RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4731
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Bazinga12345 » 06 okt 2019, 16:04

Sreca pa su odmarali u kupu.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 06 okt 2019, 16:16

Jedino Brandao ima snage da sutira. Cosic sa 5 metara dodaje loptu golmanu Mladosti :facepalm:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Vedrana
Postovi: 71
Pridružen/a: 17 nov 2012, 14:32
Lokacija: Dobrinja
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Vedrana » 06 okt 2019, 16:23

Ima li prenos negdje?
? $ - ? " $!

Mostarwolf1981
Postovi: 3913
Pridružen/a: 30 jun 2019, 20:35
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Mostarwolf1981 » 06 okt 2019, 16:29

Vedrana je napisao/la:Ima li prenos negdje?
Na fb stranici UG Mostarski Rodjeni

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 06 okt 2019, 16:33

Kad smo izgubili 3 zaredom, žalio sam jer smo pružili dobre partije protiv Zrinjskog i Čelika, protiv Mladosti malo slabiji ali napadali smo, veći posjed, više udaraca... ali Bogdanović rupa pa od 3 udarca primišmo 3.

Onda smo igrali sa Radnikom i bio sam siguran da će to biti najgora utakmica sezone, igrači podnijeli kišu kao da su Gremlini, nikakvo zalaganje, onaj gol niko (pa ni onaj ko ga je zabio) nije mislio da će biti gol, najbliže lagana intervencija ali Bobić rupetina ipak primi.

Onda prošlo kolo sa Borcem ja sam bio uvjeren da ne može gore, onako primati golove od najstarije ekipe u ligi i to ubjedljivo, btj ja mislio neko kletvu stavio na naš klub :crazy:

I evo sada... 2-0 na poluvremenu gubimo od ekipe u raspadu, vođena onim ko nas je ostavio ovakvo slabe.
Poruka je jasna:
IGRAJTE PIČKE!!!
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la najrodjeniji » 06 okt 2019, 17:24

SREĆA NAŠA PA JE IBRO KUR ČINA OD TRENERA I VELIKA PI ČKA PA NE ZNA IGRAT KAD VODI 2-0
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

Avatar
Kulesza
Interni moderator
Postovi: 1240
Pridružen/a: 27 apr 2019, 23:02
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Kulesza » 06 okt 2019, 17:24

Želja (polu)ispunjena, bravo majstori :tokralju:
★Mostar u srcu, Velež do groba!★
★https://www.youtube.com/watch?v=HEr4S-5PgLY★

9. august - Ofanziva na Otoci
🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️🕯️

SK Stolac Hercegovina

OsmanDembele
Postovi: 38
Pridružen/a: 24 sep 2019, 23:34
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la OsmanDembele » 06 okt 2019, 17:26

Brandao doktor

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7951
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la *p!p!t@* » 06 okt 2019, 17:28

Ibro danas protiv Veleža, kao nekad protiv Olimpika. Vodiš dva nula, povučeš se, i zamalo izgubiš... Da nam nije Brandao-a mi bi bili rutena vreća za nabijanje...
Rođeni to je brat
Veležov to je sin
Pjeva mu sada armija cijela
Naprijed Hasić Šemsudin!

Avatar
Zoom088
Postovi: 2707
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Zoom088 » 06 okt 2019, 17:30

Da je jos neki igrac umjesto Fajica pa da moze realizovati barem jednu od 5 prilika bilo bi i preokreta ovdje.
Zvona, oprosti se, molim te.
Fedja, dusu im uzmi sad za vrijeme pauze...jetra na nos da im izlazi!
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la najrodjeniji » 06 okt 2019, 17:30

*p!p!t@* je napisao/la:Ibro danas protiv Veleža, kao nekad protiv Olimpika. Vodiš dva nula, povučeš se, i zamalo izgubiš... Da nam nije Brandao-a mi bi bili rutena vreća za nabijanje...
Olimpik, široki, Velež. NIJE SLUČAJNO, vodstvo protiv imalo egal ekipe sa onom kojom vodi isto se ponavlja.Panjina
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la dzelllo » 06 okt 2019, 18:49

