FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

fks74
Postovi: 9254
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 03 okt 2019, 20:15

Pantelija je napisao/la:Znate kako se ovo rjesava?
Dovedes na zimu tri klase, ali klase!
Popissas se na ligu, uzduz i poprijjeko, pa neka zbizde himnoj, gadjaju flasama ....
Sjetite se nakon 0-3 i 3-0 u kupu kako su se prepali i usutili ...
Te klase nece rizikovati zivot, igrajuci po vukojebinama. Savez vuce sve konce. Ovo se moze sve rijesiti, ali oni ne zele. Svaki incident, na tribini ili van nje, oduzmi bodove i kazni sa 100 000. Sledeci incident, izbaci iz lige. Pa ko voli, neka izvoli.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pantelija » 03 okt 2019, 20:19

fks74 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:Znate kako se ovo rjesava?
Dovedes na zimu tri klase, ali klase!
Popissas se na ligu, uzduz i poprijjeko, pa neka zbizde himnoj, gadjaju flasama ....
Sjetite se nakon 0-3 i 3-0 u kupu kako su se prepali i usutili ...
Te klase nece rizikovati zivot, igrajuci po vukojebinama. Savez vuce sve konce. Ovo se moze sve rijesiti, ali oni ne zele. Svaki incident, na tribini ili van nje, oduzmi bodove i kazni sa 100 000. Sledeci incident, izbaci iz lige. Pa ko voli, neka izvoli.
Suplja prica... igrali su ovdje jajalo, benko, delac, igra sad evo ibanjez
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

zagorski
Postovi: 7686
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 03 okt 2019, 20:40

emir79 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Ovaj kamuflirani napisa da je direktorica trazila da se vratimo na teren i nesta ga. Daj nam detalje, potvrdi to!
Pa imas eto potvrdu u izvjestaju. "Ako se ponovi jos jednom" znaci da je uprava odlucila da izađu.
Ovo je vrlo bitno da se zna cija je odluka bila.

Avatar
kupus army
Postovi: 1549
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 03 okt 2019, 20:40

Jos jedan u nizu apsurda od sinoc, delegat vidio pirotehniku nasih navijaca.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Hase1946FKS
Postovi: 39
Pridružen/a: 21 sep 2019, 14:09
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Hase1946FKS » 03 okt 2019, 20:59

ShofaII je napisao/la:Stoji dosta toga sto ste rekli od utakmice do sada.
Al ne stoje brate psovke.

Istupanje iz lige i slicne gluposti su samo oslobadjanje prostora da rade sta zele. Ja ne zelim da moje Sarajevo istupi nego da izdrzi i pobjedi na terenu.
Pozivanje za uzvracanje istom mjerom za mjesec dana je kontraproduktivno. Treba uzvratiti civilizovanoscu jer ce to biti prst u oko I NARAVNO SADA SVAKI PD NAS NA TRIBINI MORA DA SE KORIGUJE JER CE NA NAMA DA TRENIRAJU STROGOCU.
Prizivanja smjena je dosipanje soli na ranu i dobro smo nasjeli na tu podvalu.
Samo sistemska rjesenje gdje se prave izmjene na bolje a ne obratno kako se obicno desava kod nas. A to obratno obicno slijedi ako se nesto mjenja u ovakvim situacijama.

Uprava i strucni stab su placeni za strucnoat i mudrost vrijeme je da to svakim danom primjenjuju u svom radu i da izbace prst iz uha i ono lahko cemo. Ako nisu dovoljno steucni i mudri neka biraju boljeg od sebe.

Konstantno bavljenje posljedicama dovodi nas u ovakve situacije, pocnite se bavit uzrokom.
Tako je majstore

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 okt 2019, 21:28

ShofaII je napisao/la:Stoji dosta toga sto ste rekli od utakmice do sada.
Al ne stoje brate psovke.

Istupanje iz lige i slicne gluposti su samo oslobadjanje prostora da rade sta zele. Ja ne zelim da moje Sarajevo istupi nego da izdrzi i pobjedi na terenu.
Pozivanje za uzvracanje istom mjerom za mjesec dana je kontraproduktivno. Treba uzvratiti civilizovanoscu jer ce to biti prst u oko I NARAVNO SADA SVAKI OD NAS NA TRIBINI MORA DA SE KORIGUJE JER CE NA NAMA DA TRENIRAJU STROGOCU.
Prizivanja smjena je dosipanje soli na ranu i dobro smo nasjeli na tu podvalu.
Samo sistemska rjesenje gdje se prave izmjene na bolje a ne obratno kako se obicno desava kod nas. A to obratno obicno slijedi ako se nesto mjenja u ovakvim situacijama.

Uprava i strucni stab su placeni za strucnoat i mudrost vrijeme je da to svakim danom primjenjuju u svom radu i da izbace prst iz uha i ono lahko cemo. Ako nisu dovoljno steucni i mudri neka biraju boljeg od sebe.

