FK Mladost DK

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
FKMLADOSTDK
Postovi: 1091
Pridružen/a: 08 jun 2015, 13:37
Lokacija: Doboj/Kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la FKMLADOSTDK » 07 okt 2019, 22:18

Ma ima i do Ibre, napravio je nelogične, glupe i katastrofalne izmjene. Umjesto sa izmjenama da se dodatno pojača, on se oslabio u svim linijama i reko protivniku "evo izvolite, uzmite koliko vam je drago". Da je zadržao ekipu do kraja, nikad gola ne bi dali. Samo je Vazdu trebao zamijeniti i to je to.
Hajde dobro, valjda će i njemu nekad iz dupeta doći u glavu i makar im kondiciju koliko toliko podići u ove dvije hefte, a i utufiti im u glavu da se ne moraju ofirati baš svaki put kad igraju na Grbavici. Proigrajte više p.izda vam materina : )
Mladost prezire posljedice, i u tome je njezina snaga.
Hajmo-Hajde-Svi-u-Napad.

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 08 okt 2019, 12:38

Mladost DK -Velez 2:2
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 09 okt 2019, 15:03

Zildžović u Zvijezdi :)

Zvijezda 27. oktobra gostuje u Kaknju.
#samoRudar #zauvijek

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la emil02in » 09 okt 2019, 20:12

Hvala na gostoprimstvu,ušli smo na vrijeme jest bilo malo gužve na ulazu,sporo išlo zbog pretresa o jednog ulaza ali smo ostali do kraja utakmice.Hvala još jednom
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

amar009
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 okt 2013, 18:27
Lokacija: kakanj
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la amar009 » 09 okt 2019, 20:53

emil02in je napisao/la:Hvala na gostoprimstvu,ušli smo na vrijeme jest bilo malo gužve na ulazu,sporo išlo zbog pretresa o jednog ulaza ali smo ostali do kraja utakmice.Hvala još jednom
uvijek ste nam dobrodosli..i ovi sto su dosli ranije su se osjecali kao kod kuce...a sada j..... ovaj svinjski..lp...

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la emil02in » 09 okt 2019, 22:38

I ja sam ranije došao,sve znam.A i privatno sam svake nedjelje tu svratim po kolegu pa idemo dalje na teren.Hvala još jednom i sretno vam
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 12 okt 2019, 00:32



Radnik već uveliko radi na izgradnji reflektora, Velež će također do kraja godine postaviti i stubove.., šta je s Vama? Prije pola godine se pisalo da je veći dio krovne konstrukcije završen, a krova ni na vidiku.

Je l' osposobljena trafostanica? Žalosno bi bilo da ne iskoristite ovu priliku i ne postavite reflektore, jer savez pokriva trećinu troškova!

Nit' pravih pojačanja, nit' radova na infrastrukturi, predzadnji na tabeli.. :facepalm: al' valjda će na dobro izaći!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 18 okt 2019, 00:21

Nigdje nikog.. :thumbdown:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 okt 2019, 00:35

"Izvor" iz kluba ne odgovara na moja pitanja, a ni Vi, forumaši, niste najbolje upućeni, a pogotovo aktivni.. :? K'o da jedan navijač piše sa svih profila pa mu dosadilo više?! :roll:

Uspio sam, ipak, saznati nešto od jednog čovjeka iz Općine. Pare koje Vam je Općina dala za natkrivanje tribine, Mušija je dao čovjeku iz Zenice za projekat neki.., sad Općina traži izvještaj gdje su uložene pare.., morao je u krov uložiti, jer su pare namjenske!
Još mi je rekao da iz Mladosti nisu ni aplicirali za reflektore, a da Mušija ne bi izgubio svoj rejting u Savezu, naveo je da nema saglasnost Općine.

LEGIJO, DIGNITE SE MALO, TRAŽITE NEKE ODGOVORE! AKO VAM JE STALO DO KLUBA?!
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 19 okt 2019, 07:31

L' Imperator je napisao/la:"Izvor" iz kluba ne odgovara na moja pitanja, a ni Vi, forumaši, niste najbolje upućeni, a pogotovo aktivni.. :? K'o da jedan navijač piše sa svih profila pa mu dosadilo više?! :roll:

Uspio sam, ipak, saznati nešto od jednog čovjeka iz Općine. Pare koje Vam je Općina dala za natkrivanje tribine, Mušija je dao čovjeku iz Zenice za projekat neki.., sad Općina traži izvještaj gdje su uložene pare.., morao je u krov uložiti, jer su pare namjenske!
Još mi je rekao da iz Mladosti nisu ni aplicirali za reflektore, a da Mušija ne bi izgubio svoj rejting u Savezu, naveo je da nema saglasnost Općine.

