FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 05 okt 2019, 21:26

Eventualni poraz doveo bi Dobojlije u veoma tešku situaciju s obzirom da se radi o direktnom konkurentu, dok bi remi značio nastavak nade i vjeru da će Mensura Mušija konačno 'potegnuti' se za džep te pojačati jako skroman igrački kadar.

Pobjeda bi okrenula stvari za 120 stepeni. Mladost bi na pauzu sa 11 bodova, uz pozitivnu atmosferu, a Rahimić imao vremena u reprezentativnoj pauzi koliko toliko spremi ekipu, kad već Beganović "nije znao". Za bar jedan alibi manje.

Sretno sutra, komšije!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 05 okt 2019, 23:25

Tacno se iz ovih zadnjih ibrinih izjava vidi sto sam ja govorio za Beganovica. Lik kojem je bitno samo da se sto drze zadrzi uzme koju platu bez ambicija i upitnog znanja. Toliko kiksova smo napravili da je prosto za ne vjerovat.
Raduje me da se napokon i nesto od Musije culo.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 05 okt 2019, 23:35

Idemo sutra po pobjedu.Oćekujem najmanje 2 gola.Velež igra otvoren fudbal a tu je prilika da im dadnemo bar 1 gol.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

ManciniLevatKlasican
Postovi: 1840
Pridružen/a: 18 mar 2019, 17:25
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la ManciniLevatKlasican » 06 okt 2019, 11:41

Fareus1921 je napisao/la:Idemo sutra po pobjedu.Oćekujem najmanje 2 gola.Velež igra otvoren fudbal a tu je prilika da im dadnemo bar 1 gol.
Druze za koga ti navijas?
Forzza Velez

LuisCarlo
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la LuisCarlo » 06 okt 2019, 11:49

Sretno komšije danas, po tri boda

riki84
Postovi: 71
Pridružen/a: 08 jul 2019, 18:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la riki84 » 06 okt 2019, 12:18

Ajmooo komšije bar 1-0 danas!!!
Sretno :salut: :clap:

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 06 okt 2019, 15:02

Velić na golu! :clap:
#samoRudar #zauvijek

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 06 okt 2019, 15:09

ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Fareus1921 je napisao/la:Idemo sutra po pobjedu.Oćekujem najmanje 2 gola.Velež igra otvoren fudbal a tu je prilika da im dadnemo bar 1 gol.
Druze za koga ti navijas?
Sta ono zna, ovdje pise idemo na pobjedu, na temi kona da se "borac lozi na nas", ali ne zamjeri mu. Ima jos pet godina do punoljetstva, pa ce onda "prelomiti" :bih:
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 06 okt 2019, 17:51

belosevic28 je napisao/la:
ManciniLevatKlasican je napisao/la:
Fareus1921 je napisao/la:Idemo sutra po pobjedu.Oćekujem najmanje 2 gola.Velež igra otvoren fudbal a tu je prilika da im dadnemo bar 1 gol.
Druze za koga ti navijas?
Sta ono zna, ovdje pise idemo na pobjedu, na temi kona da se "borac lozi na nas", ali ne zamjeri mu. Ima jos pet godina do punoljetstva, pa ce onda "prelomiti" :bih:
Šta god je vezano za mene ti prvi letiš,briga te za koga ja navijam ja ako hoću mogu i za 5 timova odjednom navijat
Zadnja izmjena: Fareus1921, dana/u 06 okt 2019, 18:52, ukupno mijenjano 2 puta.
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 06 okt 2019, 17:53

Tako e luš luš
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 06 okt 2019, 18:58

Ibro i njegova taktika, zabij gol pa se valjaj do kraja utakmice! Sreća pa su dva zabili i nisu izgubili, mada je malo falilo!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 06 okt 2019, 19:02

"Drugo poluvrijeme smo bili puno bolji rival, a Mladosti se odbilo od glavu što su zadržavali od 46. minute. Valjali su se, doktor je danas pretrčao dva kilometra ulazeći u teren. Na kraju se to obilo o glavu. Da su težili igrati možda bi i pobijedili", kazao je Dudić.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 07 okt 2019, 00:37

Mi smo najnespremnija ekipa lige. Tačno se vidjelo prvih 60 minuta da smo bolja ekipa imali smo igru i sve, ali šta sve vrijedi kad nemamo snage za 90 minuta.
Nije mi jasno da neko sebe naziva profesionalnim igračem a ne može da izdrži 90 minuta utakmice!!!
90 minuta u ovoj našoj kukuruz ligi!
A kao nadaju se da ih neko kupi da naprave karijeru.
Puj majku vam pokvarenu, danas ste mi mjesec ogadili!
I hoće platu!
Kakvu bolan platu, ne daj nikome marke Mensure sve im yebem.
Ugledajte se na najstarijeg i najmlađeg u ekipi, dijete od 18 vam pokazuje kako se igra i bori i kapiten duplo stariji.
Daj Bože da od vas 20 barem 10 nikad više te prevarantske face ne vidim.
Yebali vam vaši menadžeri majke kad vas dovedoše.