Zoom088 je napisao/la:Da je jos neki igrac umjesto Fajica pa da moze realizovati barem jednu od 5 prilika bilo bi i preokreta ovdje.
Zvona, oprosti se, molim te.
Fedja, dusu im uzmi sad za vrijeme pauze...jetra na nos da im izlazi!
Izlazi jetra na nos mnogim igracima za vikend u klubovima,sami ce se prepoznati.
lezVe do bagro

I98I
Postovi: 267
Pridružen/a: 29 sep 2019, 19:06
Lokacija: Stadion Rodjeni
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la I98I » 06 okt 2019, 19:32

Zguza do suza
Brandao De Souza!
Mostar U Srcu Velez Do Groba!

"Velez was ranked 43rd on the UEFA team ranking which is the highest UEFA team ranking achieved by any football club from Bosnia and Herzegovina"

Tito partija Velezova Armija!

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 06 okt 2019, 21:36

Danas smo u Kaknju svih 90 minuta na nivou bili za razliku od igraca. Pohvale za Red Army, Feđu mudonju, i idemo Rođeni pun stadion na derbiju!!!!!!!!!!!!!!!!
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 okt 2019, 22:13

Cestitke na karakteru ali obavezna zamjena na polusezoni igraca za koje svi znamo da ne mogu nositi dres Veleza u premijer ligi. Za tatu brazilskog cu se samo nakloniti :tokralju: :tokralju: da ga nema udarali bi se sa Zvijezdom guzicama na zacelju. Kada sam prije pocetka sezone pisao da mu Ermin Zec ne moze kopacke cistiti smijali ste se. Ipak braco pastrmka prati fudbal 50 godina :bih: Danas forcanje na utakmici i kod 2:0 pa ona ludara nakon golova :tokralju: :tokralju: ima nas najvise i ne moze nam niko pricati o ljubavi. Mozda neke dede po engleskoj i apeninima. Ovoliko ljudi da prati neki klub u ovoj smijesnoj ligi mogu samo Rodjeni. Sta bi da se za titulu borimo :tokralju: Forza Velez :ljepota:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 06 okt 2019, 22:22

rodjak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Brato ja pratim fudbal preko 50 godina i kakve bola zvijezde i pojacanja u nasoj ligi :crazy: kaze uzeli Stojceva bit ce drama ove sezone :lol: :lol: ljudi mi imamo ekipu koja je trecu sezonu na okupu i to se u glavu zna,to je uigrano do pic.ke materine i to je nasa najveca snaga. Ne kazem ja ovo je prijateljska ali vidjela se razlika izmedju nas i Sirokog. Malo nam odbrana skripi ali imam saznanja o kvalitetnim rjesenjima ubrzo. Prva postava odigrala super Brandao Edo Berisa Mesa Seid Zeljkovic Zvona. Pa i onaj Civic nije los na beku. Bit ce to jos bolje. I ono sto sam govorio za Brandaa :kafa: bola to je ubica i brazilska krv. Dva gola rutinski i jednu onu Seidu ostavi ko Balak birvaktile. Steta ne sjede mu dobro. Prvi cosa iz prve :tokralju: Bit ce ovo dobro samo ih spremiti jos bolje. Ne sumnjam u Jasu da cemo biti u top tri ekipe po fizickoj spremi. Forza

eto Jole kaze da je Brandao mala maca za onog Zeca :wtf: ,ne bih dao Brandaoa naseg "Guzu" za oba Zaca zajedno i jos onoga Zekanovica pride ,sta ti je bola . On ce biti pravi ovu sezonu,uvjeren sam u to :thumbup:

Inace fino smo odigrali,Ibro opalio igru sa agresivnim presingom po citavom terenu(cak i golmana nasi napadaju nedaju mu oka otvoriti jebote :lol: ).Fali nam tu jos jedan dva igraca malo iskusnija i priredba moze poceti :mrgreen: :salut:
Stara skola. Pozdrav za rodjaka :bih:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2255
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 07 okt 2019, 03:24

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
rodjak je napisao/la:
NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Brato ja pratim fudbal preko 50 godina i kakve bola zvijezde i pojacanja u nasoj ligi :crazy: kaze uzeli Stojceva bit ce drama ove sezone :lol: :lol: ljudi mi imamo ekipu koja je trecu sezonu na okupu i to se u glavu zna,to je uigrano do pic.ke materine i to je nasa najveca snaga. Ne kazem ja ovo je prijateljska ali vidjela se razlika izmedju nas i Sirokog. Malo nam odbrana skripi ali imam saznanja o kvalitetnim rjesenjima ubrzo. Prva postava odigrala super Brandao Edo Berisa Mesa Seid Zeljkovic Zvona. Pa i onaj Civic nije los na beku. Bit ce to jos bolje. I ono sto sam govorio za Brandaa :kafa: bola to je ubica i brazilska krv. Dva gola rutinski i jednu onu Seidu ostavi ko Balak birvaktile. Steta ne sjede mu dobro. Prvi cosa iz prve :tokralju: Bit ce ovo dobro samo ih spremiti jos bolje. Ne sumnjam u Jasu da cemo biti u top tri ekipe po fizickoj spremi. Forza

eto Jole kaze da je Brandao mala maca za onog Zeca :wtf: ,ne bih dao Brandaoa naseg "Guzu" za oba Zaca zajedno i jos onoga Zekanovica pride ,sta ti je bola . On ce biti pravi ovu sezonu,uvjeren sam u to :thumbup:

Inace fino smo odigrali,Ibro opalio igru sa agresivnim presingom po citavom terenu(cak i golmana nasi napadaju nedaju mu oka otvoriti jebote :lol: ).Fali nam tu jos jedan dva igraca malo iskusnija i priredba moze poceti :mrgreen: :salut:
Stara skola. Pozdrav za rodjaka :bih:
:wave: :wave: :salut:

Nesekirase me danas do bola :twisted: ali eto opet se nekako izvadise na kraju inace ne bi bilo dobro..Guza nastavlja sa odlicnim partijama ko sto se i moglo ocekivati ,ima njuh za gol (i ovo jos nije vrh,ice on jos naprijed),samo da hoce jos Fajke proraditi(eto mu prilike sljedece kolo) bili bi smo solidni i bez strepnje,ali vjerujem da ce doci i taj period.
Danas velika brojka nasih navijaca u Kaknju(dosla raja sa svih strana ne samo iz Mostara),mozes zamisliti iduce godine kad se budemo borili za Evropu kakva ce okupacija gostujucih stadiona biti kad Djavoli polude :kafa:
Za ovo danasnje izdanje RA kapa do poda raji koja je bila na gostovanju
VFC THE RELIGION :bow:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
najrodjeniji
Postovi: 381
Pridružen/a: 21 jul 2019, 14:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la najrodjeniji » 07 okt 2019, 07:26

Priznajem da sam pogriješio oko Brandao - Zec, trenutno je Guza bolji igrač. Ipak, nažalost, za sve ostalo sam bio upravu :kafa:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ VELEŽA. BUDI NAVIJAČ OLIMPICKA.

fudbalfudbal
Postovi: 2499
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la fudbalfudbal » 07 okt 2019, 21:40

Gledam reprizu utakmice (na fb ug mostarski rodjeni) i na 40 min, ludilo na tribini a gubimo 2-0... nemam komentara beton :ljepota: :ljepota:
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 okt 2019, 12:37

Mladost DK -Velez 2:2
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: rodjeeni1922 i 18 gostiju.