Konstantno bavljenje posljedicama dovodi nas u ovakve situacije, pocnite se bavit uzrokom.
To je rjesenje . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Samozdravlje
Postovi: 7750
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Samozdravlje » 03 okt 2019, 21:30

Pantelija je napisao/la:Znate kako se ovo rjesava?
Dovedes na zimu tri klase, ali klase!
Popissas se na ligu, uzduz i poprijjeko, pa neka zbizde himnoj, gadjaju flasama ....
Sjetite se nakon 0-3 i 3-0 u kupu kako su se prepali i usutili ...
Uz ovaj prethodni post i ovo je rjesenje ,samo zadrzati i kostur tima , da nema alibija uigravanje tima . :thumbup:
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Avatar
Fudo
Postovi: 4282
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 03 okt 2019, 21:32

Denchi je napisao/la:
mirzatele je napisao/la:Razbit ce nas Zrinjski ko pi.cke
definitivno
Nece, tu ce odigrati dobro da se Husref moze busati, pa ce nas sljedecu mlatnuti neka mjesna zajednica i opet sve u krug..
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 21:36

ShofaII je napisao/la:Stoji dosta toga sto ste rekli od utakmice do sada.
Al ne stoje brate psovke.

Istupanje iz lige i slicne gluposti su samo oslobadjanje prostora da rade sta zele. Ja ne zelim da moje Sarajevo istupi nego da izdrzi i pobjedi na terenu.
Pozivanje za uzvracanje istom mjerom za mjesec dana je kontraproduktivno. Treba uzvratiti civilizovanoscu jer ce to biti prst u oko I NARAVNO SADA SVAKI PD NAS NA TRIBINI MORA DA SE KORIGUJE JER CE NA NAMA DA TRENIRAJU STROGOCU.
Prizivanja smjena je dosipanje soli na ranu i dobro smo nasjeli na tu podvalu.
Samo sistemska rjesenje gdje se prave izmjene na bolje a ne obratno kako se obicno desava kod nas. A to obratno obicno slijedi ako se nesto mjenja u ovakvim situacijama.

Uprava i strucni stab su placeni za strucnoat i mudrost vrijeme je da to svakim danom primjenjuju u svom radu i da izbace prst iz uha i ono lahko cemo. Ako nisu dovoljno steucni i mudri neka biraju boljeg od sebe.

Konstantno bavljenje posljedicama dovodi nas u ovakve situacije, pocnite se bavit uzrokom.
Baš su stručni i mudri. Da su imalo dohavizani ne bi izveli ekipu nazad juče poslije onog gađanja Hebiba a i prije toga se svašta dešavalo. Zato ne kakite više vi što ste ko "umjereni", nego hajte u klub pa im perite bulje svaki dan ako hoćete. Za ono sinoč nema opravdanja, bezmudi uhljupi

Avatar
siroliver69
Postovi: 572
Pridružen/a: 31 mar 2018, 14:02
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la siroliver69 » 03 okt 2019, 21:46

Vratnik10 je napisao/la:
ShofaII je napisao/la:Stoji dosta toga sto ste rekli od utakmice do sada.
Al ne stoje brate psovke.

Istupanje iz lige i slicne gluposti su samo oslobadjanje prostora da rade sta zele. Ja ne zelim da moje Sarajevo istupi nego da izdrzi i pobjedi na terenu.
Pozivanje za uzvracanje istom mjerom za mjesec dana je kontraproduktivno. Treba uzvratiti civilizovanoscu jer ce to biti prst u oko I NARAVNO SADA SVAKI PD NAS NA TRIBINI MORA DA SE KORIGUJE JER CE NA NAMA DA TRENIRAJU STROGOCU.
Prizivanja smjena je dosipanje soli na ranu i dobro smo nasjeli na tu podvalu.
Samo sistemska rjesenje gdje se prave izmjene na bolje a ne obratno kako se obicno desava kod nas. A to obratno obicno slijedi ako se nesto mjenja u ovakvim situacijama.

Uprava i strucni stab su placeni za strucnoat i mudrost vrijeme je da to svakim danom primjenjuju u svom radu i da izbace prst iz uha i ono lahko cemo. Ako nisu dovoljno steucni i mudri neka biraju boljeg od sebe.

Konstantno bavljenje posljedicama dovodi nas u ovakve situacije, pocnite se bavit uzrokom.
Baš su stručni i mudri. Da su imalo dohavizani ne bi izveli ekipu nazad juče poslije onog gađanja Hebiba a i prije toga se svašta dešavalo. Zato ne kakite više vi što ste ko "umjereni", nego hajte u klub pa im perite bulje svaki dan ako hoćete. Za ono sinoč nema opravdanja, bezmudi uhljupi
Dobro si, kad procitam neke komentare kako p.i.ckasto zvuce jasno mi je zašto nas yebu godinama. Sve sam bliže mišljenju da nam je uprava k.u.rac. A Husrefa ne krivim za vracanje više od Hadzica, koji je on k.u.rac tu sa ekipom da mi je znati? Sekretarica Sabrinina?
Sve u svemu, remont uprave i sš, igracima ništa ne zamjeram.

