NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 03 okt 2019, 17:09

prisonbreak je napisao/la:Sve je krenulo niz brdo kako su ovi momci poceli prenositi tekme preko fb-a,savez nam se sveti, vrijeme je da se ugase!
Ne vjerujem bas prisone jer mi u ekipi imamo od 11 igraca 8 su umisljenje zvijezde i panjevi,pored nase djece ne trebaju nama drugi neprijatelji imamo mi vehabiju, dilu coravu koku, dedu alkosa, mahmuta sa raiolom od doboja pored njih ne treba ti zeljo,nsbih teorije zavjere sami sebi smo neprijatelji ;)

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 03 okt 2019, 17:32

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve je krenulo niz brdo kako su ovi momci poceli prenositi tekme preko fb-a,savez nam se sveti, vrijeme je da se ugase!
Ne vjerujem bas prisone jer mi u ekipi imamo od 11 igraca 8 su umisljenje zvijezde i panjevi,pored nase djece ne trebaju nama drugi neprijatelji imamo mi vehabiju, dilu coravu koku, dedu alkosa, mahmuta sa raiolom od doboja pored njih ne treba ti zeljo,nsbih teorije zavjere sami sebi smo neprijatelji ;)
Ma sarkazam drug :D svjestab sam da imamo ekipu alkoholicara i klanova.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4900
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BatistutA19 » 03 okt 2019, 17:33

Jel trener zvanicno Bozicic il to jos nije gotovo ?
Ovo sto vi poredite Celik i Sarajevo to ni blizu nije ,Sarajevu je puno lakse bilo, oni nisu bili prema nama pa skoro nista duzni bili ,da su imali dug kao mi i stanje kao mi ni oni se ne bi izvukli nikad tako brzo al nek su drago mi je nek jedan klub ide naprijed a i ostali ce za njim morat.Koji je taj klub SHKUPI jel to novi klub, jer takav klub nikad nije postojo i ak je novi znaci taj klub je cist bio i lakse je i tu bilo uredit klub nego Celik i ne zaboravite makedonska liga je slabija od nase lige po svemu od imena klubova sa tradicijom,do stadiona ,do navijaca ,i do kvaliteta.Vidjeli smo kako je Zrinjski pregazio Rabotnickog ove sezone 0-3 u Skoplju. Shkupi da je u nasoj ligi on bi bio prosjecan klub i borio bi se za opstanak i zao mu i jest puno lakse izac u Evropu nego nama jer uvjek ce mo imat Sarajevo Zeljeznicar i Zrinjski i jos nekoliko slicnih klubova kao mi.
Drago mi za taj IMTEC kao sto neko napisa te 3 faze izgledat ce to puno ozbiljnije.
Kakav bojkot sto neko pise to vise nikad ne bi proslo onako a i to bi bas bilo najgluplje rijesenje predlozit ,mada to normalana raja ne bi prihvatila.ko hoce nek bojkotuje za sebe ima pravo a pozivat na bojkot je van svake pameti.

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 03 okt 2019, 17:50

UltrasZenica je napisao/la:Znaci imat cemo novu web stranicu koja ce po svemu sudeci zavrsiti kao i prethodna,jer je nece imati/znati ko azurirati... :D
Oni ce je odrzavati i azurirati, ali nece oni proizvoditi sadrzaj klubu..
jedandevetcetripet je napisao/la: **** to onda da izvines
Pa je li im oni trebaju i igrače tražiti?? :D

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 03 okt 2019, 18:22

prisonbreak je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve je krenulo niz brdo kako su ovi momci poceli prenositi tekme preko fb-a,savez nam se sveti, vrijeme je da se ugase!
Ne vjerujem bas prisone jer mi u ekipi imamo od 11 igraca 8 su umisljenje zvijezde i panjevi,pored nase djece ne trebaju nama drugi neprijatelji imamo mi vehabiju, dilu coravu koku, dedu alkosa, mahmuta sa raiolom od doboja pored njih ne treba ti zeljo,nsbih teorije zavjere sami sebi smo neprijatelji ;)
Ma sarkazam drug :D svjestab sam da imamo ekipu alkoholicara i klanova.
Dobar si :urnebes: pratim forum tvoje postove reko gledaj sta covjek napisa i ostade ziv :mrgreen: ali kakav nam je forum u zadnje vrijeme ne bi me iznenadilo da i ovako nesto neko ozbiljno napise :D

zenickidokosti1
Postovi: 125
Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:28
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la zenickidokosti1 » 03 okt 2019, 20:04

