NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 15:11

avenija je napisao/la:Nepotrebna anketa nakon najbolje partije Čelika ove sezone..Umjesto da pricamo ko je najbolje odigrao, vi pisete ko je kriv i to na forumu gdje od 50 ljudi 3 covjeka idu redovno na utakmice..i takvi glasaju za investitora koji proda 300 karti i ne moze pokriti troskove fejrija za ciscenje kopacki igracima..Kako moze biti investitor kriv sto pobjedjujemo siroki i sto smo u gornjem dijelu tablice a da njega nije bilo danas bi igrali ligu federacije.?
Nepotrebno, naravno nadam se na pasha nije namjerno ovo postavio jer zna da je jos zla krv prisutna prema investitoru pa da ne bi omanjila poslije pobjede protiv ekipe koja je zrinjskom i sarajevu dala 6 golova. Čelik na Bilinom Polju se ni ne sjeca kada je primio gol najvise zahvaljuci najboljem golmanu lige Pavlovicu( Sarajevo, Sloboda, Siroki Brijeg, Tuzla City, Mladost niko gola nije dao) Imali smo negdje srece a negdje i nesrece jer smo Tuzlu razmontirali i zasluzili pobjedu od 2 gola razlike..Protiv Slobode da je bio Bozicic i da su igraci bili motivisani kao jucer razlika bi bila tri gola.

Sad sto se tice jucerasnje utakmice, fantasticno odigrano, Pavlovic sta reci sve receno, Pecelj gore dobar u odbrani uvijek daleko i kasni..
Blazevic najbolji desni bek lige..Mahmutovic da ozbiljnije jos pocne raditi i da se dotjera fizicki ubjeljivo najbolji napadac lige..
Krila su nam slaba skroz, Okic debelo podbacio, nemamo desetku iako je Feno jucer odlicno odigrao..

Sarajevo iduce, igraju lose, nasi ako budu imali samopouzdanja i malo srece mogu iznenaditi..ovdje igras i protiv sudija koje uvijek navlace za Sarajevo drasticno protiv nas.

Onda Velez( subota u 18:00)i treba uraditi neku mobilizaciju pa da nas barem ode 6 sa foruma koji pametujemo od 50 i barem 4000 ljudi na stadionu.

Treba vidjeti i sta je sa zvanicnom je li opet oteta ili je nesto drugo u pitanju.
Svaka cast za post :thumbup:

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 06 okt 2019, 15:15

avenija je napisao/la:
Treba vidjeti i sta je sa zvanicnom je li opet oteta ili je nesto drugo u pitanju.
Nije 'oteta', nisu platili momku koji je uredjivao, pa nece ni on vise :urnebes:

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 06 okt 2019, 15:38

firefirefirely je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Treba vidjeti i sta je sa zvanicnom je li opet oteta ili je nesto drugo u pitanju.
Nije 'oteta', nisu platili momku koji je uredjivao, pa nece ni on vise :urnebes:
Nek izadje javno i nek kaze da mu nije placeno :urnebes: :urnebes: hahaha
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 17:01

Zenicanin988 je napisao/la:
firefirefirely je napisao/la:
avenija je napisao/la:
Treba vidjeti i sta je sa zvanicnom je li opet oteta ili je nesto drugo u pitanju.
Nije 'oteta', nisu platili momku koji je uredjivao, pa nece ni on vise :urnebes:
Nek izadje javno i nek kaze da mu nije placeno :urnebes: :urnebes: hahaha
Ima Dzida neka se njemu zali :urnebes:

Avatar
Zenicanin988
Postovi: 1846
Pridružen/a: 22 apr 2018, 00:00
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Zenicanin988 » 06 okt 2019, 17:07

Hahaha hahaaah
Čelik Zenica, bosanski gigant!!!

Sanjam sretno Bilinooo!!!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 okt 2019, 17:08

Imal gdje pregled utakmiceda se pogleda ponovo.
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 06 okt 2019, 17:23

Jucer su momci odigrali vrhunski, tj. Kako je ko mogao i znao, Mahmut je pokazao zasto je godinama bio vani i kakav je igrac, trener je ubacio nesto svoje to se vidjelo kad se branimo iz prekida dva igraca su uvijek bila na pola i cekali priliku za kontru, sve u svemu dosad poslije Sarajeva najbolja utakmica nasih igraca tj. Najvise borbe su juce pokazali

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2019, 17:30

Ellocco je napisao/la:Jucer su momci odigrali vrhunski, tj. Kako je ko mogao i znao, Mahmut je pokazao zasto je godinama bio vani i kakav je igrac, trener je ubacio nesto svoje to se vidjelo kad se branimo iz prekida dva igraca su uvijek bila na pola i cekali priliku za kontru, sve u svemu dosad poslije Sarajeva najbolja utakmica nasih igraca tj. Najvise borbe su juce pokazali
Mislim da nije do trenera nego od pritiska Robije. Neko moje misljenje.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 06 okt 2019, 17:40

prisonbreak je napisao/la:
Ellocco je napisao/la:Jucer su momci odigrali vrhunski, tj. Kako je ko mogao i znao, Mahmut je pokazao zasto je godinama bio vani i kakav je igrac, trener je ubacio nesto svoje to se vidjelo kad se branimo iz prekida dva igraca su uvijek bila na pola i cekali priliku za kontru, sve u svemu dosad poslije Sarajeva najbolja utakmica nasih igraca tj. Najvise borbe su juce pokazali
Mislim da nije do trenera nego od pritiska Robije. Neko moje misljenje.
Sto posto da je to, ali kazem u odnosu na dosad kad su svi igraci bili u nasem kaznenom sad dvojica stoje na pola, ali vidjelo se i poslije golova koja je radost kod igraca...