Kamuflazn
Postovi: 1950
Pridružen/a: 03 jan 2019, 10:01
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kamuflazn » 03 okt 2019, 21:48

Sabrina naredila da se vrate.
HUSREF MUSEMIC!
Šta je tu je!
"Šta ću, ne mogu se promjeniti, volim Sarajevo više od svog života." - Husref Musemić

LJUDSKA ZLOBA UVJEK DOLAZI OD NEMOCI!

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 okt 2019, 21:50

E cuj iz saveza su rekli da ce kazniti i FKS zbog ponasanja pomocnog trenera i navijaca.
A sta su to navijaci uradili da bi zbog tog klub bio kaznjen?
**** li vam i rod i porod svima iz saveza !!!!
Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Avatar
revolt
Postovi: 1170
Pridružen/a: 20 jan 2015, 19:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la revolt » 03 okt 2019, 21:52

Kamuflazn je napisao/la:Sabrina naredila da se bvrate.
Nije istina!

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 03 okt 2019, 22:04

revolt je napisao/la:
Kamuflazn je napisao/la:Sabrina naredila da se bvrate.
Nije istina!
Ma to ce sad biti prebacivanje loptice , rekla Sabrina, reko Hadzija , reko Husref.. kako god nek se svi redom qurca napuse osim ovih par igraca koji su stisli muda i rekli otvoreno sve
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Lecler
Postovi: 2429
Pridružen/a: 25 sep 2018, 23:35
Lokacija: Vratnik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lecler » 03 okt 2019, 22:16

Kakve se gluposti pišu (dabogda izgubili) šta sad lafo treba navijati da izgubimo u Mostaru da bi mnogi ovdje bili zadovoljni,pu **** vas i Husref i uprava ja vala nikad neću navijati protiv Sarajeva.
SARAJEVO IZNAD SVIH!!!
ISTINA ZA VEDRANA!

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la belosevic28 » 03 okt 2019, 22:18

Kamuflazn je napisao/la:Sabrina naredila da se vrate.
:rol: babukinooo :beba:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 22:35

Sjeverjecudo je napisao/la:E cuj iz saveza su rekli da ce kazniti i FKS zbog ponasanja pomocnog trenera i navijaca.
A sta su to navijaci uradili da bi zbog tog klub bio kaznjen?
**** li vam i rod i porod svima iz saveza !!!!
E o tome ja pričam. Da smo sinoć odbili da se vratimo što bi svi normalni klubovi uradili jer je u pitanju sigurnost igrača ne bi nikome na pamet palo da pomene naše navijače, šta su im oni uradili? Ali ko prati današnja događanja mogo je da vidi da se uglavnom ističe te ponašanje naše klupe (pri kraju a o tome šta se je dešavalo prije ni riječi), te ponašanje naših navijača, Boga mi ispašće na kraju da su se naši igrači sami gađali...

Okreni Bošnjo i drugi obraz da te lupim dosta sam te po jednom lupo...

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vratnik10 » 03 okt 2019, 22:38

Lecler je napisao/la:Kakve se gluposti pišu (dabogda izgubili) šta sad lafo treba navijati da izgubimo u Mostaru da bi mnogi ovdje bili zadovoljni,pu **** vas i Husref i uprava ja vala nikad neću navijati protiv Sarajeva.
SARAJEVO IZNAD SVIH!!!
Nek izgube, boli me. Godinama kupujem karte, dresove, dresove djeci, majice, suvenire, plaćam članarinu, platio sam članarine i za jarana. Sutra da traže donaciju za stadion dao bi. Skoro sve za svoj klub. Da bi mi oni (a i mnogim ostalima) onako pljunuli u lice sinoć. E ne može više, od mene im kurko dok se neke stvari radikalno ne promjene...

bordobijeli
Postovi: 14260
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 03 okt 2019, 23:02

Mujicevo sudjenje okarakterisano kao dobro. Krizni stab koji je donio odluku da se nastaviti :delegat, predstavnik širokog, predstavnik Sarajeva (Hadzic) mehlem na ranu bi bio dobar rezultat protiv zrinje.

Avatar
Sjeverjecudo
Postovi: 606
Pridružen/a: 09 avg 2019, 02:51
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sjeverjecudo » 03 okt 2019, 23:09

Kurs je isti sa puta ne skrecemo, jer rekli smo da nikada odustati necemo !!!!

Istina za Vedrana - Pravda za Horde Zla !!!!!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avalkaB, zagorski i 37 gostiju.