belosevic28
Postovi: 9888
Pridružen/a: 03 feb 2015, 02:09
Lokacija: trEbina
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la belosevic28 » 07 okt 2019, 01:07

Druze, ne branim igrace, nit imam razlog, stavise i za mene su vecina manekeni ali ima i do trenera. Najjbeca greska je bila imenivanke Beganovica. O njegovim bravurama ne treba trositi rijeci. Onda se doveo Ibro. Inro je sjajno vodio MDK ali kad nije bio pod pritiskom. Sad je doveden kad bukvalno opstanak visi u zraku, i polazalo se da nazalost Ibro pod pritiskom slabo funkcuonise. Da ne kazem nikako.
Mora se (ne znam kako ali mora) vratiti psiholoska stabilnost i kod njega i kod igraca i da se skupi sto vise bodova. Na pauzi morate dovesti par igraca da se opstanak izbori, a onda napraviti dobruu analizu i poredati prioritete.
Iskreno, mozete i najiskrenije vam to zelim.
''Neka povreda, to znaci da Slavko ispravno radi...''

aneks
Postovi: 211
Pridružen/a: 15 feb 2018, 15:12
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la aneks » 07 okt 2019, 08:10

Mali musija usao u igru potrcat ne moze. Reakcija kod drugog gola katastrofalna umjesto da pojede igrace on kao curica trckara. Bajic dezorjentisan ne zna gdje se nalazi, atajic crko nakon 50 min, vrijedni pomena hiros, fanimo, bega, horic i isakovic, biber nije los bio ima snage. Ibro po meni krivac, mjenja pobjednicku formaciju koja je bila super sa 3 stopera i vraca nam formaciju u kojoj mi primamo golove. Povukli se bezvezne kad je velez bio bezidejan. Jedino dobra stvar je to sto je bilo raje na tribinama.

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 okt 2019, 09:31

Hočeš da igraš fudbal, hočeš da te neko snimi i da odeš u veliki klub u inostranstvo, hočeš da si faca, a nemaš osnovnu stvar za fudbal - ne možeš trčati i odigrati čitavu utakmicu. 45 min. igre i to je to, pa šta radite na terenu, fudbalski teren nije za vas, za vas je upitno i na male da igrate.
Ne možete j.benu utakmicu od 90 min. izdržati, a zovete se fudbaleri. Nije da nema smisla, nego je ovo dno dna od pojedinih igrača.
Isaković, Horić, Hasić, Begić, Hiroš imaju želju, hoće i mogu iznijeti utakmicu, ostali su lažnjaci i kukavičija jaja, dok ne poprave kondiciju.
Pa šta radite na treninzima i poslije treninga? Jel vam to treba tutor ko djeci, da vas usmjerava i da vam govori šta da radite?
Igrat znate, nije to loše izgledalo u prvom dijelu, ako ništa tu ste se popravili, ali ne igra se utakmica samo prvo poluvrijeme.
Šta je sa duelima? U svakom duelu te oduva protivnik ko da hljeba ne jedeš.
I iritantno je da svaki naš aut i ispucana od golmana završi kod protivnika.
Ovdje pod hitno treba angažovati dobrog kondicionog trenera da popravi ovo katastrofalno stanje kodicije tima.
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
Fareus1921
Postovi: 602
Pridružen/a: 13 jul 2019, 16:43
Lokacija: Nema je ni na vojnim mapama
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Fareus1921 » 07 okt 2019, 10:27

aneks je napisao/la:Mali musija usao u igru potrcat ne moze. Reakcija kod drugog gola katastrofalna umjesto da pojede igrace on kao curica trckara. Bajic dezorjentisan ne zna gdje se nalazi, atajic crko nakon 50 min, vrijedni pomena hiros, fanimo, bega, horic i isakovic, biber nije los bio ima snage. Ibro po meni krivac, mjenja pobjednicku formaciju koja je bila super sa 3 stopera i vraca nam formaciju u kojoj mi primamo golove. Povukli se bezvezne kad je velez bio bezidejan. Jedino dobra stvar je to sto je bilo raje na tribinama.
Biber bio među slabijim jučer
Mi smo Željini,Željo je naš!!!
2.8.2019.Semir Štilić potpisao za Željezničar

