FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 30 sep 2019, 20:08

Denchi je napisao/la:smiješno je da jedan Pariz i PSG čovjeka više ispoštuje od domovine i njegovog kluba, neoprostivo

slika
Tuga prava, ako Bog da docekace ga dok je ziv..




Ko da Messija gledam :ljepota: :mrgreen:

Tito za igru, kralj, sah, mat..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

Avatar
skoJaa
Postovi: 570
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 30 sep 2019, 20:27

U zadnjih par godina niti jednom se nije zelio odazvati pozivu iz kluba na neka druzenja i slicno. Sto je to tako, vjerovatno samo on zna.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 30 sep 2019, 20:29

skoJaa je napisao/la:U zadnjih par godina niti jednom se nije zelio odazvati pozivu iz kluba na neka druzenja i slicno. Sto je to tako, vjerovatno samo on zna.
vjerovatno jer se ponašamo kao da će opet jedan takav igrač zaigrati za klub :think:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoJaa
Postovi: 570
Pridružen/a: 28 okt 2012, 01:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoJaa » 30 sep 2019, 20:35

Denchi je napisao/la:
skoJaa je napisao/la:U zadnjih par godina niti jednom se nije zelio odazvati pozivu iz kluba na neka druzenja i slicno. Sto je to tako, vjerovatno samo on zna.
vjerovatno jer se ponašamo kao da će opet jedan takav igrač zaigrati za klub :think:
To vec ne znam, ali odavno je on nesto zamjerio.

Avatar
simidobar
Postovi: 2447
Pridružen/a: 03 feb 2017, 20:47
Lokacija: Muy lejos de ti...
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la simidobar » 30 sep 2019, 20:39

skoJaa je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
skoJaa je napisao/la:U zadnjih par godina niti jednom se nije zelio odazvati pozivu iz kluba na neka druzenja i slicno. Sto je to tako, vjerovatno samo on zna.
vjerovatno jer se ponašamo kao da će opet jedan takav igrač zaigrati za klub :think:
To vec ne znam, ali odavno je on nesto zamjerio.
Bilo je i kod nas svakakvih bandita, ko zna sta se desilo.

Valjda ce se popravit ta situacija uskoro..
Maleni dizu transparent "Jesul` Horde gdje su nekad bile"... 3 sekunde kasnije Horde dizu transparent "Gdje god bili - uvijek korak ispred vas"...

fks74
Postovi: 9107
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 30 sep 2019, 20:50

Sutra Mujic sudi, guzenje u najavi. Ne bih se ja previse opterecavao sa kupom, mislim ici na pobjedu pa ako bude, bude.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 30 sep 2019, 20:53

Zivom covjeku se ne dize spomenik, vec se to zove statua ili skulptura :D
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

fks74
Postovi: 9107
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 30 sep 2019, 20:59

fks74 je napisao/la:Sutra Mujic sudi, guzenje u najavi. Ne bih se ja previse opterecavao sa kupom, mislim ici na pobjedu pa ako bude, bude.
Nije sutra, nema veze.

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 30 sep 2019, 21:08

ElCartel11 je napisao/la:Zivom covjeku se ne dize spomenik, vec se to zove statua ili skulptura :D
Da. Ocigledno je doslo do nejasnoca u komunikaciji, cemu je pisana razmjena misljenja podlozna.
Spomenik, kako mu i samo ime kaze, dize se u spomen na nekog, ili nesto, sto je, u osnovi, drugo ime za grob. A grobovi se, kako si i sam rekao, ne dizu zivima.
Iuvinjavam se postovanom Denchiju, ako sam bio nejasan u vezi onoga na sta sam mislio.

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 30 sep 2019, 21:09

kip
jbg
:D
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Lik
Postovi: 5272
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 30 sep 2019, 21:35

FK Sarajevo prvi klub sa 900 postignutih pogodaka u zajedničkoj Premijer ligi BiH.

Bordo tim je u jučerašnjem duelu 11. kola Premijer lige BiH savladao Mladost rezultatom 3:0, a pogodak Amara Rahmanovića u samom finišu utakmice, bio je ujedno i jubilarni 900. pogodak bordo tima otkako se Premijer liga igra na teritoriji cijele Bosne i Hercegovine.

Sarajevo je od te sezone 2002/03. pa do danas ubjedljivo najefikasnija ekipa u Bosni i Hercegovini. Sa 900 postignutih pogodaka, bordo tim je daleko ispred svih ostalih klubova koji su se takmičili u našem najelitnijem takmičenju. Najviše golova nakon Sarajeva postigli su Željezničar i Široki Brijeg (po 845), Zrinjski (836), Čelik (600), Sloboda (523) i Borac (502). To je ujedno i jedinih sedam timova sa više od 500 postignutih golova.

Kada su u pitanju fudbaleri Sarajeva, apsolutni rekorder po broju premijerligaških golova u bordo dresu je Emir Obuća sa 59 postignutih pogodaka. Na drugom mjestu se nalazi aktuelni kapiten Krste Velkoski, sa deset manje, dok listu petorice najefikasnijih zaključuju Alen Škoro (45), Mersudin Ahmetović (42) i Leon Benko (27). Interesantno je istaći da se među desetoricom najboljih strijelaca Sarajeva u Premijer ligi, nalaze čak trojica fudbalera iz trenutnog igračkog kadra. Pored Velkoskog i Ahmetovića, na sedmom mjestu je još i Haris Handžić sa 21 postignutim golom. Također, daleko od ove liste nisu ni Anel Hebibović (18 golova), Amar Rahmanović (15) i Benjamin Tatar (13).