Meni je najgolemije što se do sad dok je Aydina nije otvorio fan shop. Pa ljudi dragi nije to neka pamet, na bilo koju glupost stavi grb Čelika i prodat ćeš. Majica,teka, upaljač, šolja, suveniri neki, dukserica, bilo šta

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 03 okt 2019, 20:33

Utakmica u subotu u 15:30 sati a prenos je na Areni sport

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la samoposteno » 03 okt 2019, 20:37

almir2018 je napisao/la:Utakmica u subotu u 15:30 sati a prenos je na Areni sport
Ovo ti je u zadnje vrijeme najtacnija informacija :D
sala ne zamjeri :D

almir2018
Postovi: 2231
Pridružen/a: 07 nov 2018, 18:32
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la almir2018 » 03 okt 2019, 20:55

    samoposteno je napisao/la:
    almir2018 je napisao/la:Utakmica u subotu u 15:30 sati a prenos je na Areni sport
    Ovo ti je u zadnje vrijeme najtacnija informacija :D
    sala ne zamjeri :D
    Kad nece klupska stranica da objavi moram ja bar ovdje hehehe

    Avatar
    samoposteno
    Postovi: 5985
    Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
    Kontakt:

    Re: NK Čelik Zenica

    Post Postao/la samoposteno » 03 okt 2019, 21:06

    almir2018 je napisao/la:
      samoposteno je napisao/la:
      almir2018 je napisao/la:Utakmica u subotu u 15:30 sati a prenos je na Areni sport
      Ovo ti je u zadnje vrijeme najtacnija informacija :D
      sala ne zamjeri :D
      Kad nece klupska stranica da objavi moram ja bar ovdje hehehe
      Ma u klubu jos nisu saznali da igraju :lol: :urnebes: ima ujutru presica u 10

      Avatar
      rz88
      Postovi: 531
      Pridružen/a: 09 jul 2014, 14:54
      Lokacija: Steel City
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la rz88 » 03 okt 2019, 22:23

      almir2018 je napisao/la:Utakmica u subotu u 15:30 sati a prenos je na Areni sport
      Prijenos Bilino Polje ;)
      Život nema smisla ako teče bez tebe, mi smo ponos Zenice, Čelik ti si nama sve!

      dinodino2019
      Postovi: 2448
      Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la dinodino2019 » 03 okt 2019, 22:57

      Bice rekordnih 500 gledalaca
      Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

      Avatar
      samocelik
      Postovi: 6036
      Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
      Lokacija: Uzavreli Grad
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la samocelik » 03 okt 2019, 23:16

      Svanut će i 5. oktobar, a raja na Bilinom polju je vidjela u ovoj sezoni samo 3 gola. Od toga dva je dao Željo. Zapad je 8 maraka. Da li Dedić,Dilaver i ekipa to zaslužuju? Definitivno ne. Al vidimo se na stadionu :wave:
      Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

      Avatar
      Steelman
      Postovi: 2022
      Pridružen/a: 07 mar 2013, 23:33
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la Steelman » 03 okt 2019, 23:42

      Uvijek je bilo najlakše k'o noj zabiti glavu u zemlju. I to ovdje na forumu mnogi rade i u redu. Tako je, kako je. Generalno, svi su krivi osim onih koji odlučuju. Za akademiju su krivi neki Hamzic, Aldobašić, Isak, Babajić, a ne Aydin i Fudo, koji su je obećali. Zaim je kriv što je u klubu, a ne onaj koji ga je doveo ili mu dopustio da bude tu. Tim se ustvari ne treba ni baviti. Igrači su krivi što igraju loše iako smo promijenili već par trenera i što im se dopušta da nema discipline. Ljudi u klubu vode Aydina, a ne on njih. Oni su krivi što klub nema kako treba organizacionu strukturu. Obrnuta logika, ali razumijem da je tako lakše pravdati očaj i nemoć, pa možda neko i svoje grijehe, nego se suočiti sa istinom. Linija lakšeg otpora je oduvijek bila dio tog mentaliteta. Međutim, ništa novo, svako ima svoje mišljenje i neka je tako.