LEGIJO, DIGNITE SE MALO, TRAŽITE NEKE ODGOVORE! AKO VAM JE STALO DO KLUBA?!
Kakva pitanja od koga saznati kad informacije iz kluba dolaze na kapaljku. Ako je tako sam će sebi skočiti u grlo.
Lik je počeo gubiti konce i to je svima vidljivo.

Avatar
Giljotina
Postovi: 1728
Pridružen/a: 24 jul 2019, 12:57
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Giljotina » 19 okt 2019, 17:15

Sretno večeras protiv kandidata za niži rang!

Avatar
Wolffire
Postovi: 1451
Pridružen/a: 08 dec 2009, 20:29
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Wolffire » 19 okt 2019, 19:28

Angažovati hodžu, psihologa i kondicionog ne pamtim da sam u životu vidio ekipu da je više utakmica povela i usrala.

budimo_realni
Postovi: 372
Pridružen/a: 14 avg 2011, 15:19
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la budimo_realni » 19 okt 2019, 21:58

Iz keca u x, iz dvice u keca, iz keca u dvicu-najbolji koeficijenti :lol:
Šalu na stranu, ja nisam nezadovoljan sa igrom Mladosti. Ide ovo na bolje e sad hocemo li zakasniti za opstankom pitanje je. A sto se Musije i situacije tice ja sam "cuo" da je doslo do "sukoba" njega, brata i sestre, a vezano za ulaganje u Mladost, da su ovih dvoje protiv toga pa da ne navodno zbog toga situacija u klubu takva kakva jest, tj. da Menso sada moze da ulaze samo iz svog dijela (trecinu od onog sto je ulagao do sad). Nadam se da ovo nije istina.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 19 okt 2019, 22:58

U zadnje četiri utakmice, tri puta ste vodili, dva puta po 2:0, jednom 1:0. Realno bi bilo da ste sedam bodova osvojili, al' jok, jedva JEDAN osvojen bod. :facepalm:

Nevjerovatno!
#samoRudar #zauvijek

Sarajlijaaa46
Postovi: 351
Pridružen/a: 19 avg 2019, 01:17
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Sarajlijaaa46 » 19 okt 2019, 23:19

Dajte nam Fanima :plac: Vala 150k maraka vam damo i svima dobro

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 11:07

Mislim da smo ekipa koja je najviše puta povela pa izgubila u ligi. Toliko je postalo simptomatično da sam jučer kad sam vidio da smo poveli na Grbavici bio ubijeđen da gubimo...
Totalno nespremni, fizički i psihički.
Velež se odmakao, razlika je sve veća, mislim da možemo gledati prema Tuzli i moliti Boga da se desi čudo. Daleko od toga da nekome želim zlo, ali kako stvari stoje prije ćemo se boriti za opstanak sa Slobodom nego s Veležom.
Narednih 3-4 kola će nam odrediti sudbinu. Ostanemo li na 3-4 boda razlike s glavnim konkurentom za opstanak imamo neke šanse, 6 ili više je ispadanje 100%.
Puno će nas koštati ona 2 boda protiv Veleža.
U raju se polako uvlači apatija, mučno je postalo ovo gledati, ali nadati se boljem.
Načuo sam za trejd sa Sarajevom, Fanimo na zimu njima, nama Guzina, Šišić i Resić. Obzirom na stanje u ekipi to ne bi bilo loše. Bolje imati 3 kvalitetna igrača nego jednog super kvalitetnog.

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 11:18

Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.
Budimo realni: sestra i brat su protiv Mladosti od prvog dana. Nešto se desilo definitivno jer stanje u klubu nikad nije bilo gore. Ipak, ohrabruje me jer je Mušija sad svaki dan u klubu opet, stalno je na stadionu a nije ga bilo jedan period. Valjda se nešto desi na bolje.
Do zime je tako kako je, onda ćemo vidjeti kako ćemo odraditi taj prelazni rok i u kakvom ćemo stanju dočekati pauzu, mislim na stanje na tabeli, te kakvi ćemo biti na proljeće. Welbeck bi se trebao vratiti, uz ova 3 igrača iz Sarajeva i još jednog ili 2 kvalitetna pojačanja mogli bi biti dovoljno dobri da se izborimo za opstanak.
Ključ će biti i pripreme, Ibro zna pripremiti ekipu, sad je to nemoguće, imamo snage za 70-80 minuta, što se vidi po preokretima u zadnjim minutama kad smo izgubili do sada barem 7-8 bodova.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 20 okt 2019, 20:27

Addict je napisao/la:Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.
Razumijem ja to sve, klub je u nezavidnoj situaciji, ali kad bi se trebalo razmišljati o tome? Situacija do ove sezone je bila za poželjeti, a šta se uradilo? Semafor, ZA PET GODINA!