Fudbaleri u bordo dresovima su u prethodnih 17 godina najefikasniji bili u susretima sa zeničkim Čelikom čiju su mrežu tresli čak 68 puta. Pored Zeničana, bordo tim je posebno bio efikasan i u duelima sa Zrinjskim (58), Radnikom (53), te Slobodom i Širokim Brijegom (po 47).




slika



Izvor: Bordo vremeplov i FKSinfo




BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 30 sep 2019, 21:36

koja šteta talenta jbt, ovo je a la Salčin bio momak s loptom talentovan....a gledaj budale.... :facepalm: :damn:
Travančić je u Tešnju predstavljen početkom jula, no samo dvije sedmice kasnije su se u TOŠK-u pitali šta je sa njim i zašto ga nema.

Travančić je izostajao s treninga i zbog burnog privatnog života nije uspio ništa napraviti ni u federalnom prvoligašu.

Nastupao je za Sarajevo, Čelik, mladu bh. reprezentaciju, smatrao se potencijalom, ali na kraju je napustio i TOŠK.

U prvih osam kola nove sezone Prve lige FBiH upisao je svega dva nastupa i digao sidro. Pitanje je samo šta planira dalje, no ako nastavi po starom, teško da ćemo ga gledati na bh. terenima u dogledno vrijeme.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

VenamaHrabrih
Postovi: 2419
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 30 sep 2019, 21:46

Denchi je napisao/la:koja šteta talenta jbt, ovo je a la Salčin bio momak s loptom talentovan....a gledaj budale.... :facepalm: :damn:
Travančić je u Tešnju predstavljen početkom jula, no samo dvije sedmice kasnije su se u TOŠK-u pitali šta je sa njim i zašto ga nema.

Travančić je izostajao s treninga i zbog burnog privatnog života nije uspio ništa napraviti ni u federalnom prvoligašu.

Nastupao je za Sarajevo, Čelik, mladu bh. reprezentaciju, smatrao se potencijalom, ali na kraju je napustio i TOŠK.

U prvih osam kola nove sezone Prve lige FBiH upisao je svega dva nastupa i digao sidro. Pitanje je samo šta planira dalje, no ako nastavi po starom, teško da ćemo ga gledati na bh. terenima u dogledno vrijeme.
Jbg, kako kazu stari ljudi: Bolje i bez glave nego bez pameti.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 30 sep 2019, 21:54

Kad se vrtio klip po FB, kako pjeva u nekom klubu u Jelahu haha
Lik je nahlada zesca.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 30 sep 2019, 21:58

belosevic28 je napisao/la:Kad se vrtio klip po FB, kako pjeva u nekom klubu u Jelahu haha
Lik je nahlada zesca.
ostavio trenerku kluba ko garant kad nije imao da ceh plati dok je kod nas bio :facepalm: :damn: :rol:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 30 sep 2019, 22:03

Denchi je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kad se vrtio klip po FB, kako pjeva u nekom klubu u Jelahu haha
Lik je nahlada zesca.
ostavio trenerku kluba ko garant kad nije imao da ceh plati dok je kod nas bio :facepalm: :damn: :rol:
Duzan na sve strane bio haha Ostao kratak neke pare i u Gradacu :rol:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 30 sep 2019, 22:07

belosevic28 je napisao/la:
Denchi je napisao/la:
belosevic28 je napisao/la:Kad se vrtio klip po FB, kako pjeva u nekom klubu u Jelahu haha
Lik je nahlada zesca.
ostavio trenerku kluba ko garant kad nije imao da ceh plati dok je kod nas bio :facepalm: :damn: :rol:
Duzan na sve strane bio haha Ostao kratak neke pare i u Gradacu :rol:
a gledaj blentovine, prvi gol je njegov!
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 30 sep 2019, 22:28

Krste zabijao iz slobodnjaka, k'o neko s penala :(
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

bordobijeli
Postovi: 14230
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 30 sep 2019, 23:07

Malo da se nadovezem na pricu o Travancicu, Salcinu i slicnim. Mi svi opcenito imamo loš pogled na fudbal i zato imamo loše rezultate. Evo sad primjera Hajrovica i Gojaka šetali se protiv Varazdina zato sto nisu igrali protiv Atalante. Koji je to mozak i sebicnost tvoj tim razbije 4-0 ekipu u LP ti nezadovoljan,vecina nasi igraca ima taj nakaradni mentalitet. A takvi su i navijaci, kod nas da trener ovako kritikuje igrace ko Bjelica svi bi stali u odbranu igraca to sam vidjeo i u komentarima na ss ba gdje svi krive Bjelicu sto im ne da igrati.

astonHz
Postovi: 180
Pridružen/a: 10 mar 2019, 12:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la astonHz » 30 sep 2019, 23:29

Da se nadovezem za onu posjetu :D Ljudi, super odradjeno gostovanje. Sad dokazat svima da su miljama ispod najbolje navijacke grupe u BiH!!! Ja kad pogledam ovaj klip, postavljao sam ga nedavno, mene ti jaro moj emocije sabise i jedva cekam novu tekmu na Sjeveru. Najbolji klip napravljen kao kompilacija za grupu! Kakva god da je sad situacija sa grupom, samo mi to mozemo promijeniti da bude bolje. Mi mladja raja, malo i zrelija generacija ako moze stici od obaveza. Mi moramo biti taj motor koji ce vratiti "stari Sjever" i brojku. A za ove moje fakultetlije svjeze i srednju skolu, VADI TU PIPU IZ USTA I PRAVAC NA TEKMU!



Horde Zla, Horde Zla na motorima... :opaopa:
Prva ljubavi, najveća radosti, pobjedu daj nam ti!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hz1946, Morpheus, Sazg i 33 gosta.