FK Borac - Banja Luka - ARHIVA POSTOVA

Moderator/ica: vlakanje

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 okt 2019, 19:30

Hvala,hvala..

Pogodio sam da je Borac favorit protiv svakoga u Banjaluci,ali nisam da ce obe ekipe dati gol..i drago mi je da nisam :lol:

Ja otpocetka pisem da Borac uopste nije los,da ima 20 ravnopravnih igraca,i da Evropa ove godine uopste nije iskljucena :D

Imamo sad i fin raspored,gostujemo Zvijezdi,pa onda dvije kuci,protiv Tuzle i Radnika,koji su nam,uz Siroki,i konkurent za tu Evropu.

A i u cetvrtfinalu smo Kupa,i tu cemo u dvije utakmice biti tvrd orah svakome.

Samo smo izgleda malo promasili sa pojacanjima,jer i protiv Veleza,i veceras,pocinjali smo sa 8,9 igraca koji su igrali lani Ligu Republike Srpske..I tek smo i proigrali,otkad je Kruna poceo forsirat taj koncept igraca iz Lige RS,Kajkuta,Ziljkica,Radulovica,Milutinovica...Na zimu,nadam se da cemo i tu malo pazljivije,i da cemo ubost jos kojeg Jovanovica i Lucica.

Ali ko zna,mozda je prerano otpisivati i Mirica i Vujakliju,Volkova,...

Avatar
Riziko
Postovi: 5746
Pridružen/a: 21 okt 2017, 10:41
Lokacija: BANJA LUKA
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Riziko » 06 okt 2019, 20:25

Kakva partija cijele ekipe, svi su za pobjedu zasluženi isto !!!

SAmo eto, moram Kaju izdvojiti, sa 40 godina maltene tito na terenu.

Svaka čast momcima.

Željezničar očajan, ni šanse nisu stvorili.
[quote=Convicts1988 post_id=7332615 time=1573391939 user_id=33799]
Da Bog da Borac popisa oba sarajevska kluba i osvoji titulu :pray:
[/quote]

veteran 1987
Postovi: 673
Pridružen/a: 30 jun 2010, 18:23
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la veteran 1987 » 06 okt 2019, 20:47

Bravo za cijelu ekipu.
Nikom nije lako dati 3 gola pa ni ovako losem Zeljeznicaru.
"JOŠ OD 1926"

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 okt 2019, 20:56

Prvi put da pred utakmicu sa Zeljeznicarem ja ne napisem da "treba biti oprezan,jer danas svako igra fudbal",kad ono najubjedljivija pobjeda ikad :lol: :lol:

Fina pobjeda,fin raspored,sve nam se otvorilo..jedino nam ova pauza ne ide u prilog nikako,zadnje tri utakmice,dali smo 12 golova u 8 dana :cool:

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 06 okt 2019, 21:22

Schlager je napisao/la:Prvi put da pred utakmicu sa Zeljeznicarem ja ne napisem da "treba biti oprezan,jer danas svako igra fudbal",kad ono najubjedljivija pobjeda ikad :lol: :lol:

Fina pobjeda,fin raspored,sve nam se otvorilo..jedino nam ova pauza ne ide u prilog nikako,zadnje tri utakmice,dali smo 12 golova u 8 dana :cool:
:lol: :lol: e jbg sad.

Čestitke, mi peljali oko gola vi zabijali. Potpuno zasluženo. Sretno u nastavku prvenstva.

Avatar
Schlager
Postovi: 2761
Pridružen/a: 18 maj 2009, 16:21
Lokacija: Banjaluka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Schlager » 06 okt 2019, 21:28

Rade Paprica 9 je napisao/la:
Schlager je napisao/la:Prvi put da pred utakmicu sa Zeljeznicarem ja ne napisem da "treba biti oprezan,jer danas svako igra fudbal",kad ono najubjedljivija pobjeda ikad :lol: :lol:

Fina pobjeda,fin raspored,sve nam se otvorilo..jedino nam ova pauza ne ide u prilog nikako,zadnje tri utakmice,dali smo 12 golova u 8 dana :cool:
Čestitke, mi peljali oko gola vi zabijali. Potpuno zasluženo. Sretno u nastavku prvenstva.
E drug,tebe pamtim kao korektnog forumasa,od prvog dana,pa da odgovorim..

Prvo,hvala na cestitkama,a drugo,otkricu jednu malu tajnu,koju nisam htio napisati da ne baksuziram ovdje :D

Gledao sam na tv proslu vasu utakmicu na Tusnju,protiv Tuzla City,i mislim da sam se vise ja obradovao onom penalu iz kojeg ste pred kraj izjednacili na 2-2,nego vi sami! :cool:
Prvo,sladje mi je da mi budemo ti koji ce vam prvi poraz nanijeti,nego Tuzla..Drugo,otkinuli ste im dva boda,a oni mi zasad djeluju najvecim konkurentom za Evropu..i trece,znao sam da ce biti razlike i u vasem pristupu ako ne izgubite,pa cemo vas lakse dobiti....da ste izgubili proslu,tu se pali alarm da se ne izgube dve uzastopno,opsta mobilizacija,i ne biste sigurno izasli na Gradski veceras ovako kao da imate veliki quratz :cool:

Ziv bio,i nek traje ovaj rivalitet izmedju Borca i Zeljeznicara...

