FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 okt 2019, 12:47

Inijesta je napisao/la:
Lecler je napisao/la:
benko21 je napisao/la:Šef stručnog štaba Husref Musemić na put je poveo 20 igrača:
Kovačević, Dizdarević, Lazić, Šerbečić, Hodžić, Letić, Šabanović, Đokanović, Hebibović, Velkoski, Ahmetović, Handžić, Guzina, Milanović, Dupovac, Tatar, Mustafić, Rahmanović, Šišić, Gavrić.
Fina ekipica konačno imamo malo širi kadar,tu je i Gavrić. Ja bi lično halalio kup za pobjedu pod bijelim brijegom.
Volim te Sarajevo!
Ja bi im halalio da nam zrinjski 5 zabije samo da prodjemo ubice u kupu, a proci cemo aBd
Tako je!

tilo
Postovi: 269
Pridružen/a: 03 apr 2019, 11:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tilo » 01 okt 2019, 12:49

Znali nekl imali taj jabuka tv na telemachu.

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 01 okt 2019, 13:19

I ja bi halalio da izgubimo od svinjskog a da prodjemo listicu,pored velikog znacaja koji ima ta utakmica za nas navijace Sarajeva i koji je sam po sebi dovoljan tu je i prolaz dalje u kupu i korak naprijed ka odbrani duple.
3 boda se mogu nadoknaditi.
Al zasto uposte razmisljati da izgubimo ijednu od ove dvije utakmice,dizemo formu vracaju nam se igraci i zasto da ne izadjemo kao pobjednici iz obje tekme.
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
holyman
Postovi: 8345
Pridružen/a: 16 jan 2013, 23:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la holyman » 01 okt 2019, 13:27

Yebem te zeljo
NEMA NAZAD

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 okt 2019, 13:44

Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 01 okt 2019, 13:51

tilo je napisao/la:Znali nekl imali taj jabuka tv na telemachu.
Samo yt stream, nema TV :mrgreen:

Avatar
TheNorthFace
Postovi: 189
Pridružen/a: 28 jan 2019, 00:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la TheNorthFace » 01 okt 2019, 13:54

skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
najistinitiji komentar u historiji foruma hahahahahahhahaha
1946

bordobijeli
Postovi: 14261
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 01 okt 2019, 14:10

Bojim se ishoda sutra zbog one prošle utakmice. Tad su nas razbili a 0-0 nekako vjerujem u te stvari da se uvijek sreca i ne sreca vrate. Al kako god mi moramo tri levela bolji biti nego prošlu utakmicu ako mislimo proci lišticu.

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 01 okt 2019, 14:26

Stroj1946 je napisao/la:Kipovi se kod nas NE prave, jer nije u skladu sa vjerom. To u Sarajevu nećete nigdje naći da se radilo poslije rata. Valjda ste naučili nešto u životu dosad, jbga dan. Spomen ploče mogu proći.
To, u najmanju ruku, nije tacno. Vjera ne brani nista. Religija je ta koja brani, a vjera i religija nisu isto, isto se ne pišu, ne čitaju, ne prevode i ne transkribuju, a nisu ni sinonimi.
Ostaje mi nejasno sta smo to trebali nauciti? Da je Sarajevo Sarajlabad? Mozda bi ti volio, ali jbg, meščini daš se razočarat.

Avatar
Pitar6785
Postovi: 5831
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pitar6785 » 01 okt 2019, 14:28

Ubice su digli formu, al mislim da ovaj sastav sa gavricem rahmanovicem tatarom ima sirinu da odigra 00 sa njima. Sad penali su lutrija i kova mi nekako slabo brani penale. A takode mi smo blizi pobjedi i kroz igru jer cemo u 2 poluvremenu dic nivo igre a oni ce bit na istom nivou.

Zrinjski, ja bi tu iso na remi, jer su prosuli bodove od sb i imaju tu utakmicu sa slobodom gdje ce se izivljavat i vratit koliko toliko samopouzdanje i bice odmorni. Ako se ukaze prilika uzet sva 3 boda obavezno.

VenamaHrabrih
Postovi: 2436
Pridružen/a: 26 feb 2018, 21:31
Lokacija: sarajevo-pula-aix
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la VenamaHrabrih » 01 okt 2019, 14:33

Ja sam uvjeren u prolaz sutra. Novim ocima gledam FKS. I kad smo DK osvajali, imao sam malimilion zamjerki i igracima i SŠ. Poslije Borca nemam ni jednu. Ona radost se ne moze lazirati.
Vedran, Halid, Besim, Andrej, Krste, Amar, Ahmet...u zagrljaju - neprocjenjivo!!! A igraju za Vedrana. Pa zar vec nismo pobjedili?

