NK Čelik Zenica - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

Gdje trenutno živite?

Anketa je završila: 07 sep 2020, 16:06.

Zenica
35
45%
Zenica-Dijaspora
5
6%
Dijaspora
18
23%
Drugi grad u BiH
19
25%
 
Ukupno glasova: 77

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 20:41

dinodino2019 je napisao/la:O kakvoj dobroj partiji vi pricate, ljudi su od 39 imali igraca manje, Bagaric na 0:0 zicer i po ko zna koji put ove sezone vafi nas Pavlovic, da je bilo 11 protiv11 mozda hi bod uzeli, kakvi bolida ovdje ima cuj dobra igra
Ti kako si prijatelju napravio account samo vrijedjas momke ovdje te bolid,te ovakav te onakav ohladi malo. OK je sasvim imati drugacije misljenje ali bez vrijedjanja ipak nas sve skupa ista stvar veze a to je nas klub ;)

Ellocco
Postovi: 135
Pridružen/a: 30 maj 2019, 14:29
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Ellocco » 06 okt 2019, 20:43

dinodino2019 je napisao/la:O kakvoj dobroj partiji vi pricate, ljudi su od 39 imali igraca manje, Bagaric na 0:0 zicer i po ko zna koji put ove sezone vafi nas Pavlovic, da je bilo 11 protiv11 mozda hi bod uzeli, kakvi bolida ovdje ima cuj dobra igra
Kaze nam covjek za kojeg je Grahovac top igrac

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Crni gavran » 06 okt 2019, 20:52

E ovako rijec o ovom dinodino2019, u pravu je BrigateRosonjere, lik je napravio acount iskljucivo da vrijedja, ja sam ga stavio na ignore, jer je i mene uvrijedio bez ikakvog povoda, ja sa takvim ljudima necu da navijam i bilo koji drugi koji ce vrijedjati nekog od nas iz bilo kojeg razloga ce biti od strane mene ignorisan. Nije me impresionirao sa svojim znanjem, cak sta vise, ali nebitno, mi mozemo imati razlicito misljenje , ali ne smijemo jedan drugog vrijedjati. Tu je prije svega odgovornost admina.

P.S. Da ga Brigate Rosonjere nije replicirao, ne bi znao ni sta on pise, niti me zanima sta pise covjek koji vrijedja raju koja navija za isti klub kao i on i pitam se imaju li takvi ljudi uopste obraza.
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la firefirefirely » 06 okt 2019, 20:57

Ellocco je napisao/la:Jucer su momci odigrali vrhunski, tj. Kako je ko mogao i znao, Mahmut je pokazao zasto je godinama bio vani i kakav je igrac, trener je ubacio nesto svoje to se vidjelo kad se branimo iz prekida dva igraca su uvijek bila na pola i cekali priliku za kontru, sve u svemu dosad poslije Sarajeva najbolja utakmica nasih igraca tj. Najvise borbe su juce pokazali
Ovo me je toliko zivciralo ranije, svih 11 nasih igraca u kaznenom prostoru kod kornera, to stvarno nema smisla, i evo i ja sam jucer ovo primijetio, sada nasa dva igraca stoje na centru, i odmah i protivnik mora razmisljati i o njima..

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 20:59

Crni gavran je napisao/la:E ovako rijec o ovom dinodino2019, u pravu je BrigateRosonjere, lik je napravio acount iskljucivo da vrijedja, ja sam ga stavio na ignore, jer je i mene uvrijedio bez ikakvog povoda, ja sa takvim ljudima necu da navijam i bilo koji drugi koji ce vrijedjati nekog od nas iz bilo kojeg razloga ce biti od strane mene ignorisan. Nije me impresionirao sa svojim znanjem, cak sta vise, ali nebitno, mi mozemo imati razlicito misljenje , ali ne smijemo jedan drugog vrijedjati. Tu je prije svega odgovornost admina.

P.S. Da ga Brigate Rosonjere nije replicirao, ne bi znao ni sta on pise, niti me zanima sta pise covjek koji vrijedja raju koja navija za isti klub kao i on i pitam se imaju li takvi ljudi uopste obraza.
:thumbup: 100% a mozda opet treba momku vremena da skonta kako to ovdje ide. Ako zeli nekoga vrijedjati ima temu prepucavanja

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2019, 21:00

Ma jucer je druga ekipa igrala na osnovu zadnjih 4-5 kola. Borili se, i da nisu imali igraca manje 100% ne bi izgubili, borili se za svaku loptu.
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 21:09

prisonbreak je napisao/la:Ma jucer je druga ekipa igrala na osnovu zadnjih 4-5 kola. Borili se, i da nisu imali igraca manje 100% ne bi izgubili, borili se za svaku loptu.
Bio je i igrac vise protiv borca pa nista

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 06 okt 2019, 21:19

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Klasicno (ne)razmisljanje!