      Što se tiče teksta i ovih sastančenja, Robijaši imaju najbolje namjere, ali ovo što je prezentovano kao njihov zaključak odnosno prenošenje informacija, pa čak i ograđivanje od nekih stvari samo pokazuje da nisu na tom nivou da se nose s bagrom. Treba to priznati, ali momcima se nema šta zamjeriti, jer su dali sve od sebe i pokušali doprinijeti poboljšanju situacije u klubu. Ko im želi zamjerati, bolje da im se priključi i pomogne. Trenutno su jedini koji se bave stanjem u klubu i ne treba im dodatno prisjedati na tu muku. Ko želi da se pegla, nek izvoli pa će vidjeti da nije lako uhvatiti se u koštac sa kojekakvim manipulatorima. Ako ih dovoljno ne pročitaš, odvedu sve na svoj mlin baš kao što se i desilo, pa će još ispasti da grupa brani loše stanje kluba, a svi znamo da to nije tako. Kad se pređu gomile kilometara s klubom onda se zna da je i provod ljepši uz bodove na strani. Naše je prokletstvo što ljudi koji ne žele da se bave tim moraju razmišljati o situaciji u klubu.

      Nisam želio komentarisati, ali ne mogu gledati kad se pokušavamo kolektivno zavarati da sve kako jest trenutno, tako i treba biti. I naravno kad vidim da se tumači da su izvor svih problema samo igrači. Jesu problem, ali oni su posljedica svih ostalih problema i da se radi kako treba njih bi bilo najlakše riješiti.

      Međutim, idemo gledati s ljepše strane. Protiv Širokog Brijega očekujem da Deda, koji je nasljednik Babale, a nakon pijanih derneka do zore, proradi i pokaže svim dušmanima da su zenička djeca temelj jakog kluba. Kako god okreneš, ko je vezan za klub osuđen je na robiju da prati sav ovaj cirkus. Udri brigu na veselje, pa i to zna zanimljivo biti!
      Veličina, FK i šina,
      Tradicija, suština
      I kičme disciplina!

      BAŠ ČELIK

      Lawer_88
      Postovi: 761
      Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la Lawer_88 » 04 okt 2019, 07:25

      04.10.1972.
      Čelik - Fiorentina 1:0
      Sretna 47 godisnjica osvajanja Srednjoevropskog kupa.

      U nedostatku lijepih sadašnjih vremena, ostaje nam da se prisjećamo nekih dobrih starih.
      #samoČelik

      Ellocco
      Postovi: 135
      Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la Ellocco » 04 okt 2019, 08:21

      Iskreno se nadam pobjedi sutra, da damo bar dva gola. U pratio sam na nekim komentarima na FB da Aydin nije imao pojma za clanske, da nisu gotove tj. Da je raja uzimala zbog toga je vjerovatno ona obavijest sinoc... M

      RZ88Adnan
      Postovi: 2875
      Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la RZ88Adnan » 04 okt 2019, 10:10

      Imamo 4 pojačanja,mislim da su migranti adekvatne zamjene pojedincima..

      Svi na Bilino
      The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

      Avatar
      avenija
      Postovi: 13645
      Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
      Lokacija: Zenica
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la avenija » 04 okt 2019, 11:22

      RZ88Adnan je napisao/la:Imamo 4 pojačanja,mislim da su migranti adekvatne zamjene pojedincima..

      Svi na Bilino
      Kazu agresivniji migranti bili kad su ih izbacivali sa stadiona nego Čelik u ovih 11 kola.
      Ekipa bez tuce, prekrsaja, klizeceg starta..KAMILICA EKIPA, CUVAJMO NOGICE
      Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
      21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
      02.10.2016 Lokalni izbori

      zenickidokosti1
      Postovi: 125
      Pridružen/a: 21 jun 2019, 18:28
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la zenickidokosti1 » 04 okt 2019, 11:35

      Bilo bi lijepo kad bi se robija protiv širokog ako ništa parolom nekom sjetila vedrana

      Convicts1988
      Postovi: 6962
      Pridružen/a: 03 sep 2014, 17:32
      Kontakt:

      Re: NK Čelik Zenica

      Post Postao/la Convicts1988 » 04 okt 2019, 11:38

      Svi na istok
      Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu ⚠️

      Zaključano

      Natrag na “NK Čelik”

      Online

      Trenutno korisnika/ca: laudrop i 18 gostiju.