Avatar
ZaNjuBoriSe
Postovi: 972
Pridružen/a: 18 jul 2017, 16:52
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la ZaNjuBoriSe » 06 okt 2019, 21:31

Ocekivana pobjeda...mozda i ubjedljivije nego sto se ocekivalo, al Banja Luka je neosvojiva tvrđava. Ovdje su svi autsajderi :!:

Sljedeću protiv Zvijezde na strani je mnogo vazno pobjediti. Nece to biti ni blizu lezerno kao u Kupu od neki dan. Samo jako
Kad sam bio mali,
Poklone mi slali...

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 06 okt 2019, 21:39

Dobra utakmica, zeljo po imenima fina ekipa, ali po prikazanoj igri slabo skroz, Mi veceras defanzivno odlicni Jovanovic opet pokazao da je klasa za ovu ligu, vec sam govorio za Kajkuta da je znalac i da on mora igrati, Crnov me razocarao mislio sam da ce on biti najbolje pojacanje ove sezone ali slabo skroz, Ziljkic odlican, pored Stojana najbolji, a i velika prednost je veceras sto nije bilo Danilovica...Vujaklija veliki promasaj za sada. Sad imamo fin raspored, mozemo uzeti 12 bodova, ali bio bi zadovoljan i sa 10... Lesinari standardno odlicni, dobra brojka manijaka...
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 06 okt 2019, 21:55

Schlager je napisao/la:Prvi put da pred utakmicu sa Zeljeznicarem ja ne napisem da "treba biti oprezan,jer danas svako igra fudbal",kad ono najubjedljivija pobjeda ikad :lol: :lol:

Fina pobjeda,fin raspored,sve nam se otvorilo..jedino nam ova pauza ne ide u prilog nikako,zadnje tri utakmice,dali smo 12 golova u 8 dana :cool:
Pauza ce nam dobro doci zbog Vranjesa i Janicica. Oni su igrali sve, i ligu i kup i njima najvise treba odmor. Njih nema ko zamijeniti.
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

Rade Paprica 9
Postovi: 656
Pridružen/a: 05 maj 2010, 23:03
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Rade Paprica 9 » 06 okt 2019, 22:05

Schlager je napisao/la: E drug,tebe pamtim kao korektnog forumasa,od prvog dana,pa da odgovorim..

Prvo,hvala na cestitkama,a drugo,otkricu jednu malu tajnu,koju nisam htio napisati da ne baksuziram ovdje :D

Gledao sam na tv proslu vasu utakmicu na Tusnju,protiv Tuzla City,i mislim da sam se vise ja obradovao onom penalu iz kojeg ste pred kraj izjednacili na 2-2,nego vi sami! :cool:
Prvo,sladje mi je da mi budemo ti koji ce vam prvi poraz nanijeti,nego Tuzla..Drugo,otkinuli ste im dva boda,a oni mi zasad djeluju najvecim konkurentom za Evropu..i trece,znao sam da ce biti razlike i u vasem pristupu ako ne izgubite,pa cemo vas lakse dobiti....da ste izgubili proslu,tu se pali alarm da se ne izgube dve uzastopno,opsta mobilizacija,i ne biste sigurno izasli na Gradski veceras ovako kao da imate veliki quratz :cool:

Ziv bio,i nek traje ovaj rivalitet izmedju Borca i Zeljeznicara...
Da svakako, dobro je Borac vidjeti u PLBiH, i očekujem i bolje derbije u narednim sezonama, kad se i jedna i druga ekipa malo izgrade.

Razlog našeg poraza, iako je tako izgledalo, nije qurcobolja, nego nas je Krunić pročitao. Iskoristio je svaku našu manu, pogotovo u zadnjoj liniji, tako da smo na kraju morali improvizirati. Prvi gol na iskustvo Kajkuta, u ranoj fazi, i tu smo vam se namjestili.

Skautirao je kretanje svakog našeg bitnijeg igrača. Mi igramo puno jedan na jedan. Danas nismo prošli niti jedan put, i samim tm nismo bili u stanju stvoriti višak, a kako su minute prolazile išli smo sve više i više prema gore, pa je bilo i puno rupa.

Tačno ste vidjelo da ste u svakom trenutku znali šta možemo uraditi. Problem je što smo i mi u nekoj fazi pravljenja tima, pa još uvijek nemamo plan B. :)

U svakom slučaju očitao je lekciju Amaru Osimu. Sreća pa ide pauza.

I tebi sve najbolje.