Znaci pobjeda treba da zamaskira sve ono sto se desava u i oko kluba? Rezulati na terenu su uglavnom bili, a i sada su najmanji problem.

Al' hajd' valjda to tako neki vide...
Pobjeda nam je donijela 3 boda,pomak na tabeli a ti se bori da otjeramo aydina, fudu, sda i crvene kmere iz kluba.
Zaime i Fudo vi ste nam vec tu :ljepota: jos se i vi Sarajlicu, Hamko, Škrgo vratite. Sve vam je oprosteno :bow:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
redbull93
Postovi: 14407
Pridružen/a: 27 jun 2018, 12:17
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la redbull93 » 06 okt 2019, 21:30

Mozda zaim vise nije u klubu :hmmmmm:
Ono sto Čelik čeka
nije to tajna neka
opet ćeš biti Šampion
jer pjesma stati neće
doći će dani sreće
do kraja hrabro zajedno!!!

Avatar
sehic96
Postovi: 1915
Pridružen/a: 01 dec 2015, 11:08
Lokacija: Gračanica, Tuzla Canton
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la sehic96 » 06 okt 2019, 21:44

redbull93 je napisao/la:Mozda zaim vise nije u klubu :hmmmmm:
Kako?
Za Čelik i Zenicu, za crno i crveno...

dinodino2019
Postovi: 2446
Pridružen/a: 13 jul 2019, 13:42
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la dinodino2019 » 06 okt 2019, 21:45

:bih: Kakvi panjevi ovdje sve pišu, znaci ne smijes imati ni svoje misljenje koje je realno, a to je da je 90 posto od nasih bodova zasluga Bojana Pavlovića, jučer dok nismo imali igrača više nismo prišli golu, ne znam o kakvoj igri se ovdje prica. Evo naredne tri utakmice nek pokažu igru i kvalitet ako imaju, posljednje dvije utakmice na Koševu 0 postignutih i 10 primljenh golova
Živim za dan kada će KF otići iz našeg grada

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 06 okt 2019, 21:54

Realno @dino pristup ti je, malo je reci glup.

Kako se obracas ljudima je valjda slika i prilika tvog odgoja, pa se onda tako mozes porodici i prijateljima obracati. Probaj nekom neznancu na ulici reci da je panj, idiot itd., vjerovatno bi skupljao zube po ulici. Al ti se vodis, ovo je anonimno, sad cu im yebat majke.

Meni si na granici bana, pa et vidi sta ces i kako ces...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

RZ88Adnan
Postovi: 2875
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:16
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la RZ88Adnan » 06 okt 2019, 21:56

Imali smo mi isto desetoricu,Čubaru nemojte računat :nene:
The name Čelik means "Steel" in Bosnian and it symbolizes the strength and power of the club and the city since Zenica is an industrial city well known in this part of Europe.

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 06 okt 2019, 22:08

Pasha je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
Pasha je napisao/la:Klasicno (ne)razmisljanje!

Znaci pobjeda treba da zamaskira sve ono sto se desava u i oko kluba? Rezulati na terenu su uglavnom bili, a i sada su najmanji problem.

Al' hajd' valjda to tako neki vide...
Pobjeda nam je donijela 3 boda,pomak na tabeli a ti se bori da otjeramo aydina, fudu, sda i crvene kmere iz kluba.
Zaime i Fudo vi ste nam vec tu :ljepota: jos se i vi Sarajlicu, Hamko, Škrgo vratite. Sve vam je oprosteno :bow:
Nije Full House bez sindikalca i brezidente,tad su se pravili ugovori za igrace „do penzije“ a oni su nam ostali u nasljedstvu od znamo vec koga. Manje vise nema pomaka ni sa jednima osim ova tri boda kojima se ja licno radujem :urnebes:

Golf2
Postovi: 124
Pridružen/a: 26 jun 2019, 00:15
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Golf2 » 06 okt 2019, 22:29

BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
dinodino2019 je napisao/la:O kakvoj dobroj partiji vi pricate, ljudi su od 39 imali igraca manje, Bagaric na 0:0 zicer i po ko zna koji put ove sezone vafi nas Pavlovic, da je bilo 11 protiv11 mozda hi bod uzeli, kakvi bolida ovdje ima cuj dobra igra
Ti kako si prijatelju napravio account samo vrijedjas momke ovdje te bolid,te ovakav te onakav ohladi malo. OK je sasvim imati drugacije misljenje ali bez vrijedjanja ipak nas sve skupa ista stvar veze a to je nas klub ;)
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve je krenulo niz brdo kako su ovi momci poceli prenositi tekme preko fb-a,savez nam se sveti, vrijeme je da se ugase!
Ne vjerujem bas prisone jer mi u ekipi imamo od 11 igraca 8 su umisljenje zvijezde i panjevi,pored nase djece ne trebaju nama drugi neprijatelji imamo mi vehabiju, dilu coravu koku, dedu alkosa, mahmuta sa raiolom od doboja pored njih ne treba ti zeljo,nsbih teorije zavjere sami sebi smo neprijatelji ;)

Ko o čemu, **** o poštenju...

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 06 okt 2019, 22:30

@BR Da, u pravu si :thumbup: .Trebao sam i "ini" jos napisati :idea: ...

Ustvari, htjedoh to upravo, al vidim vec si me citirao :salut:
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

kinder_jaje
Postovi: 1744
Pridružen/a: 08 feb 2011, 21:40
Lokacija: zlatna dolina
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la kinder_jaje » 06 okt 2019, 22:35

Pasha je napisao/la:Realno @dino pristup ti je, malo je reci glup.

Kako se obracas ljudima je valjda slika i prilika tvog odgoja, pa se onda tako mozes porodici i prijateljima obracati. Probaj nekom neznancu na ulici reci da je panj, idiot itd., vjerovatno bi skupljao zube po ulici. Al ti se vodis, ovo je anonimno, sad cu im yebat majke.

Meni si na granici bana, pa et vidi sta ces i kako ces...
Koji je ovo put da opominjes ovog "navijaca" Celika stvarno nema covjeka ovdje da ga nije vrijedjao.
Razumijem ja imaju neka pravila ali dopustati nekome da pise da je neko panj,glupan,seljacina je vrijedjanje.
Kontam ja da ti mislis da ce se promjeniti ali do.kada cemo svi trpiti najpametnijeg clana naseg pdf-a.

Avatar
Pasha
Moderator
Postovi: 6037
Pridružen/a: 17 jan 2009, 15:02
Lokacija: Jalija
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la Pasha » 06 okt 2019, 22:37

Drugi put, ako cemo posteno...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

Avatar
prisonbreak
Postovi: 10170
Pridružen/a: 14 jan 2017, 00:27
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la prisonbreak » 06 okt 2019, 23:09

Pisu ljudi da se Jamak otvoreno nudi deugim klubovima :tokralju:
Samo godine tuge s' tobom imam ja..
Samo godine bola i nadanja..

BRIGATE ROSSONERE
Postovi: 526
Pridružen/a: 20 okt 2010, 15:36
Lokacija: CH
Kontakt:

Re: NK Čelik Zenica

Post Postao/la BRIGATE ROSSONERE » 07 okt 2019, 05:37

Golf2 je napisao/la:
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
dinodino2019 je napisao/la:O kakvoj dobroj partiji vi pricate, ljudi su od 39 imali igraca manje, Bagaric na 0:0 zicer i po ko zna koji put ove sezone vafi nas Pavlovic, da je bilo 11 protiv11 mozda hi bod uzeli, kakvi bolida ovdje ima cuj dobra igra
Ti kako si prijatelju napravio account samo vrijedjas momke ovdje te bolid,te ovakav te onakav ohladi malo. OK je sasvim imati drugacije misljenje ali bez vrijedjanja ipak nas sve skupa ista stvar veze a to je nas klub ;)
BRIGATE ROSSONERE je napisao/la:
prisonbreak je napisao/la:Sve je krenulo niz brdo kako su ovi momci poceli prenositi tekme preko fb-a,savez nam se sveti, vrijeme je da se ugase!
Ne vjerujem bas prisone jer mi u ekipi imamo od 11 igraca 8 su umisljenje zvijezde i panjevi,pored nase djece ne trebaju nama drugi neprijatelji imamo mi vehabiju, dilu coravu koku, dedu alkosa, mahmuta sa raiolom od doboja pored njih ne treba ti zeljo,nsbih teorije zavjere sami sebi smo neprijatelji ;)

Ko o čemu, **** o poštenju...
Mislim da razlika je ipak ocigledna jer ja sam spominjao vrijedjanje ostalih forumasa a ne igraca tako da ti post i nije bas na mjestu novak ;)

Zaključano

Natrag na “NK Čelik”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.