FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 06 okt 2019, 22:54

:bow:
LEO10 je napisao/la:Faul je postojao, minimalan al je, zadnji igrac i crveni...prestrogo jest, ali dobro znaju koji je konj Lahouz i oni idu ovoliko skakati i protestirati, posebno Demba koji je cini mi se direktni crveni dobio i to ti je propusten i Clasico. Steta.
Pa onda je svako guranje faul. Ha ya. Treba onda ukinut kontakt, nema diranja i haj' zdravo.
Al' dobro, sudija željan pažnje, nije mu prvi put da ovako šta radi.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 06 okt 2019, 22:55

Mesi za ocenu 9.5 (falio još jedan za 10-ku ;) )....Vidal maestralan takodje

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 okt 2019, 22:55

Tesnjak1991 je napisao/la::bow:
LEO10 je napisao/la:Faul je postojao, minimalan al je, zadnji igrac i crveni...prestrogo jest, ali dobro znaju koji je konj Lahouz i oni idu ovoliko skakati i protestirati, posebno Demba koji je cini mi se direktni crveni dobio i to ti je propusten i Clasico. Steta.
Pa onda je svako guranje faul. Ha ya. Treba onda ukinut kontakt, nema diranja i haj' zdravo.
Al' dobro, sudija željan pažnje, nije mu prvi put da ovako šta radi.
Da je prije pao Chicarito onda bi bio faul, ovaj ga malo dirnuo i ovaj se bacio 5 sec kasnije lol. Ovo ti se u Engleskoj NIKAD ne bi sviralo.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 06 okt 2019, 22:58

Ma nije faul, ni u ludilu. Pa Suarez sam ovakvih situacija 10 ima po meču, dobije qrc od ovce umjesto faula.

Ovo za Dembelea je nevjerovatno, ispao je glup ko qrc. Žuti i prvi dobi prije prigovora, ne znam šta je mogao reći da dobije direktan crveni.. al' dobro, ipak je to Lahoz..
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 06 okt 2019, 22:59

sporan je samo faul.....ali kad ga je sudija već svirao crveni karton je obavezan. Dembele ne verujem da je dobio crveni samo zbog mlataranja...garant je nešto opsovao

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 06 okt 2019, 23:00

Ma Osmanu tacno na cehri vidis da je glup covjek. Al ozbiljno, onaj zbunjeni pogled buljavi hahaha. Da se ne bavi nogometom, vjerovatno bi prao ulice po Francuskoj negdje. Kakav talenat ima, al dzaba kad nemas u glavi ono najvaznije.
27.10.2020

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Tesnjak1991 » 06 okt 2019, 23:00

Koga li će trenerski mag staviti sa Lengletom nazad (ako je Todibo ozlijeđen ozbiljnije naravno)..

Semedo stvarno odličan, na.lijevoj duplo bolji nego na desnoj strani. I Roberto pravo fin meč odigrao.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 06 okt 2019, 23:01

leorey je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la::bow:
LEO10 je napisao/la:Faul je postojao, minimalan al je, zadnji igrac i crveni...prestrogo jest, ali dobro znaju koji je konj Lahouz i oni idu ovoliko skakati i protestirati, posebno Demba koji je cini mi se direktni crveni dobio i to ti je propusten i Clasico. Steta.
Pa onda je svako guranje faul. Ha ya. Treba onda ukinut kontakt, nema diranja i haj' zdravo.
Al' dobro, sudija željan pažnje, nije mu prvi put da ovako šta radi.
Da je prije pao Chicarito onda bi bio faul, ovaj ga malo dirnuo i ovaj se bacio 5 sec kasnije lol. Ovo ti se u Engleskoj NIKAD ne bi sviralo.
Svejedno, znaju da ovaj konj samo ceka da ih iskartonira i to je i uradio...zato me malo cudi reakcije jer nije ovo prvi put da imas posla sa Lahouzom.

Avatar
TonySosa
Postovi: 7204
Pridružen/a: 17 apr 2018, 04:54
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la TonySosa » 06 okt 2019, 23:03

Auu šta onaj šarlatan sve promaši.
Remember, remember the 5th of November.

"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."

"Three for me, two for them."

let3
Postovi: 28958
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 06 okt 2019, 23:04

leorey je napisao/la:Uzeo covjek pauze, previse je ovo za njega, citavih 90 minuta, sad lagano ima haman mjesec dana pauze sa ovim repka,a moze Fortnajta derat i dan i noc hahahaahahahha

:rol: :rol: što je najgore, nisi daleko od istine :lol:

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 06 okt 2019, 23:05

Odbrana je generalno užasna osim Stegena....za ligu i nekako ali za ambicije u LP ovo opet ne obećava previše....moglo bi pasti opet neko kantanje...

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 06 okt 2019, 23:09

Do sad sam čak Valverdea i štedeo od početka sezone ali večeras veliki promašaj uvodjenje Rakitića i Busquetsa na 3:0....umesto toga obavezno je trebao izvesti Dembaša a uvesti malog Fatija i Grizmana umesto Suareza da se proba malo i ta varijanta....ali eto uveo dizelaše da umiri svlačionicu seronja...