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 06 okt 2019, 22:28

Najbolja partija ove sezone. Konkreto i pametno. Šteta što dobar dio Lešinara više ne dolazi na stadion.

slika
Za Srbiju!

maraBL
Postovi: 139
Pridružen/a: 27 maj 2012, 12:50
Lokacija: ?
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la maraBL » 06 okt 2019, 23:23

Mislim da je ovo nasa najbolja utakmica ove sezone, Mirić dao go nadajmo se da će proigrati nakon ovoga..
Zilkic uz Vranjesa zadnje dvije utakmice nas najbolji igrač.
Kajkut u 65min je morao vani vidjelo se da ne može jednostavno nema snage-kondicije-godine šta god da je.
5000k gledalaca negdje sam pročitao mislim da je bilo više.
Jedanjeborac i lesinara je ovo kolo bilo najviše od početka sezone nadati se da i tu raste brojka... navijanje sa svih tribine odlično to valjda ide uz rezultat.
Kada je izvlačenje parova kupa ? Rudar-kakanj :pray: :pray:
& & ?
FC LIVERPOOL

Fudbal
Postovi: 863
Pridružen/a: 21 nov 2014, 13:15
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fudbal » 07 okt 2019, 00:16

maraBL je napisao/la:Mislim da je ovo nasa najbolja utakmica ove sezone, Mirić dao go nadajmo se da će proigrati nakon ovoga..
Zilkic uz Vranjesa zadnje dvije utakmice nas najbolji igrač.
Kajkut u 65min je morao vani vidjelo se da ne može jednostavno nema snage-kondicije-godine šta god da je.
5000k gledalaca negdje sam pročitao mislim da je bilo više.
Jedanjeborac i lesinara je ovo kolo bilo najviše od početka sezone nadati se da i tu raste brojka... navijanje sa svih tribine odlično to valjda ide uz rezultat.
Kada je izvlačenje parova kupa ? Rudar-kakanj :pray: :pray:
Po savezu je bilo 6500 i mislim da je toliko i bilo. Izvlačenje kupa je tek na proljeće kada se i igra četvrtfinale i isto se igra jedna utakmica.
Šampioni 2011, 2021
Osvajači kupa 2010

Avatar
jedanjeborac
Postovi: 373
Pridružen/a: 26 maj 2018, 08:48
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la jedanjeborac » 07 okt 2019, 11:50

maraBL je napisao/la:Mislim da je ovo nasa najbolja utakmica ove sezone, Mirić dao go nadajmo se da će proigrati nakon ovoga..
Zilkic uz Vranjesa zadnje dvije utakmice nas najbolji igrač.
Kajkut u 65min je morao vani vidjelo se da ne može jednostavno nema snage-kondicije-godine šta god da je.
5000k gledalaca negdje sam pročitao mislim da je bilo više.
Jedanjeborac i lesinara je ovo kolo bilo najviše od početka sezone nadati se da i tu raste brojka... navijanje sa svih tribine odlično to valjda ide uz rezultat.
Kada je izvlačenje parova kupa ? Rudar-kakanj :pray: :pray:
Najbolja sigurno. Od prvog do zadnjeg minuta kontrola na terenu. Bez previše oscilacija zadnje linije. Naravno bilo bi sjajno kada bi napravili kontinuitet igara i pobjeda.
S par pojačanja ova ekipa stvarno može biti ekstra jaka.
Za Srbiju!

Otrovent
Postovi: 46
Pridružen/a: 12 avg 2019, 13:06
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Otrovent » 07 okt 2019, 12:13

Ovo je bilo veoma zrelo izdanje Borca. Svi su bili na nivou. Iako nije bila lepršava igra, a Željezničar imao veći posjed, nijednog momenta nisam imao utisak da nas mogu ozbiljno ugroziti. Odbrana je odradila ogroman posao, gotovo bez greške. Zatvarali su sve i išli na vrijeme u blok.
Nadam se da nas onaj gol Mirića neće koštati u perspektivi. Ili ćemo dobiti pravog igrača ili će se kloc instalirati u ekipi na duži rok.

Avatar
Tristan
Postovi: 1785
Pridružen/a: 31 okt 2015, 23:25
Lokacija: Vladike Platona 6, Banja Luka
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Tristan » 07 okt 2019, 12:56

Sta kaze moderator @vlakanje na sinocnju utakmicu? :D
Java, dobio sam vizu,
java, pobjede u nizu,
java, igramo sa stilom,
java, na Gradskom sa Aston Vilom.

1921ba
Postovi: 286
Pridružen/a: 30 apr 2018, 22:40
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la 1921ba » 07 okt 2019, 14:37

Pozdrav, evo izvještaja sa utakmice od jučer.

Youtube: 1921tv
Facebook: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 07 okt 2019, 14:38

Tristan je napisao/la:Sta kaze moderator @vlakanje na sinocnju utakmicu? :D
Zadovoljan!

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2830
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la vlakanje » 07 okt 2019, 20:49


ovom momku treba dati ugovor, da sam napise koliko para hoce i na koliko godina!

Fighter1926
Postovi: 760
Pridružen/a: 21 avg 2019, 00:41
Kontakt:

Re: FK Borac - Banja Luka

Post Postao/la Fighter1926 » 08 okt 2019, 00:44

vlakanje je napisao/la:
ovom momku treba dati ugovor, da sam napise koliko para hoce i na koliko godina!
Mozda i najbolji stoper u Borcu u zadnjih 20 godina, covjek igra s lakocom!
U zivotu je vazno biti BORAC!!!

Zaključano

Natrag na “FK Borac”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.