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 01 okt 2019, 14:34

Sutra u najjačem sastavu, svi 120% od sebe za prolaz.
Odlično da js tu i Gavrić uz Tatara i Rahmana, super.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 01 okt 2019, 14:35

skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Pa gdje njih nadje kao primjer. Vec kasne 5 bodova a tek su poceli :mrgreen:
:rol: :rol:

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zip » 01 okt 2019, 14:36

skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Kad bi se biralo, izabrali bi pobjedu u Sirokom :D al se ne bira :lol:
A upravu si svakako za ovo gore :D

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 01 okt 2019, 14:39

Lecler je napisao/la:
benko21 je napisao/la:Šef stručnog štaba Husref Musemić na put je poveo 20 igrača:
Kovačević, Dizdarević, Lazić, Šerbečić, Hodžić, Letić, Šabanović, Đokanović, Hebibović, Velkoski, Ahmetović, Handžić, Guzina, Milanović, Dupovac, Tatar, Mustafić, Rahmanović, Šišić, Gavrić.
Fina ekipica konačno imamo malo širi kadar,tu je i Gavrić. Ja bi lično halalio kup za pobjedu pod bijelim brijegom.
Volim te Sarajevo!
I meni razum govori tako , ali kad je Listica u pitanju srce govori drugacije . Kud nije MDK pa da sa pionirima odigramo . ABd proci cemo , ali onda predstoji 6 jakih tekmi od toga 4 u finisu prvenstva , a ovo je prvenstvo malo teze od proslogodisnjeg . Sa Titulom bi krenuli ka dominaciji , a sa Kupom ne dao Bog da dodju povrede kao prosle godine (Pidro , Stanojevic). Iskreno i kad bi bila oba poraza, ovako osakacenom rosteru bi halalio i cestitao na 23 boda iz 12 utakmica . No bit ce aBd i 2 trijunfa .
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 01 okt 2019, 14:42

kengur je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Pa gdje njih nadje kao primjer. Vec kasne 5 bodova a tek su poceli :mrgreen:
:rol: :rol:
Ma et, prvi mi naumpali kao neki zdrav kolektiv koji ima najboljeg trenera na svijetu i ponajbolje igrače na svijetu, Pep uperi prstom u koga hoće a uprava dovodi. Mi i to da imamo, nešta nam ne bi valjalo. :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 01 okt 2019, 14:50

Ma bilo bi još nisu osvojili LP, tjeraj, koji nas je k. kupovao ako nece uzeti LP

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 01 okt 2019, 14:53

revolt je napisao/la:Ma bilo bi još nisu osvojili LP, tjeraj, koji nas je k. kupovao ako nece uzeti LP
:urnebes: :urnebes: :rol: :rol: :plac:

Nismo mi takvi , to nama mute vodu padobranci drugih klubova . Znam iz pouzdanih izvora :urnebes:
Mi ,kao navijaci smo zadovoljni sa Evropom . :urnebes: :urnebes:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evander » 01 okt 2019, 15:01

revolt je napisao/la:Ma bilo bi još nisu osvojili LP, tjeraj, koji nas je k. kupovao ako nece uzeti LP
Za pocetak, daj da bolje izgledamo od ekipa nastalih prije par godina, gdje jedan seljak kolo vodi.
O nekim stvarima, mozemo pricati kasnije.

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 01 okt 2019, 15:09

skoroalen je napisao/la:
kengur je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Ne bismo mi ništa halalili, budimo realni. Kad bismo 0:5 Lišticu pukli i igrali 2:2 sa Zrinjom, bilo bi pljuvačine. Pojedinačno bi nekom i bilo svejedno al kolektivno smo takva gov.na da ni Manchester City nije za nas, nešta nam ne bi odgovaralo.
Pa gdje njih nadje kao primjer. Vec kasne 5 bodova a tek su poceli :mrgreen:
:rol: :rol:
Ma et, prvi mi naumpali kao neki zdrav kolektiv koji ima najboljeg trenera na svijetu i ponajbolje igrače na svijetu, Pep uperi prstom u koga hoće a uprava dovodi. Mi i to da imamo, nešta nam ne bi valjalo. :lol:
Ma ja se zezam, ali ozbiljno imajuci u vidu uslove koje oni imaju, ima im se sta prigovoriti. I oni i PSG sa budjetom koji imaju se moraju plasirati u finale LP. Uslove koje mi imamo su daleko iznad nase lige i zato raja ocekuje i titule i iskorak u Evropi. Nadao sam se tituli i kad su virsle bile a kako necu sada.
Da nam je uspjesno pregurati ove 2 u Hercegovini pa bi se lakse disalo.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Pitarsam i 23 gosta.