Avatar
Nimla_RZ
Postovi: 4010
Pridružen/a: 05 mar 2011, 16:05
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Nimla_RZ » 06 okt 2019, 17:42

Odigrali vrhunski? Ovo je najgora ekipa u PL uz Zvijezdu i Mladost, igra nam je Bože sačuvaj, pa pogledajte "naše" komentare do 83. minute. :urnebes: Hitne promjene na zimu.
Čelik Zenica 1945

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 06 okt 2019, 18:04

Gdje je Brzi ovih par utakmica ni na klupi nije.

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10169
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2019, 18:05

kinder_jaje je napisao/la:Gdje je Brzi ovih par utakmica ni na klupi nije.
Haman da je dobio 3 utakmice suspenzije :D
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 06 okt 2019, 19:04

Tema nije na mjestu, jer Čelik po meni ovom pobjedom polako izlazi iz krize definitivno.

Jbg, pobjeda protiv Širokog Brijega je uspjeh bilo koje ekipe u PL, iskreno ja je nisam očekivao.

Pitanje je trebalo postaviti nakon utamica sa Zvijezdom, Borcem, Zrnjskim, Radnikom ili Slobodom.

Utakmica sa Sirokim ipak pokazuje pomak naprijed. Dalje utakmice ce pokazati ko smo i šta smo. Na Kosevu i Grbavici porazi neće biti neuspjeh, mada se treba boriti i pokušati ostati neporazen. Ja se nadam pobjedama protiv Veleza , Zvijezde i Borca , bodom protiv Tuzle i Mladosti u gostima, što nam garantuje ostanak ili čak napredovanje medju prvih 6 i pravljenje bezbjednog razmaka od zone ispadanja.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 06 okt 2019, 19:09

Nimla_RZ je napisao/la:Odigrali vrhunski? Ovo je najgora ekipa u PL uz Zvijezdu i Mladost, igra nam je Bože sačuvaj, pa pogledajte "naše" komentare do 83. minute. :urnebes: Hitne promjene na zimu.
Nisam pratio komentare bio sam na utakmici

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 06 okt 2019, 19:46

Klasicno (ne)razmisljanje!

Znaci pobjeda treba da zamaskira sve ono sto se desava u i oko kluba? Rezulati na terenu su uglavnom bili, a i sada su najmanji problem.

Al' hajd' valjda to tako neki vide...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14404
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 06 okt 2019, 19:50

Ako dobiju sarajevo , velez i zelju sve im je oprosteno :lol:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 20:01

Pasha je napisao/la:Klasicno (ne)razmisljanje!

Znaci pobjeda treba da zamaskira sve ono sto se desava u i oko kluba? Rezulati na terenu su uglavnom bili, a i sada su najmanji problem.

Al' hajd' valjda to tako neki vide...
Pobjeda nam je donijela 3 boda,pomak na tabeli a ti se bori da otjeramo aydina, fudu, sda i crvene kmere iz kluba.

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 06 okt 2019, 20:08

Pasha je napisao/la:Klasicno (ne)razmisljanje!

Znaci pobjeda treba da zamaskira sve ono sto se desava u i oko kluba? Rezulati na terenu su uglavnom bili, a i sada su najmanji problem.

Al' hajd' valjda to tako neki vide...
Nije ni mudro ni takticno pricati o tome, sad dok traje sezona i dok se osvajaju prijeko potrebni bodovi.

Pa neko ce reci, sta hocete koji qrac, bunite se i nakon pobjede.

Moje misljenje, neka igraju, neka pokusaju, sad ih ne dirajte, pustite ovog trenera da radi i mozda da nesto i uradi. Kad padne zavjesa na kraju sezone, onda se rezimiraju rezultati i postavljaju ovakve ankete.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 okt 2019, 20:16

redbull93 je napisao/la:Ako dobiju sarajevo , velez i zelju sve im je oprosteno :lol:
I bar nerješeno protiv Zvijezde
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

dinodino2019
Postovi: 2436
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 okt 2019, 20:24

O kakvoj dobroj partiji vi pricate, ljudi su od 39 imali igraca manje, Bagaric na 0:0 zicer i po ko zna koji put ove sezone vafi nas Pavlovic, da je bilo 11 protiv11 mozda hi bod uzeli, kakvi bolida ovdje ima cuj dobra igra
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 12 gostiju.