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 06 okt 2019, 23:09

parangal je napisao/la:Odbrana je generalno užasna osim Stegena....za ligu i nekako ali za ambicije u LP ovo opet ne obećava previše....moglo bi pasti opet neko kantanje...
Ko ga hebe, nije da nismo navikli :mrgreen:

Avatar
Pogba
Postovi: 19747
Pridružen/a: 31 okt 2012, 11:03
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Pogba » 06 okt 2019, 23:20

Mrav :salut:
░▌J▐▌U▐▌V▐▌E▐▌N▐▌T▐▌U▐▌S▐░

#MaxOUT

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 06 okt 2019, 23:28

parangal je napisao/la:Do sad sam čak Valverdea i štedeo od početka sezone ali večeras veliki promašaj uvodjenje Rakitića i Busquetsa na 3:0....umesto toga obavezno je trebao izvesti Dembaša a uvesti malog Fatija i Grizmana umesto Suareza da se proba malo i ta varijanta....ali eto uveo dizelaše da umiri svlačionicu seronja...
Ne smije on druze ni probati nesto novo, pa da se ispostavi kakva dobra varijanta, onda tek nebi znao sta raditi sa ekipom.

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 07 okt 2019, 01:38

LEO10 je napisao/la:
parangal je napisao/la:Do sad sam čak Valverdea i štedeo od početka sezone ali večeras veliki promašaj uvodjenje Rakitića i Busquetsa na 3:0....umesto toga obavezno je trebao izvesti Dembaša a uvesti malog Fatija i Grizmana umesto Suareza da se proba malo i ta varijanta....ali eto uveo dizelaše da umiri svlačionicu seronja...
Ne smije on druze ni probati nesto novo, pa da se ispostavi kakva dobra varijanta, onda tek nebi znao sta raditi sa ekipom.
:thumbup:
Upravo tako....zato ja i kažem da Valverdea donekle razumem (iako sam bio njegov kritičar još kada je seo na klupu Barse)....ali njemu nije lako. Nije on ni tako loš trener koliko ima pritisaka sa strane oko ekipe a i unutar same ekipe....Ono što ja generalno zameram ne njemu nego svakom ko se nadje u njegovoj situaciji (da ne može sastaviti tim po svojoj želji, struci i zamisli) je to što se sam časno ne povuče....Ni njegov naslednik ma ko to bio se neće bolje provesti dokle god je jedna skupina ljudi u klubu... ;)

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 okt 2019, 10:07

Kad je nula od covjeka. Svak normalan bi bar ponudio ostavku nakon Liverpoola.

Al ne, on nas handri jos i dalje a nikakvog pomaka u igri, cak sta vise, za 30% imas jacu ekipu a JOS slabije igras nego prosle godine.

Najvise mi ide na qurac sto nema mehanizama, nema uigeanih akcija gdje vidis sistem i trenerovu ruku.

Gledam jucer Juventus kako rade presing da valja pod Sarrijem a imaju prosjecan vezni red kad ga poredis s nasim.

Ovaj nista zivo nije implementirao u ekipu, i jucer Sevilla trebala 0:3 vodit da je De Jong samo malo prisebniji bio.

Covjece imas Messija, Suareza, Dembelea i Griezmanna, a Arthur i Frenkie ti dovuku loptu do 16 i ti ne znas sta ces s njom. Dakle 4 top napadaca i kruzis s loptom, ne mozes prilike na akciju stvorit ako nije na individualnu klasu.

Yebo to.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5973
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 07 okt 2019, 10:32

U Barci nema sinnhronizovane kretnje.Sve pocne od bekova koji su trenerovim uputama limitirani i ne dozvoljavaju kretnju krila u sredinu gdje se stvara visak.Barcu ce prvi ozbiljan rival tako namastrafiti da nece znati gdje udaraju.
Vezni red nije los ali djeluje lose jer nema ispomoc ni u branjenju napada a ni u gradnji.Messi kads udje u formu bit ce to 30% bolje ali opet nedovoljno.

Rodju
Postovi: 1059
Pridružen/a: 25 jun 2018, 10:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Rodju » 07 okt 2019, 10:59

Tesnjak1991 je napisao/la:Lahoz :puke: smećar retardirani.
Klasično remplanje, minimalni dodir dresa suparnika, trčali jedan uz drugog, nema govora o faulu.
Posljedica, 2 crvena.
Taj isti sudac je sjedio u VAR sobi protiv Granade, te kod prvog gola prešutio puno grublji faul na Lengletu.
Samo još jedna potvrda, šta sve će Real ove godine učiniti, da osvoje titulu. Zapamtite sve, ali sve.
Isto kao što su učunili sve, dozvoljeno i nedozovoljeno, da osvoje one 4 titule u LP.
Nije slučajno Sir Ferguson rekao o njima ono što je rekao.

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 07 okt 2019, 12:51

JoeBleck je napisao/la:U Barci nema sinnhronizovane kretnje.Sve pocne od bekova koji su trenerovim uputama limitirani i ne dozvoljavaju kretnju krila u sredinu gdje se stvara visak.Barcu ce prvi ozbiljan rival tako namastrafiti da nece znati gdje udaraju.
Vezni red nije los ali djeluje lose jer nema ispomoc ni u branjenju napada a ni u gradnji.Messi kads udje u formu bit ce to 30% bolje ali opet nedovoljno.
To je to. Za ligu uz Matsa i Messija i recimo 20 komada Grizija ce opet vjerovatno biti dovoljno ali u LP jednostavno ima boljih ekipa i to je to.

Kad kazem boljih ekipa, ne mislim po imenima, individualno vec po igri i sistemu koji ce iskoristiti te nase mane i jos 4-5 komada u knock-out fazi je realnost.
27.10.2020

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], ANamelessGhoul, Evander, Mukebir, numanumaye22, Romariooo i 15 gostiju.