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 07 okt 2019, 10:44

Ma ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.
Mislim da je Ibro jedino rješenje za nas u ovom trenutku, Ibrine su ekipe uvijek spremne, onaj Velež što nas je preskakao jučer zadnjih 10 minuta je on fizički spremio, Mladost koju je on vodio je bila fizički jedna od najspremnijih ekipa u ono vrijeme, on zna igrati na rezultat i ne umire u ljepoti, i sve se to jučer fino vidjelo prvo poluvrijeme. Ali prvo nema izbora, ima šta ima, 5-6 kvalitetnih igrača i ostatak polu igrača i prevare.
Ovim polu igračima i ne zamjeram, oni su se našli ovdje a ne znaju ni šta rade, ovim prevarantima zamjeram sve i samo mi je žao što me mati nije rodila ko kriminalca da jučer uđem poslije utakmice u svlačionicu i popucam šamare svakom od njih.
Mi smo Eldorado za prevare, nema problema, nema pritiska, nema ćelavih glava da ti dolaze na vrata ili pucaju šamare pred kurvicama kad te sretnu negdje.
FK Dom za nezbrinutu djecu Ljubica Ivezić.

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 07 okt 2019, 11:08

Addict je napisao/la:Ma ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.
Mislim da je Ibro jedino rješenje za nas u ovom trenutku, Ibrine su ekipe uvijek spremne, onaj Velež što nas je preskakao jučer zadnjih 10 minuta je on fizički spremio, Mladost koju je on vodio je bila fizički jedna od najspremnijih ekipa u ono vrijeme, on zna igrati na rezultat i ne umire u ljepoti, i sve se to jučer fino vidjelo prvo poluvrijeme. Ali prvo nema izbora, ima šta ima, 5-6 kvalitetnih igrača i ostatak polu igrača i prevare.
Ovim polu igračima i ne zamjeram, oni su se našli ovdje a ne znaju ni šta rade, ovim prevarantima zamjeram sve i samo mi je žao što me mati nije rodila ko kriminalca da jučer uđem poslije utakmice u svlačionicu i popucam šamare svakom od njih.
Mi smo Eldorado za prevare, nema problema, nema pritiska, nema ćelavih glava da ti dolaze na vrata ili pucaju šamare pred kurvicama kad te sretnu negdje.
FK Dom za nezbrinutu djecu Ljubica Ivezić.
Ma sve si upravu...ovdje fali jedan pravo dobar remont na zimu...nadam se da i Mensa nece odustati...a tamam se i raja vrati na stadion a oni onako zadnjih 15 minuta ko kakve krave...puno ce nam faliti ova jucer dva boda ali ima jos puno da se igra...lp...

DembaBa21
Postovi: 974
Pridružen/a: 09 feb 2019, 00:02
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la DembaBa21 » 07 okt 2019, 14:33

Addict je napisao/la:Ma ja ne mislim da je do Ibre išta jučer bilo, mi jednostavno nismo imali nikakvu formaciju zadnjih 10 minuta. Oni su izgledali kao raspušteno stado, ne zna se ko kud goni, sve jer su izdahli u '80 svi osim par njih.
Mislim da je Ibro jedino rješenje za nas u ovom trenutku, Ibrine su ekipe uvijek spremne, onaj Velež što nas je preskakao jučer zadnjih 10 minuta je on fizički spremio, Mladost koju je on vodio je bila fizički jedna od najspremnijih ekipa u ono vrijeme, on zna igrati na rezultat i ne umire u ljepoti, i sve se to jučer fino vidjelo prvo poluvrijeme. Ali prvo nema izbora, ima šta ima, 5-6 kvalitetnih igrača i ostatak polu igrača i prevare.
Ovim polu igračima i ne zamjeram, oni su se našli ovdje a ne znaju ni šta rade, ovim prevarantima zamjeram sve i samo mi je žao što me mati nije rodila ko kriminalca da jučer uđem poslije utakmice u svlačionicu i popucam šamare svakom od njih.
Mi smo Eldorado za prevare, nema problema, nema pritiska, nema ćelavih glava da ti dolaze na vrata ili pucaju šamare pred kurvicama kad te sretnu negdje.
FK Dom za nezbrinutu djecu Ljubica Ivezić.
Druze ne znam sta bi ti reko o Ibri ali nije ovo prvi put da mu se desaje da dobijeni utakmicu gubi,sa nama u Sarajevu protiv Olimpika u odlucujucoj utakmici za ulazak u PL ima vodstvo od 2:0 da bi se desila ista stvar kao na jucerasnoj utakmici stizu nasu prednos i da je bilo jos 2min vjerovatno bi prekorenuli,protiv Celika ista stvar evo i nedavno ste imli u Sirokom 2:0 ne znam jeli do njega ali ekipam koje on vodi se cesto ovo desaje.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Zaniolo i 12 gostiju.