Od sljedeće sezone, ako se izbori opstanak, a iskreno bih volio da hoće, su svakako obavezni reflektori i mislim da ova moja priča nije bez veze.
#samoRudar #zauvijek

Addict
Postovi: 1084
Pridružen/a: 24 mar 2015, 08:43
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la Addict » 20 okt 2019, 22:20

L' Imperator je napisao/la:
Addict je napisao/la:Imperator: niko i ne razmišlja niti spominje tu infrastrukturu. Dok si bolestan ne gradiš kuću nego spašavaš živu glavu. Sve je to sad nebitno.
Razumijem ja to sve, klub je u nezavidnoj situaciji, ali kad bi se trebalo razmišljati o tome? Situacija do ove sezone je bila za poželjeti, a šta se uradilo? Semafor, ZA PET GODINA!

Od sljedeće sezone, ako se izbori opstanak, a iskreno bih volio da hoće, su svakako obavezni reflektori i mislim da ova moja priča nije bez veze.
Ma daleko od toga da je bez veze drug, nemoj me pogrešno shvatiti, sve je to istina.
Misliš da mene ne iritira što za 5 sezona u PL nismo napravili yebeni wc na stadionu, što nemamo korpe za smeće, što karte prodajemo u onoj šupi kao u kantonalnoj, što nisu u stanju da očiste tribinu makar 2 puta godišnje? Što nam djeca nemaju dresa kupiti u klubu, što ne postoji ni najosnovniji fan shop, što web stranica ne postoji, što nema nikakvih dešavanja i klubu osim te utakmice 2-3 puta mjesečno?
Pa ja sam na utakmicu protiv Želje ušao u 20.. minuti na utakmicu jer sam stojao da kupim kartu ja i još 200 ljudi pola sata. I normalno da ljudi negoduju.
Marketing ne postoji, ništa osim 90 minuta fudbala koji je eto sad na nivou 0,00.
Sve čega su se sjetili za 5 godina je da podignu djeci članarinu sa 30 na 40 KM mjesečno. 40 KM!
Slika stanja u klubu je prošla utakmica protiv Veleža. Semafor pale u 15 minutu, na njemu stoji rezultat od prošle utakmice protiv Sarajeva 0:3, stoji 5 min u gase ga, ne radi cijelo prvo poluvrijeme i onda ga upale u drugom. To je to, to smo mi, samo smo ekipom u PL (sad ni tim) ostalo sve na nivou nigdje veze.

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Mladost DK

Post Postao/la L' Imperator » 21 okt 2019, 00:09

Addict je napisao/la:Ma daleko od toga da je bez veze drug, nemoj me pogrešno shvatiti, sve je to istina.
Misliš da mene ne iritira što za 5 sezona u PL nismo napravili yebeni wc na stadionu, što nemamo korpe za smeće, što karte prodajemo u onoj šupi kao u kantonalnoj, što nisu u stanju da očiste tribinu makar 2 puta godišnje? Što nam djeca nemaju dresa kupiti u klubu, što ne postoji ni najosnovniji fan shop, što web stranica ne postoji, što nema nikakvih dešavanja i klubu osim te utakmice 2-3 puta mjesečno?
Pa ja sam na utakmicu protiv Želje ušao u 20.. minuti na utakmicu jer sam stojao da kupim kartu ja i još 200 ljudi pola sata. I normalno da ljudi negoduju.
Marketing ne postoji, ništa osim 90 minuta fudbala koji je eto sad na nivou 0,00.
Sve čega su se sjetili za 5 godina je da podignu djeci članarinu sa 30 na 40 KM mjesečno. 40 KM!
Slika stanja u klubu je prošla utakmica protiv Veleža. Semafor pale u 15 minutu, na njemu stoji rezultat od prošle utakmice protiv Sarajeva 0:3, stoji 5 min u gase ga, ne radi cijelo prvo poluvrijeme i onda ga upale u drugom. To je to, to smo mi, samo smo ekipom u PL (sad ni tim) ostalo sve na nivou nigdje veze.
Drago mi je da sam bar jednog čovjeka aktivirao malo, mada od tebe i ne očekujem da se za*ebaješ ovdje, jer znam koliko si zaposlen.

Treba pričati o problemima.., uraditi sve što je u mogućnosti Crvene legije da vas ne bi zadesila sudbina Rudara.

Prodalo se nekoliko igrača, a nijedna adekvatna zamjena se nije dovela. Za očekivati je onda bilo da će se nešto na infrastrukturi uraditi, ali ništa..

Uradite neki trans, pošljite poruku da niste zadovoljni, da puno više očekujete. Tražite promjene neke. Dosta ste bili miroljubiva grupa, uradite nešto, nek' i Uprava, a i ekipa osjete malo da su pod pritiskom. ŠUTNJA JE NAJGORA!
#samoRudar #zauvijek

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.