade bekovske trojke zaista iskoci i polaze AS potencijal.To je jos uvijek na cekanju,zato su vjerovatno ovi pregovori i otpoceli.

P.S.Ako bi DDR dobio ponudu slicnog produzenja kakvu smo dali LMAu(da pokupi svoj PO,potom 1 god i jos jedna ne skroz garantovana) mislim da bi bio i dobar trade chip,ukoliko bi se nasi mladici bas iskazali u nastupajuce 2 sezone.
Sve u svemu,pametan poslovan potez nasih.Sad ostaje da se vidi sta ce ovaj uopste traziti!??

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 04 okt 2019, 15:45

Usput,

One **** who saw DeRozan work out this summer in Los Angeles told The Athletic that his shooting looks improved and his mindset will benefit from a full summer to digest the knowledge gained after a year in Gregg Popovich’s system.

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25218
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la NEZALAGANJE » 05 okt 2019, 20:27

Eh veceras nasa prva predsezonska tekma. :D Ne mogu reci da se nisam uzelio.

Prva stvar,niko ne zna kako ce nam izgledati startna petorka!?Da li ce se poceti sa Dejounteom i Whiteom u backcourtu i da li cemo igrati sa "small ball" petorkom ili ce opet poceti duo LMA/Poeltl!?

Licno bih volio da se uvijek otvori sa najjacom mogucom defanzivnom opcijom,a onda je lako mixati sve to.Sirina je zaista nevjerovatna.

Ono sto me zanima je kako ce izgledati Dejounte,Lonnie i DDR na ulazu u svoju 2.sezonu.Sve ostalo je manje-vise poznato.

Prenosa nece biti ni na LPu,ali je lako moguce da bude neki stream koji ce davati sliku sa video zida.Tako je,do sada,bilo.

Takodje,veceras nece nastupiti ovi:The Spurs have announced Marco Belinelli, Trey Lyles, Patty Mills, and DeMarre Carroll will be OUT today against the Magic to rest, sto ce reci da ce mladi momci imati lijepu priliku da pokazu koliko mogu.

Avatar
YaSSaL
Postovi: 3027
Pridružen/a: 15 avg 2009, 22:01
Kontakt:

Re: San Antonio Spurs

Post Postao/la YaSSaL » 06 okt 2019, 10:20

Jest predsezonska tekma, ali opet, previse je 125 odmah u startu...

Odgovori

Natrag na “San Antonio Spurs”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.